W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wielki sukces policji. Miał działkę maryśki  
Podobne tematy
Policjanci z Zamościa pojmali największą dilerkę8
Narkofobia po polsku5
80 baniek rocznie na ściganie ludzi za trawkę21
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 6660
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy uważasz, że zażywanie narkotyków powinno być karane przez państwo?
Tak - więzieniem
1%
 1%  [ 1 ]
Tak - mandatem
1%
 1%  [ 1 ]
Nie
77%
 77%  [ 51 ]
To zależy
19%
 19%  [ 13 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 14 Lis '09   Temat postu: Wielki sukces policji. Miał działkę maryśki Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Prawo, które miało służyć wyłapywaniu dealerów, służy do łapania narkomanów, albo młodych ludzi, którzy spróbowali narkotyków. I jeszcze policja się tym chwali. I to chwalą się tymi sukcesami komendy wojewódzkie policji. Bo jakby się chwalił komisariat, to jeszcze można by zrozumieć.

Prawie dokładnie dziewięć lat temu prezydent Kwaśniewski podpisał ustawę wprowadzającą karanie za posiadanie każdej, najmniejszej ilości narkotyków. - Nareszcie mamy skuteczne narzędzie do ścigania drobnych handlarzy - cieszył się wtedy Paweł Biedziak, ówczesny rzecznik Komendy Głównej Policji. - Teraz będzie można wychwytywać drobnych handlarzy narkotyków, którzy unikają odpowiedzialności twierdząc, że mają je na własny użytek - dodawał.

A tymczasem policja chyba zapomniała, po co powstał przepis o całkowitym zakazie posiadania narkotyków. Bo nietrafione zatrzymania przedstawia jako sukcesy. Kilka przykładów:

Od szklanej lufki do działki

"Wczoraj policjanci z Buska Zdroju patrolując ulice miasta zauważyli, grupę dziwnie zachowujących się młodych mężczyzn. Podchodząc do nich mundurowi poczuli specyficzny zapach, przypominający palony susz marihuany. Podczas kontroli u jednego z czwórki młodzieńców funkcjonariusze znaleźli lufkę szklaną, a w domu 17-latka woreczek strunowy z zawartością suszu koloru brunatnego. Młodzieniec przyznał się do palenia "maryśki". Noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj złoży wyjaśnienia przed prokuratorem. Jeśli okaże się, że susz to marihuana to nastolatek w więzieniu może spędzić nawet trzy lata" - pochwaliła się dzisiaj policja.

I drugi sukces, też dzisiejszy: "Policjanci patrolu interwencyjnego KMP w Świnoujściu zatrzymali dzisiejszej nocy 36-letniego mężczyznę, który posiadał przy sobie narkotyki.

Policjanci ok. godz. 2:30 interweniowali przy ulicy Szkolnej, gdzie trzech mężczyzn spożywało alkohol. Podczas gdy policjant nakładał na sprawców wykroczenia mandaty karne, policjantka zauważyła mężczyznę wychodzącego z budynku obok. W pewnym momencie mężczyzna ten wyjął z kieszeni telefon komórkowy. Wraz z nim wypadł mu woreczek, jak się po chwili okazało, z amfetaminą. Policjanci zabezpieczyli 0,534g narkotyku. 36-latek został przewieziony do jednostki. Dziś usłyszy zarzut posiadania narkotyków za co grozi mu nawet trzy lata pozbawienia wolności" - donoszą dzielni policjanci.

Dwa wczorajsze sukcesy

"Świętokrzyscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 20 i 21 lat, podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Młodzieńcom może grozić nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj na terenie Kielc policjanci z Komendy Miejskiej Policji, zainteresowali się dwoma młodymi mężczyznami. Jak się okazało młodzieńcy, podczas legitymowania, chcieli skrzętnie ukryć przed mundurowymi fakt posiadania przy sobie suszu roślinnego, prawdopodobnie marihuany. Funkcjonariusze znaleźli także lufki do palenia narkotyku. Mężczyźni zostali zatrzymani. Za posiadanie narkotyku może im grozić kara pozbawienia wolności do trzech lat" - na zdjęciu widać, że to jedna działka.


"Nawet 3 lata wiezienia może grozić dwóm mężczyznom zatrzymanym w nocy z 11 na 12 listopada, którzy posiadali przy sobie prawie 2 gramy marihuany. Policjanci prewencji z Komisariatu VII KMP , tuż po północy zauważyli grupę trzech mężczyzn stojących na skrzyżowaniu ulic Tuszyńskiej z Trębacką. Na widok przejeżdżającego radiowozu zaczęli się nerwowo zachowywać. Policjanci postanowili sprawdzić przyczynę takiego zachowania i wylegitymowali stojących. Jak się zaraz okazało w kieszeniach dwóch z mężczyzn mundurowi znaleźli środki odurzające. U 20-latka 1,1 grama marihuany a u 23 latka 0,8 grama tegoż narkotyku. Starszy z mężczyzn był dobrze znany łódzkim policjantom za wcześniejszą działalność przestępczą. Odpowiadał między innymi za uszkodzenie mienia, paserstwo a także jazdę samochodem na podwójnym gazie" - tu duże trafienie. Dwie osoby i dwie działki.

Bardzo wygodny przepis

Trafić "narkomana" z działką maryśki, to marzenie każdego patrolu policji. Po pierwsze - dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie dość, że odkryli przestępstwo, to jeszcze złapali przestępcę. W statystyce, wykrywalność 100 procent.

Po drugie - takie trafienie to koniec na ten dzień chodzenia po ulicy w szarudze. Zjeżdżają na komisariat, piszą protokoły, przesłuchują "przestępcę". Może nawet spytają go skąd miał działkę, ale to i tak nie ma już znaczenia, bo sprawca przestępstwa siedzi przed nimi.

I po trzecie: Może być jeszcze nagroda. Bo rzecznik pochwali się ich "sukcesem". Ich bohaterski czyn znajdzie się w serwisie informacyjnym KWP, wśród informacji o zatrzymaniu mordercy, gangstera, złodzieja samochodów, czyli sprawców zupełnie poważnych przestępstw.

Tyle, że umieszczając informacje o złapaniu "narkomana" z działką maryśki w serwisie komendy wojewódzkiej, policja się po prostu ośmiesza.
http://policyjni.gazeta.pl/Policyjni/1,9.....ryski.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
zderzak




Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 498
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:03, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiepscy partyzanci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys kiedy służyłem w służbie kandydackiej w Straży Granicznej przeżyłem taką sytuację .
Wróciłem ze służby na jednostkę przed 7 rano ( służba od 22 do 6 rano ) . Mniej wiecej w tym czasie wrócił na jednostke kolega który wrócił z przepustki . Załatwił mi 2 gr zioła . Mowie mu daj mi tą dwójke , bo idę spac po służbie i wstanę dopiero na obiad i wolę miec to już u siebie . Wlożyłem zioło do plecaka i do szafki . Wstałem koło 13 na obiad . Jako że był to piątek to w formacjach tego typu jest ryba na obiad . I nie uwierzycie mi , ale w gardle utkwiła mi ość i ni chuja nie mogłem jej wyciągnąc . Poszedłem do lekarza na jednostke , okazało sie że go nie ma , pojechał na strzelnicę .
Idę do Dyżurnego , żeby puscił mnie do lekarz w szpitalu . Prawie zawsze chodzę z plecakiem i wtedy wziołem go z soba .
Po wyjsciu od lekarza , zajarałem zioło i wracam na jednostkę .
Wchodze patrze , a tu pies od narkotyków, ide do dyżurnego i mówie mu żeby mnie puśćił jeszcze na pół godz . Musiałe gdzieś schować zioło .
Po powrocie co się okazało . Jeden koleś podpierdolił drugiego że ma narkotyki . Ten co podpierdolił był pobór starszy od kolesia podpierdolonego . Mozna dodać że podpierdaljący miał skrajnie prawicowe podejscie do życia ( oni nie lubia zioła , wola amfe ) , do tego miał dużego " garba " ( znajomosci w SG ) , nawet napierdolic go nie można było ,nawet liscia sprzedac .
Ale co się stało z kolesiem podpierdolonym . Koles miał 18 lat .Zaczeli go straszyc wiezieniem . Pruł mundur , znaleźli lufe ( używaną ) i puste woreczki , zero narkotyków . Ale mnie nie wpierdolił - szacunek dla goscia .
To co znaleźli starczyło żeby wyjebac kolesia z SG .Miał później isc do MONu , ale nie wiem jak to sie skończyło .
Najlepsze że jakby mnie złapali to pewnie cos bym " dostal " od państwa , a i w gazetach by pisali że SG walczy z narkomanią w swoich szeregach .

Koles który podpierdolił pracuję teraz w policji w Gdyni . Do tej pory pamietam nazwisko tego chujka .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
Ki.

Koles który podpierdolił pracuję teraz w policji w Gdyni . Do tej pory pamietam nazwisko tego chujka .


Co tam gościu co podpierdolił!

Ja uważam za najważniejsze skompletować listę posłów i senatorów którzy tę ustawę przygotowali i przegłosowali.

Gonić takich wujów do trzeciego pokolenia.
Sprawdzać czy ich dzieci i wnuki nie mają śladowych ilości zioła!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:35, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslalem ze to taka anegdotka jak to uslyszalem...


a tu prosze maja przemytnika !!! Laughing

http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/1,8.....zemyt.html

Cytat:
Cieszyńscy policjanci zatrzymali do kontroli 23 - letniego mieszkańca Czeskiego Cieszyna. Okazało się, że mężczyzna ma przy sobie woreczek w marihuaną. Ponieważ kupił ją w Czechach i przyszedł z nią do Polski, odpowie za przemyt narkotyków.

_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:47, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Myslalem ze to taka anegdotka jak to uslyszalem...


a tu prosze maja przemytnika !!! Laughing

http://miasta.gazeta.pl/bielskobiala/1,8.....zemyt.html

Cytat:
Cieszyńscy policjanci zatrzymali do kontroli 23 - letniego mieszkańca Czeskiego Cieszyna. Okazało się, że mężczyzna ma przy sobie woreczek w marihuaną. Ponieważ kupił ją w Czechach i przyszedł z nią do Polski, odpowie za przemyt narkotyków.


Możę warto podać całość


Miał w kieszeni narkotyki. Odpowie za przemyt
fe
2009-08-07, ostatnia aktualizacja 2009-08-07 12:07

Cieszyńscy policjanci zatrzymali do kontroli 23 - letniego mieszkańca Czeskiego Cieszyna. Okazało się, że mężczyzna ma przy sobie woreczek w marihuaną. Ponieważ kupił ją w Czechach i przyszedł z nią do Polski, odpowie za przemyt narkotyków.


Mężczyzna został zatrzymany w czwartkowy wieczór przy Alei Łyska. Policjanci zwrócili na niego uwagę, bo na widok radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać. Okazało się, że mężczyzna ukrył w kieszeni spodni woreczek z marihuaną.

- 23 - letni mieszkaniec Czeskiego Cieszyna przyznał, że narkotyk kupił po czeskiej stronie, a potem przeszedł do polskiego Cieszyna. W związku z tym odpowiadał będzie nie tylko za posiadanie, ale również za przemyt narkotyków. Grozi za to do 5 lat więzienia - mówi Ireneusz Brachaczek, oficer prasowy cieszyńskiej policji.

Nu i po co nam Unia Jewropejska skoro jednak granice zostają.
Sa to granice tumaństwa i nikczemności polityków!


Skoro widzą , że przepis jest szkodliwy i durny to należy to naprawić!

Ja będąc ministrem MSAWiA wypierdalał bym wszystkich komendantów za włoski strajk, bo łapanie dzieci i młodzieży za posiadanie śladowych ilości UŻYWEK znacznie mniej szkodliwych od alkoholu i tytoniu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:37, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JerzyS napisał:

Ja uważam za najważniejsze skompletować listę posłów i senatorów którzy tę ustawę przygotowali i przegłosowali.


Dobrze mówisz - niech każdy komu przez nich spierdolą życie wie komu warto za to "podziękować".
A jak się człek wqrwi to go żadne przepisy nie powstrzymają przed wyrwaniem chwasta Wink

Tylko bezpośrednie działanie coś da, bo ich dzieci i wnuki mogą nawet po 5 kg zioła nosić i policja tego nie zauważy - chyba, że pokaże to ktoś w TV Evil or Very Mad

No chyba, że wierzysz w to, że policjanci nie palą zioła i nie podlegają naciskom (p)osłów i ich kolegów Laughing
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
otelodreiP




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 611
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 16 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Śledztwo nauczycielki w damskiej toalecie


Śledztwo nauczycielki w damskiej toalecie
Policjanci z patrolu szkolnego w Warszawie zatrzymali młodego chłopaka, który posiadał przy sobie torebkę z narkotykami.
Wczoraj nauczycielka z jednej z bielańskich szkół zawiadomiła policję, że jeden z uczniów prawdopodobnie posiada środki odurzające. Dochodzący z damskiej toalety zapach marihuany zainteresował jedną z nauczycielek. W łazience zastała kilkoro uczniów. Część z nich weszła do łazienki aby z niej skorzystać, lecz uczeń wszedł tam w zupełnie innym celu. Mężczyzna trafił do gabinetu pani dyrektor. Kilka minut później na miejscu był już patrol szkolny.

Podczas przeszukania ucznia, policjanci znaleźli w kieszeni bluzy, torebkę z suszem. Po zbadaniu, okazało się, że znajdująca się w niej substancja to marihuana. Uczeń powiedział, że torebkę z suszem znalazł, idąc do szkoły. Chłopak został zatrzymany i przewieziony na komendę.

Dzisiaj funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego przedstawią 19-latkowi zarzut. Za posiadania prawie 1 grama marihuany grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Zrodlo onet.pl

Zyczy tej kobiecie aby jej syn/wnuk (jesli go ma/bedzie miala) przeszedl ta sama droge.
Radze nie czytac komentarzy, ciemnogrod i zabobony....
Jak ma byc normalnie w Polsce kiedy takie kurwy wspoldziela z nami powietrze ?
_________________
Czego sie nie dotkne to spierdole !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 16 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie, byłem , jestem i mam nadzieje że będę wrogiem narkotyków.
Z jednego powodu, niszczą życie nie tylko narkomanom ale również ich rodzinom.
O ile narkoman ma wybór- jego rodzina już nie.
Mniejszy powód to taki, że rzeczywistość należny odbierać świadomie żeby mówić: Ja żyje.

Jednak jestem w r o g i e m karania posiadania narkotyków w tej formie która jest obecnie przedmiotem
legislacji na terenie RP.Dlaczego? Proste. Obecny system legislacji w tej kwestii łamie podstawową zasadę równości
obywateli wobec prawa.Tj. przepis ten jest sprzeczny z ustawa zasadniczą i wieloma innymi przepisami.

1. Karze młodych ludzi za miękkie narkotyki podczas gdy zastępy zaawansowanych ćpunów jadą
na mniej lub bardziej legalnie zdobywanych psychotropach. Psychotropy oparte są na ciężkich substancjach
psychoaktywnych. marihuana w takim starciu to betka. Czasami student kujący do sesji lub odchudzająca się
adasiem laska potrafi stanowić większe zagrożenie niż nastolatek z ziołem.
Czyli: Albo karać wszystkich albo nikogo. To co jest teraz -jest złamaniem podstawowej zasady prawnej, dowolnego systemu prawnego , nawet w ustrojach totalitarnych, równość obywateli wobec prawa.

2. Kwestia zdobycia dowodów. mało kto wie , że policja zdobywa dowody na posiadanie narkotyków z reguły z naruszeniem podstawowych zasad prawnych. Niestety żyjemy w kraju który jest skorumpowany a mimo to policjant zawsze w sadzie traktowany jest jako świadek bardziej wiarygodny. Ale jest to punkt zaczepienia w sądzie.

3. Dowód. Z reguły tego się nie robi...bo delikwent się przyznaje. I jest kompromis z Panem w czerwonej obwódce. Ale. Ciekaw jestem jakby ktoś kiedyś zażądał w postępowaniu sądowym udowodnienia, że zarekwirowany środek to jest to a nie tamto i jest to zabronione prawem. Koszt powołania biegłego zajebisty, postępowanie długie, A jak prokurator przegra to koszty postępowania idą na Skarb Państwa. Przy kilku takich przegranych od razu w sadach
pojawiły by sie listy wewnętrzne i każdy pięc razy podrapałby się w głowę nim wytoczył sprawę jakiemuś małolatowi o zioła.

Niestety zasmucę Was na koniec żyjemy w Państwie "prawa" i nie macie równych praw, najpierw wbijcie to sobie do głowy, jeśli później chcecie sięgnąć po zioło. W ekstremalnym przypadku pójdziecie garować na kilkanaście miesięcy, jak mieliście już coś na koncie.A w RP jak to w RP poło więźniów to totalne recydywy reszta niewinni....
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:02, 01 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja chwali się sukcesem: złapali młodzieńca z gramem marihuany

Wielki sukces podlaskiej policji został odnotowany na stronie Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku. Policja w Hajnówce zatrzymała młodego człowieka, który miał przy sobie jeden gram marihuany.

Informację przygotował oficer prasowy KPP w Hajnówce. Pisze on: "Hajnowscy policjanci w miniony piątek zatrzymali 20-latka, który miał przy sobie marihuanę. Teraz mieszkaniec Hajnówki za swoje postępowanie odpowie przed sądem" - pisze oficer z Hajnówki. I dalej informuje o okolicznościach zatrzymania: "W piątek w nocy funkcjonariusze w Hajnówce zauważyli idącego chodnikiem 20-latka, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W czasie sprawdzenia młodego mężczyzny okazało się, że ma on przy sobie foliową torebeczkę z zielonym suszem. W jej środku była marihuana w ilości około 1 grama. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Teraz mieszkaniec Hajnówki za swoje postępowanie odpowie przed sądem." - konkluduje oficer.

Do informacji dołączone jest zdjęcie narkotyków, czyli miniaturowej torebeczki z marihuaną.

Może w skali Hajnówki złapanie młodzieńca z jedną działką marihuany jest wydarzeniem, choć biorąc pod uwagę bliskość granicy, i przestępczość z tym związaną, pewnie policjanci mogą się pochwalić większymi sukcesami. Ale chwalenie się tym przez komendę wojewódzką zakrawa na kpinę.


http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1.....nca_z.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Cieszko




Dołączył: 27 Gru 2009
Posty: 26
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:28, 16 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejny sukces tym razem zlikwidowali ogromną plantacje Smile w ilości 5 krzaków
http://nasygnale.pl/gid,12476882,title,W.....leria.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zima




Dołączył: 22 Cze 2007
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:47, 18 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalfas napisał:
Witajcie, byłem , jestem i mam nadzieje że będę wrogiem narkotyków.
Z jednego powodu, niszczą życie nie tylko narkomanom ale również ich rodzinom.
O ile narkoman ma wybór- jego rodzina już nie.


kalfas, rozumiem ze jestes tez przeciwnikiem alkoholu, to jest jeden z silniejszych narkotykow i skutki jego zazywania odczuwa przede wszystkim rodzina

kalfas napisał:

Mniejszy powód to taki, że rzeczywistość należny odbierać świadomie żeby mówić: Ja żyje.


czym jest rzeczywistosc? podaj mi prosze definicje.
psylocybina (grzyby) w malych ilosciach powoduje wyostrzenie zmyslow, czyli lepsze 'postrzeganie rzeczywistosci',Leary wykorzystywal LSD z dobrymi skutkami podczas psychoterapii z wiezniami, ayahuasca jest narkotykiem-lekiem, podobnie jak liscie koki,makowki,itd. spytaj babci co dawala sz. mamusi kalfasa jak zabkowala albo miala kolke
ja po zazyciu THC, nie mam problemow z komunikacja ze swiatem zewnetrznym, z postrzeganiem go i nikt z mojej rodziny nie ponosi zadnych konsekwencji (wrecz przeciwnie, moj 5 letni syn lepiej sie ze mna bawi jak jestem zjarany;-))

wyjscie do kawiarni na kawe i czekolade jest aktem narkomanii i zmienia odbior rzeczywistosci....powaznie mowie
_________________
"W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące." A.Sandauer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:54, 19 Lip '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam, kawa i czekolada... seks to jest dopiero ćpuństwo, albo śmiech. Można się nawalić aż do posikania jak dobre skecze odchodzą.

PS. Swoją drogą jak już zmienia się postrzeganie rzeczywistości przez pryzmat samego pełnego pęcherza. Laughing
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:51, 08 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otelodreiP napisał:
Cytat:
Śledztwo nauczycielki w damskiej toalecie


Śledztwo nauczycielki w damskiej toalecie
Policjanci z patrolu szkolnego w Warszawie zatrzymali młodego chłopaka, który posiadał przy sobie torebkę z narkotykami.
Wczoraj nauczycielka z jednej z bielańskich szkół zawiadomiła policję, że jeden z uczniów prawdopodobnie posiada środki odurzające. Dochodzący z damskiej toalety zapach marihuany zainteresował jedną z nauczycielek. W łazience zastała kilkoro uczniów. Część z nich weszła do łazienki aby z niej skorzystać, lecz uczeń wszedł tam w zupełnie innym celu. Mężczyzna trafił do gabinetu pani dyrektor. Kilka minut później na miejscu był już patrol szkolny.

Podczas przeszukania ucznia, policjanci znaleźli w kieszeni bluzy, torebkę z suszem. Po zbadaniu, okazało się, że znajdująca się w niej substancja to marihuana. Uczeń powiedział, że torebkę z suszem znalazł, idąc do szkoły. Chłopak został zatrzymany i przewieziony na komendę.

Dzisiaj funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego przedstawią 19-latkowi zarzut. Za posiadania prawie 1 grama marihuany grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Zrodlo onet.pl

Zyczy tej kobiecie aby jej syn/wnuk (jesli go ma/bedzie miala) przeszedl ta sama droge.
Radze nie czytac komentarzy, ciemnogrod i zabobony....
Jak ma byc normalnie w Polsce kiedy takie kurwy wspoldziela z nami powietrze ?


Słyszałem takie głosy:
"A podrzucić kurwie do torebki trochę zioła i napisać donos, to znaczy zameldować , że dziwnie pachnie nasza pani profesor.
Całkiem tak przyjemnie jakby paliła zioło.
Ponadto słuchy chodzą , że jest dealerka i ma w tym miesiącu promocję

Jeśli jej nie złapią to znaczy , że poszła na współprace i sypie swoich klientów.
Wówczas należy zawiadomić prokuraturę i CBŚ o zaniechaniu przez Policję"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 10 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Very Happy

Menda zginęłaby od własnej broni i kolejna by się nie odważyła zrobić takiego świństwa.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamamia




Dołączył: 30 Sie 2010
Posty: 504
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 11 Paź '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szkola to szkola, praca to praca, a odurzac sie mozna w setkach innych miejsc... uwazam ze kobita ma racje acz mogla to zrobic w inny sposob np. porozmawiac z rodzicami, no chyba ze juz wczesniej probowala i nic to nie dalo, ale nie ma o tym mowy w art. wiec dziw mnie troche bierze ze tak jednoznacznie ja oceniacie :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:20, 24 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posiadał narkotyki

Policjanci Wydziału Prewencji tyskiej komendy zatrzymali 19 – latka , który posiadał przy sobie narkotyki w postaci marihuany. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło wczoraj około godziny 22,30 w Tychach na ul. Myśliwskiej. Policjanci patrolujący ulice wylegitymowali młodego mężczyznę. W wyniku kontroli osobistej u 19 – latka ujawnili woreczek strunowy z zawartością roślinnego suszu. Po sprawdzeniu na testerze Narko 2 okazało się, iż jest to Marihuana w ilości 0,098 grama. Mężczyznę zatrzymano. Zatrzymany to 19 – letni mieszkaniec Tych. Za posiadanie środków odurzających Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.


źródło: http://www.tychy.slaska.policja.gov.pl/w.....otyki.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 24 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając ich "ekspertów" zaraz powiedzą, że z tej ilości suszu można przygotować ok 100 działek.

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:58, 24 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczerze wątpię, żeby typ miał aż takie dobre zioło, aby dało się odurzyć jego 98 miligramami... więc o jakim posiadaniu środków odurzających oni mi tu pitolą?
że co, jak przyjadą do polski i będę miał na ciuchach ślady pyłku z moich przydomowych bobrów - to też mnie zamkną? ja pierdolę, co za paranoja Smile

swoją drogą czytałem ostatnio, że na 90% banknotów w USA znajdują się ślady kokainy - to konsekwentnie powinny pozamykać 90% tych co mają dolary.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2991
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:12, 25 Sie '13   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś w mojej okolicy była sytuacja, że zatrzymali 5 młodych mężczyzn, którzy mieli 0,78 grama przy sobie i rzecznik prasowy Policji powiedział, że z takiej ilości można zrobić ok 150 dawek Very Happy

Płakałem ze śmiechu i czasami - ja posiadałem ze 3g - to żartowałem z kolegami, że jakby mnie złapali to bym poszedł siedzieć za produkcje seryjną, bo przy tych kalkulacjach to mógłbym z 500 działek narobić Very Happy

Pozdrawiam serdecznie Smile
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wielki sukces policji. Miał działkę maryśki
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile