W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Armia USA rozsyła po świecie bakterie wąglika  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 2413
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pszek




Dołączył: 18 Kwi 2010
Posty: 2310
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 18:26, 28 Maj '15   Temat postu: Armia USA rozsyła po świecie bakterie wąglika Odpowiedz z cytatem

Bez rozmachu na jaki zasługiwałaby ta informacja ale ostatecznie polskie media podały:
Alarm w USA. Wojskowi dostali aktywne bakterie wąglika
Nieco więcej napisał reuters http://www.reuters.com/article/2015/05/2.....KU20150528
Jako laik a nawet zwłaszcza jako laik, mam prawo do naiwnych pytań np po cholere w wojskowych bazach martwe bakterie wąglika.Do teoretycznego studiowania bakterii wystarczą dane z wikipedii no powiedzmy poszerzone o jakieś naukowe referaty których nie brak.
Nie chcę ale muszę brać pod uwagę że bakterie wcale nie przez pomyłkę były żywe.Były żywe bo właśnie takie były potrzebne.Boję się myśleć do czego.
Ze względów oczywistych jesteśmy skupieni na własnym regionie ale z tego co wiem na Pacyfiku trwa ostra bezpardonowa rywalizacja USA &com kontra Chiny.Kilka dni temu w rejonie Południowo-Chińskiego Morza, doszło do groźnego incydentu który najbardziej kłamliwa ze znanych mi agencja CNN relacjonowała po swojemu
https://www.youtube.com/watch?v=_lBCRCnOUVk
jak incydent relacjonowały Chiny nie wiem bo nie znam języka,zaś rosyjskie media pisały:
USA i Chiny zatrzymały się o krok od zbrojnego konfliktu
Myślę,choć nijak tego nie mogę udowodnić,że żywy wąglik w amerykańskich bazach to norma ale z uwagi na groźbę dużego konfliktu któryś z wywiadów,niekoniecznie życzliwy Chinom,"puścił farbę" w taki sposób że amerykańska armia nie miała innego wyjścia jak przeznać się do "pomyłki"
_________________
sasza.mild.60@mail.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Armia USA rozsyła po świecie bakterie wąglika
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile