W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Polska wódka najlepsza na świecie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1376
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 09 Lis '09   Temat postu: Polska wódka najlepsza na świecie Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie rosyjska gorzałka, nie whisky czy bourbon, ale polska wódka jest najlepsza na świecie. Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka wygrała prestiżowy londyński konkurs - Vodka Masters 2009. Według sędziów, nasz alkohol smakuje tak, jak żaden inny mocny trunek świata.

"Dzisiaj Czysta de Luxe Żołądkowa Gorzka to najpopularniejsza czysta wódka w Polsce. A złoty medal zdobyty w Vodka Masters 2009, to kolejne potwierdzenie najwyższej jakości
tego produktu i doskonałej receptury" - powiedział "Portalowi Spożywczemu" Wojciech Bortkiewicz, dyrektor marketingu Stock Polska. Bo jurorzy konkursu w Londynie przyznali wódce nagrodę nie tylko za sukces rynkowy, ale przede wszystkim za najlepszy
na świecie smak
.
Czysta de Luxe to prawdziwy hit Polmosu Lublin. W ciągu dwóch lat swego istnienia stała się liderem
sprzedaży w Polsce - 14 na 100 sprzedanych butelek to właśnie produkt z Lublina.

źródło: http://www.dziennik.pl/gospodarka/articl.....iecie.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Naznaczony




Dołączył: 08 Sty 2009
Posty: 655
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic tylko się upić na śmierć tymi 'delicjami'
_________________
nie ma żadnej prawdy, wszystko jest tym samym, wielu się załamie, wielu parsknie śmiechem, to wszystko jedno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie przebije zielonogórskiej Siwuchy i to lakowana na dodatek Smile albo domowego samogona ze śliwek, pierwsza kolejka 80% murowane jak nic Very Happy

p.s osobiście wolę wina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:08, 09 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, Siwucha jest wyborna, ale jednak bimberek zawsze najlepszy jak umiejętnie zrobiony. Czystą Żołądkową porobiłem się w piątek, niczego sobie. Może poll utworzymy? Smile
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma już polskich wódek!
Cały przemysł spirytusowy spoczywa NIE W POLSKICH rękach (zresztą jak prawie i każdy inny).
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katiusza




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:23, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

Fakt, bardzo dobra wódka. Ale mam dla was pewną wiadomość. Już powinna trafiać do dobrych sklepów Żubrówka de Luxe Żołądkowa Gorzka. Poleca wszystkim, nawet tym którzy nie lubią mocnych trunków. Bije na głowę tradycyjną Żubrówkę. Nie ma trawki w środku, ma 38% więc troszkę mniej. Jak się pojawi to polecam degustację.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zulugula




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:31, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiem Ci, że ostatnio dużo tej czystej de lux wypiłem, ale jakoś mi nie wchodziła, ale może w formie nie byłem, chociaż wódka dobra.
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:41, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie potrzebuję stymulatorów. Potrafię bawić się i rozmawiać o trudnych sprawach bez użycia klina. Wódka, jak też inne alkohole - zwyczajnie mi nie smakują. Nie lubię być pijanym i nie lubię kaca, nie rozumiem pijackiego bełkotu i sam nie zamierzam wydobywać z siebie podobnych dźwięków. Trochę mnie dziwi postawa ludzi wobec np. szkodliwości szczepionek, słodzików i chemicznych dodatków do żywności, w świetle promocji zabójcy mózgu jakim w mojej ocenie jest gorzała. Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
redvalley




Dołączył: 06 Sty 2008
Posty: 78
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:58, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amen. Smile
_________________
If a frog is placed in boiling water,
it will jump out.
But if it is placed in cold water that is slowly heated,
it will never jump out.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:04, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trochę mnie dziwi postawa ludzi wobec np. szkodliwości szczepionek, słodzików i chemicznych dodatków do żywności, w świetle promocji zabójcy mózgu jakim w mojej ocenie jest gorzała.


tylko, ze nikt nie wmawia , ze wodka jest zdrowa tak jak jest w przypadku szczepionek, a picie to dobrowolny wybor

poza tym w artykule mowa jest cos o whisky czy burbonie a ja sie pytam co to ma wspolnego z wodka, od kiedy sa konkursy na ktorych walcza burbon z wodka
ten artykul jest co najmniej dziwny i wprowadza w blad
porownajcie go z tym

Cytat:
W tegorocznej edycji prestiżowego konkursu The Vodka Masters organizowanego przez The Spirits Business Magazine wódki produkowane w Lublinie zdobyły 4 nagrody w trzech kategoriach Wręczenie nagród odbyło się 19 października 2009 w Cannes.

Niezależne jury konkursu nagrodziło niedawno wprowadzoną na rynek wódkę Stock Prestige, która otrzymała zaszczytny tytuł Master w kategorii premium za unikalny proces rafinacji i czysty smak.

W kategorii super premium, Stock Spirits Group otrzymał dwie nagrody: tytuł Master dla wódki Orzeł, dystrybuowanej i sprzedawanej na terenie USA, oraz srebro dla wódki Orkisz produkowanej z pradawnej pszenicy orkiszowej - rzadkiej odmiany rosnącej u podnóży polskich gór.

W kategorii wódek z Europy Wschodniej złoto przypadło Czystej de Luxe. Od wprowadzenia na rynek niespełna dwa lata temu, wódka ta notuje najszybszy wzrost sprzedaży, a od czterech miesięcy jest najlepiej sprzedającą się wódką na polskim rynku.

Wszystkie nagrodzone wódki produkowane są w fabryce w Lublinie, która wytwarza tradycyjne czyste i gatunkowe alkohole od 1906 roku.

Komentując tak znaczące zwycięstwo, Neil Everitt, Dyrektor Generalny Stock Spirits Group powiedział - Jesteśmy bardzo zadowoleni zdobywając tak prestiżowe nagrody, ponieważ oznacza to, że jakość produktów marki Stock jest znana. Osiągnięcie takiej rozpoznawalności wśród niezależnych opiniotwórców jest szczególnie przyjemne, więc gratulacje należą się wszystkim pracownikom firmy Stock.


http://www.stock-polska.pl/pl/news/czter.....sters-2009
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taxi driver




Dołączył: 23 Paź 2009
Posty: 17
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:11, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A ja nie potrzebuję stymulatorów. Potrafię bawić się i rozmawiać o trudnych sprawach bez użycia klina. Wódka, jak też inne alkohole - zwyczajnie mi nie smakują. Nie lubię być pijanym i nie lubię kaca, nie rozumiem pijackiego bełkotu i sam nie zamierzam wydobywać z siebie podobnych dźwięków. Trochę mnie dziwi postawa ludzi wobec np. szkodliwości szczepionek, słodzików i chemicznych dodatków do żywności, w świetle promocji zabójcy mózgu jakim w mojej ocenie jest gorzała.


Gdzieś ty się uchował chłopie ? Wink
_________________
Brakujące ogniwo między zwierzęciem a człowiekiem to właśnie my.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:19, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamieszkujacym wyspy polecam U'Luvke, droga, niby polska bo w kraju robiona, ale jakos nawet nie po naszemu sie nazywa.
Smak, jak lubisz wodke ..... dantejskie kregi niebios!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xXx




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 255
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:51, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taxi driver napisał:
Cytat:
A ja nie potrzebuję stymulatorów. Potrafię bawić się i rozmawiać o trudnych sprawach bez użycia klina. Wódka, jak też inne alkohole - zwyczajnie mi nie smakują. Nie lubię być pijanym i nie lubię kaca, nie rozumiem pijackiego bełkotu i sam nie zamierzam wydobywać z siebie podobnych dźwięków. Trochę mnie dziwi postawa ludzi wobec np. szkodliwości szczepionek, słodzików i chemicznych dodatków do żywności, w świetle promocji zabójcy mózgu jakim w mojej ocenie jest gorzała.


Gdzieś ty się uchował chłopie ? Wink

widocznie nie Polak Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kredki




Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 232
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:22, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet sobie nie zdajecie sprawy z tego jakim alkohol jest wielkim wrzodem na dupie ludzkości. Oraz jak straszną chorobą jest alkoholizm. Wiem, wszyscy się ograniczacie, wiecie ile możecie, co pijecie i że tylko okazyjnie. Ale linia między panowaniem nad sytuacją a kolejnym "o kurwa muszę się napić" jest naprawdę bardzo cienka.
_________________
Kochaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Polska wódka najlepsza na świecie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile