W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Prosze Was - Nie głosujcie na PO!  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 4624
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:45, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
To było trzeba zagłosować na PSL.. Posłuchaj teraz tego co napisałeś... " Nie wierzę w cud gospodarczy, nie wierzę w obietnice wyborcze, ale poprawią się stosunki międzynarodowe"... Człowieku... Ty idziesz do wyborów, aby W ( zydomasońskiej europie o nas dobrze pisano ) czy abyś mógł pracować za godną pensję ?! Laughing


Widzisz ja poszedłem do wyborów oddać głoś najbardziej logicznie jak to mogłem uczynić. Nigdy nie byłem zwolennikiem ani PiS'u ani PO ani żadnej innej partii politycznej ale 21 października dał mi możliwość odsunięcia od władzy PiS'u, który robił z tego kraju jeden wielki syf i cały świat to widział komentując odpowiednio. Nie jestem chorym fanatykiem, jestem obywatelem, który trzeźwo spogląda na to co się dzieje z naszym krajem i reaguje tak aby zapobiec pogrążaniu się państwa.

Nie oddałem głosu na PO bo wierzę w cud gospodarczy. Oddałem go bo tylko głos na PO umożliwiał odsunięcie Kaczyńskiego od koryta. Po co miałem głosować na PSL? Dla mnie to byłby głos stracony bo oni i tak by nie pokonali PiS'u co było widać w sondażach. Nie kierowałem sie przekonaniami politycznymi a zdrowym rozsądkiem i logiką. Jedynie PO miało tak duże poparcie w sondażach że oddanie głosu na nich mogło spowodować zakończenie tej tragifarsy.

Rozumiesz już teraz? Nie głosowałem bezpośrednio za PO, głosowałem za odsunięciem PiS'u od władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:56, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również nie jestem wyznawcą szeroko rozumianej konspiry, ale to nie tak.
Większość szkodliwych działań nie wynika ze spisku ciemnych sił zła, ale z braku czasu.....
Jak partia jest zainteresowana jedynie ustawianiem się w salonach Europy, to nie będzie miała głowy do myślenia z perspektywy Warszawy nawet, a co dopiero prowincji. Przy okazji powiedzą Ci, że wyzysk ci tak w ogóle to służy.....w perspektywie kilku pokoleń...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli oddałbyś głos nawet na faszystów gdyby byli na I miejscu w sondażach byle tylko odsunąć PIS od władzy... gdyby wszyscy tak myśleli mielibyśmy tylko dwie partie... a ważna jest wierność własnym poglądom, sympatyk lewicy nie zagłosuje na konserwatywnych liberałów itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak jak myślałam.. Oddałeś głos, bo PiS ci nie służy.. Confused Confused Confused LUDZIE !!! LIBERAłOWIE TO ANTYPOLACY !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:55, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Voltar napisał:
czyli oddałbyś głos nawet na faszystów gdyby byli na I miejscu w sondażach byle tylko odsunąć PIS od władzy... gdyby wszyscy tak myśleli mielibyśmy tylko dwie partie... a ważna jest wierność własnym poglądom, sympatyk lewicy nie zagłosuje na konserwatywnych liberałów itp.


Ja wiem czy wierność poglądom jest tak ważna. Często ważniejsze jest dobro ogółu i to pokazał wczoraj nasz naród. Myślę że bardzo wielu z wyborców PO zagłosowało z na nich z powodów podobnych do moich (sam znam sporo takich osób, znajomych). Według mnie chora wierność ponad wszystko jest fanatyzmem a do tego mi daleko. Zobacz na słuchaczy Radia Maryja. Czysty fanatyzm i o nich można powiedzieć że poszli głosować bo są wierni poglądom, szkoda tylko że nie swoim a wpajanym im przez środki masowego przekazu ojca dyrektora. Oczywiście nie wszyscy słuchacze, nie generalizuję tutaj ale z pewnością znaczna większość.

Zauważyłem przeglądając wiele for internetowych że mało jest ludzi, którzy siedzą na takowych i w kółko bronią PO udowadniając tym samym że wyborcy, którzy głosowali na PiS popełnili błąd.
Natomiast wszędzie widzę zwolenników PiS'u, których jak wynika z wyborów jest mniej a mimo to ciągle gdzieś próbują udowadniać swoje racje. To jest bardzo ciekawe zjawisko, świadczące o tym że zazwyczaj zwolennicy PiS'u to ludzie używający tego samego języka co ta partia. Ciągłe próby udowadniania ich racji, nazywanie poszczególnych osób żydami, komuchami itp. podobnie jak szufladkowanie grup społecznych (wykształciuchy itp.) to styl PiS'u i mnie osobiście bardzo się nie podoba kiedy ludzie sprawujący tak wysokie stanowiska stosują taki język.

Przypuszczam że bardzo wielu wyborców głosujących na PO robiło to z podobnych powódek do moich. Bo gdyby faktycznie ta partia miała tak wielu zagorzałych zwolenników na których wskazywałyby słupki wyborcze to już 2 lata temu poszli by oni głosować na PO. Tak się nie stało więc wnioskować można że masa Polaków zażenowanych rządami PiS'u poszło zagłosować na partię, która zakończy ich kadencję.

XTC88 napisał:
Bartoszewski i Niesiołowski to po 1. żydźi, a po 2 zdrajcy polski... przykład.. " nocna zmiana".. Bartoszewski to antypolak, jak Tusk i np.. Mazowiecki.. Dlatego też przeszedł do PO.. partii opartej na masońskich doktrynach.. Sad Smile


Ojj XTC88 życzę Ci żebyś kiedyś był tak uznaną personą jak prof. Władysław Bartoszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mowcie co chcecie, ale mi spadł z serca zajebiscie wielki kamień gdy podali wyniki Smile
moim zdaniem pis naprawde pchał ten kraj w kierunku systemu amerykanskiego i polskiego 11 wrzesnia. ewentualnie, jak kto woli, w kierunku polskiej trzeciej rzeszy Smile teraz, mam nadzieje, choc troche to zwolni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pafka




Dołączył: 18 Lut 2007
Posty: 383
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz czyją matką jest nadzieja Bimi? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:40, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To może sprawa tarczy wróci? Jeśli tu się coś zmieni, to przełknę to jakoś.
Zbigniew Brzeziński (którego autorytetu ja nie kwestionuję !) twierdził, że nie mamy wyjścia, tylko musimy się jakoś dogadywać z Dojczami . Sojusz z Ameryką jest dziś dla nas gówno wart - skoro tak uważa emerytowany doradca prezydenta USA , to bym się nad tym zatrzymał.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:50, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mowcie co chcecie, ale mi spadł z serca zajebiscie wielki kamień gdy podali wyniki Smile
moim zdaniem pis naprawde pchał ten kraj w kierunku systemu amerykanskiego i polskiego 11 wrzesnia. ewentualnie, jak kto woli, w kierunku polskiej trzeciej rzeszy Smile teraz, mam nadzieje, choc troche to zwolni.
Cytat:
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne
Bimi czy to juz koniec tematu a jak nie to czy bedzie kontynuacja z nowymi Rzadzacymi ?i pytanie do wszytkich to jak sie bedzie teraz nazywac Polska?Wiecie cos na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masolandia Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to wszystko nie jest takie proste jak się wydaje ...

Pisałem w tym wątku (patrz str 1) dlaczego nie będąc zwolennikiem PiS-u zdecydowałem się jednak oddać głos na tę właśnie partię.
Kierowałem się podobnymi założeniami jak nasz Przyjaciel Black Sheep(który stale powtarza słowo "syf" jako główny argument przeciw rządom Kaczyńskich), ale inaczej jak on uważając i słusznie, że wiekszym zagrożeniem dla państwa i narodu polskiego są rządy neo-liberałów.

PiS nawet gdyby chciał (a robił co mógł, żeby tego dopiać) nie mógł zdobyć "rządu dusz" w tym kraju, a był to przecież podstawowy warunek do (jak pisze Bimi) stworzenia czegoś na podobieństwo "III Rzeszy" ... .
Zbyt duży był opór społeczny (właściwie niechęć) , zbyt duża nieufność do "braci" , a przedewszystkim zbyt wielka niechęć inteligencji i nienawiść wśród elit wzgledem Kaczyńskich żeby ci mogli zniewolić nas w sposób totalny w przeciagu jednej-dwóch kadencji.
Polska musiałaby być szczelnie odizolowanym państwem gdzieś na jakiejś niedostepnej wyspie żeby się to udało.
Pomijam już sam fakt, że głównym przeciwnikiem PiS-u były ośrodki zagraniczne (zarówno na Wschodzie jak i na Zachodzie) niezadowolone z faktu, że władze państwa polskiego przestały traktować ich sugestie niczym rozkazy ...
PO była i jest tylko wyrazicielem interesów tamtych (głównie korporacyjnych) ośrodków bez własnego pomysłu na Polskę.

Wszystkim tym, którzy w nadzieji na odsunięcie od władzy PiS-u obdarzyli zaufaniem PO gwarantuję, że srogo się zawiodą, gdyż (wyłączając wybujałe poczucie estetyki niektórych rodaków) odsunięcie partii pro-państwowej (mimo wszystkich jej ułomności) na boczny tor nie zapowiada niczego dobrego.
Trzeba brać wiecej pod uwagę a niżeli tylko hasła i pustosłowie. Trzeba dokonywać rzeczywistego bilansu zysku i strat, a dopiero potem zdecydować ...

Niezależnie od tego co powiedziałem ...biorąc pod uwagę to wszystko co o motywach kierujacych tymi którzy głosowali na PO pisał Black Sheep możemy smiało stwierdzić, że tak na prawdę to nie były "wybory", ale plebiscyt.
Ten zaś rządzi się zupełnie innymi prawami, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że część moich rodaków pomyliła te rzeczy (elekcję i plebiscyt) ze sobą, zapominając o konsekwencjach.



p.s.
nie upieram się, że mam rację ... nie jestem fanatykiem Wink , argumentuję dlaczego postapiłem tak, a nie inaczej.
Życzę niektórym żeby nie pouczając innych, spokojnie i bez zacietrzewienia sprobowali przedstawić dlaczego wybrali tak, a nie inaczej ...



Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, a może sami Kaczyńscy byli tu największym problemem .Gdyby pozwolili spełniać się Kaziowi M. usytuowali w pierwszych rzędach ludzi takich jak Brudziński np, to może coś by z tego było.....
Wink Laughing Very Happy :

lepiej posypać drogę tłuczonym szkłem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://youtube.com/watch?v=Cv4q-KXB9pk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament napisał:
Bimi czy to juz koniec tematu a jak nie to czy bedzie kontynuacja z nowymi Rzadzacymi ?i pytanie do wszytkich to jak sie bedzie teraz nazywac Polska?Wiecie cos na ten temat

kontynuacja nwo oczywiscie bedzie, jakzeby mialo byc inaczej? niestety w naszym demokratycznym systemie nie można było wybrać partii, która cokolwiek by tu zmieniła.

wazne jest jednak, ze polacy dali wladzy wyrazny sygnal, ze po 2 latach wprowadzania panstwa policyjno religijnego powiedzą 'nie' - nawet jak rzad zacznie od przejecie tv i sluzb specjalnych.
i bardzo dobrze. inaczej ci najgorsi nie mieliby hamulców i za 4 kolejne lata mielibysmy juz orwella. o ile nie gorzej.

wolnosc jest wazna o ile nie najwazniejsza.
tak samo dla mnie, jak i dla was, jak i dla kazdego czlowieka, rowniez polityka. sluzbami specjalnymi nikt jeszcze dobrobytu nie zbudowal, za to dyktaturę niejedną. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sheep napisał:
Ciągle jestem po wrażeniem takiego poruszenia ludności polskiej. Tej największej od 1989r. frekwencji. Rządy PiS'u aż tak bardzo zniesmaczyły Polaków że zebrali się i licznie poszli odsunąć tą partię od władzy.

To czymś świadczy. Tak wielkiego niezadowolenia społeczności z rządów nie było nigdy. To na prawdę niesamowite i prasa w całej Europie o tym pisze.


Kłamiesz. Za AWS i Millera bylo znacznie gorzej. Czego by nie mówić o PiS, to popacie utrzymali bardzo wysokie, praktycznie niezmienne. Spadły Samoobrona i LPR.

Black Sheep napisał:
Ciekawe czy w ogóle szanujecie ludzi pokroju Bartoszewskiego czy Niesiołowskiego. Pewnie nie bo oni są z PO.


Bartoszewski:
- tytułuje się profesorem a nie zrobil nawet magisterki
- w Knesecie nazywał Polaków "ciemniakami"
- w Knesecie jak pipa stał cicho, gdy premier Izraela szydził z Polaków. tłumaczyl sie, ze nie chcial zaogniac sytuacji; szkoda, ze druga strona leje na to zaognianie
- Niemców przepraszał za wysiedlenia po Wojnie. Tak jakby Polacy ustatalali granice w 1945 !!!!
- nie osiagnał nic konkretnego na polu dyplomacji. NATO i UE przyszły same, bez żadnych zabiegów; B nie uczestniczyl w zadnych ciezkich targach. Sztuka jest wynegocjować, utargowac, a nie potakiwać. B to dyplomatołek Very Happy.
- robi się z niego bochatera obozu koncentracyjnego - ale na czym polega to bochaterstwo? Na tym, że wyszedł w tajemniczych okolicznościach?
+ siedział po Wojnie. I to ma mu dawać glejt omnibusa-generalissumusa? Ale, dobrze. Ci co siedzieli maja u mnie plusa.
+ pomagał Żydom podczas okupacji. Daje plusa, choc te zaslugi sobie znacznie wyolbrzymił.
- A.Hemar, jego syn jest Izraelczykiem. Przecietnemu obywatelowi bym nie wypominał, ale minister MSZ? Sytuacja identyczna jak z Radkiem Sikorskim. Żona Żydówka, obracanie sie wsrod syjonistów. No super po prostu.
- zanizal liczbe polskich ofiar II Wojny, żydowskie lekko podbijał.
- przyjal medal im. Gustawa Stresemanna, wybitnego polakozercy okresu międzywojnia


Niesiołowski:
- Ten facet co sie pokaze na ekranie, to pluje jadem. Tak się Dorna czepiaja, a u siebie maja Niesioła, he he. Obciach.
- uczestniczyl w nocnej zmianie
+ zna się na owadach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:37, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dodałbym Niesioł:
- wybitny przedstawiciel sp. ZCHN-u
- jak aplikował do PiS-u to opluwał Platformę...
+ element rozrywkowy sejmu

XTC, zapominasz że twoi koledzy z PiS-u, Kaczyńscy, Dorn, też mają "południowe" pochodzenie

Powtarzam po raz kolejny: nie ważne kim byli nasi rodzice, ważne są nasze czyny "po owcach ich poznacie albo po owocach" Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No napewno.. To widać po opaleniźnie... TO RODOWICI TOKSAńCZYCY !!!! Confused Confused Confused Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4603591.html
USA: 67% PiS 28% PO
Anglia: 11% PiS 62% PO
Szkocja: 10,57% PiS 75,4% PO
Niemcy: 17,66% PiS 66,26% PO
Francja: 36% PiS 52% PO
Moskwa: 15,17% PiS 58,21% PO
Belgia: 17,26% PiS 59,72% PO
Bułgaria: 19,25% PiS 57,75% PO

Jak widać USA ma poważne plany co do Polski. Ich tarcza najwyraźniej ma być czymś więcej niż tylko antyrakietową. Na szczęście są inne znacznie bardziej wykształcone niż USA narody.

@Boruta
Nie używam słowa syf jako główny argument przeciwko rządom PiS'u. Ja tak postrzegam to co zrobili przez te dwa lata w Polsce. Jak widać nie jestem sam, baa jak by nie patrzeć to jestem w większości co pokazały wybory.

@Frasobliwy
Zastanawiałeś się kiedyś czemu PiS utrzymał takie poparcie. Nie sądzisz że ojciec dyrektor w tym bardzo pomógł? No i fakt że na PiS w większości głosowały osoby z wykształceniem podstawowym i zawodowym a takich jest łatwiej "urobić" (Jacek Kurski "Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi...") Smile Smile Smile

Sondaże potwierdzają że na PO głosowali w większości ludzie z wykształceniem średnim i wyższym a na PiS z podstawowym i zawodowym:

http://www.tvn24.pl/1525497,wieczor_wiadomosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:50, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
... sluzbami specjalnymi nikt jeszcze dobrobytu nie zbudowal, za to dyktaturę niejedną. Smile
to prawda, ... ale o ile pamietam wszystkie ekipy rządzące Polską po 89 roku zaczynały swe rządy od przejmowania kontroli nad spec-służbami.

wyglada na to, że (jak już zgodnie stwierdzilismy) nie sposób z ich pomocą zbudować dobrobytu, ale bez tych służb nie da się raczej skutecznie kierować państwem ... i PO nie będzie tutaj żadnym wyjatkiem.
Zresztą ta formacja dała się już poznać z ubeckich prowokacji jak chociazby tej wzgledem Włodzimierza Cimoszewicza, która zamiast Donaldowi Tuskowi otworzyła drogę do prezytentury Lechowi Kaczyńskiemu ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:00, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sheep napisał:
... Jak widać nie jestem sam, baa jak by nie patrzeć to jestem w większości co pokazały wybory
to rzeczywiście niezaprzeczalny fakt . Wink
...jednak bycie w wiekszości wcale nie oznacza, że właśnie ta wiekszość ma rację ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 22 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boruta napisał:
Black Sheep napisał:
... Jak widać nie jestem sam, baa jak by nie patrzeć to jestem w większości co pokazały wybory
to rzeczywiście niezaprzeczalny fakt . Wink
...jednak bycie w wiekszości wcale nie oznacza, że właśnie ta wiekszość ma rację ...


Pozdrawiam Cool


Nie pozostaje mi nic innego jak tylko sie zgodzić. Czy większość ma rację okaże się gdy przyjdzie czas rozliczać PO.

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kazdy widzi to co chce widziec,ja na przyklad w poniedzialkowym Super Expresie na tytulowej stronie zobaczylem napis ze PO 44%zmiazdzyla PiS 30%.To ze PO wygralo to fakt ale te procenty dla nich sa na wyrost.Kto sledzil wyniki w niedziele ten wie ze PO nieoficjalnie mialo 43,z groszami %a PiS mial 30,z groszami%.Wiec widac ze w tej przykladowej gazecie PO zaokroglono sume na wyrost a PiS ucieto.To swiadczy jak bardzo media sie ciesza z wygranej PO ,a ten przyklad pokazuje ze diabel tkwi w szczegolach:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, każdy widzi, to co chce. Obiektywizm to rzadkość. Nawet , gdy z początku człek stara się zachować trzeźwy osąd , to z czasem ulega którejś ze stron i krzyczy zgodnie z tłumem zwolenników lub przeciwników gubiąc po drodze te szczegóły o których wspominasz Confused
Polaryzacja jest nieunikniona ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:02, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Black Sheep, Pytałeś się czemu ktoś nie lubi Bartoszewskiego. Dostałeś odpowiedz, nie odniosłeś się do niej, choć wczesniej chwaliłeś tego pana. Czemu? Bo w mediach maistremowych wielokrotnie wmawiano ludziom, że on jest wielki. Kupiłeś ta wersje, tak jak nieszczesnicy w Korei Północnej kupują wersję o wielkości Kima.

Black Sheep napisał:
Sondaże potwierdzają że na PO głosowali w większości ludzie z wykształceniem średnim i wyższym a na PiS z podstawowym i zawodowym:

http://www.tvn24.pl/1525497,wieczor_wiadomosc.html


Nie obraź się ale to bardzo prymitywny argument. Nic nie mówi o meritum (programy, życiorysy, fakty), tylko opiera się na pogrywaniu instynktem stadnym. Jest to jeden z filarów propagandy. Zamieściłem na tym forum artykuł opisujący techniki manipulacji za pomocą sondaży i osoby stające za firmami sondażowymi.. Otóz z wiekszością niby-wykształconych jest tak, że ogladają oni TV i czytają gazety. Wystarczy przejąć te media i ci niby-wykształceni zaczynają myśleć tak jak im się to zasugeruje. Jeśli w mediach będzie wielokrotnie powtarzane, że na partie X głosują piękni, mądrzy i bogaci, to odbiorcy tych mediów ulegną presji psychicznej i zagłosują zgodnie z ich aspiracjami. Ludzie na prowincji pozbawieni wpływu tych mediów głosują troszkę inaczej.

A z resztą jak już tak lubisz sondaże, to masz Twisted Evil

Cytat:
W więzieniach PiS pod progiem wyborczym
76,2 proc. osadzonych w aresztach i zakładach karnych w całym kraju zagłosowało na PO, a 7,6 proc. na LiD; PiS z wynikiem 2,8 proc. znalazło się pod progiem wyborczym - podała rzeczniczka Centralnego Zarządu Służby Więziennej Luiza Sałapa.


onet.pl

No i jak ci się podobają takie argumenty?

Cytat:
Jak widać USA ma poważne plany co do Polski. Ich tarcza najwyraźniej ma być czymś więcej niż tylko antyrakietową. Na szczęście są inne znacznie bardziej wykształcone niż USA narody.


W USA jest stara polonia, co wyjechała w latach 80-tych albo wcześniej. Oni zawsze będą głosować inaczej niż kraj. W Europie jest emigracja świerza. Nie ma to ŻADNEGO związku z wykształceniem narodu w kraju w ktorym ta emigracja głosuje.

Normalnie bym się cieszył, że "nie zdezertujemy"-Tarczyński dostał kopa w dupę, ale czy PO aby nie zrobi nas na szaro jak PiSiory? Oszukanstwo F16 poparły wcześniej wszystkie partie polityczne, inwazje na Irak też. Ja nie mam złudzeń.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem się odnosić do osoby prof. Władysława Bartoszewskiego bo nie chce na by jakimś forum ludzie nie dorastający mu do pięt podważali jego zasługi. Za mali jesteśmy żeby kwestionować dokonania tego człowieka.

Zwróciłeś uwagę że Władysław Bartoszewski tytułuje się profesorem a nie zrobił magisterki. Otóż musisz wiedzieć że Bartoszewski posiada tytuł profesora a został on mu nadany w Bawarii przez tamtejszy rząd. Zapewne nie wyobrażasz sobie tego że na taki tytuł można zasłużyć robiąc rzeczy wielkie i szlachetne a nie tylko drogą edukacji i stopni naukowych.

W ogóle o czym Ty chcesz tu dyskutować? O ogromnej liczbie odznaczeń czy wyróżnień prof. Bartoszewskiego? O jego licznych nagrodach? Może chcesz dyskutować o jego wielu publikacjach czy książkach? Albo o działalności podczas II wojny światowej, Froncie Odrodzenia Polski, pobycie w obozie, powstaniu Warszawskim. Może ogólnie o wielkich zasługach tego człowieka dla ojczyzny?

Znasz moje zdanie o prof. Władysławie Bartoszewskim i na prawdę nie mam ochoty toczyć bezsensowne wymiany zdań o tak wielkiej postaci jaką ten człowiek dla mnie jest. Niestety ale zdążyłem już zauważyć że tutaj nie przebiera się w słowach przez co to forum nie jest najlepszym miejscem do takich dyskusji. Poza tym jak dla mnie to tutaj nie ma o czym dyskutować bo historia odpowiada nam jednoznacznie na pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 3 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Prosze Was - Nie głosujcie na PO!
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile