W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
7 Signs Of The Apocalypse (2009)  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1168
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mascara85




Dołączył: 26 Wrz 2009
Posty: 6
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:45, 06 Lis '09   Temat postu: 7 Signs Of The Apocalypse (2009) Odpowiedz z cytatem



Cytat:
Release Group: DOCUMENT
Release Name: 7.Signs.Of.The.Apocalypse.2009.TV.DVDRip.XviD-DOCUMENT
Genre: Documentary
Director: Tim Prokop
Starring: Jon Barton, Alina Dorian
Company: Morningstar Entertainment
Country: USA
Runtime: 120 min

PLOT: Are there real, verifiable connections between the prophecies of the past and what is happening in the world right now? Are the signs of the apocalypse happening before our eyes? For example, the first sign is ''Plagues and Pandemics.'' From drug-resistant staph in American hospitals to outbreaks of Ebola in the Third World -- are new and deadly plagues the beginning of the end? From the writings of medieval seers, to the words of today's most respected scientists, this documentary examines these questions, presenting varying viewpoints from skeptics and ''true believers.'' It looks back at ancient prophecies across every culture including the Mayan Calendar, the Chinese I Ching and the Bible, breaking apart the origin of these signs and looking for connections in our modern world.


Film dokumentalny wyprodukowany dla kanału "History". Historycy i inni eksperci dyskutują nad materiałem zawartym w Biblii, stwierdzając, czy przepowiadana tam Apokalipsa jest zwykłą spekulacją, czy nawet konspiracją, a może to co dzieje się już dziś na naszych oczach jest jej początkiem lub nawet finałem i "koniec" jest bliski.




Kod:
http://www.imdb.com/title/tt1328644/





linki usunięte na prośbę postodawcy - poszukajcie sobie sami Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:36, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.. to nie ma być stronka piracka.
Proponuję Bimi abyś skasował ten temacik :/
Chyba że to jest darmowy dokument...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dysputant....heheh, jakiś Ty prawy Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:54, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mi oceniać czy coś jest darmowe czy nie - osobiście nie widzę nic nielegalnego w URLu Smile
każdy postujący odpowiada za siebie.
ja nie mam zamiaru tego nawet oglądać.

swoją drogą, wiecie że polskie pały potrafią namierzyć IP osób postujących na forum?
nie wiem jak to robią, ja takich informacji nie udzielam, ale zdarzyło się to.. co najmniej raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:08, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:

swoją drogą, wiecie że polskie pały potrafią namierzyć IP osób postujących na forum?
nie wiem jak to robią, ja takich informacji nie udzielam, ale zdarzyło się to.. co najmniej raz.


przcież Krzysztof Jackowski współpracuje z pałami, ot i cała filozofia jak namierzają IP Wink
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:28, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypuszczam że raczej metody są o wiele prostsze niż jasnowidzenie - korzystają z serwerów na których zostawiamy ślady.

np.
- z linka do wasze strony www (jeśli taka macie w profilu i prowadzi do polskiego serwera)
- z polskich forów (jeśli np. kiedykolwiek posłużyliście się na nich tym samym loginem co tutaj)
- z serwisów typu fotosik.pl (jeśli kiedykolwiek zapastowaliście obrazek który wcześniej tam zuploadowaliście)
- wysyłając wam PW z obrazkiem który znajduje się na ich serwerze - mają wasze IP w momencie gdy otworzycie wiadomość

możliwości jest wiele - zostawić ślad w internecie jest niezwykle łatwo, nawet nieświadomie. do wszystkich serwerów znajdujących się w polsce psy mają swobodny dostęp; nie muszą mieć pozwolenia sądu, ani nic. kiedy mają IP ida z nim do ISP i mają wasz adres... to prostsze niż się wydaje.

dlatego osoba chcącym zachować anonimowość polecam przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa: prawda.php#privacy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 07 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na YT po angolsku:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


7 Signs Of The Apocalypse (2009)
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile