W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
nasza-klasa: eksperyment społecznościowy  
Podobne tematy
Projekt Kasandra2bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 2826
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:41, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://projekt-kasandra.blogspot.com/ dla mnie ten gość to mistrz. Klient zrobił "eksperyment społecznościowy" Po zapoznaniu się z jego wynikami jestem przekonany że obecne pokolenie jest za głupie żeby przeżyć.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:07, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba: hahaha dobre Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fifi




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:24, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jabba napisał:
Po zapoznaniu się z jego wynikami jestem przekonany że obecne pokolenie jest za głupie żeby przeżyć.

Eksperyment ciekawy, ale jak sam autor wspomniał, poddał jemu nawet 30-latki. Więc to nie dotyczy tylko nastolatek.
_________________
Można być pewnym tylko tego, że niczego nie można być pewnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Genialny eksperyment mówiący wiele o polskich nastolatkach i kobietach ogółem. Moi kochani : Sami widzicie [...] Polki są zakompleksione, niedowartościonowane, monotematyczne; to chodzące pasożyty bez emocji. A wy je kochacie, za co ?! Za to, że obrażają was ( mężczyzn ) za wasze uczucia ? Ile dziewczyn dało wam kosza, uraziło wasze uczucia ? Kilka, kilkanaście ? Zróbcie coś z tym. Przestańcie żyć w przeświadczeniu, że kobiety są od was mądrzejsze i inteligentniejsze, przestańcie ustępować im miejsca w autobusie. Sami widzicie , na co je stać Exclamation Exclamation Poczytajcie KORAN ..


Cytat:
Mężczyzna pod każdym względem przewyższa kobietę: ...niewiasty postępować powinny ze wszelką, przystojnością, a mężowie tak samo z niemi, ale mężowie mają stopień wyżej nad niewiastami. (2:228)
Kobieta jest istotą pustą i bezmyślną: Czyż powiedzą, że Przedwieczny jest ojcem tak wymyślnego stworzenia jako jest córka, której młodość przebiega na ubieraniu się i przyozdabianiu i która zawsze spiera się bezzasadnie? (43:17)
Kobieta nie jest zdolna do samodzielnego życia bez pomocy mężczyzny: Mężczyźni mają pierwszeństwo nad kobietami, ponieważ Bóg dał im wyższość nad niemi i wyposaża je przez mężczyzn. (4:3Cool
Kobieta musi być posłuszna mężczyźnie i może być zmuszona do tego biciem jeśli inne środki okażą się niewystarczające: Żony powinny być posłuszne, zachowywać tajemnice mężów swoich, gdyż pod ich straż niebo je oddało; mężowie doznający ich nieposłuszeństwa, mogą je karać, zostawić w osobnych lożach, a nawet bić je; uległość niewiast powinna dla nich być ochroną od złego z niemi obchodzenia się. (4:3Cool
Dozwolona jest poligamia (ograniczona do 4 żon) i współżycie z nieograniczoną liczbą niewolnic: Nie miej więcej, nad dwie, trzy, lub cztery żony, wybieraj takie jakie się tobie podobały. Jeżeli ich uczciwie utrzymywać nie możesz, poprzestań na jednej tylko lub ogranicz się niewolnicami twojemi. (4:3). W praktyce poligamia ograniczona jest możliwościami finansowymi mężczyzny, tylko 2 do 3 % najbogatszych może sobie pozwolić na więcej niż jedną żonę.
Kobiety muszą zakrywać ciała, a według niektórych interpretacji także twarze: Powiedz wierzącym kobietom, żeby spuszczały skromnie swoje spojrzenia i strzegły swojej czystości; i żeby pokazywały jedynie te ozdoby, które są widoczne na zewnątrz; i żeby narzucały zasłony na piersi, i pokazywały swoje ozdoby jedynie swoim mężom lub ojcom, albo ojcom swoich mężów, albo swoim synom lub synom swoich mężów, albo swoim braciom, albo synom braci, lub synom swoich sióstr; lub ich żonom, lub tym, którymi zawładnęły ich prawice; albo swoim służącym spośród mężczyzn, którzy nie są owładnięci pożądaniem cielesnym; albo też chłopcom, którzy nie poznali nagości kobiet.(24:31)
Muzułmanka nie może poślubić „niewiernego”, podczas gdy muzułmanin może pojąć za żonę żydówkę, chrześcijankę lub czcicielkę ognia. (2:221)
Mężczyzna może (poza okresem menstruacji i okołoporodowym) zawsze wymagać od żony współżycia seksualnego: Wasze żony, są to wasze pola, uprawiajcie je, ilekroć wam podobać się będzie. (2:223)
Kobieta dziedziczy znacznie mniej majątku, niż mężczyzna: Bóg ci zaleca; abyś podzielając majątek swój między swe dzieci, synom dwa razy tyle dawał, co dajesz córkom. (4:12)
Kobieta ma przed sądami mniej praw, niż mężczyzna: Niech wezmą dwóch ludzi za świadków, albo w niedostatku jednego lub dwie niewiasty, wybrane według waszej woli; jeżeli by jedna z nich pomyliła się przez zapomnienie, druga jej przypomni prawdę. (2:282)
Żona po śmierci męża dziedziczy tylko niewielką (1/4 lub 1/Cool część jego majątku. (4:12


Moi kochani : Polki są wam ( mężczyznom ) potrzebne tylko do łóżka, albowiem są to inflantywne osoby, pozbawione uczuć. Sami widzicie; zwykły eksperyment , a one się rozbierają.. Oczym to świadczy ? o tym, że polki są rozpuszczone i są puszczalskie,a One są do tego zdolne...
Pewnie zadacie Mi pytanie.. Ale nie wszystkie kobiety są takie ? Ale 1/2 tak... Exclamation Exclamation

p.s sama jestem kobietą. jestem ładna, mam 20 lat, też czasami puszczam się z kolegami, ale to tylko dlatego, że jestem kobietą. Taka już jestem, nic Mnie nie zmieni. mam taki charakter a nie inny. Moje koleżanki też się puszczają i się z tego śmieją. Nas to smieszy, że jesteśmy puszczalskami chorągiewkami, bo wy faceci przecież takie lubicie .. A CO NA TO BÓG ?? Faceci.. zróbcie coś.. przestańcie się szafladkować.. zacznijcie nas traktować z rozumem.. Mieć nad nami przewage... Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:45, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja osobiscie brzydziłbym sie pójść do łóżka z taką zdzirą... taka zurzyta jak szmata po myciu podłogi bleeeeeeeeeeee -> mam szczere odruchy wymiotne : P -> moze jakims pustakom sie takie babki podobają ale na pewno nie mi : P blee
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:24, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 i widzisz nie o to chodzi w życiu, narzucasz, jak zwykle swoją zbytnio zbyt podporzadkowaną filozofię życia. To, że myszlisz, bądż jesteś jak obojniak to nie znaczy, że musizsz mieszać do tego wszystkich, może mało dowartośiowana? hę? bo to co gadasz to głupota, serio kto mówi, że kobiety nie są potrzebne, że my faceci nie potrzebujemy was, kobiet? Po pierwsze jestem facetem jakbym chciał tylko kogoś do łóżka wziołbym sobie jakąś kobiete z ulicy, ładne też sie znajdą, ładniejsze od Ciebie, być może. Pomyśl...szkoda, że tak myślisz chociaż jesteś kobietą zapewne. I pomyśl jeszcze raz, tak naprawde nikt nie jest zakomplesiony, a powiedz co przez to rozumiesz? Więkrzość ludzi jest sobą a są osoby, które lubią bądż jest już ich taka natura, że są zakomplesione i co z tego, no powiedz mi jaki z tego morał? :] może tak jest, że takie, bądż tacy są...mało rozumiesz, bo tutaj nie chodzi o to co tutaj osiągniemy na ziemi, trzeba być dobrym człowiekiem, chodzi o to jaka jest twoja dusza, bo nie zaprzeczysz, że każdy z nas ją posiada. Przestań obwiniać ludzką głupotę to, że ktoś jest mało świadomy to nie znaczy, że jest od Ciebie gorszy. Przestań, sam mam konto na tym portalu ale to bardziej z miłości i przyjażni. A w sumie to niewiem o co Ci chodzi tym postem? Nie masz faceta, że tak piszesz? o Co chodzi? No prosze bardzo chętnie nakieruje Cie na tą prawdziwą, bez głupoty, drogę...chociaż i mi na tym nie zależy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:28, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czy Ty naprawdę nie rozumiesz na czym polega miłość najważniejszy dar jaki dał nam Bóg?!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:47, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat w tym eksperymencie zwróciłem uwagę na coś innego. A mianowicie na to że kilkaset osób podało komuś zupełnie nieznanemu swoje dane, adresy, maile nr: skype kom. gg, swoje intymne zdjęcia. To jest dla mnie nie pojęte. Jak można być tak naiwnym i się całkowicie odsłaniać przed kimś kto może nie nawet istnieć? Naprawdę po wynikach tego eksperymentu wnoszę że w społeczeństwie przestały działać właściwie wszystkie mechanizmy obronne, niema nieufności, ostrożności, poczucia prywatności i wartości swojej osoby.
No oczywiście poziom rozwiązłości seksualnej też mnie zaskoczył, ale to jest raczej na drugiej pozycji.


ps gdyby eksperyment dotyczył mężczyzn wyniki były zapewne podobne. Jednak faceci są bardziej podatni na takie pokusy.
Przynajmniej w moich czasach tak było.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:44, 01 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem słowa nie wystarczają. To naturalny efekt szeroko realizowanego projektu inżynierii społecznej. Osobiście miałem dobrą zabawę w "Naszej Klasie" Miał być komentarz do współczesnej rzeczywistości.
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy że, ten tekst będzie tak aktualny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:35, 02 Lip '08   Temat postu: z igly widly Odpowiedz z cytatem

wszedlem na fikcyjnego kasandry i zostawilem taki oto komentarz ktorym podziele sie rowniez z wami

zdjecie jest grafiką komputerową (dot. zdjecia pana kasandry, dziwne ze nikt o tym nie wspomina, sam kasandra pewnie skomentowalby to wszechobecną głupotą ludzi)

Projekt ciekawy ale jednoczesnie tendencyjny
A) 3 mezatki zgodzily sie na sex? Moze zyja w separacji, moze mąż tez je zdradza, moze nie mają męża
B) Kobiety dodaly pana do kontakow? od tego sie nie umiera prawda?
C) burza o zdjecia toples?
D) nie przerwaly kontaktu po tym jak uzyl pan slowa "swinskie" ? i to ma byc takie straszne?

mimo wszystko projekt bardzo ciekawy i zmusza do refleksji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:26, 02 Lip '08   Temat postu: Re: z igly widly Odpowiedz z cytatem

kondrix napisał:

A) 3 mezatki zgodzily sie na sex? Moze zyja w separacji, moze mąż tez je zdradza, moze nie mają męża

Przecież gość pisał, że miały w galerii zdjęcia swoich dzieci i mężów. Zresztą, jak mężatka może nie mieć męża? Przeczytaj jeszcze raz, co napisałeś. Laughing

Cytat:
B) Kobiety dodaly pana do kontakow? od tego sie nie umiera prawda?

Człowieku, obce kobiety podały swoje dane i chciały rozchylić nogi przed facetem, co do którego istnienia nie można było mieć pewności. Od tego można umrzeć. Słyszałeś o AIDS?

Cytat:
C) burza o zdjecia toples?

Burza o zdjęcia toples wrzucone publicznie, dostępne dla każdego kto ma tam konto - także dla dzieci. Mniejsza z tymi dziećmi (i tak pewnie widziały już więcej Laughing ) - chodzi o to, że ktoś tak po prostu obnaża się przed obcymi ludźmi. Czy to jest normalne?

Cytat:
D) nie przerwaly kontaktu po tym jak uzyl pan slowa "swinskie" ? i to ma byc takie straszne?

Czy Ty w ogóle widziałeś, co on im wypisywał?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:32, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gościu z "Projektu Kasandra" ponownie odkrył koło Laughing
i na dodatek się tym przeraził Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mijak




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 505
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 02 Lip '08   Temat postu: Re: z igly widly Odpowiedz z cytatem

kondrix napisał:
zdjecie jest grafiką komputerową (dot. zdjecia pana kasandry, dziwne ze nikt o tym nie wspomina, sam kasandra pewnie skomentowalby to wszechobecną głupotą ludzi)


Mnie też to zdziwiło. Ale koleś wspomina, że wcześniej były inne zdjęcia i je usunął, więc może były to prawdziwe zdjęcia.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko nielogiczne i mało prawdopodobne.
GG 7434411
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:05, 02 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ja akurat w tym eksperymencie zwróciłem uwagę na coś innego. A mianowicie na to że kilkaset osób podało komuś zupełnie nieznanemu swoje dane, adresy, maile nr: skype kom. gg, swoje intymne zdjęcia. To jest dla mnie nie pojęte. Jak można być tak naiwnym i się całkowicie odsłaniać przed kimś kto może nie nawet istnieć? Naprawdę po wynikach tego eksperymentu wnoszę że w społeczeństwie przestały działać właściwie wszystkie mechanizmy obronne, niema nieufności, ostrożności, poczucia prywatności i wartości swojej osoby.


zgadzam sie z tym, przeraza mnie taki brak odpowiedzialnosci. to nie jest pojscie z chlopakiem do ubikacji w klubie, tu panny podawaly swoje dane, nawet nie myslac, jak ten czlowiek moze je wykorzystac. nie mozna wychodzic z zalozenia, ze ktos jest moim przyjacielem, dopoki nie przekonam sie, ze nim nie jest. a ograniczone zaufanie?

a co do rozwiazlosci seksualnej, to nie widze w tym nic nadzwyczajnego. poza tym, fakt ze te panny pisaly mu, ze pojda z nim do lozka, wcale nie oznaczal, ze naprawde to zrobia. gdyby sie z nimi przespal, wtedy byloby to wiarygodne. zreszta nie podoba mi sie, ze okreslal te dziewczyny mianem "kurw", co to slowo dokladnie oznacza? mogly byc w wolnych zwiazkach, moze ich partnerzy, narzeczeni, mezowie nie maja nic przeciwko temu? a moze to lubia? a nawet jesli nie, to jemu nic do tego. nie wiem co ten chlopak chcial osiagnac, przeprowadzajac swoj "eksperyment". nie zyjemy w sredniowieczu, seks spotyka sie na kazdym kroku i juz dawno przestal byc laczony z miloscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dr02d2u




Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 426
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:
zreszta nie podoba mi sie, ze okreslal te dziewczyny mianem "kurw" (...) nie wiem co ten chlopak chcial osiagnac, przeprowadzajac swoj "eksperyment"

Ten "eksperymentator" to prymityw jakich mało, więc pewnie chciał potwierdzić sobie, że "każda kobieta to k...".

Cytat:

Wyniki badania reakcji ludzi na złośliwe komentarze w ich profilach i pod zdjęciami, były zaskakujące.

Mam nadzieję, że jego następnym eksperymentem będzie badanie reakcji dresiarzy na splunięcie im pod nogi. Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:45, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musi być to słynne zepsucie zachodniej cywilizacji z którym walczy al Kaida Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Iris




Dołączył: 17 Cze 2008
Posty: 50
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:32, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale to żałosne. Autor eksperymentu z całą pewnością chciał udowodnić, że wszystkie kobiety to tępe, rozwiązłe lafiryndy, które prześpią się z pierwszym lepszym przystojniaczkiem. A mężczyźni to niby nie zdradzają swoich partnerek? Nie ślinią się na widok tzw. "zajebistych dup", chociaż ich żona/dziewczyna doskonale zdaje sobie z tego sprawę? Nie puszczają się z wieloma różnymi pannami, żeby udowodnić, jacy są "męscy"? Oto główny problem wynikający z patriarchatu - kiedy kobieta zmienia partnerów jak rękawiczki, to zostaje "dziwką" albo "kurwą". Natomiast kiedy facet zalicza całe stada lasek, uważa się go za "macho" czy tam "Don Juana" i wszystko jest w porządku Rolling Eyes . Coś tu nie gra, nie sądzicie?

Kiedy słyszę o takich meżczyznach jak ten od eksperymentu, zaczynam woleć kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:37, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehhh a wy tylko o dupach.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veritatis




Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 1065
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iris napisał:
Ale to żałosne. Autor eksperymentu z całą pewnością chciał udowodnić, że wszystkie kobiety to tępe, rozwiązłe lafiryndy, które prześpią się z pierwszym lepszym przystojniaczkiem.

No nie przesadzaj. Przecież przyznał, że znalazły się 2-3 porządne. I to nie on to udowodnił, tylko same "obiekty" badań.
Cytat:
A mężczyźni to niby nie zdradzają swoich partnerek? Nie ślinią się na widok tzw. "zajebistych dup", chociaż ich żona/dziewczyna doskonale zdaje sobie z tego sprawę? Nie puszczają się z wieloma różnymi pannami, żeby udowodnić, jacy są "męscy"?

Oczywiście, że tak. Przecież ten gość nawet opisał parę przykładów gości z odsłoniętym pępkiem, robiącymi "dziubki". Laughing Chcesz, to też przeprowadź taki eksperyment, tyle że z mężczyznami - nikt Ci nie broni. Wink

Cytat:
Oto główny problem wynikający z patriarchatu - kiedy kobieta zmienia partnerów jak rękawiczki, to zostaje "dziwką" albo "kurwą". Natomiast kiedy facet zalicza całe stada lasek, uważa się go za "macho" czy tam "Don Juana" i wszystko jest w porządku Rolling Eyes . Coś tu nie gra, nie sądzicie?

Wiesz... to pozostałość po czasach, kiedy takie postrzeganie świata było naprawdę dobrym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:00, 03 Lip '08   Temat postu: paranoia stop Odpowiedz z cytatem

jabba:"nieznanemu swoje dane, adresy, maile nr: skype kom. gg, swoje intymne zdjęcia"
neira: "tu panny podawaly swoje dane, nawet nie myslac"
jeszcze niedawno bylo coś takiego jak książka telefoniczna. Nazwisko, imie, adres, telefon - dostępne dla każdego. Nikogo nie napawało strachem, że ktoś dowie się gdzie mieszkam, nieliczni zastrzegali numer.

I nagle pojawia sie ustawa o ochronie danych osobowych, uruchamijąc medialną machine strachu.
Nie wiedziałem poco-dlaczego az niedawno mnie olśniło:
"kradzież danych osobowych"
czyli: bank daje kredyt oszustowi -> bank daje sie oszukac -> a wina spada na nas

Rownoczesnie, Nikt mnie nigdy nie napadł, nie obrabował. Nie widziałem napadu na bank ani nawet sklep. Nikogo z moich bliskich ani znajomych nie zamordowano. Znam może 10 fikcyjnych seryjnych zabójców i jednego prawdziwego.
Ktoś chce moj numer i adres?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:57, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeszcze niedawno bylo coś takiego jak książka telefoniczna. Nazwisko, imie, adres, telefon - dostępne dla każdego. Nikogo nie napawało strachem, że ktoś dowie się gdzie mieszkam, nieliczni zastrzegali numer.


tylko, ze nie bylo w niej zdjec, opisow i preferencji seksualnych Smile. ja mialam na mysli, to ze te dziewczyny, a takze wiele innych np. na chatach nie do konca zdaje sobie sprawe z tego, ze moga trafic na gwalciciela, morderce albo nawet zwyklego idiote, ktory sie do nich przyczepi i nie da spokoju. to jest najgorsze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Maras




Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 03 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira napisał:

tylko, ze nie bylo w niej zdjec, opisow i preferencji seksualnych Smile


Dokładnie. 2 strony Kowalskich, niektórzy z tej samej ulicy, a do tego nie było zdjęć więc przeglądając książkę nikt nie wiedział, że Ty to Ty. A na NK? Wystarczy, że taka doda Cie do znajomych, na drugi dzień zapomni a Ty masz wszystko - podstawowe dane osobowe, ale i szkoły do jakich dana osoba chodziła, możesz z biegiem czasu kompletować zdjęcia, normalnie szpieg pełną gębą bez wychodzenia z domu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 05 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewczyna kontaktuje sie z kims w internecie, wysyla mu "Przez 4 dni uzyskałem dodatkowo niebagatelną ilość danych personalnych, typu nr telefonu, gg czy adres e-mail".

Przyznaje wam racje: dziewczyny które zdobyły się na taką wylewność postąpily nierozsądnie,

Blogger "kasandra" nie podał jednak jaki % dziewczyn wysłał mu wszystkie dane, dlatego nie podzielam jego oburzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
q8ic




Dołączył: 21 Gru 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:25, 07 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"eksperyment" niesie w sobie ziarno prawdy.
Ale nie jest to wybrana społeczność tylko uśredniony przekrój.
A Lud jak wiadomo głupi jest w swojej masie i zwalistości.
Na innego typu forum został by pewnie zjechany jak bura suka.
Jak ktoś coś pisze nie znaczy, że nie robi sobie jaj jak sam autor fałszywego profilu, więc z tym sk*rwieniem się Polek bym się wstrzymał.
NK to syf. Zlikwidowałem konto jak tylko to zrozumiałem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qski




Dołączył: 15 Cze 2008
Posty: 138
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 10 Lip '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też swoje konto usunąłem, zaraz po tym jak wprowadzili opcję "zapłać 3zł, a zwiększymy Ci limit zdjęć". Szybko można było się zorientować, że ten serwis zamieni się w drugą fotkę.pl i do tego dla 40latków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


nasza-klasa: eksperyment społecznościowy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile