W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
TVN - rozmowy z minister Kopacz  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
16 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 4589
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:04, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

balicki widać że dostał solidnie w łapę.
i to przepraszam nie jest korupcja???
co innego gdy byle po'wiec obiecuje coś rysiowi na 90%....

cba powinno mu założyć podsłuch na telefon - są wystarczające powody by go podejrzewać o korupcję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:07, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym zwrócić uwagę entuzjastów, że Ewa Kopacz stwierdziła wielokrotnie w wywiadach że mózgiem rządu od grypy jest prof.Brydak. Ta sama opluwana niedawno przez grypowców jako "samo zło" przygotowała argumenty noszonej na rękach minister.
publikacja z 2008, 496 stron
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
Byliśmy w TVN'ie ;]

"Precz z bankierami i koncernami farmaceutycznymi. Precz z Nowym Porządkiem Świata" Laughing Oglądałem ze znajomymi, którym trochę mówiłem o sprawie, wieć było zaskoczenie ;P


Jest dostępne nagranie z tą wypowiedzią?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:08, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon jest. To pierwsza część Teraz My w filmiku przesłanym przez Waldka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiercipietek




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:08, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:

ganie tych typkow z firm farmaceutycznych, ale ty tez nie masz czym sie podniecasz, najpierw robisz im foty (niby po co- rownie dobrze moglbys zaczac robic zdjecia wszystkim przedstawicielom firm farmaceutycznych i ich samochodom), nie dziwie sie, ze sie wkurzyli na ciebie, taki z ciebie wielki chojrak (na takiego pozerujesz), na dodatek z wolomina, a potem biegniesz na komisariat jak zwykla pizdeczka jak to powiedziales dla hecy, swoja droga chyba niezle cie obili, ze az sie pofatygowales hehe
zgloszenia korupcji nie analizuje


Wyluzuj trochę kolego, skieruj swój jad we właściwą stronę, jak na razie jest z czym walczyć. Szkoda posta.
Mówię tutaj o Wołominie, bo kto mieszkał w tych rejonach do połowy lat 90 tych to będzie wiedział o co chodzi. Survival przy tym to dziecinna igraszka, a co za tym idzie szkoła (prze)życia. Tak się składa, że wiele razy musiałem dostać po mordzie, zanim się nauczyłem jak nie dostawać i może to odbierasz za "chojraczenie".
Tym razem po prostu nie dostałem, może z powodu wielu lat wyczerpujących treningów(?)
Co do psów - czasami nie ma wyjścia stary (chciałbym Ciebie zobaczyć jak sam załatwiasz tą sprawę inaczej)
Tak się składa, że podczas swojego krótkiego życia, musiałem kilka razy posłużyć się psami i nie odbieram tego jakbym był pizdeczką.
Na przykład kiedy nakoksowani chłoptasie z klubu Kick boxing zrobili sobie trening w mieście na żywych ludziach (1 osoba zabita kilkoro prawie) efekt - złapanie i wieloletnie więzienie dla tych debili - sorry ale nie żałuję -sam bym tego nie załatwił.

Próbuję coś w tym kraju zmienić i staram się nie odwracać i nie udawać, że nie widzę, jak coś się komuś dzieje.
Pzdr
_________________
"Gdyby gówno miało jakąkolwiek wartość,
żebracy rodzili by się bez dziury w dupie"
Henry Miller
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
midnight




Dołączył: 28 Sie 2008
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:45, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Blog Grypa666, Jane Burgermeister... widać, że Ci wszyscy z wywiadu w TERAZ MY to już to wszystko dawno czytali, tylko niestety nie było jakiegoś przyzwolenia społecznego aby o tym tak otwarcie mówić. Teraz coś się dzieje, baaa... sam rząd stawia opory przed zakupem szczepionek, więc prosta sprawa...można stawiać znaki zapytania i się kłócić publicznie.
KOPACZ gada jak nakręcona, BALICKI z nerów dostaje ślinotoku a panowie prowadzący TERAZ MY pierwszy raz siedzą jak potulne myszki i nie pierdolą przez 3/4 programu.
Ohoho, to się narobiło.... Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:37, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej. uważam, że wystąpienie w Teraz My jest wartę przetłumaczenia na angielski, w końcu jesteśmy jednym z nielicznych krajów który próbuje się bronić przed pandemią zwaną masowymi szczepieniami, która jest bardziej realna od tej świńskiej Laughing
9.11.2009 “Teraz MY!” – świetny materiał wszystko razem i wkupie. Proponuje zrobienie angielskiego transkryptu myślę, że świat powinien to usłyszeć. Zbierzmy się razem i przetłumaczmy na angielski mogę zrobić synchro do transkryptu. Myślę, że materiał jest tego warty! Już wrzucam materiał na przeklej jako avi, będzie tam za kilka godzin Smile
Pokarzmy światu, że nie wszędzie wszystko już przekupione, być może uda się w ten sposób wzbudzić potężniejszą falę w innych krajach myślę ,że warto spróbować Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:43, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiercipietek napisał:
Guru7 napisał:

ganie tych typkow z firm farmaceutycznych, ale ty tez nie masz czym sie podniecasz, najpierw robisz im foty (niby po co- rownie dobrze moglbys zaczac robic zdjecia wszystkim przedstawicielom firm farmaceutycznych i ich samochodom), nie dziwie sie, ze sie wkurzyli na ciebie, taki z ciebie wielki chojrak (na takiego pozerujesz), na dodatek z wolomina, a potem biegniesz na komisariat jak zwykla pizdeczka jak to powiedziales dla hecy, swoja droga chyba niezle cie obili, ze az sie pofatygowales hehe
zgloszenia korupcji nie analizuje


Wyluzuj trochę kolego, skieruj swój jad we właściwą stronę, jak na razie jest z czym walczyć. Szkoda posta.
Mówię tutaj o Wołominie, bo kto mieszkał w tych rejonach do połowy lat 90 tych to będzie wiedział o co chodzi. Survival przy tym to dziecinna igraszka, a co za tym idzie szkoła (prze)życia. Tak się składa, że wiele razy musiałem dostać po mordzie, zanim się nauczyłem jak nie dostawać i może to odbierasz za "chojraczenie".
Tym razem po prostu nie dostałem, może z powodu wielu lat wyczerpujących treningów(?)
Co do psów - czasami nie ma wyjścia stary (chciałbym Ciebie zobaczyć jak sam załatwiasz tą sprawę inaczej)
Tak się składa, że podczas swojego krótkiego życia, musiałem kilka razy posłużyć się psami i nie odbieram tego jakbym był pizdeczką.
Na przykład kiedy nakoksowani chłoptasie z klubu Kick boxing zrobili sobie trening w mieście na żywych ludziach (1 osoba zabita kilkoro prawie) efekt - złapanie i wieloletnie więzienie dla tych debili - sorry ale nie żałuję -sam bym tego nie załatwił.

Próbuję coś w tym kraju zmienić i staram się nie odwracać i nie udawać, że nie widzę, jak coś się komuś dzieje.
Pzdr


sam sie wychowalem i nadal mieszkam w miejscu do ktorego niektorzy boja sie przyjezdzac, i tym bardziej rozsmieszylo mnie, ze piszesz, ze pochodzisz z kryminalnego miejsca i chodzisz na policje w tak blachej sprawie - bo badz co badz to byla bardzo blacha sprawa, szczegolnie, ze sprowokowales i jak piszesz obroniles sie,
porownywanie takich starc z bezpodstawnym i karygodnym wystepkiem kilku koksow jest niedorzeczne
no ale akurat w twoje doswiadczenie wolominskie nie watpie bo w kazdej okolicy ciekawiej inaczej dlugowlosi maja klopoty
sam bedac po bojkach, nie wazne po jakim wyniku, nigdy nie chodzilem na psy, takie mam zasady, zreszta wielu by przestalo mi podawac reke gdybym tak zrobil bo nie tylko ja tak mysle




_______________

jesli chodzi o temat szczepionek to popieram pomysl przetlumaczenia i jakeigos rozpromowania materialu w necie

co do calego procederu swoistej korupcji lekarzy, to podejrzewam, ze caly mechanizm jest tak skonstruowany, ze cokolwiek bardzo ciezko udowodnic i jest to raczej walka z wiatrakami, chyba jedynym wyjsciem bylby przymus przepisywania od razu np 3 roznych lekow, o identycznym dzialaniu i podobnej cenie a konkretny wybieralby poprostu pacjent lub farmaceuta- przykladem moze byc Ketoprofen, glowny skladnik lekow przeciw zapaleniom/ bolom stawow, sciegien itd, ktory to zawiera wiekszosc popularnych masci a rozni ich jedynie cena, wielu ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy i wspiera firme, ktora sponsoruje lekarza

raz pamietam, na recepcie przy nazwie jednego z lekow mialem czerwona pieczatke - nie zastepowac- nie trzeba dlugo myslec, by dowiedziec sie dla kogo oprocz sluzby zdrowia pracuje nasz lekarz










---------------------------
Wiercipietek: mam limit postow wiec pisze tutaj, chodzilo mi, ze bojka to blacha sprawa, a co do korupcji to i tak raczej nie miales szans niczego im udowodnic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiercipietek




Dołączył: 01 Lis 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:50, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:

sam bedac po bojkach, nie wazne po jakim wyniku, nigdy nie chodzilem na psy, takie mam zasady, zreszta wielu by przestalo mi podawac reke gdybym tak zrobil bo nie tylko ja tak mysle
_______________

jesli chodzi o temat szczepionek to popieram pomysl przetlumaczenia i jakeigos rozpromowania materialu w necie


Nie uważam sprawy korupcji w służbie zdrowia za sprawę błahą, bójka to przy okazji
_________________
"Gdyby gówno miało jakąkolwiek wartość,
żebracy rodzili by się bez dziury w dupie"
Henry Miller
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
góral




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:25, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pani Kopacz - z polecenia wnuka żołnierza Wermahtu -po prostu sypie cukier puder na spreparowane gówno które "chcący", wypłynęło w Ukrainie.

Teraz MY miał wyraźny cel - pokazać wcześniej zastraszonemu przez Burgermaister i Beima i tak ogłupiałemu oglądaczomi, że żont wybawił go z zagłady. Podobne żonty możemy już obserwować w Europie. A klika Żontuf to już prawie krok do Żontu Światowego. A co ONZ, WHO itp...? skompromituje się i powoła Nowe.

Jest teraz dziwna moda na słowo Nowe/a lub Światowe/a. W kościele słyszę Nowa Ewangelizacja, Nowa religia chrześcijańsko-żydowska.

Rydzyk kilka dni temu chlapnął, że RM jest radiem światowym. I rzeczywiście - po świecie nazwa Stacji "Radio Maryja" jest coraz częściej stosowana. Program bardzo podobny. Judaizacja chrześcijaństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:32, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że niektórzy już sobie nie radzą z przetwarzaniem informacji o NWO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś oglądał Fakty TVN - już wie. Czas zapłaty dla Ewy Kopacz i rządu za szczepionki zaczął się! Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
forrest_




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 552
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:29, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mały update w sprawie Ukrainy:

Cytat:
In Ukraine the number of deaths from influenza and SARS rose to 213 people last night, 24 people died, reports Ministry of Health Ukraine. According to authorities, all in a country noted 1 million 192 thousand 481 case, 62.462 thousand people are hospitalized. The epidemic threshold is exceeded in the Crimea, Vinnytsia, Volyn, Donetsk, Zhytomyr, Transcarpathian, Ivano-Frankivsk, Kyiv, Kirovograd, Lugansk, Lvov, Nikolaev, Poltava, Rivne, Ternopil, Khmelnytsky, Cherkasy, Chernihiv, Chernivtsi regions, as well as in Kiev.

http://www.rbc.ua/rus/newsline/show/v_uk.....v_11112009
_________________
13:13 13.09.1979 Caulbearer Smile
Unos nacen con estrella y otros nacen estrellados
******* Ad astra per aspera ******
.............! Semper paratus !.............
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 napisał:
Hej. uważam, że wystąpienie w Teraz My jest wartę przetłumaczenia na angielski, w końcu jesteśmy jednym z nielicznych krajów który próbuje się bronić przed pandemią zwaną masowymi szczepieniami, która jest bardziej realna od tej świńskiej Laughing
9.11.2009 “Teraz MY!” – świetny materiał wszystko razem i wkupie. Proponuje zrobienie angielskiego transkryptu myślę, że świat powinien to usłyszeć. Zbierzmy się razem i przetłumaczmy na angielski mogę zrobić synchro do transkryptu. Myślę, że materiał jest tego warty! Już wrzucam materiał na przeklej jako avi, będzie tam za kilka godzin Smile
Pokarzmy światu, że nie wszędzie wszystko już przekupione, być może uda się w ten sposób wzbudzić potężniejszą falę w innych krajach myślę ,że warto spróbować Smile


Materiał na przeklej.pl arrow http://www.przeklej.pl/folder/teraz-my-09-11-2009-szczepienia-32417214
Znalazły się już 2 osoby chętne do pomocy, jak ktoś jeszcze jest na tyle dobry w angielskim, że może pomóc to pisać na priv w więcej osób szybciej sobie z tym poradzimy. Zrobiłem już skrypt wywiadu z synchro do pierwszej części wersji dostępnej na przeklej.pl, skrypt do drugiego kawałka postaram się zrobić do północy tak więc pozostaje kwestia samego przetłumaczenia tekstu, ktoś chętny do pomocy? Smile

Fragment wypowiedzi na temat tłumaczenia z innego forum:
Cytat:
Swiat czeka na te tłumaczenia. Tłumaczcie proszę. Ludzie z innych krajów na to czekają. I bardzo proszą . Ten chłopak jest z Wenezueli. Napisał na kanale maczikszcza : "Rasengax : could you subtitle these videos ( Profesor Majewska o szczepionkach cz 1/2) at least English and? Spanish to spread it quickly? thanks in advance. The time is short." Jeśli ja coś takiego czytam, ze ktoś z Wenezueli o takie coś prosi to aż mi się serce kraje i myślę sobie ze naprawdę musi być w rozpaczy...i ze nie ma tam takich materiałów. Może ich tam zmuszają albo co...???

_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:11, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Jak ktoś oglądał Fakty TVN - już wie. Czas zapłaty dla Ewy Kopacz i rządu za szczepionki zaczął się! Sad


Co takiego?

sonic3

Jak nie macie tłumaczy to od biedy coś tam sklecę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:
Norbi napisał:
Jak ktoś oglądał Fakty TVN - już wie. Czas zapłaty dla Ewy Kopacz i rządu za szczepionki zaczął się! Sad


Co takiego?


W faktach TVN był dzisiaj bardzo krytyczny felieton na temat rządu, ministerstwa zdrowia, Ewy Kopacz. Bardzo jednostronny, nie mający nic wspólnego ze sztuką dziennikarską.
Do tej pory zakładałem że może to być gra pozorów ze strony rządu ale wygląda na to że ktoś się wkurwił i zaczyna pociągać za sznurki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:30, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Włączcie sobie TVN.

Zmasowana akcja ataku na MZ i p. Kopacz trwa.
Nagle media zabrały się za rozliczanie tego resortu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sally




Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 32
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 12 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasie tego szumu nie byłam akurat "medialnie aktywna" tak więc cieszę się z tych filmików, zamieszczonych przez Was bo mogę obejrzeć. Widziałam fragment rozmowy Min. Kopacz z Moniką Olejnik i pani minister u mnie zapunktowała, o co w moim przypadku jeśli chodzi o min. zdrowia ciężko (hehe jakby ich to specjalnie interesowało, ale na własny użytek moge robić listę lubianych ministrów). jestem pod ministerstwem zdrowia więc żalów mi nie brakuje a i w grupie objętej jakby co szczepieniami jestem. Podobały mi się jej wypowiedzi, chcę wierzyć, że żaden koncern farmaceutyczny (a i medialny) za nią nie stoi, nie próbuje niczego ugrać.

http://www.rp.pl/artykul/216162,386826.html

rzepa pisze:

Cytat:
O ważnym aspekcie zamieszania wokół wirusa A/H1N1 pisze Mira Suchodolska w „Polsce”: "Dziś głównym naszym problemem jest jednak nie tyle sama grypa (...) ile pokerowe zagranie firm farmaceutycznych. A te odmówiły sprzedaży szczepionek na grypę typu A/H1N1 na wolnym rynku i domagają się, by to rząd zakupił określoną ich partię.

Oficjalnie są ku temu dwa powody: raz, że nie zostały zakończone jeszcze badania nad skutkami stosowania szczepionki. Dwa, że firmy nie mają jakoby możliwości produkcyjnych, by zaspokoić zapotrzebowanie rynkowe. Tyle że oba powody to wielki guzik, a nie prawda. Badania kliniczne są już na ukończeniu i, jak zapewniają przedstawiciele firm, wykazują, że "szczepionka pandemiczna H1N1 wywołuje silną odpowiedź immunologiczną" (mówiąc po ludzku - działa).

A z nieoficjalnych rozmów wynika, że gdyby chcieli, mogliby wyprodukować jej tyle, by zaszczepić pół kosmosu. Ale gdyby na rynku było jej jak kartofli, kto chciałby szczepionkę kupować?

Otóż to. Niewielu.

Tak jak mało kto zawraca sobie głowę, żeby szczepić się na starą, dobrą grypę. Co roku robi to ok. 5 proc. Polaków, i to mimo zachęt oraz akcji uświadamiających. Spróbujmy jednak oszacować: jeśli jedna dawka kosztuje ok. 30 zł i przyjmie ją 1,9 mln Polaków, zysk z takiej operacji wyniesie jakieś 57 mln zł rocznie (w rzeczywistości na szczepienia przeciw grypie Polacy wydali w ubiegłym roku 100 mln zł). Ale rynek jest potencjalnie większy. Ludzie, aby ratować zdrowie, zrobią wszystko. Trzeba więc tylko wykorzystać moment, kiedy ludzkość jest zaniepokojona nową grypą, podgrzać nastroje, docisnąć rząd do ściany, postraszyć zagładą narodu. Jeśli resort zdrowia zakupi partię tylko dla grupy ryzyka (sanitariusze, lekarze itp.) - do koszyka wpadnie kolejne 120 mln zł. A gdyby tak się postarać, może wyszedłby nawet taki skok, jaki udał się w Niemczech, gdzie rząd kupił tyle szczepionki , by starczyło dla każdego Hansa i Helgi. Ale powiedzmy, że będzie to tylko tyle, by zabezpieczyć 70 proc. polskiej populacji - i tak gra się robi emocjonująca, bo w puli leży już ponad 800 mln zł.” – pisze komentatorka „Polski”.

Jeśli to jest powód, dla którego minister Ewa Kopacz nie pali się do szybkiego zakończenia negocjacji z koncernami farmaceutycznymi, to należy ją za to pochwalić. Epidemia w wielu częściach świata oczywiście jest poważna, ale - jak na razie - w Polsce nie tak bardzo dotkliwa. Jeśli możemy jeszcze chwilę poczekać – a wielu ekspertów twierdzi, że możemy - lepiej nie rzucać się nieprzytomnie na oferty koncernów i wydawać w ciemno setki milionów.
Rzeczpospolita OnLine

_________________
Boisz się grypy ?
Myj bardzo często ręce i nie dotykaj twarzy - nie pozwól wirusom się zaatakować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:56, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Jeśli do poniedziałku nie będzie decyzji o zakupie szczepionki na grypę A/H1N1, rzecznik praw obywatelskich doniesie do prokuratury na minister zdrowia za zaniechanie obowiązków należących do Ewy Kopacz.

http://www.dziennik.pl/polityka/article4.....opacz.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:44, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten Rzecznik Praw Obywatelskich to według ideologii Davida Icke zwykły " powtarzacz " . Człowiek z dawnego systemu, żyje w matrixie, wierzy we wszystko co widzi i słyszy, ma do tego stopnia zaprogramowany mózg, że jakiekolwiek argumenty sprzeczne z jego światopoglądem nie uznaje za słuszne ( nawet najtrafniejsze ). Takich ludzi a jest takich ludzi na świecie miliardy należy współczuć i w żadnym wypadku nie budzić z matrixa. Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:15, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz jest najlepsza okazja dla wykazania się spamerów. Wypadałoby zasypać Niedorzecznika sprzeciwami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nomorenazi




Dołączył: 03 Lip 2008
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spam jest nielegalny, więc nie polecam posługiwania się tym określeniem, tym bardziej, że niektóre okoliczności powodują, iż jest on określeniem nieadekwatnym. viewtopic.php?t=4690&start=1325

nomorenazi napisał:
Cytat:
Zgodnie z art. 63 Konstytucji RP:

Każdy ma prawo składać petycje, wnioski i skargi w interesie publicznym, własnym lub innej osoby za jej zgodą do organów władzy publicznej oraz do organizacji i instytucji społecznych w związku z wykonywanymi przez nie zadaniami zleconymi z zakresu administracji publicznej. Tryb rozpatrywania petycji, wniosków i skarg określa ustawa.




Poniżej wklejam linki dot. spamu politycznego, gdyby ktoś był zainteresowany skorzystaniem z prawa konstytucyjnego. Tylko przestrzegam przed działaniami mogącymi zostać poczytane jako rozsiewanie paniki, także należy dbale przygotować takie pisma, ewentualnie skonsultować z prawnikiem. Może którzyś wylewni koledzy z forum mogliby zacząć formułować np. taki wniosek dot. upublicznienia zagrożeń poszczepiennych i in. (?)

http://prawo.vagla.pl/node/8637

http://prawo.vagla.pl/node/5354

http://prawo.vagla.pl/node/58

http://olgierd.bblog.pl/wpis,ministerstw.....34860.html


W kwestii wklejania na forum adresów mailowych urzędników:
Rozmawiałem dzisiaj z radcą prawnym GIODO i zasugerowała, by lepiej nie podawać na forum adresów mailowych urzędników, i że ewentualnie lepszym rozwiązanie jest podanie strony internetowej urzędu, który nas interesuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lares




Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 13 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto oglądał pana rzecznika w TVN24 po faktach ten wie co ten pan sobą reprezentuje. Zero konkretnych argumentów. Rozmowa w stylu "rząd dużo mówi, ale niewiele robi", "brak odpowiedzialności firm farmaceutycznych jest niedorzeczny, to sprzeczne z prawem, byłbym zdziwiony jakby takie zapisy były w umowie" do redaktora jak go o coś przycisnął "pan mnie przesłuchuje na UB" itd ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
NWOPL




Dołączył: 10 Mar 2009
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:30, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wlasnie wrzucam przetlumaczone na angielski do siebie na kanal, powinno wszytsko byc w ciagu 3h.
Lista odtwarzania:
http://www.youtube.com/view_play_list?p ... C25CD66ECB
sciagajcie, wrzucajcie do siebie i rozsylajcie gdzie sie da !

Pozdrawiam i dzieki wszytskim za pomoc w tlumaczeniu Smile
_________________
THE REVOLUTION IS NOW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Przesmiewca




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 115
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 14 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
Teraz jest najlepsza okazja dla wykazania się spamerów. Wypadałoby zasypać Niedorzecznika sprzeciwami.


I jak tam "czołowy kabareciarzu prawda2info" ?? zasypales "Niedorzecznika" spamem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


TVN - rozmowy z minister Kopacz
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile