W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci  
Podobne tematy
Zupa z poronionych płodów8
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 12435
Strona:  «   1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:16, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Maskakra.
Odpitolcie sobie reke i sprobojcie, jak bedzie zajebista to sobie noge odpitolcie.
Wara od dzieci, skurwysyny.


A kluski lane mogą być?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:19, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Norbi, z przytupem, czy bez?
Kura nie musi byc zaplodniona, by zniesc jajo, POWTARZAM. Wpieprzamsz tylko jej miesiaczke (kura ma okres o wiele czesciej niz czlowiek, miesiaczka to nie jest najodpowiedniejsze slowo).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gentleman




Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 87
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:49, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
pswierq napisał:
O czym wy, brekuje mi slow, bo przeciez nie ludzie, mowicie?

Dokładnie!
Już im się wszystko w łbach poplątało. Człowiek z mięsem, jajko z płodem.
Tu nie chodzi o sam fakt jedzenia mięsa, bo nawet gówno można pewnie jakoś dobrze przyprawić i też się zje, jak nie wiesz co jesz. Na przykład był taki reportaż o ukrytych kamerach w restauracjach i obsłudze, jak plują do kawy, smarkają do jedzenia, itp. Człowiek gdy nie wie, to zjada ze smakiem.

Ale oni WIEDZĄ, że jedzą człowieka. Nie chodzi o sam fakt, że mięso z czegoś znajdzie się w twoim żołądku, bo to faktycznie nie ma znaczenia, ale chodzi o SZACUNEK do swojego gatunku.

Ale być może komuś zależy, żeby ludzie nie szanowali się nawzajem jako gatunek, jako osoby tego samego rodzaju, jako wspólnota?


Hitler tez promowal "SZACUNEK do swojego gatunku". Glosisz to samo tylko umieszczasz w innym przyswojonym przez Ciebie modelu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:00, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:

Neira, jak mówisz, że dobry biznes to obadaj taką opcję jak produkcja Chińskich Zupek o smaku Płodu. I slogan... Metoda na Płoda. Studenci byliby zachwyceni hehe Możnaby nawet zrobić konkurs:
Wygraj I-PŁODA Very Happy

chinskie zupki o smaku plodu za 2 zlote odpadaja, ale chinska zupa o smaku plodu za 15 000 zl jak najbardziej znajdzie amatorow Wink zreszta pewnie jakbym miala taka mozliwosc to skorzystalabym, mimo ze od prawie 10 lat nie jem miesa. na szczescie ze wzgledow smakowych a nie ideologicznych Wink

a gdyby wykorzystywali do tych zupek np ludzkie nogi po amputacji, to tez co niektorzy z was mieliby problem? czy stwierdzilibyscie, ze jesli ktos chce jesc odpadki to jego sprawa?
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:05, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

neira
Prowokacja ma swoje granice.
Mind the gap.
Ktos Twoje bzdury moze odczytac jako prawde.
I nie mow, ze jestes babka, skoro jestes facet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj moj drogi, to nie jest prowokacja. czy ja nie moge miec swojego zdania? Wink

i nie jestem zadna babka, tylko kobieta Smile. mam swoje zdjecie w avatarze, a skoro dla ciebie wygladam jak facet, to coz ja moge z tym zrobic...chyba nic Sad a tak w ogole to jestes wredny piszac ze wygladam jak mezczyzna Wink z checia bym zobaczyla twoje zdjecie Wink
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:23, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie avatar. Wszedlem na Twoja strone i jescze przed chwila pisalas na niej w omnie w 3 - meskiej osobie (on). Do avatara nic nie mam Wink. Oczywiscie opis juz sie zmienil.
Jesli to nie prowokacja, to tym bardziej, wg mnie, masz nasrane we lbie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
neira




Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 190
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:48, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, wybaczcie offtop Smile ale za cholere nie wiem o co ci chodzi. jesli masz na mysli mojego bloga to oczywiscie, ze w "o mnie" jest w formie meskiej, bo to cytat monteskiusza, a on raczej kobieta nie byl. zaden opis sie nie zmienial, ogladalam brzydule Smile a nie zmienialam jakies opisy. i to by bylo na tyle jesli chodzi o moja plec Wink
a slowa "masz nasrane we lbie" odbieram jako komplement Wink
koniec offtopu Smile
_________________
www.varia.pinger.pl

Prawda jest dziwniejsza od fikcji, a to dlatego, że fikcja musi być prawdopodobna. Prawda - nie.
— Mark Twain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:28, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gentleman napisał:
GrzegorzP napisał:
pswierq napisał:
O czym wy, brekuje mi slow, bo przeciez nie ludzie, mowicie?

Ale oni WIEDZĄ, że jedzą człowieka. Nie chodzi o sam fakt, że mięso z czegoś znajdzie się w twoim żołądku, bo to faktycznie nie ma znaczenia, ale chodzi o SZACUNEK do swojego gatunku.
Ale być może komuś zależy, żeby ludzie nie szanowali się nawzajem jako gatunek, jako osoby tego samego rodzaju, jako wspólnota?

Hitler tez promowal "SZACUNEK do swojego gatunku". Glosisz to samo tylko umieszczasz w innym przyswojonym przez Ciebie modelu.


No jasne, teraz stałem się hitlerem, tak?
Kombinujcie tak dalej i produkujcie swoje wydumane, oderwane od życia pseudo mądrości.

Zjadaczy ludzkiego ciała nie pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Krzysiak




Dołączył: 20 Lis 2008
Posty: 410
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:19, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sie dziwic chinczykom. Widac co sie tutaj dzieje...
_________________
Nikt nie ma monopolu na prawdę
www.chomikuj.pl/Filmyprawdy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:33, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrzegorzP napisał:
Ale oni WIEDZĄ, że jedzą człowieka. Nie chodzi o sam fakt, że mięso z czegoś znajdzie się w twoim żołądku, bo to faktycznie nie ma znaczenia, ale chodzi o SZACUNEK do swojego gatunku.

Nie bulwersuj się tak bo sam pitolisz od rzeczy. Rozejrzyj się po świecie i pokaż mi ten szacunek dla swojego gatunku wśród ludzi...

GrzegorzP napisał:
Kombinujcie tak dalej i produkujcie swoje wydumane, oderwane od życia pseudo mądrości.

I kto tu jest oderwany od życia? Gadasz o jakichś utopijnych rzeczach. Szacunek, wspólnota bla bla bla. Żyj dalej w wykreowanej przez siebie rzeczywistości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kociu99




Dołączył: 23 Lip 2009
Posty: 104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w stanie zgodzić się z niektórymi z was, że sa pewne uwarunkowania kulturowe, etniczne etc.
Ale otwarcie restauracji gdzie podaje się ludzkie płody po aborcji to dla mnie jakaś masakra. Nie dzieje się to w lesie czy w jakiejś dżungli ale w mieście w Chinach. Chiny zasługują już chyba w pewnym stopniu na miano cywilizowanego kraju....
Po drugie jesli to jest restauracja to jest to interes i chodzi oto aby przynosiła zyski. Wyobrażacie sobie do czego to może doprowadzić? Do aborcyjnego biznesu i turystyki dla kanibalizmu.
Napisałem, że dla mnie jest to bestialstwo ponieważ jestem przeciwnikiem aborcji i abstarahując od tego dlaczego ktoś decyduje się na jej przerwanie - jest to dla mnie nieetyczne i bez znaczenia jest w tym wypadku jakiego jestem wyznania i czy w ogóle wierzę w Boga.
Pytanie dlaczego właśnie teraz takie rzeczy mają miejsce?

" Oby im te płody w gardle stanęły!!!!"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:31, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

C0LD F34R napisał:
GrzegorzP napisał:
Ale oni WIEDZĄ, że jedzą człowieka. Nie chodzi o sam fakt, że mięso z czegoś znajdzie się w twoim żołądku, bo to faktycznie nie ma znaczenia, ale chodzi o SZACUNEK do swojego gatunku.

Nie bulwersuj się tak bo sam pitolisz od rzeczy. Rozejrzyj się po świecie i pokaż mi ten szacunek dla swojego gatunku wśród ludzi...

GrzegorzP napisał:
Kombinujcie tak dalej i produkujcie swoje wydumane, oderwane od życia pseudo mądrości.

I kto tu jest oderwany od życia? Gadasz o jakichś utopijnych rzeczach. Szacunek, wspólnota bla bla bla. Żyj dalej w wykreowanej przez siebie rzeczywistości.


Wiesz, bulwersuje mnie bardziej taki debilny sposób argumentacji na rzecz jedzenia ludzkiego mięsa.
To, że na świecie panuje wyzysk, chamstwo to ja wiem. Ale są różne poziomy i stopnie. To, że jakiś kierowca zajechał mi po chamsku drogę nie oznacza, że kurwa powinienem go wyprzedzić, zatrzymać, wyciągnąć go za samochodu, skopać, a na koniec wyrwać mu serce i jeszcze ciepłe wpakować sobie triumfalnie do gęby.

Takie restauracje to przykład zupełnego zwyrodnienia i tyle.
Jak dla mnie EOT.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:34, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mamkalosze napisał:
skoro wpierdalają tam psy i koty to w sumie czemu mieliby nie jeść ludzkich płodów

myslisz ze inaczej wychowani z innych kultur moga napisac np o Polsce ze
skoro wpierdalaja tam swinie to ludzkie plody tez moga jesc

pswierq napisał:
jajko nie musi byc zaplodnione, wiec raczej wpieprzasz miesiaczke


nie musi ale moze byc zaplodnione - nie trafilo ci sie nigdy?
kobiety tez jajeczkuja i wtedy mozna dorzucic swoj zestaw genow
by zupa byla rodzinna ;)

wyluzuj
to ze spinasz sie czytajac o tym co jedza chinole zniecheci ich do jedzenia
tego czy stracisz troche zdrowia denerwojac sie?
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:52, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pierdole......
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DarkRaven




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 222
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:00, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie myslalem ze dyskusja pojdzie w tym kierunku. Zaskoczeniem sa dla mnie posty z rozwazaniem "zupek w proszku" czy "innym zagospodarowaniem odpadow aborcyjnych/amputacyjnych" itp.

Mysle ze takie newsy i powstawanie tego typu "kontrowersyjnych" restauracji jest tylko testem na postep dehumanizacji jakiej od dawna (tak przypuszczam) jestesmy poddawani.

Cytat:
mamkalosze napisał:
skoro wpierdalają tam psy i koty to w sumie czemu mieliby nie jeść ludzkich płodów

myslisz ze inaczej wychowani z innych kultur moga napisac np o Polsce ze
skoro wpierdalaja tam swinie to ludzkie plody tez moga jesc


Aborcje juz przelkneliscie i kazdy kto ma na ten temat inne zdanie (jest przeciwny) jest zacofanym ciemniakiem.
Kazdy komu sie nie podoba homoseksualizm i jego nachalne promowanie jest zacofanym ciemniakiem - homofobem.
W kolejce czekaja nekrofile, zoofile, pedofile i inni porabancy, ktorzy ze swoimi dewiacjami zechca sie obnosic publicznie i w majestacie prawa.
A wszystko w imie szeroko rozumianej tolerancji i poszanowania drugiego czlowieka. Procz tego, to jest przeciez takie "cool" i takie nowoczesne ...

Martwi mnie przyszlosc ludzkosci z takim podejsciem i w formie jaka powoli przybiera.

P.S: @Neira , jesli jestes kobieta to przepraszam , faktycznie napisalem jak do faceta. Zdjecia zdjeciami , ale w tych czasach dla pewnosci wolalbym zobaczyc metryke urodzenia w przypadku potwierdzenia plci Smile

P.S 2: Mam cie Aya Sophia. W koncu sie zdemaskowales - jestes satanista ! Musze chyba przeprosic @Prawdziwego i reszte ze im nie uwierzylem, a widac mieli racje Razz .
Kod:
Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 999 <---- wystarczy obrocic i wszystko jasne !
Skąd: Skądkolwiek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:18, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że aborcje w Chinach to pozytywna sprawa. Załóżmy, że ich zaprzestaną, to Chiny w szybkim tempie podwoją swoją liczebność. Zaczną się dusić i zaatakują w celu pozyskania terytorium. Zresztą i tak wielu strategów twierdzi, że to Chiny będą główną stroną najbliższej dużej wojny.

A że sobie jedzą, niech sobie jedzą. W Polsce w czasie biedy były przypadki, że zabijali i jedli już narodzone, kilkuletnie dzieci i nikt z tego afery nie robił. Pech padał zawsze na najmłodsze dziecko w rodzinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:50, 04 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Neira.
Przepraszam, nie znam tego cytatu.
Nie kwestionuje Twojej plci wiecej, bo niby po co?

Nie mowie tez, ze ktos nie moze myslec inaczej.
Mowie tylko, ze myslenie niektorych jest chore.
Jesli naprawde chcesz sprobowac, jak smakuje ludzki plod, masz cel - uzbierac 4tys $ plus pewnie jakies 1500 na dojazd. Ergo wg. mnie - masz narabane we lbie (Erich Fromm - 'Ucieczka od wolnosci').

slidexman
Czlowieku Sekret'u, jem jaja, i owszem, z tym, ze kupuje je w markecie. Na fermach nie ma kogutow.
NIe znasz historii.
Kiedys jak facet przynosil pieniadze i zona kupowala jedzenie, to najpirw jadl on, potem ona, potem najstarsze dziecko, najmlodsze na koncu. Czesto bywalo, ze dla najmlodszego nie starczalo, ale reszta rodziny przezywala.
Jedzenie dzieci z glodu - rzecz normalna. Wystarczy sobie przeczytac 'Czarna ksiege komunizmu'.
Porownywanie takich zachowan do zaspokojenia swoich zachcianek za 4tys $ nie jest, wg. mnie mysleniem. Jest jego glebokim brakiem.

AQuatro:

Cytat:
Uważam, że aborcje w Chinach to pozytywna sprawa. Załóżmy, że ich zaprzestaną, to Chiny w szybkim tempie podwoją swoją liczebność. Zaczną się dusić i zaatakują w celu pozyskania terytorium. Zresztą i tak wielu strategów twierdzi, że to Chiny będą główną stroną najbliższej dużej wojny.


Polityka jednego dziecka zostala wprowadzona w 1979r. Wg szacunkow, gdyby jej nie wprowadzono, miast 1,3 mld Chinczykow obecnie mieli bysmy ich 2 mld. Przez 30 lat.

I jeszcze kij w oko.
4tys $ za obiad, naprawde dotyczy to przecietnego Chinczyka?
A moze takich snobow, jak wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
okiem_agnostyka




Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 48
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:31, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
Neira.
Nie mowie tez, ze ktos nie moze myslec inaczej.
Mowie tylko, ze myslenie niektorych jest chore.
Jesli naprawde chcesz sprobowac, jak smakuje ludzki plod, masz cel - uzbierac 4tys $ plus pewnie jakies 1500 na dojazd. Ergo wg. mnie - masz narabane we lbie (Erich Fromm - 'Ucieczka od wolnosci').



Tu się z Tobą pswierq w pełni zgadzam!

Qrwa, a ja się dziwie temu, że potrafią w innym "cywilizowanym" kraju w bestialski sposób za...ać setki bezdomnych zwierząt, skoro w XXI wieku wpierdala się pomordowane ludzkie dzieci...

Pierwszy trymestr w obrazach zrobionych za pomocą USG (to jest ten "zlep komórek", które w większości krajów można spokojnie zabić)

http://www.paternityangel.com/PicsAndPhotos/FoetalDevelop/1stTrimester_2.htm

Ciąg dalszy łatwo znajdziecie klikając w strzałkę - bon, qrwa, apetit Evil or Very Mad
Zwróćcie uwagę na tydzień 16, 21 - w Wielkiej Brytanii takiego dzieciaka można sobie uśmiercić.

p.s. Służę w ostateczności video z nagrania ciąży 11 tyg od zapłodnienia - zobaczyli byście, jak dziecko fika, ssie paluch, bawi się pępowiną (moje własne dziecko, żadna podpucha anty aborcjonistów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pswierq napisał:
jem jaja, i owszem, z tym, ze kupuje je w markecie. Na fermach nie ma kogutow.


a ja kupuje wiejskie gdzie kolo biegajacych kur biegaja koguty
wiec rzadko ale zdarzaja mi sie zaplodnione
i tobie tez proponuje przestawic sie na takowe
wtey bedziesz spojny w umoralnianiu innych

jesli jeszcze nie wiesz co jesz to sprawdz
http://www.femia.pl/ekozycie/ekozycie/ek.....uchni.html

Cytat:
NIe znasz historii.


masz racje
nie znam
dlatego poznaje
i w przeciwienstwie do co niektorych omnibusow
nie wydaje mi sie bym poznal cala

Cytat:
Porownywanie takich zachowan do zaspokojenia swoich zachcianek za 4tys $ nie jest, wg. mnie mysleniem. Jest jego glebokim brakiem.


to ustalmy juz na przyszlosc bys nie zasmiecal forum epitetami opisujacymi nick
slidexman, ze ty jestes wspanialomyslny, inteligentny
i wszytko co najlepsze a ja jestem niemyslacy, glupi i wszystko co najgorsze :)

okiem_agnostyka napisał:

Pierwszy trymestr w obrazach zrobionych za pomocą USG (to jest ten "zlep komórek", które w większości krajów można spokojnie zabić)


jestem przeciwnikiem zabijania nawet takich "zlepkow komorek"
zycie nalezy chronic
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:11, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zjadania ludzkiego mięsa przez ludzi o czym tu się mówi, to są to przypadki które od zawsze się działy na różnym poziomie. U nas w Polsce też się zdarzały. Np za czasów rabacji.

Galicja rok 1846r.

Miała miejsce wtedy tzw Rabacja chłopska.

Chłopi od zawsze tyrali u Panów, za grosze lub raczej za pożywienie.
Panowie obsiewali ziemię i wysługiwali się chłopami.

Rząd Austriacki wpadł na pomysł, jak pozbyć się niewygodnej szlachty Polskiej.
Zaczął uświadamiać chłopów, że Panowie ich wyzyskują, itd.
Po wioskach jeździli specjalni naganiacze, którzy siali propagandę.
W efekcie doszło do tego, że w 1846, chłopi w prawie całej Polsce południowej zaczęli mordować swoich właścicieli.
Trupy zwożono do większych miejscowości, gdzie otrzymywali jakieś pieniądze.
W ten sposób rząd Austriacki pozbył się niewygodnej szlachty polskiej.

Tylko po tym fakcie chłopi nie byli przygotowani do samodzielnej uprawy roli. Poganiani, troszku sobie poluzowali i nie uprawiali roli. I kilka lat po rabacji było bardzo ciężkich.
Tak ciężkich, że w dwóch miejscowościach w Polsce rodziny zjadły swoje najmłodsze dziecko.

Bardzo trudny w zrozumieniu jest tzw aspekt odżywiania się boskich stworzeń mięsem innych stworzeń w aspekcie promowanej miłości i wrażliwości Boga na wszelkiego rodzaju krzywdę istot czy stworzeń.
No bo niby wszystko jest dziełem bożym. Ludziom Chrystus wypromował poszanowanie życia, nienawiść do agresji i krzywdzenia innych, a z kolei zwierzęta potraktowane są po macoszemu i wśród nich pozostawione jest wzajemne napadanie i pożeranie się. Więc cały boży obecny ziemski projekt, nie wygląda na spójny logicznie. Ludziom wrażliwym nie podoba się taki stan rzeczy. Nie dziwota, że pojawiają się wegetarianie, albo np kociary, czy psiary, które wrażliwe są na każde skrzywdzone zwierzątko i biorą je pod opiekę i do mieszkań, odmawiając sobie wiele przez ich dokarmianie i opiekowanie się nimi.
Co do zaś samego zjadania mięsa zwierzęcego przez ludzi, to rzecz ta została dana jako dodatkowa alternatywa. Nastąpiło to po potopie. Rdz 9:2,3. Czemu to się tak stało, to sam dokładnie nie mogę tego zrozumieć. Czyżby problem związany z ewentualnymi czasem na ziemi niedoborami upraw roślinnych podsunął bogu taką alternatywę? No bo przecież na początku ludzie byli roślinożerni, jak i większość zwierząt. Rdz 1:29,30.
Z kolei zaś w mającym nastąpić obiecanym królestwie na ziemi pod panowaniem rządu bożego, biblia tutaj odsłania taki temat, że np lew, krowa, czy niedźwiedź będzie jadł słomę, czy trawę, a wilk nie napadnie jagnięcia, zaś z kolei zwierzęta pozbawione będą agresji i dziecko będzie bezpiecznie przebywać przy lwie. Iz 11:6-9.
Wygląda więc na to, że system tego odżywiania istot żywych ulegnie przebranżowieniu na roślinożerność. Domyślać się możemy jedynie, że temat populacji zwierząt i ich liczności będzie regulowany inaczej niż dotychczas. Zwierzęta generalnie potrzebne są przyrodzie roślinnej i mają też pożyteczną rolę do spełnienia dla planety. A np padlinożerne ptaki, czy hieny mogłyby funkcjonować jak najbardziej. Więc ta miesożerność musi być logicznie pozostawiona w takiej choćby formie.
Albo czy np temat zjadania komarów, czy owadów przez ptaki, to też krzywdzenie biednego małego latającego stworka przez okrutne ptaszysko? Temat jest naprawdę relatywny w ludzkim pojmowaniu.
A jeśli człowiek dla wytworzenia sobie komfortu środowiskowego przez odkomarzenie swojego regionu użyłby ptaków, to co z tą miesożernością? Nie może pozostać? Koniecznie trzeba by było Bogu przeprojektować zarówno ptaka, jak i komara na trawożerne istoty?

Ludzie najprawdopodobniej w przyszłości w królestwie bożym będą analogicznie jak te zmodyfikowane lwy, też w pełni roślinożerni. Temat wymaganej proporcji, czy kompletności wszystkich aminokwasów (budulców organizmu) może być rozwiązany generalnie przez wiedzę o żywieniu. Nie będzie też dla Boga żaden problem dokoanania ew. przekonstruowania modyfikacyjnego, co do naszego układu trawiennego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:13, 01 Lut '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak im się znudzi jedzenie embrionów, to idą konsumować coś w stylu analnym Shocked

http://smilepanic.com/index.php/fun/34-crazy/253-toilet-restaurants.html





SMACZNEGO!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Cham




Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaczynając od sztucznego tworu Korea Południowa i Korea Północna. Machina powstała na podobieństwo NRD-RFN, ukazujące dualizm polityczny świata powojennego, gdzie komuna pokazuje zło zachodu a kapitalizm zło komuny. Korea Południowa nadal jest machiną USA, o czym świadczą choćby inwestycje technologiczne w tym kraju (LCD, armia, Daewoo-Chevrolet-Opel). Dwa braterskie kraje uczone są od początku nienawiści do siebie nawzajem, uczone strachu przed "tamtymi" po drugiej stronie granicy, bo mają bomby, rakiety, bo chcą zaatakować... Chore. Więc kolejny temat się poruszyło w mediach Korei Południowej, debilny, głupi i całkiem ale to całkiem nieprawdopodobny. Poza chorym psychicznie lub doprowadzonym do ostateczności np. głodem, żaden człowiek nie zje ludzkiego mięsa. Pomijam tu aspekty okultystyczne, wychowanie u "ludożerców", gdzie zjedzenie wroga miało być dopełnieniem jego zabicia, zrobieniem z jego ciałem czegoś, co uniemożliwi jego powrót w przyszłości na ten świat. Więc nikt normalny, który nie jest zagłodzony, ludzkiego ciała nie zje. A cena, kilka tysięcy dolców? Osoba głodna, idąca z własnej woli do baru z "zupą płodową"? Na pewno nie z głodu. A cena? Jak na chińskie warunki kosmiczna, na nasze z resztą też. Wobec tego ustalono kilka tysięcy dolców, bo w Korei Południoiwej jest to cena dość wysoka, ale przystępna, jak za "rarytas". A sposób rozumowania Koreańczyków? Pracuję u Koreańczyków. Ich etap rozwoju kończy się mniej więcej na poziomie 13 latka. Rajcują się autami, ładnymi domami, gadżetami... Jak dostali nowe telefony komórkowe to bawili się nimi przez tydzień i wtedy to, co w fabryce było waznym, przez te dni ważne nie było. Naród prosty, jak strzał. Cóż, mogli łyknąć ten kit o zyrodnialcach z Chin, ale Wy?? Chiny są coraz częściej okrutne (płody, prawa człwieka, dalajlama;) ), rakotwórcze (kaszki, mleko, ubrania), kiepskie (złe auta, złe drogi, tandetne produkty). Są silne, więc trzeba ich obrzydzić propagandą. Kiepską jak widać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurwa......... Po co ta dyskusja. Zblazowane, bogate debile są zdolne do wszystkiego. Zjedzenie ludzkiego płodu żeby podnieść sprawność sexualną !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tylko człowiek może upaść tak nisko. Jeżeli ktoś nie ma odruchu wymiotnego patrząć na te zdjęcia, to chyba mu też odjebało. Sorrrry za mocne słowa, ale granice odczłowieczenia przesuwają się coraz dalej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rozumiem że niektórych by nie zraziło zdanie typu : "Kochanie wyskrob coś na kolacje ..." Ludzie k......... obudzcie sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Caramba




Dołączył: 10 Mar 2010
Posty: 541
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:55, 11 Mar '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam film "Zielona pożywka"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3   » 
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chińczycy jedzą nienarodzone dzieci
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile