W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy kiedyś nie będzie potrzebny bat na chamów?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1182
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy sąd powinien mieć prawo osądzania moralności statystycznego skurwysyna?
Tak, powinien mendę zbesztać i jeszcze kazać pokryć koszty procesu
100%
 100%  [ 4 ]
Nie, sąd nie jest w ogóle potrzebny, a rozprawy powinien prowadzić algorytm prawny nie mający poczucia etyki
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 4

Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:31, 07 Sie '13   Temat postu: Czy kiedyś nie będzie potrzebny bat na chamów? Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.wp.pl/kat,59154,title,.....aid=111159
Cytat:
Przed warszawskim sądem ma dziś ruszyć cywilny proces, który były szef NCS Rafał Kapler wytoczył obecnym władzom Centrum. Chodzi o słynną premie należną za oddanie Stadionu Narodowego do użytku i sprawne przeprowadzenie na nim meczów podczas Mistrzostw Europy.


Moralne dno! Dla jasności, zapłacę ja, ty i reszta frajerów, czyli podatników. Nie zapłaci znajoma Rafałka szanowna pani Mucha, bo ona to przecież z naszych podatków się utrzymuje. Pytanie brzmi jaki trzeba mieć skurwysyński tupet, żeby publicznie pokazywać jakim się jest skurwielem? Np. ja zawsze uważałem że w dupie mam co ludzie myślą, no ale żeby mnie tak wszystkie wiadomości TV, portale i gazety pokazały w takiej sytuacji to raczej już wolałbym się schować do swojej limuzynki i odjechać do ładnej chałupki po ciuchu. Ale nie... trzeba kasy, może się samochód wymieni, bo ten już ma kilka lat? Ja bym raczej trochę bał dupy po takim czymś na ulice wychodzić, chociaż w sumie taki panoczek to do sklepu pewnie nie chodzi osobiście po szynkę i chleb.

No i czekam na proces minister Muchy za niegospodarność, a może nawet korupcję. Gdzie ten prokurator jak potrzebny? Gania menda gówniarzy po ulicach? Co za kraj....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarondo




Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 1666
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:38, 07 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie skur... dostają kontrakt nie za wiedzę, bo ich CV to porażka, jakby mu się przyjrzeć.
Tylko za układy. Sprawę, pewnie wygra, bo z jego plecakiem nie startował by do "sądu", gdyby nie dostał pozwolenia.
- Wiesz Rafałku, my ci nie damy tej premii, bo co powiedzą ludzie?
ale potem złożysz sprawę do "sądu", jak będzie ciszej, i dostaniesz z nawiązką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy kiedyś nie będzie potrzebny bat na chamów?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile