W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zbrodnia Roosevelta i Churchilla  
Podobne tematy
Ostforsung 39
Hitlerowski scenariusz na powojnie 1
Wolnomularstwo a polityka państw 
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 8455
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:41, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie usłyszysz o niepotrzebnych rasach, lewica na świecie jest za silna. jeżeli eugenika ma szaleć, to usłyszę co najwyżej o niepotrzebnych ludziach którzy niszczą matkę naturę, lub o problemie przeludnienia. To że uderza to przede wszystkim w kraje trzeciego świata to ja wiem. Ale według oficjalnej ideologi to nie przejdzie, dlatego jak już będą to robić kuchennymi drzwiami.

Co do Słowian to tak np. popierał Ukraińców, ale Polaków miał gdzieś i chciał ich zniszczyć, ja nie gdybam ja wiem co się działo parę kilometrów od miejsca mojego zamieszkania (Zamojszczyzna) i jakie były tego usprawiedliwienia ideologiczne.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zamojszczyzna_%281942-1943%29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk piszemy o strategii i polityce a nie o propagandzie! pamietaj rozmawiamy o roku 39 a nie o tym jak to sie mialo pozniej kiedy juz wojenna machina ruszyla. gdybysmy staneli po stronie hitlera nagle by sie okazalo ze jestemy w porzadku - ideologie sie modyfikuje pod katem realiow i tego co mozna ugrac. hitler nie byl debilem, ktory dla jakichs fantasmagorii poswiecal swoich sojusznikow. bylismy duzym krajem, ze spora armia - nikt nie lekcewazy takiego wsparcia dla swoich dzialan. w tamtym czasie znaczylismy o wiele wiecej niz po wojnie. dlaczego anglia i francja tak o nas zabiegaly? myslisz ze hitler nie wolalby miec nas po swojej stronie? nie wolalby miec zabezpieczonych plecow kiedy sie zabieral za francje? calkiem mozliwe ze angole i francuzi widzac beznadzieje sytuacji tez nagle by sie poddali niemieckiemu przewodnictwu i wojny wcale by nie bylo. grales kiedys w jakakolwiek gre strategiczna? dlatego uwazam ze lepiej bysmy dzisiaj wygladali gdybysmy zwyciesko sie przejechali po europie u boku hitlera niz tak jak to sie potoczylo. spieprzylismy to i tyle - wydymali nas wszyscy po kolei. wiec nie pisz mi ze "slowian by nie bylo". to po prostu niepowazne. polska to worek treningowy europy wlasnie przez tamte decyzje. nikt sie po prostu z nami nie liczy bo wszyscy wiedza ze jestesmy glupi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
FreeFighter




Dołączył: 24 Paź 2009
Posty: 154
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Patrząc np. rząd Vichy miał się całkiem dobrze i na terenach okupowanej francji Niemcy nie robili czystek. Może gdybyśmy się poddali miałoby to podobny skutek, ale sądząc po mein kampf, Hitler wiedział o swoich planach co do danego narodu już dużo wcześniej i decyzja o sojuszu odroczyła by naszą zagładę, do końca wojny. Po wszystkim i tak byśmy byli niewolnikami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polaków nie wydymał (tylko) hitler ale anglosasi do spółki z francuzami a potem stalinem

mówi się że to sowieci wbili nam nóż w plecy, od czasu do czasu wspomni się o słowakach i litwinach, którzy zajęli wilno

ale tak naprawdę nóż w plecy wbili nam alianci nie wbijając noża w plecy hitlerowi, kiedy ten wysłał swe wojska na polskę, o tym się niestety milczy

po wojnie polaków potraktowano jak bydło na równi z niemcami deportując 3 MILIONY ludzi z Kresów

dla zachodu byliśmy tylko kolejnym prezentem oddanym wujkowi Joe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nooooo w 39 oficjalnie mówiono źle o Słowianach Smile. Tak nie lekceważył, ale po zwycięstwie by kazał zapewne każdemu podpisywać Volkslistę, albo by zaczęła się stopniowa germanizacja...Silniejszy zjadłby słabszego...zresztą nie wiem nie udowodnię tej tezy podobnie jak ty swojej bo to science-fiction. Tak szczerze to nie wiem co by było, podobnie jak nie potrafię gdybać co by było gdybyśmy z Hitlerem poszli na wschód. Jestem historykiem i w głowie rodzi mi się co najmniej 100 opcji i rozwiązań, każda ma jakieś "ale" . Dlatego wkleiłem ten przykład z Zamościem bo wiem co było, a co by było gdyby to już jest bardzo ryzykowna dywagacja i może być z łatwością podbita przez inną opcję ile ludzi tyle opcji i rozwiązań.

Ty uważasz że dzisiaj byśmy lepiej wyglądali, a ja uważam że mówilibyśmy dzisiaj po niemiecku, albo by nas nie było, zarówno ty jak i ja będziemy mieli na to argumenty ale że tak się nie stało to nie przekonamy drugiej strony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 18 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co Wy kuźwa pierdzielicie z naczelnym histerykiem Teodorykiem na czele?! Straśny carat i kibitki na Syberię a my niewinni zaatakowani ze wszech stron, Polska od morza do morza - NIE od oceanu do oceanu i to nasza Polska zdradzona przez sojuszników. Co za syf?!
I i II rozbiór odbył się za zgodą Sejmu. Po trzecim jako wyniku wojny S.A. Poniatowski abdykował na rzecz cara i od tego momentu Rosja miała prawa do Korony których nawet Bonaparte nie mógł negować a zostały potwierdzone ustaleniami Kongresu Wiedeńskiego 1815, odkąd rosyjscy carowie byli koronowani na królów Królestwa Polskiego. Dlatego, gdy im się poddani zbuntowali robili co chcieli. Gdyby powstanie zwyciężyło byłaby inna rozmowa, ale gdy się ulega obcej agenturze i wybujałym romantyzmom kończy się jak powstanie styczniowe czy wojna obronna 1939 - likwidacją nieprzystosowanych i wszelkie resentymenty są gówno warte.

Tym, którzy chcą pomyśleć a nie ciamkać się w wielkoojczyźnianą i nigdy nie zrealizowaną apirację narodu polskiego polecam książkę Witolda Orłowskiego "Stulecie chaosu"

PS
i "Przestrogi dla Polski" Stanisława Wawrzyńca Staszica, aby poznać stosunek tych dzielnych klas wiodących Rzeczypospolitej do uwiązanych do jednego miejsca zniewolonych polaków.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:05, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I i II rozbiór odbył się za zgodą Sejmu.


Czasem to nie było tak iż były protesty :> (vide: Rejtan ?) ale zostały zagłuszone ?

To czasem nie było tak, że II rozbiór odbył się za przyczyną paru renegatów (targowica) przeciwko konstytucji ustalonej przez Polaków, po wojnie Polsko - Rosyjskiej ?


Cytat:
Poniatowski abdykował na rzecz cara i od tego momentu Rosja miała prawa do Korony których nawet Bonaparte nie mógł negować a zostały potwierdzone ustaleniami Kongresu Wiedeńskiego 1815, odkąd rosyjscy carowie byli koronowani na królów Królestwa Polskiego


Bo Poniatowski to ciota Laughing, zresztą na\rzucony przez caryce bez zgody naszego społeczeństwa, podobnie jak August III Sas, więc nie wiem jak można szukać legitymizmu w gwałcie, a ty właśnie to robisz.


Rosyjscy carowie byli królami 16 lat
Romanowowie zostali ostatecznie zrzuceni z tronu Polskiego w 1831 roku przez Polski Sejm podczas powstania listopadowego, nie mów że to tym nie wiedziałeś?


Detronizacja cara Mikołaja I 25 stycznia 1831

btw. Za to Napoleon miał legitymizm by być cesarzem francuzów, znalazł się kuźwa monarcha z dziada pradziada ... co ty taki monarchistyczny ? mam gdzieś monarchie i ich legitymizm, lud Polski przebudowywał Polskę to mu przeszkodziła zgraja tępaków w koronach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupcysz głupoty, komunalne głupoty.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:13, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ty piszesz głupoty nawet nie wiedziałeś o Rejtanie, konstytucji 3 maja, detronizacji cara, przyczynach elekcji dwóch polskich królów. gdzie widzisz tu coś komunalnego ?


Rozumiem że popierasz targowice i jej "legitymizm"...nic tylko pogratulować Laughing


Szczególnie żałosne i widoczne były jednak braki z historii Powstania Listopadowego (Detronizacja cara)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:30, 19 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brawo! Udało Ci się. Udało Ci się rozkminić wielkie tajemnice dziejów, które dzieciom w podstawówkach wciskają do głowy i obrazki niejakiego Matejko jako przykład patriotyzmu i innych takich bzdur mających jakoby nas zjednoczyć i wysłać na naszych odwiecznych wrogów jakbyśmy mieli cokolwiek dzięki temu uzyskać.
Tfu!

PS
Czy to forum jest zakładnikiem nastolatków?!
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi drodzy. Po pierwsze musimy wziąć pod uwagę fakt iż reżimy przed II wojną światową naszych sąsiadów-potęg były niedemokratyczne-stricte totalitarne.U nas nie było lepiej mieliśmy reżim autorytarny lecz pomimo tego jego forma była o wiele bardziej humanitarna aniżeli sąsiadów.Musicie wziąć pod uwagę fakt iż istniały takie koncepcje w hitlerowskich Niemczech jak paradygmat "wróg- przyjaciel "(Carla Shmitta) zakładały tylko i wyłącznie sojusze z państwami które miały być środkiem do osiągnięcia własnych celów aniżeli dzielenie się władzą z sojuszniczymi państwami.Przyjacielem mogłoby być to państwo które w danej sytuacji mogło pomóc własnemu państwu w pewnej kwestii. Patrz: układ Ribbentrop- Mołotow.By po czasie stało się jego głównym wrogiem.To jest właśnie relatywizm polityczny który praktykuje się po dziś dzień.Swoją drogą nasze położenie geograficzne jest zbyt ważne aby nie mieć zakąski aby móc nim władać.Zachód mógł się obawiać tylko wschodu(po drugiej stronie Atlantyk) a wschód zachodu(imperialna Rosja sięga aż po Pacyfik).Uwierzcie mi ,że to nasza jakby nie patrzeć krwawa historia jest tego konsekwencją..Zarówno wschód jak i zachód obawia się powstania potęgi pomiędzy nimi.
_________________
Jestem pisowskim aparatczykiem z małym penisikiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Brawo! Udało Ci się. Udało Ci się rozkminić wielkie tajemnice dziejów, które dzieciom w podstawówkach wciskają do głowy i obrazki niejakiego Matejko jako przykład patriotyzmu i innych takich bzdur mających jakoby nas zjednoczyć i wysłać na naszych odwiecznych wrogów jakbyśmy mieli cokolwiek dzięki temu uzyskać.
Tfu!


Wcale nie udało mi się raczej wykazać twoje braki w wiedzy po tym jak napisałeś tezę o rozbiorach usankcjonowanych oraz carze królu.


Cytat:
Swoją drogą nasze położenie geograficzne jest zbyt ważne aby nie mieć zakąski aby móc nim władać.Zachód mógł się obawiać tylko wschodu(po drugiej stronie Atlantyk) a wschód zachodu(imperialna Rosja sięga aż po Pacyfik).Uwierzcie mi ,że to nasza jakby nie patrzeć krwawa historia jest tego konsekwencją..Zarówno wschód jak i zachód obawia się powstania potęgi pomiędzy nimi.


Dlatego tylko międzymorze szansą dla Europy Środkowej. I tak było już właściwie od Rzeczpospolitej obojga Narodów i Królestwa Węgier, obie potęgi utrzymały się w Europie ale później upadły pod naporem mocarstw "wschodu i zachodu"...No Węgrzy jeszcze południa (Turcy). Więc uważam że powinniśmy stworzyć własną Unię, pomagać na jej terenie rodzimym handlowcom i przedsiębiorcom, ustalić jakiś godziwy poziom życia dla ogółu i stworzyć przyzwoitą armię, oraz jakiś wspólny korpus którym byśmy mogli dysponować. Oczywiście przegonić zachodnie banki, oraz wschodnich kołchoźników (co się już stało) i stworzyć coś co środkowa Europa umiała zawsze najlepiej... system wyśrodkowany z dużą dozą wolności dla ludzi. Ale to tylko moje marzenia, a jako że jestem idealistą są to an dzień dzisiejszy marzenia utopijne ponieważ trudno mi sobie wyobrazić zgodę np. między Węgrami a Rumunami. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:47, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do Twojej wiadomości agencie/nastolatku*. W PRL wszystkie dzieci były indoktrynowane za pomocą Rejtana, ja także. Nie zamierzam dowodzić, że Twoje śmieszne rewelacje są próbą odwiedzenia od tematu, wiem jednak, że aby takimi figurami machać trzeba pochodzić spoza terenu obecnej Polski. Wracaj więc do dziury brandzlować się.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:22, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla twojej wiadomości dzieci dalej się o Rejtanie uczą Razz.

Dla twojej wiadomości jakie śmieszne rewelacje ? Mówisz o tym że probowałeś/aś wmówić mi iż CAR BYŁ KRÓLEM ZA ZGODĄ POLAKÓW ? tutaj nie chodzi o samego Rejtana ale o postawę całego społeczeństwa do zaborcy którego chcesz wybielić i zrobić z Polaków owieczki które się na cara godziły, tudzież pokazać mi jakieś fanaberie. nie mów że nie wiedziałeś też że oprócz Rejtana większość posłów była przekupiona, a nie przekupionych nie wpuszczono na salę obrad ? W tej sytuacji gdyby to udowodniono to nawet w świetle prawa I RP rozbiór był nieprawością przeprowadzoną bez zgody sejmu (brak opozycji, ustawa przyjęta trybem niezgodnym z obowiązującym prawem).

To co nazywasz moimi rewelacjami to nic innego jak najczystsze fakty. Chociażby detronizacja cara- Jak śmiesz powoływać się na skorumpowany sejm który doprowadził do rozbiorów jednocześnie nie podając faktu detronizacja cara przez Sejm prawy i nieskorumpowany podczas Powstania Listopadowego ?Znasz ustawy sejmu skorumpowanego, a nie znasz ustaw sejmu nieskorumpowanego ? Wiesz o tym że Polacy podpisali rozbiór a już nie wiesz że cara zdetronizowali ?

Cytat:

wiem jednak, że aby takimi figurami machać trzeba pochodzić spoza terenu obecnej Polski.


W sumie chciałbym pochodzić z Wileńszczyzny, jak moja babcia Razz


Ale nie łapię się...mieszkam gdzie indziej:
Podkarpacie bliżej do Rzeszowa niż Przemyśla, całkiem ładna okolica spokojnie cicho i sielsko. ... jeżeli to dla Ciebie nie Polska to bardzo żałuje bo rodzina, mieszkańcy i wszyscy moim sąsiedzi określają się jako Polacy (chociaż jeszcze 10 lat temu żyli ludzie pamiętający czasy Galicji i cesarza Franciszka Józefa, pamiętam jednego dziadzia który wspominał, że w swojej młodości marzył o zobaczeniu na własne oczy dwóch osób Franciszka Józefa który był cesarzem "tych terenów", i Józefa Piłsudskiego który z perspektywy tego pana był "cudotwórcą oraz największym patryjotą")
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku, jako TY masz zoraną psyche, jak mózg wyprostowany!
Wyciągasz Reytana jako ikonę patriotycznościów, zresztą zapominając o jeszcze dwóch podobnych uczestnikach sejmu rozbiorowego jako argument przeciw twierdzeniu, że I rozbiór dokonał się za zgodą stanowiącego prawo organu. Jakby tego obłędu było mało, to silisz się na używanie retoryki narodowej wspominając Polaków nie przecyzujesz kogo masz na myśli. Ale niezależnie od tego kogo masz na myśli to weź sobie wbij w czerep, że Polacy, naród polski (kogokolwiek masz na myśli) miał tyle do gadania co żyd za okupacji i nie dlatego że większe siły wymogły przebieg zdarzeń intrygami i przekupstwem ale dlatego, że taki feudalny ustrój miała Rzeczpospolita za sprawą ustanawiających go stanów w niej. Dlatego zostali rozdziobani jak później rządzący II Rzeczypospolitą bo nie byli zdolni utrzymać tego co sobie przykitrali z egoizmu i fałszywego przeświadczenia o swojej najwyższości.
Aha, jeszcze jedno. Wali mnie i stróżkę moczu ciepłego kieruję na racje moralne. To nie jest kategoria rzeczywistości a romantyzmu-reumatyzmu jakiegoś. Jeśli jakiś organizm nie jest w stanie się obronić to ginie i tak się stało z Rzeczypospolitą Wybrańców Spośród Siebie I i II. Ten niewydolny układ mógł równie dobrze detronizować cara i wybierać na króla Maciusia Pierwszego bądź Kubusia Puchatka ze skutkiem identycznym.

Żyjesz w matriksie patriotyczno-bogoojczyźnianym a jednocześnie przywodzisz jako nastalgiczny reumatyzm jakiegoś starca aspirującego do zobaczenia jakiegoś cesarza i marszałka - Józefów pomazańców dobroczyńców i wybrańców. TY się każ wypchać i do muzeum wstawić.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:00, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale po co mam Ci wszystkich wymieniać z imienia ? przecież ty nie znałeś faktu detronizacji Mikołaja ! rejtana przywołałem raz bo kłamałeś o zgodzie skorumpowanego sejmu.


Aha i mieliśmy dużo do gadania, np. Powstanie Listopadowe można było wygrać w 3 miesiące polecam... a ile Polacy mieli pułków i batalionów w Powstaniu listopadowym a iloma dysponowali Rosjanie ? :

Jerzy Łojek - Szanse Powstania Listopadowego.

Starca przywołałem człowieku by Ci zobrazować pewnie fakt którego nie zrozumiałeś,ba napisałeś z pewnością siebie "wiem jedno by pisać takie...bla bla bla" normalnie jak z dzieckiem Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty - czy Ty pojmujesz co to znaczy i czym się to różni od zamiarów, chęci czy pobożnych życzeń?
Nieważne jest czy i czym są skorumpowani posłowie. Jeśli masz siłę umożliwiającą na zakwestionowanie ich działalności to możesz próbować ale jeśli źle oceniłeś sytuację giniesz i tak to właśnie się stało. Pojmujesz - fakty.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:57, 10 Lut '10   Temat postu: Prawdopodobnie byli by Słowianie Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Cytat:
gdyby hitler wygral to wszyscy bysmy teraz piali nad nim z zachwytu.


Prawdopodobnie ni było by już Słowian, więc i nas Polaków. Wiesz chyba jakie Hitler miał plany co do Słowian w dalszej przyszłości ?


Prawdopodobnie byli by Słowianie , natomiast nie było by Hitlera.
Pojedynczy ludzie tak długo nie zyją!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:09, 11 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli jakiś organizm nie jest w stanie się obronić to ginie i tak się stało z Rzeczypospolitą Wybrańców Spośród Siebie I i II. Ten niewydolny układ mógł równie dobrze detronizować cara i wybierać na króla Maciusia Pierwszego bądź Kubusia Puchatka ze skutkiem identycznym.

ten "niewydolny"układ stworzył najsilniejsze państwo średniowiecznej europy, które utrzymało się ponad 300 lat. Jakie współczesne Państwo może się tym pochwalić? USA - liczy się ok 100 lat (właśnie pikuje w duł), ZSSR - 65lat , III Rzesza 15 lat, Chiny 50 lat.
Ten układ był cholernie wydajny, ale nie był wstanie konkurować z stricte totalitarnymi reżimami nas otaczającymi.

i jeszcze jedno, nie było czegoś takiego jak Polska była Rzeczpospolita Obojga Narodów, raczej możesz nazwać ją I Unią Europejską niż Polska. Obecnie znaleźliśmy się w takim punkcie, że powinniśmy za wszelką cenę odtworzyć tą unie, bo nasi sąsiedzi są słabi i nie zainteresowani bezpośrednim konfliktem. Powinniśmy stawać na głowie by Białoruś, Ukraina znalazła się w UE, ale z nasza pomocą np stworzenie jakiejś małej przejściowej UNI itp. Rosja może grozić, ale jest w tej chwili bardzo słaba, gdyby wdała sie w jakiś ostrzejszy konflikt, otrzymała by na dzień dobry granice na uralu z Chinami
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 29 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="ya"]
FreeFighter napisał:
Gwarantuje Ci że gdyby Hitler wygrał wojnę takie samo pieprzenie słyszelibyśmy na uczelniach w Monachium czy Berlinie tyle że dotyczyło by nas i Żydów,
Cytat:
a powinno się to piętnować a nie chwalić


Gdyby Hitler wygrał to i tak na pewno by umarł!
Nie słyszelibyśmy pieprzenia na uczelniach w Monachium czy Berlinie .
Hitler wysyłałby swoich żołnierzy na front, polaków do roboty i pieprzylibyśmy Niemki!
Po pięciu latach mielibyśmy spory wkład w demografie Europy.
Niemcy giną , a my pieprzymy i pieprzymy.
Fajna robota i ile w niej patriotyzmu !

_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 30 Maj '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hitler umarł, ale jego ludzie przeżyli, przeszli na amerykański żołd.

Oddali Ameryce swoje służby specjalne do dezintegracji Europy.

(Patrz ostatnia afera szpiegowska)

Dziś choć Niemcy prowadzą od I w. św. tą sama politykę Ostforschung,
to zamiast Polaków wpuścili sobie muzułmanów.
Ciekawe jak długo pociągną i jak w przyszłości rozwiążą ten problem?
_________________
JerzyS
"Prawdziwa wiedza to znajomość przyczyn."
Arystoteles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zbrodnia Roosevelta i Churchilla
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile