W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brzezinski i spotkanie jaczurow we Wroclawiu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2916
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Uważasz brak zainteresowania gazet/TV spotkaniami tak ważnych osób, za przykład dobrej kondycji mediów?
Tak
18%
 18%  [ 2 ]
Nie
18%
 18%  [ 2 ]
Jeśli nie było tam awanturującego się pijanego Borysa Szyca to kogo to obchodzi?
63%
 63%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 11

Autor Wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:48, 07 Lis '09   Temat postu: Brzezinski i spotkanie jaczurow we Wroclawiu Odpowiedz z cytatem

A teraz moi mili coś o czym większość z Was może sobie jedynie pofantazjować. Przedstawiam Wam spotkanie "gadziej rasy" twarzą w twarz we Wrocławiu z 2008. Zdjęcia są mojego autorstwa ( tak byłem tam i mogłem zatłuc, ale co by to zmieniło? Iść do paki za walkę z NWO jako pierwszy ? Dziękuje postoje.)

Oczywiście Zbigniewa - Króla Jaszczurów - Brzezińskiego oraz jego "dokonań" na tym forum nie trzeba przedstawiać. Zdjęcia tego nie oddają, ale to obślizgłe indywiduum sprawia wrażenie jak by zaraz miało wywinąć język i zasyczeć. Bezwzględnie obojętna twarz i jakieś wewnętrzne świadome focusowanie się na szyszynkę ofiary sprawiają że normalny człowiek automatycznie szuka szpadla. Natomiast trzoda chlewna do niego tak lgnie jak muchy do krowiego placka, służka ze zdjęcia aż się cała trzęsła ze szczęścia, że z jej bardzo dalekim wujkiem trzasnę jej fotkę, wyraz twarzy tej świni jest prawie identyczny z oryginalnym wyrazem osoby o której tak "ciepło" się wypowiadam, patrząc wstecz sam nie wiem komu by należało pierwszemu wbić szpadel, oba indywidua z jednej linii krwi i pewnie to z niej nasiąkły fałszem, to i do siebie tak lgną.;-]







Generalnie zainteresowanych odsyłam do:

Rady Dyrektorów Polsko-Amerykańskiego Funduszu Przedsiębiorczości
http://www.pafw.pl/strona.php?p=rada_dyrektorow_9

Sama nazwa jest już wymowna, a tam takie tuzy "polskiej" polityki monetarnej jak Pan Belka czy autorytety równie wątpliwego sortu co Pan Boni.

oraz, odsyłam do, uwaga, uwaga do:

niemieckiego "American Academy"
http://www.americanacademy.de/home/about-us/trustees/

Zobaczcie sobie kto tam jest szefem!Po nitce do kłębka i mamy jednego z największych zbrodniarzy XX/XXI wieku, kto to taki, kto to taki ? Wejdźcie i zobaczcie pozycje: " Co-Chairmen" (pozostałe pozycje również dają do myślenia)

Trudno powiedzieć, czemu jaszczury akurat się spotkały We Wrocławiu, może dlatego że oni tak po prostu lubią na uboczu a jednocześnie pod ludzkim nieświadomym nosem. Jak się tam znalazłem? No cóż niejaka Pani O. ze zdjęć (PIG FACE), mnie tam zaprowadziła, pracowała dla producenta filmowego jako służka od pudrowania nosów. Gość realizował to spotkanie w ART Hotel. Spotkanie było bardzo kameralne i jak się zapewne domyślacie żadna prasa czy TV czy radio słowem nie pisnęli o tym, ale jak by zakichana Doda przyjechała, to aż w Dzierżoniowie by plebs wiedział, jednak prasa nie była zainteresowana relacjonowaniem zjazdu ojców założycieli III RP

Jaszczurki do kamery syczały jak to w latach 80-tych nakłaniali amerykański biznes do "inwestowania" w Polskę (posykiwały po angielsku, Zbigi "wielki" Polak również ). No i patrząc na stan polskich przedsiębiorstw, rozkradziony kraj i budki z hamburgerami na każdym kroku wiedziały gady co robią.

opracował
Szewczyk Dratewka

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:23, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co te całe "jaszczurów"? Kryminalne mordy i tyle! Wkurza mnie na maxa przypisywanie zwykłym bandytom, jakiś nadprzyrodzonych jaszczuro-ufo atrybutów, co wielu tzw. truthseekerów stara się czynić, dokładnie realizując świadomie, czy nieświadomie psychologiczną grę, w której elitę próbuje się wykreować na jakąś niepokonaną supersiłę ... nie chodzi mi tu o twój, zakładam, żartobliwy post, ale całej ferajny reptalianofilów, którzy szukają science fiction wrażeń, ośmieszając przy tym sam fakt teorii o istnieniu NWO, zamiast identyfikować mafijnych skurczybyków z imienia i nazwiska, co m.in w swoim poście zrobiłeś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:31, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
Po co te całe "jaszczurów"? Kryminalne mordy i tyle! Wkurza mnie na maxa przypisywanie zwykłym bandytom, jakiś nadprzyrodzonych jaszczuro-ufo atrybutów, co wielu tzw. truthseekerów stara się czynić, dokładnie realizując świadomie, czy nieświadomie psychologiczną grę, w której elitę próbuje się wykreować na jakąś niepokonaną supersiłę ... nie chodzi mi tu o twój, zakładam, żartobliwy post, ale całej ferajny reptalianofilów, którzy szukają science fiction wrażeń, ośmieszając przy tym sam fakt teorii o istnieniu NWO, zamiast identyfikować mafijnych skurczybyków z imienia i nazwiska, co m.in w swoim poście zrobiłeś.


Nie wiem jak ty, ale ja sformułowania jaszczur używam niezależnie od teorii Davida Ickiego. Zapewniam Cię że nawet gdybym nigdy się z tymi "historiami" nie zetknął, to widząc mordę Brzezińskiego pomyślał bym "gadzia twarz" - nie mam racji?

W artykule nigdzie nie ma ani słowem o żadnych nadprzyrodzonych mocach, słowa jaszczur używam jako epitet, a nie jako rozważanie "drugiego dna" rzeczywistości.

;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szewczyk, dla mnie Brzeziński może nie tyle wygląda jak jaszczur, co raczej jak kanalia i takiej terminologii wolę się trzymać Laughing. Ogólnie to jasne, że w twoim poście jest to żartobliwie napisane ... przynajmniej piszesz, konkrety związane z backgroundem tych ludzi i tak trzeba te sprawy analizować. Jestem tylko silnie przeczulony na te Ickowe historie oraz inne ufo opowiastki z pogranicza Science Fiction, które z identyfikacji prawdziwych psychopatycznych i wyrachowanych kryminalistów, czynią pościg za duchami, jak też skutecznie ośmieszają tą tematykę, utrudniając tym sam przebudzenie ludzi odnośnie istnienia takiej ponadnarodowego syndykatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:

słowa jaszczur używam jako epitet, a nie jako rozważanie "drugiego dna" rzeczywistości.


jaszczur czy ja- szczur? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:00, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:

Jestem tylko silnie przeczulony na te Ickowe historie


No nie trudno zauważyć ;]

goldbug napisał:

pościg za duchami


No widzisz, fajnie by było (albo i nie), aby każda sprawa była czarna lub biała, jednak każda sprawa (bez wyjątku) jest czarno-biała, i nie jesteśmy w stnie rozgraniczyć kryminalizacji od ducha. Pościg za bandytą to zmaganie się z jego zatrutą duszą i promieniowaniem które wysyła. Święci mieli malowane aureole nie przypadkiem.

Może Ickie robi czasami cyrk z pewnych spraw, ale nie wylewajmy dziecka z kąpielą, wszak jesteśmy tylko zagęszczoną energią i wspominał o tym chociażby sam Einstein. Atomy dzielą się na protony itd a potem już jest czysta energią której jakąś częścią składową jest prąd (najniższą, niematerialną wibracją)

Chcąc nie chcąc jesteśmy duchami którym wmówiono materialność a życie jest procesem oswobadzania się z tej nieprawdy, a przynajmniej być powinno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:04, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi napisał:
SzewczykDratewka napisał:

słowa jaszczur używam jako epitet, a nie jako rozważanie "drugiego dna" rzeczywistości.


jaszczur czy ja- szczur? Very Happy


Czasem i Ja-Szczur Wink Każdy ma w sobie trochę z reptylianina ;p Staram się jednak nie podążać tą ścieżką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:44, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W trakcie poznawania prawdy doszedłem do wniosku, że mało co jest w stanie mnie zaskoczyć i rzecz jakoby jaszczury rządziły NWO jest tak samo możliwe jak to, że rządzi jakaś elita bankierów. Wszakże wszechświat jest nieskończony, a to że na forum widniej zakaz UFO nie znaczy, że każdy musi lizać dupe Bimiemu, osobiście twierdzenie, że jesteśmy jedyni w wszechświecie jest śmieszne. Znając mentalność ludzi pomyslcie przez chwile czy posiadając technologie umożliwiającą namierzenie i podbój innej zamieszkałej planety nie zrobiliśmyby tego. Oczywiście nie twierdze, że jakis z dupy wziety polityk jest jaszczurką Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:00, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako ciekawostkę polecam fragment wykładu nt masonerii od 3m30s.
Co takiego pozwala wynieść się ponad ustroje, granice i ekonomię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brzezinski i spotkanie jaczurow we Wroclawiu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile