W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
List NWO do Obywateli Świata  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 5568
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie czytalem wszystkiego , byc moze juz ktos to napisal

czytajac ten list w pewnym momencie poczulem, rzeczywiscie nic nie mozemy zrobic oni moga wszystko, ale zaraz potem zrozumialem, ze onie tego chca, chca zebysmy sie czuli bezsilni, nawet jesli nie maja az takiej wladzy, to i tak beda nam chcieli to wmowic, jak dla mnie jest to temat DO KASACJI, sam artykul nie wnosi nic nowego, a jedyni moze zdolowac i wywrzec skutek na rzecz nwo, tak wiecj uwazam, ze Bimi powinien skasowac ten bezsensowny temat[/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:26, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma bezsensownych tematów. Są tylko bezsensowne dyskusje i argumenty. Ja nie bronię tekstu, bo właściwie nie jestem autorem, mimo, ze troszkę go zmodyfikowałem, przystosowując do naszych realiów.
Podobają mi się wypowiedzi Erwina. W wielu punktach się nie zgadzam i pewnie przysiądę któregoś dnia by wyskrobać jakąś polemikę. Ale nie w tym rzecz. Ważne jest zaangażowanie i prawdziwa pasja.
Pewnie, jeśli Bimi uzna, ze masz rację to jego sprawa i wola. Ja jestem tu tylko gościem.

Nie sądzę, żebyśmy byli w stanie zmienić coś radykalnie w rzeczywistości, która nas otacza bo na to jednostka jest za malutka. Zło też nie działa w pojedynkę.
To co jednak jest w naszej mocy to nasz mikrokosmos, w którym jesteśmy albo gwiazdą centralną albo bliskim satelitą naszej ukochanej gwiazdy.
Miłość, solidarność, empatia... to jest to co możemy zrobić tu i teraz. I to jest nasza najgroźniejsza broń w walce ze "Złym", kimkolwiek by on nie był. Dociekanie jak to zło wygląda, jak ma na imię nie ma w sumie większego znaczenia. I tak nie zidentyfikujemy wszystkich zagrożeń a skupiając się na jednym możemy przegapić sto innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:54, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały konflikt na linii [NWO] - [głupi ludzie] bierze się z tego że macie zły system wartości, macie system wartości który pochodzi z przeszłości i dzisiaj jest już bezużyteczny. np. wyznajecie wartości takie jak:
- Wolność
- Sprawiedliwość
- Prawda
itp.
A to jest moim zdaniem chore, bo celem każdego człowieka jest zaspokajanie popędów, a wy jesteście zdegenerowanymi jednostkami które uważają że jest coś lepszego. Sami wkręcacie się w tą idiotyczną spiralę ideii i wyobrażeń która służy wam tylko podniesieniu własnej samooceny.
Ale te wartości są głupie:
Wolność - nie da się tego nawet zdefiniować = puste hasło...
Sprawiedliwość - jak wyżej, przy czym zazwyczaj używane przez tych którzy czują się pokrzywdzeni.
Prawda - To już jest totalnie puste hasło, bo jak każdy powinien wiedzieć prawda nie istnieje Razz
I macie zbiór takich powalonych wartości które utrzymujecie chyba tylko po to żeby podwyższyć sobie samoocenę i swoją wartość w oczach grupy osób o podobnych poglądach. Ale ta wasza grupa umrze w obozach, i to dobrze, bo jesteście tylko reliktami starego systemu które nie potrafią przestawić się na nowy sposób myślenia. A społeczeństwo zawsze będzie mieć w dupie wasze racje bo nie są przydatne do życia.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:21, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe szczęście, że istnieją jeszcze tacy "zdrowomyślący" jak ty...
W sumie nie chce mi się z Tobą polemizować, bo to co piszesz jest albo za głupie (a w ostatnim poscie wręcz chamskie) albo jest nieudolną prowokacją, więc tym bardziej.
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

HaHa! M8 nie odrobiłeś lekcji. Zadanie domowe napisałeś nie na temat, jakbyś był pijany.
Nie można zdefiniować prawdy wolności i sprawiedliwości! Dałeś odpał swojego niedouctwa. Jesteś produktem manipulacji wyższych poziomów piramidalnych, bo wchłonąłeś ich nauki, jak połprzytomny swoją miksturę.

No to jak! Spodziewasz się dojścia w stanie wyższej konieczności psiej ekipy pod twoją zajmowaną przestrzeń w atmosferze ziemskiej? Co z twoim peselem i przydatnością dla społeczeństwa o której pisałeś? Przecież jak pójdzie nakaz wszyscy do szczepienia, to gdzieś to trzeba monitorować, a u nas jest przecież USC.
A może masz bezpapierowy dowód osobisty, który będzie twoim identyfikatorem, aby strzykawka z trucizną cię omineła? Czyżbyś miał ukazać swój znak, główki bez obudowy nadany ci w ósmym dniu życia, no bo jesteś przydatny dla społeczeństwa?

Moje darmowe korepetycje dla ciebie.

Wolność:
Pojecie względne. Może być w praktyce jedynie częściowa. Istnieją więc granice wolności. Wolność można rozumieć też jako postepowanie wg własnej wolnej woli.
Granice wolności może ustalać np tzw prawo z nie do pokonania ramieniem wykonawczym. Gdy egzekwowanie prawa jest niewykonywane, to tak jakby go nie było. Nie ma wtedy tej granicy i wolność jest poszerzona.

Do zaznania wolności musi istnieć w jednostce możliwość kreowania decyzji. Gdy jednostka tego nie posiada nie istnieje pojęcie wolności. Przykładem na jednostkę bez wolności jest roślina, albo ew pszczoła robotnica.

Może istnieć jednostka tak zbudowana, że granice swojej wolności może mieć wkomponowane w jednostkę decyzyjną czyli mózg. Wtedy też mamy inna forme wolności względnej, ograniczonej nie prawem, ale funkconalnością jednostki. Można by tu też i ew. podciągnąć pod tę definicję pszczołę robotnicę.

Napisałeś, że celem człowieka jest zaspakajanie popędów. Jest to zaledwie jeden ze składowych celów. Ty innych jeszcze nie wykreowałeś, ponieważ twój organ decyzyjny jeszcze nie wymyslił innych celów. Przyczyny tego mogą być różne. Można się tylko domyślać jakie. Ty sam też możesz być tego nieświadomy.
No i właśnie zaspakajanie popędów jest funkcją człowieka w ramach pojęcia wolności.
Prawo natomiast może w tej kwesti coś ustalać i najczęściej jest sprecyzowane co do tego.

Prawo co do wolności musi kreować jednostka twórcza wyższego rodzaju co do jednostki podległej. Prawo to zarazem jest też jakby "instrukcją obsługi urządzenia"

Więc logicznie granice wolności ustalać ma nie człowiek, ale jego twórca stosownie do celu swojego projektu. On też musi nadzorować lub wykonywać jasne i wszechwiadome wyroki.

Przy braku prawa i pełnej wolności system społeczny zachowuje się w sposób nieprzewidywalny. Przy zaś ograniczonej wolności tylko do pewnego stopnia w sposób nieprzewidywalny. Niektóre aspekty więc można wtedy w systemie poustalać.

Sprawiedliwość:

To najlepiej wytlumaczyć narzędziem typu: Nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Pieniądz to miernik wysiłku ludzkiego w społecznym podziale pracy.
Jeżeli funkcjonowanie pieniadza przebiega prawidłowo i wszyscy uczestniczacy w społecznym podziale pracy korzystają z tego, a nie ludzie z poza systemu to w zasadzie sprawiedliwość może zaistnieć. W przeciwnym wypadku sprawiedliwości zaczyna brakować.


Prawda:

Jest jedna, ale ma swoje granice rozeznawcze. Granice prawdy narzuca zdolność pojmowania. Wiąże się ta zdolność z operatywnością mózgu. Może być wykreowana i przebadana czyli odkryta, jak i wkomponowana i dołożona do świadomości przez jednostkę wyższego rzędu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:34, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 robisz to co powinien robic agent nwo
poza tym wlasciwie po co ty wypisujesz te wszystkie bzdury na forum, skoro dla czlowieka wazne jest tylko zaspokajanie popedow?
pisanie postow= chora podnieta?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:40, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anzuma napisał:
Całe szczęście, że istnieją jeszcze tacy "zdrowomyślący" jak ty...
W sumie nie chce mi się z Tobą polemizować, bo to co piszesz jest albo za głupie (a w ostatnim poscie wręcz chamskie) albo jest nieudolną prowokacją, więc tym bardziej.

Tak, jest to chamska i złośliwa prowokacja, i jak widać działa Smile Jak wskażesz mi błąd w rozumowaniu to bez wahania przyznam ci racje.

Erwin napisał:
HaHa! M8 nie odrobiłeś lekcji. Zadanie domowe napisałeś nie na temat, jakbyś był pijany.
Nie można zdefiniować prawdy wolności i sprawiedliwości! Dałeś odpał swojego niedouctwa. Jesteś produktem manipulacji wyższych poziomów piramidalnych, bo wchłonąłeś ich nauki, jak połprzytomny swoją miksturę.

Nie wchłonąłem ich nauk, sam doszedłem do wniosków które tu przedstawiam, to ty wchłonąłeś to czym Cie faszerowali od dzieciństwa i dlatego teraz masz problemy.


Erwin napisał:

Wolność:
Pojecie względne. Może być w praktyce jedynie częściowa. Istnieją więc granice wolności. Wolność można rozumieć też jako postepowanie wg własnej wolnej woli.
Granice wolności może ustalać np tzw prawo z nie do pokonania ramieniem wykonawczym. Gdy egzekwowanie prawa jest niewykonywane, to tak jakby go nie było. Nie ma wtedy tej granicy i wolność jest poszerzona.

Do zaznania wolności musi istnieć w jednostce możliwość kreowania decyzji. Gdy jednostka tego nie posiada nie istnieje pojęcie wolności. Przykładem na jednostkę bez wolności jest roślina, albo ew pszczoła robotnica.

Może istnieć jednostka tak zbudowana, że granice swojej wolności może mieć wkomponowane w jednostkę decyzyjną czyli mózg. Wtedy też mamy inna forme wolności względnej, ograniczonej nie prawem, ale funkconalnością jednostki. Można by tu też i ew. podciągnąć pod tę definicję pszczołę robotnicę.

No właśnie, pojęcie względne, nie możliwe do dokładnego określenia. "człowiek wolny pozostanie wolnym nawet w więzieniu". Pojęcie wolności pozostaje w sferze psychicznej, możesz czuć się wolny lub nie czuć się wolny. Nie ma to żadnego odbicia w rzeczywistości, możesz powiedzieć że w warunkach X będziesz wolny, a w innych nie, ale to jedynie warunkowanie twojego stanu wewnętrznego od warunków zewnętrznych. Założenie że możesz podejmować wolne decyzje i posiadasz wolną wolę jest jedynie twoją wiarą. Bo tak naprawdę twoje decyzje zależne są od wielu czynników, głównie twoich emocji i tego jak zostałeś zaprogramowany, więc można powiedzieć że jesteś tak samo wolny jak program komputerowy, więc wolności nie posiadasz. Nie masz dowodów na istnienie wolnej woli więc nie pisz głupot.

Erwin napisał:

Napisałeś, że celem człowieka jest zaspakajanie popędów. Jest to zaledwie jeden ze składowych celów. Ty innych jeszcze nie wykreowałeś, ponieważ twój organ decyzyjny jeszcze nie wymyslił innych celów. Przyczyny tego mogą być różne. Można się tylko domyślać jakie. Ty sam też możesz być tego nieświadomy.
No i właśnie zaspakajanie popędów jest funkcją człowieka w ramach pojęcia wolności.
Prawo natomiast może w tej kwesti coś ustalać i najczęściej jest sprecyzowane co do tego.

Widzisz, problem w tym że ja miałem inne cele. Dalej je mam, różnica polega na tym że ja jestem bardziej świadomy od Ciebie i doskonale zdaję sobie z tego sprawę że wybrane cele prowadzą do zaspokojenia popędów, dzięki temu mogę uporządkować swoje cele tak aby były skutecznym narzędziem do zaspokojenia popędów, a nie tylko podnoszenia sobie samooceny. Natomiast wszelkie idealistyczne/religijne cele są niepraktyczne bo nie służą niczemu poza robieniem dobrze swojej samoocenie.


Erwin napisał:

Sprawiedliwość:

To najlepiej wytlumaczyć narzędziem typu: Nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Pieniądz to miernik wysiłku ludzkiego w społecznym podziale pracy.
Jeżeli funkcjonowanie pieniadza przebiega prawidłowo i wszyscy uczestniczacy w społecznym podziale pracy korzystają z tego, a nie ludzie z poza systemu to w zasadzie sprawiedliwość może zaistnieć. W przeciwnym wypadku sprawiedliwości zaczyna brakować.

Widzę błąd w twoim rozumowaniu - wysiłek ludzki się nie liczy, liczą się efekty - zaakceptuj to.
Poza tym jeżeli mamy 2 ludzi i sprytniejszy oszukuje głupszego zarabiając na tym, to dalej jest sprawiedliwe! A to dlatego że lepszy dostaje więcej Smile Poza tym sprawiedliwość jest względna i jeszcze nikomu nie udało się jej zdefiniować, zauważ że mówią o niej jedynie Ci którzy mają mniej.

Erwin napisał:

Prawda:

Jest jedna, ale ma swoje granice rozeznawcze. Granice prawdy narzuca zdolność pojmowania. Wiąże się ta zdolność z operatywnością mózgu. Może być wykreowana i przebadana czyli odkryta, jak i wkomponowana i dołożona do świadomości przez jednostkę wyższego rzędu.

Jak możesz będąc takim nieukiem próbować pouczać innych? Teoria paradygmatów się kłania. Obiektywnej prawdy nie ma i nie będzie, a wkręcając się w swoją prawdę i zamykając na inne tylko sam na siebie sprowadzasz intelektualne kalectwo.

To tyle Erwinie, naprawdę wolałbym z kimś innym o tym podyskutować bo z Tobą nie ma sensu - po prostu nie rozumiesz co pisze, jeszcze trochę i porzucę te marne próby wyjaśnienia Ci na czym stoi świat.


Guru7, jesteś zajebisty! gratuluje dedukcji, robię to dla chorej podniety!! ^^ Ty jedyny zgadłeś ^^ Tylko pozostaje pytanie po co Ty to robisz ?
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ M8
Korepetycje widzę odebrałeś. Przynajmniej sobie przeczytałeś.

Ale M8! fajnie unikasz odpowiedzi w sprawie szczepionki przymusowej co miałaby cię logicznie w podanym przykładzie nie ominąć. Cholernie wstyd ci powiedzieć cokolwiek. Już drugi raz unikasz tej odpowiedzi. Są logicznie 3 wersje i każda w twoim przypadku jest dla ciebie tu na tym forum fatalna.

1. Sprzeciwiam się szczepionce, więc uciekam przed nią, bo chcę jej uniknąć, bo to spisek NWO. Gdy tak powiesz, to wychodzisz na głupka poprzez to co napisałeś wcześniej. Nie chcesz się pewnie z tym zgodzić, mając na uwadze ratowanie honoru ksywki M8.

2. Pozwalam sobie na wbicie szczepionki. Zakladam, że nie jesteś aż na tyle głupi, że nie wiesz o truciźnie w niej. Stajesz się wiec ofiarą. Jesteś zbędny dla systemu NWO. Społecznie nieprzydatny. Jest to w konflikcie z tym co napisałeś poprzednio, uważając się za potrzebnego społeczeństwu. Wychodzisz więc w opini forum w tej opcji również na głupka.

3. Szczepienia mnie ominą, bo jestem człowiekiem systemu co zarządza. Do mnie więc nie zajdą. Tu na forum jestem po prostu ich agentem. Głupotą byłoby przyznanie się więc do tego w twoim toku rozumowania.


xpio napisał:
Erwin próbujesz opierać się na czymś i wybrałeś biblię, co prawda nie ma w tym nic złego jednak zauważ że ten paradygmat od zarania dziejów do niczego dobrego nas nie doprowadził, ciągle nękają nas te same problemy.
Sęk w tym że szukasz winnych takiego stanu, ale i zarazem pomocy gdzieś tam.
Jednak ja doszedłem do wniosku, że zarówno ten twój lucyfer jak i bóg to dwie strony tej samej fałszywej monety, którą się nas od wieków mami i straszy.
Takie podejście może szokować i budzić sprzeciw, wpojono nam że ktoś coś musi być winne, a gdy boli trzeba wołać o pomoc (spodziewać się jej) ale rzadko zastanawiamy się nad tym, czy tak naprawdę coś nam zagraża i czy rzeczywiście potrzebujemy pomocy w innej sprawie niż w zerwaniu z ... właśnie czym


Dobra analiza ogólnie, bo zwraca uwagę na to, że Biblia jest pogmatwana i można więc tak wnioskować jak to zrobiłeś. W pełni sobie z tego zdaję sprawę, więc unikam budowania teorii na podstawie jakichś tam pojedynczych sprzegajacych się związków wyciągniętych na podstawie Biblii.
Interesują mnie w niej generalnie główne wątki. Najwięcej jednak dla mnie decudujące w wyciąganiu wniosków jest obserwowanie współczesnej rzeczywistości, dziejącej się w świecie.
Dlatego winnych tego beznadziejnego stanu ludzkości łatwo można dostrzec współcześnie jeśli chodzi o ludzi.
Współczesność też daje dowody, że nie jesteśmy sami i nad nami są Nadzorcy którzy mają nas jak mrówki pod swoimi butami. Maja nad nami władzę i przewagę. Mogą dowolnie na nas oddziaływać.
Związki elit winnych tego beznadziejnego stanu z Nadzorcami są możliwe do zaobserwowania po tym, że manifestuje się to poprzez wszelakie objawy możliwe do zaobserwowania i rozeznania.

Jeśli Lucyfer i Bóg współpracuja wspólnie przeciwko nam i naszemu dobrobytowi, to logicznie więc mamy status zwierząt.
Ja jednak nie skłaniałbym się do takich pochopnych wniosków, że oni współpracują przeciwko nam ludziom.
To co nam zagraża w związku z tym to śmierć, nieistnienie i przepadnięcie świadomości nagromadzonej, którą tak chcemy bardzo utrzymać nadal.
Taki wniosek o współpracy Lucyfera z Bogiem jest aż zanadto nielogiczny w obliczu wielu faktów.
Dla ludzi jeden z nich czyli Bóg zademonstrował technologiczną umiejętność pokonania śmierci ludzkiej. Czemu wiec by nie poprzeć takiej wersji i nie zagłosować nad tym rozwiązaniem tego zagadnienia? Lucyfer tego zaś nie zaoferował dla każdego czlowieka jaki istniał w przeszłości i istnieje rownież obecnie. Logicznie jest wybrać rozwiązanie lepsze, niż podzielić los zwierzęcia, które jest nieświadome tego co z nim będzie dalej na końcu swojego istnienia.

Świetny co do tego zagadnienia pogmatwania, czy trudności zrozumienia Bibli jest uzytkownik forum orion.
Wyciągnął mądry wniosek zresztą na podstawie właśnie tej Bibli. Bóg prowadząc strategiczną rozgrywkę z swoim zbuntowanym synem w obliczu innych świadków w Swoim środowisku, nie może trąbić o swojej strategi naokoło, ponieważ przeciwnik wykorzysta tę wiedzę, czy fakty przeciwko Bogu tak, że nie mógłby Bóg wygrać z nim w sprawie tematu, który oni rozgrywaja wzgledem ludzkości i jej przyszłemu losowi na planecie.
Więc my nie możemy tym bardziej się tego dowiedzieć, bo poprzez nas gdybyśmy o tym paplali, czy byłoby to w Biblii, dowiedziałby się o tych planach Lucyfer.
On to określił tak, że Lucyfer jest pilnym studentem tych szczególnych ludzi, którzy posiadają jakiekolwiek przekazy od Boga. Szuka tam po prostu niusów.

xpio napisał:
A może by tak na chwilę wyjść z tego lasu skończyć z zabijaniem psów i zaciskaniem zębów .
Jesteś na tyle inteligenty i zapewne już wiozłeś pod uwagę, że co nie które psy będą cię chciały zaszczepić w dobrej wierze, bojąc się o własne dzieci itd.
Może należało by się zastanowić dlaczego w sumie dobrzy ludzie którzy tylko pragną żyć własnym życiem nagle i bez osobistego powodu zaczynają się zabijać, jaka jest geneza wojen.
Dlaczego elity tyle uwagi przywiązują do dezinformacji, od czego próbują odciągnąć naszą uwagę .
Co prawda podajesz jakieś wytłumaczenie, ale czy aby na pewno ono jest prawidłowe, nie sądzisz że to by było zbyt proste i już dawno dzięki temu powinniśmy się wyrwać z .... , a może jednak coś pominąłeś.
Zbytnio skupiłeś się na próbach porządkowania chaosu, wyszukania w tym gąszczu jakiegoś logicznego rdzenia, zakładając że on na pewno istnieje, bo przecież ... być musi


Zabijanie psów i sprzeciw nie może być to panaceum dla każdego. To nie ta droga. Wiem o tym i zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to uniwersalna metoda i nigdy taką nie będzie.
I o tym, że niektórzy pomyślą, że robią te zastrzyki dla pohamowania epidemii też rozważałem.
Ktoś kto w nieświadomości i swojej małej wiedzy tak zdziała nie jest wcale winny w ocenie Boga, że będzie uczestniczył w Lucyferańskim spisku.

Głębokość rozeznania prawdy bożej ma wielopoziomowe możliwości. Na każdym poziomie rozeznania bożych spraw masz przeróżne możliwości opowiedzenia się za sprawą Boga.

Może więc to mieć różne przejawy. Liczy się po prostu to twoje głosowanie w tej sprawie.
Biblia podaje ciekawy przykład. Chodziło o głupotę. Na dźwięk muzyki należało jedynie się pokłonić przed posągiem, bo jak nie to śmierć w rozpalonym piecu. Tych trzech izraelczyków mogło zrobić tak:

Pomyśleć ale przygłup ten król zrobię mu ten pokłon, ale i tak nie wie on, że ja w swoich myślach mam ten jego posag serdecznie w d...e, bo przecież Jehowo to Tobie tylko należy się pokłon, a oni są tego nieświadomi, bo nie mają umiłowania do rozeznania prawdy o której my wiemy. Życie jednak nam dałeś Ty Boże. Jest ono cenne więc uchronimy je aby ten przygłup nim nie rozporzadzał. Wiedz więc Jehowo, że robimy to w pełnej świadomości tylko dla tego przygłupa.
To kwestia z Daniela rozdź 3.

A więc to tylko stopień rozeznania daje przeróżne możliwości zadziałania osobistego w Bożych sprawach. Tak jest obecnie ustawiony system ludzki przez naszych Nadzorców.
Jeśli ustawią go inaczej w przyszłości, a pewnie to zrobią tuż przed ich wzajemną co do siebie rozgrywką, to przyjdzie nam pewnie coś być może przedsięwziąć w podobnych sprawach tego typu, jak np głosowanie za kim się opowiadasz i kogo chcesz mieć za przywódcę nad planetą ziemią. Lucyfera z swoim projektem, czy Boga ze swoim alternatywnym projektem.

Jeśli chodzi o genezę wojen, to chodzi po prostu o pieniadze.
Chciwość ludzka, umiłowanie do lenistwa i żerowania na innych, jest powodem do psucia systemów sprawiedliwego podziału dóbr w społecznych systemach podziału pracy.
A więc masz napadanie na środowiska społeczne, czy państwa i grabierze dóbr, czy wykorzystywanie zdolnych ludzi przez niezdolnych poprzez siłowe rozwiązania.

jest więc zniewalanie ludzi przez systemy niewolnicze. Czyli jedni robią na drugich, którzy są poza systemem działania pieniądza. Nie są tacy objęci społecznym podziałem pracy, a korzystaja z niego zakłocając w ten sposób system pieniężny rozregulowywując go.

Osatatnie wojny światowe były powodowane przez ludzi poza systemem społecznego podziału pracy. Byli to bankierzy. Oni byli kreatorami wojen. No i tak jest i do dzisiaj.

Chęć z korzystania z dóbr łatwym kosztem jest ich mottem przewodnim. Stworzyli wypatrzony do tego celu system pieniężny i wypatrzone nauki ekonomiczne. Chęć posiadania życia wiecznego jest też dla nich dobrem konsumpcyjnym do którego zmierzają. Mają to gwarantowane przez Lucyfera, ale w ich mniemaniu należy się to tylko nielicznym. Jest to doktryna pewnej tylko świty Nadzorców związanych z Lucyferem. Ale to tylko jedna z możliwych ofert.

Są jeszcze takie oferty:
1. Status zwierząt
2. Życie wieczne dla tych którzy mają umiłowanie do sprawiedliwości.

Mając umiłowanie do sprawiedliwości można dojść na różne głębokości poziomów co do rozeznania prawdy. Tak jest to obecnie, co do warunków jakie stworzyli nam Nadzorcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
@ M8
Ale M8! fajnie unikasz odpowiedzi w sprawie szczepionki przymusowej co miałaby cię logicznie w podanym przykładzie nie ominąć. Cholernie wstyd ci powiedzieć cokolwiek. Już drugi raz unikasz tej odpowiedzi. Są logicznie 3 wersje i każda w twoim przypadku jest dla ciebie tu na tym forum fatalna.


Wydawało mi się że już pisałem że mnie ominą Smile
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:

Wydawało mi się że już pisałem że mnie ominą Smile

Skoro ci sie wydawało, a nie że tak jest naprawdę, to rozumię, że jesteś pijany lub odurzony narkotykami skoro nie jesteś pewny co do tego jak pisałeś. Jeśli wytrzeźwiejesz, to odpowiedz w sposób jednoznaczny, że jesteś agentem. Uczestnicy forum więc będą wiedziec, że M8 to człowiek na usługach systemu władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty M8, jak na kogoś o tak zdecydowanie określonych poglądach, masz coś zbyt wiele czasu i chęci by uczestniczyć w tej dyskusji. Mnie to by się nie chciało. Jeśli coś olewam to olewam i już. A ty piszesz i piszesz...
Nie chcę oczywiście nic sugerować , ale...
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Guru7 napisał:
nie czytalem wszystkiego , byc moze juz ktos to napisal

czytajac ten list w pewnym momencie poczulem, rzeczywiscie nic nie mozemy zrobic oni moga wszystko, ale zaraz potem zrozumialem, ze onie tego chca, chca zebysmy sie czuli bezsilni, nawet jesli nie maja az takiej wladzy, to i tak beda nam chcieli to wmowic, jak dla mnie jest to temat DO KASACJI, sam artykul nie wnosi nic nowego, a jedyni moze zdolowac i wywrzec skutek na rzecz nwo, tak wiecj uwazam, ze Bimi powinien skasowac ten bezsensowny temat[/b]


Zgadzam się i popieram w całej rozciągłości. Ten tekst to syf i zaraza dla tych co go czytają, takie sa intencje wynikające z tego listu. Ten list czci NWO i każdy kto go czyta oddaje im część swoich intencji - jakie to przerażające a zarazem sprytne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:34, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne ma się rozumieć, że prawda kole w oczy co po niektorych oczywiście.
Kogo przeraża, albo demaskuje, to chce to "zamieść pod dywan". Jest to jednak wspaniały sarkastyczny tekst. Daje dużo do myślenia i o to właśnie tutaj chodzi. Ma też właściwości budzące z otępienia i przymulenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:

Ma też właściwości budzące z otępienia i przymulenia.
Budzi z otępienia "jak wszyscy diabli" Ten tekst ma straszyć i zamykać a nie otwierać i zachęcać. Z tego tekstu jak się czyta bije nienawiść a nie miłość, kto tego nie rozumie podąża ku "illuminacji" - fałszywemu przebudzeniu (z ręką w nocniku) Przypominając sobie Twoją obronę Beina nawet mnie to nie dziwi czemu tak Cię ten tekst fascynuje, ten tekst i pobudki działania Beina mają wspólne źródło, pewnie kiedyś to zobaczysz, oby dla Ciebie nie było za późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:22, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wnikam w szczegóły waszych utarczek, które zaistniały po waszym wzajemnym zapoznaniu się i wymianie zdań, na pewnym spotkaniu w sprawie szczepionek. Macie prawo mieć swoje opinie co do teorii spiskowych i wpływu na nie tzw miedzynarodowego syjonizmu.
Bein jest od wielu lat badaczem tych związków i zależności i ma swoją wypracowaną wiedzę na ten temat, z którą się zgadzam wg mojego rozeznania również, które dokonałem sobie znacznie wcześniej. Więc jest dla mnie gość spoko. Wyczuł w Kanadzie gdzie mieszkał odpowiednio wcześniej zagrożenie i dlatego ją opuscił. Jego decyzja i jego sprawa.
Wykonał wiele w kwestii informacji. Poznał osobiście Burgrmajster i skoro się pojawił na jej prlekcjach to jest to ich wzajemna sprawa, gdyż się znali osobiście.

Bein ciebie Szewczyk D. podsumował na swoim blogu tak jak to on sobie uważał i ma do tego prawo, bo jest moderatorem tego blogu.

Uważam, i już nieraz wyjawiałem taką opinię, że rząd światowy zaistnieje, i ludzkość tego nie wyhamuje, bo nie potrafi A to z tego powodu, że do tego ponad połowa ludzi musiałaby mieć o tym taką wiedzę jak np większość uczestników tego forum. Tak się jednak nie stanie, bo ludzie zajęci są codziennością w życiu i daleko są od takiej wiedzy jak zarządzanie światem. Przede wszystkim powinni mieć wiedzę o rynku finansowym i zasadach regulacji pieniądza, aby sensownie głosować na partię, która wydziedziczy po wyborach wiekszościowych prywaciarzy od prawa druku i emisji pieniądza. No i to musiałoby zaistnieć w większości krajów w zbliżonym czasie. Inaczej nie wyhamuje się procesu, bo ci co mają w garści zdeprawowany system finansowy, są ustawieni bardzo bojowo i cierpliwie. Ich motywacja oparta jest na zapewnieniu życia wiecznego dla nich. To są głeboko wierzacy w moc potężnych istot duchowych ludzie. No ale ich pomyłką będzie to, że ta lucyferańska korporacja duchowa, będzie w finale decydujacej rozgrywki Nadzorców usunięta spod zarządzania planetą Ziemia.
Media pod kontrolą iluminacką nigdy tej wiedzy o działaniu zamknietego systemu regulacji pieniadza nie przybliżą nikomu, a jeśli będa pojawiać się badacze tych nauk, to będą też i siły dyskredydujące ich, wraz z szykanowaniem włącznie. Tak się działo od lat i tak będzie nadal.

Ty oczywiście jako obrońca dawnych struktur masz prawo się nie zgadzać z moją opinią. Możesz np działać jak komuniści i próbować myśleć za resztę motłochu i go prowadzić, bo ty wiesz pewnie lepiej, co należy robić. Czyli tłamsić informację moderujac poglady wg własnego widzimisię. Możesz też i w związku z tym proponować do admina o likwidację lub zamykanie wątku, albo przerzucanie do pierdolni. Ale czy to nie dziecinada?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SzewczykDratewka




Dołączył: 26 Mar 2009
Posty: 224
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:52, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin napisał:
Nie wnikam w szczegóły waszych utarczek, które zaistniały po waszym wzajemnym zapoznaniu się i wymianie zdań, na pewnym spotkaniu w sprawie szczepionek. Macie prawo mieć swoje opinie co do teorii spiskowych i wpływu na nie tzw miedzynarodowego syjonizmu.
Bein jest od wielu lat badaczem tych związków i zależności i ma swoją wypracowaną wiedzę na ten temat, z którą się zgadzam wg mojego rozeznania również, które dokonałem sobie znacznie wcześniej. Więc jest dla mnie gość spoko. Wyczuł w Kanadzie gdzie mieszkał odpowiednio wcześniej zagrożenie i dlatego ją opuscił. Jego decyzja i jego sprawa.
Wykonał wiele w kwestii informacji. Poznał osobiście Burgrmajster i skoro się pojawił na jej prlekcjach to jest to ich wzajemna sprawa, gdyż się znali osobiście.


Panie dzieju, a nie lepiej napisać w jednym zdaniu, że gość Ci imponuje więc łykasz wszystko co powie?

Erwin napisał:

Bein ciebie Szewczyk D. podsumował na swoim blogu tak jak to on sobie uważał i ma do tego prawo, bo jest moderatorem tego blogu.


Mało prawdopodobne by Beinowi udało się podsumować cokolwiek, on nie potrafi sznurowadła zawiązać dwoma rękoma,a co dopiero się odnieść do rzeczywistości.

Erwin napisał:

Uważam, i już nieraz wyjawiałem taką opinię, że rząd światowy zaistnieje, i ludzkość tego nie wyhamuje, bo nie potrafi A to z tego powodu, że do tego ponad połowa ludzi musiałaby mieć o tym taką wiedzę jak np większość uczestników tego forum.


Jeśli powodem czekającej nas wg Ciebie zguby jest to że ludzie nie mają takiej wiedzy jak ta z tego forum to oświadczam Ci iz wg mojego rozeznania jako absolwenta socjologii, gdyby większość społeczeństwa czytała Prawda2.info to już dawno by nie było po nas śladu. Po pierwsze dla tego że mnóstwo tu dezinformacji i szarlatanerii, po drugie nawet jeśli są tutaj ( a są) wątki ciekawe i na temat to w takie rzeczy na skale masową w obecnej chwili przyniosły by skutek odwrotny i NWO tylko by chciało takiego obrotu sprawy. To że NWO wypuściło sekundę po krachu na giełdzie Zeistgeist tylko to potwierdza. Oni chcą paniki, strachu, po to wywołują kryzysy, napuszczają na siebie religie, a takim jak my podsyłają listy takie jek ten co go zacytowałeś.

Erwin napisał:

Media pod kontrolą iluminacką nigdy tej wiedzy o działaniu zamknietego systemu regulacji pieniadza nie przybliżą nikomu


Przypominam, pierwszy z brzegu film "Zeistgeist" - zrobiony przez ludzi z Lucius Trust i stronnictwa szatana (Venus Project) i setki filmów o tematyce odkrywającej ściemę F.E.D. Ciekawe jak to się dzieje, że te filmy teraz wypływają jeden po drugim? Dlatego że jest do działanie dwutorowe, rozwalanie ekonomi przez kryzysy i sianie paniki przez takie filmy, i nie zmienia to faktu że te filmy o F.E.D. są prawdziwe, mają być, oni budują społeczne podwaliny niezadowolenia pod zniesienie F.E.D. i amerykańskiego dolara na rzecz Amero, nie przypadkiem Illuminacja wypuszcza te informacje, a duża część z nas tylko im robi dobrze za darmo to rozpowszechniając.

Erwin napisał:

a jeśli będa pojawiać się badacze tych nauk, to będą też i siły dyskredydujące ich, wraz z szykanowaniem włącznie. Tak się działo od lat i tak będzie nadal.


Tacy ludzie zanim się pojawią to już nieżyją, Ci których oglądasz sobie na YT to albo kontrolowana opozycja albo banda frajerów robiąca to samo za darmo ( i część z nich chce dobrze, ale co z tego, skoro nieświadomie pracują dla NWO?)

Erwin napisał:

Ty oczywiście jako obrońca dawnych struktur masz prawo się nie zgadzać z moją opinią.


Czy ty naprawdę uważasz, ze masz jaką kolwiek opinię? Przecież dla Ciebie wyznacznikiem jest Bein, który sam się pewnie po cichu śmieje z Twojej naiwności jak czyta to co piszesz w jego obronie i sam wbrew temu co myślisz jesteś pierwszy do współpracy z tamtą stroną. Poprzez brak krytycyzmu w tym co łykasz, jesteś jak rybka na haczyku. Ciebie złowił Bein, innych złowił Zaistgeist, inni przez "Secret" inni przez "The Great Intention " czy milion innych odnóg tej samej ośmiornicy.

Erwin napisał:

Możesz np działać jak komuniści i próbować myśleć za resztę motłochu i go prowadzić, bo ty wiesz pewnie lepiej, co należy robić.


Nikogo nie prowadzę i nie mam zamiaru, jednak gdy widze pajaca kabotyna który próbuje manipulować, ośmieszać i zgrywać obrońce ludzkości podczas gdy po cichu kasuje wpisy z YT to wybacz ale włącza mi się czerwona lampka.
Erwin napisał:

Czyli tłamsić informację moderujac poglady wg własnego widzimisię.


Nie wiem czy wiesz ale piszesz o swoim idolu, on tak właśnie robi, zobacz sobie ten temat:

viewtopic.php?p=126268#126268

I co, jak teraz odniesiesz swoje słowa do swojego idola?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SzewczykDratewka napisał:
Nikogo nie prowadzę i nie mam zamiaru, jednak gdy widze pajaca kabotyna który próbuje manipulować, ośmieszać i zgrywać obrońce ludzkości podczas gdy po cichu kasuje wpisy z YT to wybacz ale włącza mi się czerwona lampka.
Erwin napisał:

Czyli tłamsić informację moderujac poglady wg własnego widzimisię.


Nie wiem czy wiesz ale piszesz o swoim idolu, on tak właśnie robi, zobacz sobie ten temat:

viewtopic.php?p=126268#126268

I co, jak teraz odniesiesz swoje słowa do swojego idola?

A wiec tak się odnoszę do tego, że on cezurował blog, bo mu go dewastowali szykanerzy i powiedział że jest zmuszony to robić dla potrzeby przeforsowania tego dewastowania.
A skoro ciebie scenzurował, to tak jak pisał, poleciałeś się Szefczyk skarzyć na inne fora jaka to krzywda cię spotkała. Zrozum to jest wojna. III i światowa. Nie ma zasad sprawiedliwości, ale jest zasada stosowania podstępu tak samo jak po stronie wroga.
Bein walczy tą samą bronią co media. A niby czemu on ma być z zasadami, jak przeciwnik ich nie przestrzega w kwesti swobodnego przepływu informacji?
SzewczykDratewka napisał:
Czy ty naprawdę uważasz, ze masz jaką kolwiek opinię? Przecież dla Ciebie wyznacznikiem jest Bein, który sam się pewnie po cichu śmieje z Twojej naiwności jak czyta to co piszesz w jego obronie i sam wbrew temu co myślisz jesteś pierwszy do współpracy z tamtą stroną. Poprzez brak krytycyzmu w tym co łykasz, jesteś jak rybka na haczyku. Ciebie złowił Bein, innych złowił Zaistgeist, inni przez "Secret" inni przez "The Great Intention " czy milion innych odnóg tej samej ośmiornicy.

Pomyłka Szewczyk. Mój wyznacznik to nasza ludzka podległość pod Nadzorców z strefy niewidzialnej materii. Bein to nie wyznacznik, ale spoko gość.
Jasne. Ty masz wiedzę ponad wszystkim i wszystkimi. W końcu skończyleś socjologię opanowaną naukowo przez iluminatów. Przecież oni maja swoje wtyki i narzucają profile działań i kierunki naukowe. Skąd pewność, że ta socjologia nie jest skrzywiona, jak ta np ekonomia i jej prawa, oraz poustawiane tam wzory matematyczne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:53, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Erwin, nie ważne co napiszesz, i tak byłeś, jesteś i będziesz kretynem ^^ Każdy kto kieruje się autorytetami a nie własnym rozumem jest kretynem, i bydłem którym trzeba rządzić, a gdy się buntuje to zabijać. Ciebie nic nie obudzi z twojego przymulenia Razz

Anzuma, to dla mnie jak TV Razz dla przyjemności.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 22 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super jesteś M8 Smile Powiedz jak ty to robisz, że tak wszystko wiesz i taki poukładany jesteś? Też bym tak chciał...
Twojego "soczystego" języka nie będę się czepiał, może z wiekiem Ci przejdzie (a może nie), masz na pewno jakieś problemy, które chcesz w ten sposób zagłuszyć. Ja to rozumiem.
Ale popracuj jeszcze trochę nad sobą, zawsze można jeszcze coś poprawić. Będę trzymał kciuki.
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anzuma, mój soczysty język to rodzaj artyzmu, ociekającej gównem sztuki nowoczesnej ^^ Po prostu jestem bogiem i wcieliłem się w M8 aby was wkurwiać i przez to doprowadzić do oświecenia ^^ I tak was kocham, ale dla ludzkości będzie lepiej jak wyginiecie !
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
anzuma




Dołączył: 07 Wrz 2009
Posty: 92
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:48, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne. Ale dopiero po tobie.
_________________
Jarek Ruszkiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:59, 23 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oooo bożkuM8 nadal mnie rozśmieszasz Bad Grin twoja pseudosztuka nie ocieka gównem ( wtedy mógłbyś zrobic z tego instalacje) tylko prostactwem Shame on you
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xpio




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 72
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:28, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

anzuma napisał:
Ty M8, jak na kogoś o tak zdecydowanie określonych poglądach, masz coś zbyt wiele czasu i chęci by uczestniczyć w tej dyskusji. Mnie to by się nie chciało. Jeśli coś olewam to olewam i już. A ty piszesz i piszesz...
Nie chcę oczywiście nic sugerować , ale...

Jeśli już podąrzać tym tokiem rozumowania to nie sądzisz, że i Erwin pod to by podpadał hmmmm ??
Stosując tego typu metodologię, raczej nie zidentyfikujemy prawdziwych agentów wpływu.
To że ktoś ma nieco inne poglądy, czy nawet popiera NWO jeszcze o niczym nie świadczy, ponoć nihiliści to też ludzie Smile

@Erwin
Oczywiście mogłem się tego spodziewać.
Tendencyjnie próbujesz wszystko uprościć tak aby pasowało do światka jaki sobie zbudowałeś i z trudem przychodzi ci nawet rozważenie że ktoś może to widzieć zupełnie inaczej.
Na tyle odmiennie, że twoje paradygmaty (dogmaty to chyba za dużo) w tym odmiennym sposobie postrzegania zyskały by zupełnie odmienny kształt, albo i nawet straciły rację bytu.
Trochę ostro zacząłem (może nie potrzebnie), no ale na jakiej podstawie wywnioskowałeś że według mnie bóg współpracuje z lucyferem, nie wydaje mi się żebym coś takiego próbował zasugerować.
Jak coś co jest fałszywe (czyli nie istnieje) może współdziałać z czymś czego również nie ma, to właśnie miałem na myśli mówiąc o fałszywej monecie i bezsensownych sporach.
I nie jestem ateistą, no chyba że zdefiniujesz ateizm jako negowanie boga osobowego (czyli i szatana osobowego).
Właśnie w tym dogmacie jakim cechuje się spora część religii (im bardziej zjadliwa tym jest to bardziej widoczne) tkwi najprawdopodobniej cały szkopuł i o dziwo nawet sama Biblia (tym razem dużą literą Smile ) nie jest w tym względzie jednoznaczna, to znaczy pozostawia spore pole do interpretacji, a można to robić naprawdę na wiele sposobów i nie koniecznie ten katolicki (czyli mimo wszystko i twój – bez urazy) musi być prawidłowy
Tu masz pewien filmik (może widziałeś) zasadniczy temat nie jest zbyt istotny w tym kontekście, chodzi bardziej o sposób interpretowania Biblii.
http://www.youtube.com/watch?v=WgJDymJGy5A&feature=player_embedded

Z mojego punktu widzenia, bardzo dawno temu (zanim powstało nasze pojęcie czasu) ktoś wyjątkowo sprytny zdołał nam podsunąć błędny obraz rzeczywistości, było to na tyle perfidne przedsięwzięcie, że jakimś cudem zdołało się to zakorzenić w naszej psychice jak prawdziwy obraz.
Jest to jak układ równań z celowo wprowadzonym błędem, a ludzkość przez całe tysiąc lecia próbowała znaleźć rozwiązanie, wychodząc z założenia że skoro świat został według niego stworzono to rozwiązanie być musi.
Jednak to założenie jest błędne, tak samo jak i to równanie nie ma rozwiązania, a temu spryciarzowi chodziło nie o to to abyśmy dokonali czegoś niemożliwego, ale o to byśmy szukali, szukali i szukali, zatracając się całkowicie w studni bez dna.
Wracają do naszego dylematu z lucyferem i bogiem, chyba wreszcie powinieneś mnie zrozumieć, ale pochopnie nie zrównuj tego spryciarz z lucyferem, a naturalnego porządku rzeczy z bogiem.
Co prawda takie porównanie z pewnej perspektywy może się okazać logiczne i prawdziwe, jednak jest to tylko rzutowanie przez krzywe zwierciadło, prawdą będzie że widzisz odbicie czegoś realnego jednak wnioski co do kształtu będą błędne.
Niżej masz dwa filmiki może też widziałeś pierwszy z Greggiem Bradenem drugi to chyba nowsza produkcja.
No i rzecz jasna one nie ukształtowały moich poglądów, raczej upewniły mnie w przekonaniu że jestem na dobrym tropie, albo że nie jestem sam.
Jak cię znam (wielkie słowo) ten nowy (albo i bardzo stary) sposób patrzenia na świat, nazwiesz religią NWO, tylko po to aby bezpiecznie zostać przy swoim lucyferze i bogu osobowym, a może jednak się mylę kto to wie ?
Nie zamierzam cię ani od tego odwodzić ani przekonywać, bo i po co.
Ale zważ na jedno Elity raczej próbują nam wcisnąć nihilizm,ewolucjonizm eugenikę, a przez wieki tolerowały koncept boga osobowego, ba nawet go wspierały, dlaczego chyba już napisałem.
No i to nie jest do końca sprzeczne z Biblią, a nawet ....
http://www.youtube.com/watch?v=41OynPjQf08&feature=player_embedded
http://www.youtube.com/watch?v=buXMJaoyTM0&feature=player_embedded

Odnośnie prawdy w Biblii, z całą pewnością jest jej sporo i naprawdę nie piszę tego żeby się tobie podlizywać.
Jednak obawiam się, że aby ją zdekodować najpierw należało by tą prawdę poznać, prawdę która jest w niej ale i prawdę której w niej nie ma.
Wiem może się to wydać bezsensowne, jednak ona wcale nie musi się zmieści w czterech ścianach twojej (naszej wyobraźni), a Biblia to może tylko drogowskaz, czy zachęta do samodzielnego rozumowania.

Jeszcze krótko, co do genezy wojen, to co napisałeś o ekonomi itd. jest oczywiście prawdą, jednak nie o taką perspektywę mi chodziło.
Nagle staje przed sobą dwóch ludzi w różnych mundurach, i mimo tego że tak naprawdę się nie znają i nie mają powodu aby się nienawidzieć, to chwytają za broń i zaciekłością próbują się nawzajem zabić.
Czy to tylko strach, a może instynkt, z pozoru wydaje się to proste jednak gdzieś w głębi wiem że tak nie jest.
Jest to istotne, bo gdyby takie mechanizmy nie istniały żadna ekonomia nie zdołała by wywołać wojny.
I to jest rzecz jasna bardziej pytanie, bo zadowalającej odpowiedzi nadal nie znam, więc może ty ?


Pozostaje jeszcze coś o czym chciałbym napisać.
Pewien żyd Je..cośtam (to tak dla osiągnięcia wymaganego dystansu, bez żadnych niecnych podtekstów), dawno temu mówił, że należy kochać swoich wrogów.
Zrozumienie tego co niektórym sprawia problemy, tym bardziej że ta sentencja ma drugie dno
M8 napisał:

Erwin, nie ważne co napiszesz, i tak byłeś, jesteś i będziesz kretynem ^^ Każdy kto kieruje się autorytetami a nie własnym rozumem jest kretynem, i bydłem którym trzeba rządzić, a gdy się buntuje to zabijać. Ciebie nic nie obudzi z twojego przymulenia Razz

Ciekawi mnie czy zrozumiesz dlaczego zacytowałem tutaj ten właśnie post @M8, no i tak nawiasem wszyscy powinni spróbować znaleźć to drugie dno, nawet a może w szczególności nasi wawelscy bohaterowie Wink

P.S i nie traktuj mnie jak jakiegoś agitatora nowej religii NWO, jestem tylko człowiekiem który pewne sprawy widzi odrobinę inaczej.
Prawda zazwyczaj leży pośrodku, a aby znaleźć ten środek trzeba i dostrzec krańce !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
meeyoo72




Dołączył: 08 Maj 2009
Posty: 22
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:02, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak spotkamy się w realu panowie i panie? Jestem z Krakowa. Byłoby chyba twórczo i zajebiście. Oczywiście zalezy to od uczestników ale ja jestem otwarty na rzeczową dyskusję (trochę naiwne, wiem, jestem po 3 piwach).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chokebore




Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 205

PostWysłany: 01:11, 24 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
anzuma, mój soczysty język to rodzaj artyzmu, ociekającej gównem sztuki nowoczesnej ^^ Po prostu jestem bogiem i wcieliłem się w M8 aby was wkurwiać i przez to doprowadzić do oświecenia ^^ I tak was kocham, ale dla ludzkości będzie lepiej jak wyginiecie !


bog z Gliwic? hmmmm..
_________________
,,Amor meus pondus meum"
http://pwarsawsky.wixsite.com/tabliczka/home
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


List NWO do Obywateli Świata
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile