W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Jeszcze słowo o rządach PiS, So i LPR  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1059
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:30, 23 Paź '07   Temat postu: Jeszcze słowo o rządach PiS, So i LPR Odpowiedz z cytatem

Jakim trzeba być niedorozwojem, żeby pozamykać wszystkie stacje benzynowe tylko dlatego, że katolicy obchodzą święto?

1.
Po pierwsze gówno mnie obchodzą sekciarskie święta i nie życzę sobie, żeby byle poseł zabraniał mi otwierać mój własny sklep, czy CPN, tylko dlatego, że jest sekciarzem z przepranym mózgiem. Mój sklep - moja sprawa, jak ktoś nie chce niech nie kupuje. Czy wymagam zbyt wiele od naszej antykomunistycznej władzy?

2.
Po drugie, z tego co mi wiadomo w święta bardzo dużo Polaków-katolików podróżuje po kraju, więc ci debile jedną ustawą nakazali wszystkim chcącym jeździc w święta tankowanie beny do karnistrów i wożenie jej w bagażniku. A jak ktoś zapomni dzień wcześniej, albo nie będzie miał wystarczającej ilości karnistrów to niech sobie wybije z głowy odwiedzanie rodziny lub powrót do domu.

http://biznes.onet.pl/0,1627522,wiadomosci.html


Czyż mozna sobie wyobrazić większą szopkę niż parlament poprzedniej kadencji?
PiS + Samoobrona + LPR - oto co ponad 30 procent Polaków tak bardzo nosi w swoim sercu.
Wystarczyło obejrzeć jedną debatę (obojętnie z tuskiem lub kwachem), żeby sie przekonac, że Kaczyński to zwykły niedorozwój - aktorzyna, który nie ma pojęcia o rządzeniu. Jego głównym zadeniem jest reprezentowanie (nieznanych opinii publicznej) mocodawców. Jesli ktoś z was myśli, że ten facet potrafi rzędzić krajem to doprawdy współczuje braku podstawowych zdolności oceny kompetencji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm
Miałem nadzieję przeczytać jakieś usprawiedliwienie od któregoś forumowicza ubolewajacego jeszcze nad tym, ze nastal koniec rzadu, ktory mogl w Polsce cos zmienic na lepsze...

Na razie nikt nie pisze, wiec pomyslalem, ze moze sie upomnę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 23 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, może na poziomie emocjonalnym wszyscy odetchnęli, ale to się jeszcze nie daje zwerbalizować, za wcześnie. Impulsy dopiero wędrują do kory mózgowej.
Idea IV RP nie musiała być obłędem, ale była, szkoda już powtarzać argumenty, bo powtórzymy całe forum. Ciszej nad tą trumną...
PiSowi zabrakło kadr, nas zabrakło ....why?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zycie nauczylo ze jak Mleko sie wyleje to nie warto plakac tylko wziasc sie w garsc.Bylem na wyborach glosowalem na PiS i najwazniejsze ze moje sumienie jest czyste a porazke zaakceptowalem.Na dzien dzisiejszy mam dosc demonizowania PiSu i wyborcow ktorzy glosowali na PiS. Zauwazcie drodzy wyborcy ze polityka niesie ze soba chorobe ktora zwie sie zawisc a przyklad chocby dzisiaj wypowiedz L.Walesy
Cytat:
Gdyby Donald Tusk zapytał pana o radę. Co ma zrobić z politykami, urzędnikami, ministrami PiS, co by pan mu odpowiedział?

Wyciąć w pień.

Wszystkich?

Po sprawdzeniu oczywiście. Ja teraz obserwuję, to tam był specjalny dobór ludzi. Ludzi zakompleksionych, zaciętych. Oni mieli parę lat czasu. Wszystko, co w kancelarii u mnie robili później, to tylko z tą myślą - wybrać specjalny rodzaj ludzi i takich dobrali. Ci ludzie w takich warunkach raczej się nie będą nadawać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A robisz halas Bimi, fakty sa takie ze swieta nie swieta jesli robote trzeba wykonac ( nie mowie o handlu) to sie przychodzi nawet co niedziele, polacy to jeden z najdluzej pracujacych narodow, kilka dni wiecej wolnego nic nie zmienia a osoby ktore robia zakupy tylko w niedziele rownie dobrze moga je zrobic w tygodniu po robocie bo markety sa zazwyczaj do 22
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:35, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Hmm
Miałem nadzieję przeczytać jakieś usprawiedliwienie od któregoś forumowicza ubolewajacego jeszcze nad tym, ze nastal koniec rzadu, ktory mogl w Polsce cos zmienic na lepsze...

Na razie nikt nie pisze, wiec pomyslalem, ze moze sie upomnę Smile


No ja nie ubolewam, ale ciekaw jestem jak wyglądało głosowanie nad odpowienią ustawą bo ani w Twojej wypowiedzi ani w linku na Onecie tego nie ma. Bywa, że PO głosuje identycznie jak PiS, a potem się zgrabnie z tego wycofuje. Ostatnio na przykład radośnie podbijali rozdawncitwo przedwyborcze tłumaczac sie, że nie będą robić za tego złego co nie daje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:12, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tournament napisał:
....Bylem na wyborach glosowalem na PiS i najwazniejsze ze moje sumienie jest czyste a porazke zaakceptowalem.
podobnie i ja ...

racja, że jest jeszcze za wcześnie, a także to, że nie nie powinno się demonizować tych którzy głosowali na PiS Wink ... (bo niesłusznie oskarża sie tych ludzi o niestworzone rzeczy)

i chociaż to co powiem teraz stoi w sprzecznosci z tym co napisałem wyżej to śledząc informacje o: możliwym powrocie Balcerowicza czy o specjalnych podziekowaniach od Tuska dla Wałęsy nie mówiąc już o "wycinaniu w pień" przez tego laureata pokojowej nagrody Nobla swoich politycznych przeciwników jak też o możliwości objęcia szefostwa zespołu ekspertów ds. polityki zagranicznej przez "profesora" bez studiów, oraz o próbach rozgrzeszania bylego wspólpracownika bezpieki ks. Mamińskiego .... jedno co się nasuwa to recydywa III RP.

Nie płaczę po Kaczyńskim czy Ziobrze, nigdy też nie słuchałem radia ks. Rydzyka, nie wierzę również w mityczny "układ"... wiem jednak, że w dobie obecnej żadna siła polityczna w kraju (poza PiS) nie była w stanie postawić skutecznej tamy dętym autorytetom stanowiącym przykrywkę dla rządów oligarchiczno-korporacyjnych.

Widząc jak bardzo Tusk odwołuje się do tych wątpliwych "autorytetów" rodem z III RP , to odnoszę wrażenie, że nie ma on własnego pomysłu na przyszłość ... boję się nawet pomyśleć o tym, że nie ma on kadr do rządzenia, a cała ta fachowość platformy to tylko medialny szum i nic wiecej...

Być może jest jeszcze za wcześnie, żeby wyrażać takie obawy, jeszcze nie opadł przecież bitewny kurz,

Być może zrywając z IV RP, Tusk (po którym widać jak zmienia swoje zachowanie w stosunku do tego z kampanii wyborczej i jak zaczyna stawać się coraz bardziej spięty, a czasami nawet arogancki) nie doprowadzi do "restauracji" III RP, czego sobie i Wam szczerze życzę ...


Pozdrawiam Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
No ja nie ubolewam, ale ciekaw jestem jak wyglądało głosowanie nad odpowienią ustawą bo ani w Twojej wypowiedzi ani w linku na Onecie tego nie ma.


Trafna uwaga, która skłoniła mnie do sprawdzenia tego.
Okazało się, że ze wszystkich klubów akurat tylko PO był przeciw:
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&39&19
http://orka.sejm.gov.pl/SQL.nsf/glosowania?OpenAgent&5&45&30

http://orka.sejm.gov.pl/proc5.nsf/0/F3BC.....enDocument
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:53, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijasz się z prawdą:

1. Nikt Ci nie zabrania otworzyć sklepu! Zakaz dotyczy sklepów wielkoobszarowych.

Popieram zakaz, bo właściciel powiedzmy takiego tesko nie ma prawa zmuszać ludzi do pracy przy kasach w święta bez względu na to czy dla Ciebie to sekta czy cokolwiek innego. Do tej sekty przyjnaje się 90% społeczeństwa więc może powinieneś to uszanować.


2. Z tankowaniem również się mylisz. Przepis nie dotyczy stacji benzynowych.

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9327723,w.....caid=14b2b
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:55, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="Boruta"]
tournament napisał:
..
Nie płaczę po Kaczyńskim czy Ziobrze, nigdy też nie słuchałem radia ks. Rydzyka, nie wierzę również w mityczny "układ"... wiem jednak, że w dobie obecnej żadna siła polityczna w kraju (poza PiS) nie była w stanie postawić skutecznej tamy dętym autorytetom stanowiącym przykrywkę dla rządów oligarchiczno-korporacyjnych.
...........
Być może zrywając z IV RP, Tusk (po którym widać jak zmienia swoje zachowanie w stosunku do tego z kampanii wyborczej i jak zaczyna stawać się coraz bardziej spięty, a czasami nawet arogancki) nie doprowadzi do "restauracji" III RP, czego sobie i Wam szczerze życzę ...


Pozdrawiam Cool


Tu się absolutnie zgadzam z Diabłem Twisted Evil . Dodam tylko , że Platforma ma kadry. Tu akurat nie ma kłopotu, to była przyczyna dla której przegrał PiS właśnie. Wystawił niemedialnych, mlaszczących bliźniaków, krótkonogich Gosiewskich yyyyczącego Dorna. Po prostu nie miał lepszych.
Skarżyli się , że nie umieli przekonać do siebie elit. Możliwe odpowiedzi , dlaczego tak było są niestety dwie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle cała ta szopa z zakazywaniem handlu w niedzielę to podchodzenie do sprawy od dupy strony. Rozumiem jakiegoś chłopa czy innego bereta, który chce coś zmienić i kombinuje w ten sposób... Ale rząd?

Zmieniają kodeks pracy ograniczając wolnośc zarówno pracodawców jak i pracowników uznając, że (jak to mówi JKM) obywatele są głupi, więc rząd musi myśleć za nich.
Moim zdaniem problem zmuszania ludzi do pracy w niedzielę i święta powinno się rozwiązać zupełnie inaczej.
Owszem, przez zmianę kodeksu pracy, ale nie tak.
Kodeks pracy powinien mówić wprost, że praca w niedziele i święta musi być opłacana ekstra (np. 300% tego co w inny dzień), a ponadto pensja za niedziele nie wlicza się do płacy zasadniczej (czyli minimalnej)...
Nic prostszego, ale oczywiście nasz parlament preferuje metody komunistyczne - po prostu zakazać, bo ludzie nie wiedzą co dla nich dobre, więc po co mają mieć wybór.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piotrek84 napisał:

2. Z tankowaniem również się mylisz. Przepis nie dotyczy stacji benzynowych.

http://finanse.wp.pl/POD,1,wid,9327723,w.....caid=14b2b


nieprawda. przepis jest dwuznaczny bo jest zwykłym bublem prawnym.
to że inspekcja pracy nie będzie karać za sprzedaż paliwa w święta nie znaczy, że uchwalona ustawa nie jest beznadziejnym bublem. świadczy to tylko o tym, że w końcu ktoś się zorientował, że jak zabronią sprzedaży beny to ludzie się nieźle wpienią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:24, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
1. Nikt Ci nie zabrania otworzyć sklepu! Zakaz dotyczy sklepów wielkoobszarowych.

Popieram zakaz, bo właściciel powiedzmy takiego tesko nie ma prawa zmuszać ludzi do pracy przy kasach w święta bez względu na to czy dla Ciebie to sekta czy cokolwiek innego. Do tej sekty przyjnaje się 90% społeczeństwa więc może powinieneś to uszanować.


co do tego, że nikt mi nie zabrania założyć sklepu albo stacji benzynowej, to spoko - przyznaje. dobrze, że choć tyle wolności pozostało.
problem w tym, że jakbym jednak chcial handlowac w niedziele, to musze miec to zapisane w papierach tak, zeby wyglądało, że nic nie zapłaciłem swoim pracownikom Smile czyli ze caly zysk ze sprzedazy poszedl do mnie - wtedy to jest spoko, wedlug tego prawa.

mamy xxi wiek.
czasy sklepikow ktore mogla obsluzyc jedna osoba minely. chocby dlatego, ze zawsze musi byc ktos kto pilnuje zeby zul ktory wlasnie przyszedl nie zajebal wódy gdy ten drugi wydaje reszte Smile
tak jak mowie, wystarczy wymusic przepisami zeby ludzie w swieta zarabiali 3x dniówkę. tesco samo sie zamknie - zostawia max jedną kasę o którą 10% pracowników (ci niewierzący) będzie się bić Smile
dlaczego trzeba zakazywac handlu w niedziele i swieta w tak prymitywny i nieudolny sposob?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:36, 24 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

Nic prostszego, ale oczywiście nasz parlament preferuje metody komunistyczne - po prostu zakazać, bo ludzie nie wiedzą co dla nich dobre, więc po co mają mieć wybór.


No faktycznie takie rzeczy powinny być rozwiązywanie inteligentniej. Ja na przykład kibicowałem Ziobrze w uwalaniu cechów prawniczych, ale odgórne ograniczenie opłat notarialnych to było źle przyłożone działanie. W tym przypadku wystarczy uwolnić dostęp do zawodu i konkurencja zrobi swoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Black Sheep




Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 35
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:32, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszeliście że Kaczyński będzie skarżył PO za (ja on to stwierdził) obrażanie jego i partii w kampanii wyborczej!? Czy ten człowiek ma wszystko dobrze z głową? Raczej nie.

Nasz prezydent jak się okazało to człowiek bez kultury. Tusk zbiera gratulacje z całego świata od przywódców wielu państw w tym prezydentów ale Lech Kaczyński nie potrafi po męsku się zachować. To jest żałosne i zapewne wielu Polaków wstydzi się teraz za swojego prezydenta.

Jeszcze odnośnie pozywania Tuska do sądu to zastanawiam się czemu gdy Rydzyk nazywał środowisko pałacu prezydenckiego szambem a pierwszą damę określił mianem czarownicy to wtedy nikt go do sądu podawać nie chciał. Aż trudno uwierzyć że tak duża liczba polaków ciągle chętna jest popierać takie rządy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:57, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytasz się dlaczego ludzie wierzą PiS. Zaraz Ci odpowiem tylko nawiąże go hasła przewodniego tej strony:
"Nie wierz mediom! Sam poznaj prawdę o Świecie".

Wspomnij słowa idoli PO o totalitaryźmie w Polsce, pana Komorowskiego jakoby, że "w Polce jest gorzej niż na Białorusi" i zastanów się nad słowami tego pana:

http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?k.....298861.746

Wiem, że można wszystko odrzucić, a autora tekstu posądzić o utratę zmysłów. Tak zapewne robi większość ludzi bezgranicznie ufających mediom. Ale może lepiej najpierw się zastanowić w jakim to naprawdę kraju żyjemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak - kolejny autorytet... Bronisław Wildstein

W Polsce było gorzej niż na Białorusi. Jakby na Białorusi zrobili z opozycyjną manifestacją to co polski rząd zrobił z paradą gejów w Poznaniu to nasze media dostałyby sraczki na miarę sprofanowania obozu w Oświęcimiu.
Ale że miało to miejsce u nas to rozeszło się po kościach, bo przecież rząd działał w słusznej sprawie - ochrony morlaności narodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:35, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bronisław Wildstein. Mason. Członek loży "Przesąd Zwyciężony" z Krakowa, która stanowi część Wielkiej Loży Narodowej Polski (tzw. szkoci) "... jest prezentowana w książce Hassa o polskich masonach przez dwa biogramy: Marka Luby (ur. 1948), właściciela fabryki leków w Słowacji i hurtowni leków w Polsce, od 1997 r. przewodniczącego tej loży; i Bronisława Wildsteina (ur. 1952). Na tego ostatniego warto zwrócić szczególną uwagę. Od lat nie kryje swojej przynależności do masonerii, tego że piastuje w niej wysokie stanowiska. Zarazem w latach 1994-96 był sekretarzem redakcji w "Życiu Warszawy", a następnie wraz z T. Wołkiem przeniósł się do "Życia", gdzie do 1997 r. był jego zastępcą. Następnie współpracownik tygodnika "Wprost", felietonista tygodnika "Nowe Państwo" i "Rzeczpospolitej".

Confused Confused Confused Confused Confused Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotrek84




Dołączył: 24 Paź 2007
Posty: 41
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:44, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzisz Bimi - wszystko odrzucasz. Podejrzewam, że nawet sie nad tym głębiej nie zastanawiając. Wyrobiłeś sobie pewne poglądy i wszystko co jest z nimi sprzeczne jest fałszem, z definicji, nie podlega żadnej analizie, od razu jest odrzucane.

Jeśli twierdzisz, że w Polsce jest gorzej niż na Białorusi i jako przykład podajesz jakąś paradę gejów to nie mamy po co rozmawiać.

Bo z definicji zawsze to Ty masz rację...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20417
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:50, 25 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko odrzucam bo mam wyrobione poglądy? Mozliwe... Ale Ty jesteś dokładnie taki sam jak ja, tylko w druga strone.

Podałem przykład wykazujący że w Polsce bywa gorzej niż na Białorusi - Ty zamiast sie do niego odnieść, próbować wyjaśnić dlaczego w Polsce jest może lepiej mówisz tylko, że nie mamy po co rozmawiac bo ja zawsze mam rację Smile

Dlaczego uważasz, że na Białorusi jest gorzej? Mieszkasz tam, czy wiesz to tylko z anyrosyjskich mediów?

Pokaż mi że nie mam racji.
A Wildstein nie jest dla mine żadnym autorytetem więc jego opinia na temat tego jak dobrze było w Polsce za czasów rządów PiS nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Chyba, że znaczenie polegające na mozliwości poznania poglądów wroga. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Jeszcze słowo o rządach PiS, So i LPR
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile