W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kanalie 1  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Odsłon: 7479
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż najlepiej zasugerować komuś pochodzenie żydowskie, nawet jeżeli kogoś rodzina wywodzi się z chłopstwa, a na wsi przed wojna żydów nie było Very Happy. Dla Ciebie mogę być nawet Kosowianinem(Kosowarem?) albo Koreańczykiem...nie przeszkadza ponieważ Widzę że jesteś przypadkiem, który oskarża o Żydostwo wszystkich co są "u góry" , wiesz to bardzo ciężki przypadek. Bo właściwie szukasz wroga którego nie ma (lub jest znikoma ilość). Rozumiem że jesteś romantykiem marzycielem dla którego każdy Polak to ten dobry... niestety tak nie jest Polacy też są u góry i też wykorzystują innych przedstawicieli swojej narodowości. też odjebuje niektórym na punkcie kasy więc nie ściemniaj. Tak tak ja wiem że Michnik nie jest z pochodzenia Polakiem, ale co z tego ? Mało jest mu podobnych Polaków chociażby w jego gazecie ? ty mi chyba nie powiesz, że GW to sami Żydzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:03, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisal:
Cytat:
,o 5.30 rano pociągami tramwajami, autobusami i starymi autami jadą do ROBOTY Polacy. Są ich miliony i zapieprzają za 1400zł na łapę .
Żydów widzę tam gdzie są .Czyli w polityce, w mediach w zarządach spółek itd

innymi slowy "prawdziwi polacy" to niewyksztalcona banda nieudacznikow, tak? ja wiem ze kazdy mierzy podlug siebie, ale teraz to juz troche przesadziles. jezeli ktos siedzi wyzej na drabinie spolecznej od ciebie nie oznacza zaraz ze jest zydem. widzisz wlasnie o takich ludziach jak ty byl film "dzien swira" - nienawistnych frustratach. jezeli dla ciebie jedynie "robota" - czyli jakas praca fizyczna, jest godna szacunku, to nie dziwota ze nigdy w zyciu do niczego nie dojdziesz. do przyzwoitych pieniedzy dochodzi sie wykonujac jakis wysoko wyspecjalizowany zawod lub wtedy kiedy to inni pracuja na ciebie. i to jest ok, bo przeciez ktos tym polglowkom musi mowic co maja robic, pozostawieni samopas w najlepszym przypadku wrociliby przeciez na drzewa. jakos tak to jest w zyciu ze sa ludzie madrzy i ludzie glupi. zaden z nich nie jest lepszy ani gorszy - po prostu sie tacy urodzili. ty tez badz madry i pogodz sie z tym to moze przestaniesz sie kompromitowac Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:05, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Co do Słowian to Putin i carowie także byli Słowianami, podobnie jak żołnierze rosyjscy tłumiący polskie powstania

Rusowie byli skandynawami/wikingami. Carowie do Fiodora I Iwanowicza byli Rurykami - wikingami. Romanowiczowie (Oldenburgowie) słowianami także raczej nie byli.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:40, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dupingami a nie wikingami. To, że mieli w sobie krew wikingów nie znaczy że nimi wszyscy byli, nie robcie ze słowian tumanów bez władców (u góry żydzi, u góry wikingowie...wszyscy byle nie Słowianie). Przecież Ci "wikingowie hajtali się z Ruskimi kobietami, to chyba z każdym pokoleniem wychowując się w danej społeczności przestawali być wikingami no nie? Parzcież równie dobrze ktoś może powiedzieć że ty jesteś Niemcem bo np. jakiś tam twój praprapraprapradziad był Niemcem. Nie wierze że wśród tylu wojen przez całe tysiąclecie krew Polaków nie mieszała się z inną więc jest prawie niemożliwe by ktokolwiek dowiódł 100% pochodzenia np. od Słowian. W jakim kraju zostajesz wychowany, przez rodziców zz danego narodu takiej jesteś narodowości.

Kolejnym faktem jest to że małżeństwa były między różnymi dynastiami, często zdarzały się małżeństwa między Piastami a Rurykowiczami, tym np sposobem możesz dowieść iż Kazimierz I Karol Odnowiciel to Niemiec poniewaz jego matką była Rycheza niemiecka księżniczka, bądź też iż Świętopełk II Michał to Polak ponieważ był synem Gertruda Mieszkówna Polki, żony Izjasław I I córki Mieszka II króla Polski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:46, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, ze Polacy robią podstawowy błąd, próbując obarczyć winą za swój los różne grupy - w tym przypadku żydów.
gdyby mieli rację oznaczałoby to że wyeliminowanie takiej grupy rozwiązało by problem polskiej nędzy. mieszkałem w polsce 31 lat i powiem wam: szczerze wątpię.
polacy są zawistni, szczególnie między sobą
jakby w polsce zrobić sondaż z pytaniem "czy chcesz żeby twój sąsiad miał gorzej?" to większość odpowie "tak" - dopóki tego nie zmienimy dopóty nie mamy prawa wypominać innym narodom ich cech. bo to jest cecha najgorsza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie też widzę tą zawiść. widziałem sytuacje w których rodzeni bracia kłócili się o 1 ar ziemie i targali się po sądach przez wiele lat (20-30 lat)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:47, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
jakby w polsce zrobić sondaż z pytaniem "czy chcesz żeby twój sąsiad miał gorzej?" to większość odpowie "tak"

Warto zastanowić się dlaczego mamy do czynienia z tego typu zachowaniem. Jak sięgam pamięcią, lepiej zawsze mieli ci współpracujący z różnego typu "organami". Przeciętny (o ile można mówić o przeciętności) Polak nie miał łatwo. Wszystko trzeba było załatwiać, szukać znajomości wśród tych co mogą coś załatwić, czyli wiecznie kombinować, bo uczciwymi metodami żyć się nie dało. Skąd więc wzajemna nieufność i zawiść? Gdybyśmy żyli w normalnym systemie i każdego byłoby stać na poziom życia jaki wyznaczył sobie nauką i późniejszą pracą, bez zbędnych wypaczeń ideologicznych i uprzedzeń do esbeków i pierwszych sekretarzy, pewnie nie obserwowalibyśmy zjawiska o którym wspomniałeś. Co poza potencjałem chęci ma obecnie przeciętny młody Polak na starcie w dorosłe życie? To wygląda na próbę celowego zajebania Polaków. Dostajesz za dużo żeby umrzeć, ale za mało żeby godnie żyć. Czas mija, chęci się wypalają, fachowcy jadą za chlebem za granicę... Pozostaje tylko niesmak po przygodzie z którąś tam z kolei PRL... Confused
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Teodoryk

"Co to jest "prawda info", czy jakaś rasistowska Polonica ? BZDURY i to do tego rasistowskie ! "

Ciekawy jestem czy także byś bronił rolniku Wink z pod Mławy tak gorliwie Chińczyków jeśli ktoś na "prawda" wysmarował by o nich temat ,szczerze wątpię czy nawet byś pstryknął żeby go przeczytać.
Wracając to tego co napisałeś w "re" :

"Widzę że jesteś przypadkiem, który oskarża o Żydostwo wszystkich co są "u góry" , wiesz to bardzo ciężki przypadek. Bo właściwie szukasz wroga którego nie ma (lub jest znikoma ilość)."

Odróżnisz Szweda od Hiszpana albo Niemca od Włocha? Pewnie na 10 wskazań będziesz miał 9 celnych dlaczego więc próbujesz mi w mówić ,że nie potrafię odróżnić semity od Słowianina? To że, nazywa się Kwiatkowski i mówi po polsku nie robi z niego rodowitego Polaka. Znam wielu żydów i wiem co myślą o gojach(bydlę z ludzką twarzą) oraz jak wzajemnie się wspierają żeby do interesów przy których nie trzeba zbytnio się narobić i zainwestować dopuścić Polaków .Jak pewnie dobrze wiesz po 45' roku na ruskich czołgach do Polski przyjechało mnóstwo żydostwa które represjami i morderstwami wyeliminowali resztkę polskiej inteligencji zastępując ją swoimi pobratymcami .Tak jest do dziś na katedrach w sądach i w większości urzędów o polityce nie wspomnę .Jeśli tego nie widzisz to może i lepiej przynajmniej się nie denerwujesz i masz spokojne życie. Niewiedza jak sam wiesz jest zbawieniem dla duszy WinkA w GW też pracują Polacy najczęściej tam sprzątają.
-----------------------------------------------------------------------------
@Al Kohol ,Avatar masz adekwatny ,czyli głowa w śmietniku

"przeciez ktos tym polglowkom musi mowic co maja robic, pozostawieni samopas w najlepszym przypadku wrociliby przeciez na drzewa. "

Tym zdaniem na pewno "zjednałeś" sobie wielu formułowiczów naszego forum pewnie teraz nabiorą do ciebie jeszcze większego szacunku ,BRAVO!

O moje pieniądze się nie martw sporo zarobiłem na żydach Wink
Co do równości wykształconego Polka i żyda. Moja przyjaciółka skończyła Politechnikę jako najlepsza na roku a jej szczyt możliwości w Polsce to 3tyś .Dopiero na emigracji jej wiedza została doceniona za to żydek z jej roku tuman nad tumany piastuje wysokie stanowisko z horręndalną pensją .Nie wypisuj więc bzdur o frustracjach bo sam masz problemy osobowością.

----------------------------------------------------------------------------
@Bimi .
Polacy to zaszczuty naród .W zasadzie przez ostatnie 200 lat w niewoli .Nie ma czemu się dziwić, że tak się traktujemy .Magiel propagandowy okupantów był i jest genialny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eNKa




Dołączył: 08 Gru 2008
Posty: 634
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:06, 15 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pitol sobie pitol Teodoryku albo poczytaj.
_________________
"każdy samolot ma skrzydła więc jest też szybowcem"
"Do protestujących dołanczają się też wszelkiego rodzaju organizacje..."
~Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:27, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
C
Ogólnie co do panslawizmu, to budzimy się to nie jest wczesne średniowiecze za dużo jest wzajemnych sprzecznych interesów i sprzecznej historii między państwami słowiańskimi.


daruj se żydku te wywody o panslawizmie bo doskonale zdajesz sobie sprawę że zjednoczenie Słowian oznacza wasz koniec w Europie. Pojęcia Żydokomuny Michnik nie wyssał sobie z palca. Mamicie ludzi swoimi debilnymi opowieściami o socjalizmie i komunie a każdy kto ma IQ większe od szympansa wie jak się komuna kończyła zawsze i wszędzie gdzie była.

Teodryk. Jak byś miał deko honoru i inteligencji to po poście bodajże JerzegoS o waszych technikach prowadzenia dyskusji powinieneś się sam usunąć z tego forum. Bo zostaliście normalnie wykryci, rozpracowani i inni są przed wami ostrzeżeni. Ale nie wy żydki. Was żydków nawet jak by zlewać żółtym moczem to i tak powiecie że to ciepła wiosenna mżawka.

i to było by na tyle do "teodryka" "JA" i innych czerwonych żydków.
-------------------------------------

No a teraz o poważnych sprawach.
Panowie gdzieś wyczytałem że żydków w Polsce może być od 500000 do nawet miliona sztuk. Macie może jakieś względnie wiarygodne dane dotyczące zażydzenia Polski. Zresztą po moich obserwacjach w Białymstoku wynika że jest ich jak w Moskwie rakiet.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing czyli 3/4 polskiego społeczeństwa to żydzi bo popierają pomoc państwa w podstawowych sektorach ? Wdowy korzystające z pomocy socjalnej to pewnie żydówki, podobnie jak strajkujące o podwyżki pielęgniarki, czy strajkujący górnicy... związki zawodowe to pewnie też żydzi..ok ok Jabba Tylko dUPR i faszyzujący kapitaliści mają prawo krzyczeć że są Polakami, pomimo tego iż wykorzystują Polskich robotników.

Co do panslawizmu to tak nie przepadam za UPA i ich Ukraińskimi poplecznikami, za carem który chciał panslawizmu w wersji "wszystko rusyfikujemy i sprowadzamy do poziomu w Rosji". Wiesz jakbuś ja znam historie a nie to co ty. Ja rozumiem że Serbowie i Chorwaci za CHUJA się nie połącza w jedno słowiańskie państwo, podobnie zresztą jak Rosjanie i Polacy, a w mojej okolicy Polacy i Ukraińcy także nie. Stosunki międzynarodowe to coś bardziej skomplikowanego jabba niż tylko "wszyscy Słowianie to jedność". Bo zresztą i tak nie jest silniejszy by wyparł słabszych (w tym przypadku Rosja nas)


Cytat:
No a teraz o poważnych sprawach.
Panowie gdzieś wyczytałem że żydków w Polsce może być od 500000 do nawet miliona sztuk. Macie może jakieś względnie wiarygodne dane dotyczące zażydzenia Polski. Zresztą po moich obserwacjach w Białymstoku wynika że jest ich jak w Moskwie rakiet.


Gdzie wyczytałeś na Polonice ? Laughing
Współczuje, paranoi...skąd 500 tys ? To jest bardzo dużo, przekracza 4% narodu...a przecież 90% to katolicy czyli jedno przeczy drugiemu. Z moich obserwacji wynika, że na wsiach jak zawsze nie ma Żydów w ogóle bo nawet nigdy nie było.... w mieście jest masa wieśniaków którzy mieszkają tam od paręnastu lat i wywyższają się nad mieszkańcami wsi z których się wywodzą. Co znaczną "twoje obserwacje", co przyjmujesz za kryterium jak to ładnie określiłeś "zażydzenia" ? Tylko mi nie mów że stwierdzasz to po poglądach, bo to będzie znaczyło pewną ułomność (przypisywanie Polakowi określonego typu charakteru i poglądu politycznego)... hmm a może w Białymstoku chodzą żydzi z pejsami po ulicach jak przed wojną... szczerze wątpię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:10, 16 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek ale ja wcale nie zamierzam sobie nikogo zjednywac Smile wrecz przeciwnie - staram sie byc jak najbardziej kontrowersyjny aby jak najwiecej idiotow do siebie zrazic. interesuja mnie jedynie konwersacje na poziomie a nie kopanie sie z balwanami. moja nienawisc do ludzkiej bezmyslnosci, do przywiazania do roznych kretynskich tabu, do powszechnego samooszukiwania sie jest niewspolmiernie wieksza niz twoja nienawisc do zydow. na szczescie okazuje sie ze ty i tobie podobni jestescie cos jak drobne patyczki po ktorych przejedzie sie kolo dziejow. odlgos pekania i miazdzenia to wlasnie to co wydajecie z siebie na roznych forach. uwielbiam czytac jak sie pieklicie na zydow, pedalow, cpunow, aborcje, eutanazje, ateizm, itd itp. wasza bezsilna zlosc to moje paliwo. czuje sie mniej wiecej tak jakbym stal przy duzym ognisku - to wy sie w nim spalacie. wiec prosze cie merdek pisz, pisz, nie przestawaj. opowiedz cos jeszcze o zydach i nierownosci spolecznej - juz wyciagam rece do monitora Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:18, 27 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry tekst !
Jak to mówia - uderz w stół a nożyce się odezwią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
placebo




Dołączył: 26 Sie 2009
Posty: 317
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:42, 08 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak mówisz Kociu, kilka zdań autora a jak wzburzyło całe stado.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 08 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teodoryk napisał:
Laughing
Co do panslawizmu to tak nie przepadam za UPA i ich Ukraińskimi poplecznikami, za carem który chciał panslawizmu w wersji "wszystko rusyfikujemy i sprowadzamy do poziomu w Rosji". Wiesz jakbuś ja znam historie a nie to co ty. Ja rozumiem że Serbowie i Chorwaci za CHUJA się nie połącza w jedno słowiańskie państwo, podobnie zresztą jak Rosjanie i Polacy, a w mojej okolicy Polacy i Ukraińcy także nie. Stosunki międzynarodowe to coś bardziej skomplikowanego jabba niż tylko "wszyscy Słowianie to jedność". Bo zresztą i tak nie jest silniejszy by wyparł słabszych (w tym przypadku Rosja nas)Gdzie wyczytałeś na Polonice ? Laughing
Współczuje, paranoi...skąd 500 tys ? To jest bardzo dużo, przekracza 4% narodu...a przecież 90% to katolicy czyli jedno przeczy drugiemu. Z moich obserwacji wynika, że na wsiach jak zawsze nie ma Żydów w ogóle bo nawet nigdy nie było.... w mieście jest masa wieśniaków którzy mieszkają tam od paręnastu lat i wywyższają się nad mieszkańcami wsi z których się wywodzą. Co znaczną "twoje obserwacje", co przyjmujesz za kryterium jak to ładnie określiłeś "zażydzenia" ? Tylko mi nie mów że stwierdzasz to po poglądach, bo to będzie znaczyło pewną ułomność (przypisywanie Polakowi określonego typu charakteru i poglądu politycznego)... hmm a może w Białymstoku chodzą żydzi z pejsami po ulicach jak przed wojną... szczerze wątpię.


Jednak Teodoryk myślałem ze wiesz więcej. A ty tymczasem zjadasz z Al koholem resztki wiedzy na śmietniku.Tym co to sobie za awatara obrał.Do Al kohola przejdę zaraz. Najpierw do Ciebie..... A myslisz ze ktos kocha w Polsce cara czy UPA? Takie myslenie swiadczy o Twojej pogardzie dla wiedzy. czy myslisz ze nienawisc Serbow do Chorwatow jest naturalna? O to tu idzie i o to tu biega............ To jest to po co ten Bimi ta strone zalozyl..... Smile
Slowianie sa sobie blissi niz Germanie...jakkolwiek pochodziny z Germanami z tej samej grupy etnicznej....

Wiesz jaki jest problem ze Slowianami? Jest nas na swiecie blisko pół miliarda.... Jestesmy sobie blizsi niz Anglicy Niemcom...Niemcy Francuzom..... Od ponad 1000 lat gra w Europie idzie o jedno o podzielenie Słowian.....
Gdyby nie to bylibysmy w Europie hegemonem.......
Juz od VIII wieku były pierwsze proby laczenia plemion slowianskich...w pierwsze formy Panstwowe.....

Pierwszy klin wbiła w Slowian religja chrzescijanska.......religia ta jest jak narośl na Slowianach.....
to nie inkwizycja, nie tylko indianie sa najwiekszą ofaira tej religii....ale własnie Słowianie...wyrznieto w pień pod szyldem Chrystusa......całe narody.......

Pozniej 1000 lat manipulowania z poziomu kruchty koscielnej najwiekszymi Państwami Słowiańskimi.....wszytsko to pod maska przyjaciela......

Chorwacja Serbia-> tam stykają się dwa czynniki nienawisci....poglad na wiare we wspomnianego wcześniej Chrystusa...znowu ten kościół........

I mieszanie germanskie na Bałkanach......

Ze nie lubimy jako Polacy Czechów za historie? a co oni mieli do gadania? byli caly czas równiez pod germanskim albo zaborca albo wpływami......


Religia chrescijanska zabila w slowianach wole walki, wmowiono nam pokoj i milosc w swiecie nienawisci i przemocy.....
Zrobiono z nas jak to Pisze Ordel chodzace pizd........narod rolniczy....

wmawia sie nam pasterskie korzenie....slowianom ...co jest ewidentnym zalaszowaniem historii i to w dodatku bezczelnym....... w swietle innych tez historii zachodniej.


Bylismy silni jak wyrzynalismy wrogow w sensie doslownycm od ucha do ucha..........


Kto dzis wie ze plemiona slowianskie byly zyły w Austrii...ze ekspansja Slowianska przekroczyła w VI i VII wieku Łabe....

I powiem Ci jedno to co jest treraz sie juz chyba nie zmieni.........zrobiono z naszych ludzi ofiary i takim juz bedziemy....

Lata 80-te zryw.......w imie fałszywych ideałów.....Co miał na mysli ten pełen pychy i zarozumiałosci góral z Wadowic mówiąc "niech stapi duch Twoj i odmieni oblicze tej ziemi"???

Co ku.... domienił.......było zle a jest jeszcze gorzej.......tylko glupiec nie zrozumie ze aluminiową lyzeczke zamieniono mu na ołów pokryty tombakiem który go truje......

Zlodziejstwo, kurestwo, bieda, prostytucja.......alez kur.... ten duch namieszal jak juz zstapil.......

Po owocach ich poznacie...........

I tu wkracza Al kohol ze swoja wizja.....i sensem zycia Ideologie Al kochola chyba mozna skrocic w jednej krotkiej sentencji "
mam to wszystko w dupie" - jesli sie myle popraw mnie??????...powiem Ci wiecej nie tylko wszystko ale i wiecej...pilnuj aby ci mozg nie zawedrowal do 4 liter.........

To ze sa ludzi którzy jeszcze reguja na wselkie skur.....to moze Cie i smieszy a mnie raduje bo nie wszyscy maja jeszcze wszystko gdzies........

Mozna byc cool i trendy, miec wszystko w dupie kośic hajs i uzywki..... robic w stylu" robta co chceta"
Mozna ale gdzies po drodze ginie czlowieczesntwo......cos co nazywalo sie kiedys wrazliwoscia.....

Z homo sapiens stalismy sie na powrot homo erectus...choc to slowo erectus nie odnosi sie juz do postawy wspolczesnego czlowieka ani fizycznej ani tym bardziej moralnej.....


Dzisiaj mamy homo figo fago.......ni chu.... ni wydra...ni czlowiek

Na innym watku.......nakrecajam temat o jakims durynym samolocie......... nikt nie zwrocil uwage na jedna rzecz....po co taki szum informacyjny wokol tej sprawy......


No wlasnie po co ?
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 08 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W skrócie: Chorwaci i Serbowie się już raczej nie polubią, przynajmniej nie za szybko rany są zbyt świeże (ostatnie zdarzenia oddalające dwa narody to lata 90te).

Wcześniej zresztą też np:


http://www.eioba.pl/a84911/ustasze_chorw.....ie_i_mordy



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toscani30




Dołączył: 13 Maj 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 08 Cze '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polacy mają to do siebie, że za własne niepowodzenia finansowe obwiniają tych niby żydów w Polsce co niby rządzą.
Przez myśl im nie przejdzie, że w Polsce od 2wś tej Żydów jak na lekarstwo i że to własny Polak ich okrada i niszczy. Ale jakoś im lżej jak zwalą winę na wyimaginowanego żyda, o którym to zresztą ciągle mówi Mietek z pod budki z piwem i Franek na imieninach u brata.
Myślę że jakieś 90-95% Polaków nie widziało żadnego żyda "na żywca" w życiu (oprócz tych na emigracji) ani nie wie o tej kulturze zwyczajach etc. zupełnie nic. Ale za to wie, że żydek jest zły i basta.
A skąd to wie? Przecietny Polak czerpie "wiedzę" na temat żydów od innych antysemitów którzy uwielbiają publicznie wylewać na żydów swój jad i gorycz za swoje niepowodzenia życiowe. Na tym forum tez mamy takich forumowych dyżurnych antysemitów, którzy dawno już stracili kontakt z rzeczywitościa. I właśnie się zlatują - słowo żyd działa na nich jak magnes..A staniesz im na drodze to zaraz mianują Cię "żydem" ..

ps. Spędzając wiele lat na emigracji miałem okazje poznać wiele żydów, ani mnie oni ziębią ani grzeją , wiem ,że sa gorsze do współżycia nacje-rasy. Ale te ciągłe pieprzenie na forach o żydach dawno stało się nudne i zalatuje schizą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Publicystyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kanalie 1
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile