W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
List otwarty do pp.L.Bubla i B.Szenicera  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1166
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:58, 25 Paź '09   Temat postu: List otwarty do pp.L.Bubla i B.Szenicera Odpowiedz z cytatem

Szanowni Panowie
Od momentu gdy zaczalem przygladac sie temu co robicie w imie wspolpracy polsko-zydowskiej ,zamiast odpowiedzi na nurtujace mnie pytania stanalem w obliczu nowych pytan.

W zwiazku z tym ,abym wiedzial jakie poglady reprezentujecie Panowie w dialogu ,do ktorego namawiacie tak goraco bede bardzo wdzieczny jesli znajdziecie chwile czasu i wyjasnicie mi kilka niejasnych dla mnie punktow.

Chcialbym podkreslic ,ze kieruje te pytania do obu Panow indywidualnie i cieszylbym sie bardzo gdybym otrzymal dwie ,indywidualne odpowiedzi.
W takiej sytuacji narzedziem badawczym ,ktore mnie nigdy do tej pory nie zawiodlo jest tzw."test holokaustyczny".
Pozwolcie zatem (skoro mam popierac Wasz pomysl utworzenia nowej polsko zydowskiej partii politycznej) ,ze w imie ustalenia "Kto jest kim" poddam i Was temu testowi.

Sklada sie on z kilku prostych pytan .
.

Oto one:

1.Co sadzicie Panowie o oficjalnej wersji "holokaustu" mowiacej o 6 milionach Zydow ,ktorzy padli ofiara hitlerowskiego planu eksterminacji?
Czy ta liczba jest wedlug Was liczba odpowiadajaca historycznej prawdzie?

Jak wytlumaczycie Panowie fakt ,ze pomimo tego iz liczba zydowskich ofiar spadla o 2,5 miliona na tablicach w Oswiecimiu ,calkowita ilosc ofiar -6 milionow- nie ulegla zmianie ,pomimo tego ,ze nie znaleziono w miedzyczasie nieznanych do tej pory 2,5 miliona ofiar w innym miejscu?

2.Wedlug naocznych swiadkow w procesie eksterminacji Zydow hitlerowcy uzywali roznych metod.
Nalezaly do nich m.in :
- komory parowe -opisane ze szczegolami przez naocznych swiadkow oraz przez dr Tadeusza Cypriana reprezentujacego rzad polski w czasie procesu w Norymberdze.
-komory prozniowe
-komory elektryczne
-roznego rodzaju komory gazowe.

Te ostatnie-ze wzgledu na trucizne uzywana w czasie procesu mordowania dziela sie na :
1.Komory gazowe gdzie Zydzi byli mordowani przy pomocy spalin pochodzych (zaleznie od fantazji swiadka) z silnika wymontowanego przez hitlerowcow ze zdobycznej sowieckiej lodzi podwodnej lub zdobycznego sowieckiego czolgu
2.komory gazowe gdzie narzedziem zbrodni byl tlenek wegla czyli popularny czad produkowany na miejscu i doprowadzany rurami do wnetrza komory gazowej
3.Komory gazowe gdzie Zydow mordowano na skale masowa przy pomocy srodka owadobojczego Zyklon B.

Ktora z tych wersji ,wedlug Panow, jest prawda?

Czy uwazacie Panowie ,ze badania naukowe prowadzone przez takich naukowcow jak dr Germar Rudolf ,byly pracownik instytutu im.Maxa Planck'a zasluguja na wiarygodnosc?

Jesli uznacie Panowie te badania za wiarygodne jak w takim razie wyjasnicie fakt,ze dowody na oficjalna wersje "holokaustu" zaprzeczja prawom naukowym a konkretnie fizyce i chemii?

Jesli z kolei uznacie Panowie badania tego typu za niewiarygodne i falszywe co wedlug Panow jest dowodem na wiarygodnosc wersji oficjalnej?
Chcialbym w ym momencie przypomniec Panom ,ze nawet F.Piper ,byly pracownik naukowy i kustosz muzeum w Oswiecimiu oswiadczyl publicznie ,ze pomieszczenie pokazywane turystom jako "komora gazowa" to atrapa spreparowana przez sowietow po zakonczeniu wojny.
Jakie jest Wasze stanowisko w tej materii?
Bede bardzo zobowiazany jesli znajdziecie Panowie kilka minut aby odpowiedziec mi na postawione pytania.
Nie moge niestety postawic ich bezposrednio w forum p.Leszka Bubla poniewaz od kilku dni forum to zniknelo z internetowej strony:"Co z ta Polska".

Z wyrazami etc.

Jerzy Ulicki-Rek
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
gnosis




Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 1428
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 25 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ale wysłałes na mejla im rozumiem?
Podaj odpowiedż jak otrzymasz.
_________________
...czasami po prostu lepsza od prawdy jest wiara w coś....
ludzie muszą zostać nagrodzeni za trwanie przy wierze inaczej rozlecą się w pył
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:23, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otrzymalem odpowiedz wczoraj.Zapytalem p.Bubla czy ma cos przeciwko temu abyn ja opublikowal w forum.
jesli sie zgodzi to na pewno to przeczytasz.
Czekam teraz na odpowiedz od p.Szenicera.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


List otwarty do pp.L.Bubla i B.Szenicera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile