W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci  
Podobne tematy
Zupa z poronionych płodów8
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12436
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w sumie jeśli Chińczycy jedzą swoje dzieci, to ja im życzę smacznego!! Wali mnie to co oni żrą.
Mogą je nawet piec żywcem na rożnie. Ich kultura ich sprawa.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coppadonna




Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 66
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:31, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaaba a powinno bo to jest straszne, nieetyczne, obrzydliwe
I nie mów tak, bo ta kultura jeszcze kiedyś może zawitac do UE chociaż jest to mało prawdopodobne. A my jako boże dzieci powinnismy pokazac im, że tak się nie robi i nie powinno!! Przecież dzieci to nasza przyszłość i nadzieja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chińskie dzieci to przyszłość i nadzieja chińczyków. W moim interesie jest, aby oni nie mieli przyszłości i nadziei. Więc niech ją sobie zjadają. Nawet na surowo.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dlaczego większym problemem dla Was jest fakt, że po dokonaniu aborcji płód ląduje w restauracji niż fakt, że w Chinach dokonuje się ponad 13 milionów aborcji rocznie. Z punktu widzenia płodu lepiej zająć się zmniejszaniem liczby dokonanych aborcji niż tym co się z nimi po takowej dzieje.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:54, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua w sumie masz racje. Ale to i tak całkiem nowy wymiar degeneracji człowieczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:34, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znowu przeze mnie przemówi relatywizm, ale z degeneracją to chyba nie za dużo ma wspólnego. Jest to ewidentnie kwestia kulturowa. Dla nas be, dla nich cacy. Taki to już z człowieka twór jest, że jakim się go wychowa takim zostanie.
Myślałem jeszcze, że może Chińczycy tacy do przodu są, że zamiast marnować zwłoki - skonsumują je, żeby nie marnować cennego białka itd, ale to przecież nie o to chodzi, bo zwłok dorosłych już tam nie serwują.
Ot takie społeczno-kulturowe zjawisko, o którym zapewne nie jeden magister prace doktorską napiszę.

Poczytajcie sobie o polityce jednego dziecka na wiki:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Polityka_jednego_dziecka_w_Chinach

I zanim zaczniecie w myślach wieszać Chińczyków za ich podejście zwrócę Waszą uwagę, że w zeszłym roku minister zdrowia w Wielkiej Brytani chciała przeforsować ustawę, wedle której wszystkie dwunastoletnie dziewczynki w Anglii miałyby zostać poddane przymusowej sterylizacji. Co prawda tymczasowej, na kilka lat, a wszystko w imię walki z ciążą wśród nieletnich, ale jednak. Na szczęście projekt nie przeszedł.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:02, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wezcie pod uwage ,ze oceniamy to z puntu widzenia naszej moralnosci i mentalnosci.
Naturalnie ,ze jedzeni plodow w zupie to cos niesamowitego z maszego punktu widzenia.
czasami sa mielone i robi sie z nich cos w rodzaju pierogow.Mnie odrazajace..
Osobiscie nigdy bym tego nie ruszyl ale..
Z tego co wiem jest to nielegalne rowniez w Chinach .

Bylem w Chinach wiele razy i troche poznalem ich -tak rozna od naszej mentalnosc.
Fakt ,ze moja zona jest Chinka troche mi w tym pomaga.
Nie,nie, w domu tego nie jemy:)

Z chinskiego punktu widzenia wyglada to tak: jesli da sie to zjesc ( a przeciez juz i tak zabite) -to po co to wyrzucac.
Patrza tak na wszystko co da sie zjesc.
Kilka dni temu pokazywalem mojej zonie zdjecia malutkich jezy jakie przyslal mi kolega.Urocze zwierzaki.
Reakcja moja zony :"smaczne,dobre dla zdrowia".
Rece opadaja:)
Ale tak zostala wychowana od dziecka i setki pokolen przed nia.. Ich swiat to swiat gdzie trzeba (szczegolnie na wsi) nauczyc sie jesc wszystko co sie da aby przezyc.

Chcecie to zrozumiec to jedzcie da jakiesc zapadlej wsi w Chinach i zobaczcie na jakim poziomie i w jakich warunkach zyja ludzie.
Jesli takie fakty maja miejsce-patrz wyzej.

Drugim powodem ,dla ktorego plody wyskrobanych dzieci sa popularne na czarnym rynku jest mit o ich specyficznych wlasciwosciach popularyzowany przez cwaniakow ,ktorzy wyczuli w tym latwy zarobek.
Podobnie jak bylo z czlonkiem tygrysa lub robiem nosorozca.
Niektore kobiety ,ktore desperacko chca byc wiecznie mlode wierza w to ,ze mieso plodu przywraca utracona mlodosc.


Niektorzy panowie ,ktorym juz nie staje uwierza we wszystko .
Cena rosnie ..
Nie potepiajcie zbyt pochopnie.
Nie bronie tego procederu ale bez glebokiej znajomosci mentalnosci tych "ludojadow" nie bedziemy w stanie tego zrozumiec.

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:29, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko coś zaakceptować tylko dlatego że jest zakorzenione w kulturze. Chińczycy są wielkim narodem, ni tylko ze względu na ilość Wink Ale coraz bardziej mnie przerażają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wszystkich zbulwersowanych. Zwróćcie uwagę, że poruszana tutaj kwestia nie dotyczy 1 328 020 000 Chińczyków... tylko jednego, konkretnego regionu. Pierdolicie, że zdziczenie, niemoralne, nieetyczne bla bla bla. Ale kto te płody wpierdala? Chińczycy czy zagraniczni, bogaci turyści z różnych stron świata? Popyt rodzi podaż. Pokazujecie tylko swoją płyciznę umysłową uogólniając i prezentując wydumany poziom zbulwersowania, stawiając Chińczyków w roli barbarzyńskiego, głupiego i niemoralnego narodu. Wynosicie też nasz krąg kulturowy do miana ostoi moralności, mądrości i cywilizacji. Gdyby nie Chińczycy to byście do tej pory podcierali dupy liśćmi, pisali kredą na kamieniu i biegali z dzidami po polu. Kim wy w ogóle jesteście by mówić komuś co jest moralne, a co nie jest? W różnych miejscach na świecie występują takie zwyczaje kulinarne i kulturowe, że nie jednemu europejczykowi włos staje dęba... ale nic nie daje wam prawa do wypowiadania sądów o danej kulturze, a zwłaszcza całym narodzie.

Kanibalizm nie jest niczym nienormalnym, a jest wręcz naturalny bo występuje bardzo szeroko w przyrodzie... widocznie tak musi być. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i przyjąć do wiadomości raz na zawsze, że nasz świat to nie plaża z różowymi kucykami, tudzież innymi gadającymi zwierzaczkami, przepełniona wszechobecną miłością, szacunkiem i dobrobytem. Ktoś kto tak naszą planetę postrzega jest po prostu debilem, który nie otrząsnął się z indoktrynacji programującej każdego z nas od dziecka. Planeta Ziemia to dzicz pełna okrucieństwa, nierównych szans, niesprawiedliwości i skurwysyństwa. Jak chcecie to żyjcie dalej w swoich małych, hermetycznych, ideologicznych światkach, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego.

Dziwi mnie ogólne zdziwienie i szok jako reakcja na to o czym w tym temacie mowa. Sprawa nie jest nowa i gdybyście choć trochę interesowali się innymi kulturami i pogłębiali wiedzę o świecie, to już dawno byście wiedzieli o tym "chińskim" procederze i wielu innych na całym globie. Ale ignorancja jest błogosławieństwem... czyż nie?

ya napisał:
zaraz zdecydujcie się na coś, zjeść płód źle, nałożyć sobie krem z płodów ok dobrze.
Dlaczego tak przeraża was jedzenie płodów w Chinach, skoro używanie ich do produkcji kosmetyków w Europie/USA jest ok.

No właśnie... to was nie rusza? Tak bardzo przeraża was myśl o jedzeniu ludzkiego ciała czy byciu pożeranym?

Aqua napisał:
Nie wiem dlaczego większym problemem dla Was jest fakt, że po dokonaniu aborcji płód ląduje w restauracji niż fakt, że w Chinach dokonuje się ponad 13 milionów aborcji rocznie.

Dokładnie... to was jakoś nie szokuje. Aborcje mogą sobie być... ale jeść te płody? Przecież to takie niemoralne.

pswierq napisał:
Maskakra.
Odpitolcie sobie reke i sprobojcie, jak bedzie zajebista to sobie noge odpitolcie.
Wara od dzieci, skurwysyny.
Niektorzy to maja nas(ekret)rane we lbie.

Idealny przykład ignorancji, hipokryzji i niewiedzy. No comment...

Przyjmijcie raz na zawsze do wiadomości, że jako ludzie jesteście najokrutniejszymi, najbardziej skurwysyńskimi, wrednymi i niszczycielskimi stworzeniami na tej planecie. Tak, wszyscy jesteśmy zwierzętami.

Copadonna napisał:
A my jako boże dzieci powinnismy pokazac im, że tak się nie robi i nie powinno!!

Mów za siebie. Proszę was, nie mieszajcie w to boga... w końcu jeśli istnieje, to on tak to wszystko urządził.

Caramba napisał:
Jeżeli ktoś nie ma odruchu wymiotnego patrząć na te zdjęcia, to chyba mu też odjebało.

Pewien jesteś? Widziałem duuuużo gorsze rzeczy... A co Cię tak obrzydza? Anatomia płodu czy jego pożeranie? A jak widzisz jak ktoś wpierdala kurczaka, też masz odruch wymiotny? Kurczak też zwierzę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:20, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:


Kanibalizm nie jest niczym nienormalnym, a jest wręcz naturalny.


nie nazywaj się człowiekiem bo innym ludziom to chluby nie przynosi
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To samo mogę powiedzieć o tobie. Zwłaszcza po tym co sam napisałeś wcześniej. To co zacytowałeś to tylko fragment zdania. Po "naturalny" nie ma kropki. Zaprzeczyć temu co napisałem nie możesz i nie potrafisz więc daruj sobie takie puste pierdolenie... albo naucz się czytać i myśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:11, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ColdF34R
Skoro dajesz innym kulturą możliwość wpierdalanie co im się żywnie podoba, daj prawo mojej kulturze dostania mdłośći na ten widok. Tam gdzie ja się wychowałem żarcie płodów kojarzy się z degeneracją. To samo sądze o kosmetykach pozyskiwanych ze zwierząt. Zmarłych też nie wyrzucamy na śmietnik , ani nie przerabiamy na karme dla psów. Marnotrastwo ? I masz racje najokrutniejszym drapieżnikiem jest człowiek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:32, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nikomu nic nie daję ani nie odbieram bo nie mam takich magicznych mocy. Stwierdzam tylko jak jest, albo jak mi się wydaje, że jest. Zadałem Ci pytanie bo w zdaniu, które napisałeś to właśnie Ty próbujesz odmówić innym zdrowia psychicznego na podstawie reakcji na drastyczne zdjęcia. Odruchów wymiotnych nie miałem ale nie jestem też pozbawiony empatii. Jestem jak najbardziej za swobodnym wyrażaniem opinii i staram się nie osądzać innych pustymi, pochopnie napisanymi frazesami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 12 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coldf34r
Moja reakcja była bardzo emocjonalna, ale takie zdjęcia wywołują we mnie właśnie taką reakcje. Kazdy ma inny poziom wrażliwośći na paskudztwa. Powiem Ći ze podobny niesmak czuje widząć uśmiechniętego prosiaczka w szyldzie sklepu mięsnego, albo radosne żółte kurczaczki na wielkanocnym stole Very Happy Peace Brother Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 16 Mar '14   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Chinach robią furorę przezroczyste breloczki w których znajdują się żywe zwierzęta np. rybki akwariowe małe żółwie wodne czy jaszczurki , które zamyka się plastikowych torebkach i nosi dla ozdoby.




Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile