W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dziwna śmierć Andrzeja Leppera  
Podobne tematy
Andrzej Lepper nie żyje73
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
27 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 35802
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:18, 05 Sie '11   Temat postu: Dziwna śmierć Andrzeja Leppera Odpowiedz z cytatem

Andrzej Lepper nie żyje
Andrzej Lepper miał 57 lat. Kontrowersyjny polityk i lider Samoobrony popełnił samobójstwo w swoim biurze w Warszawie. Andrzej Lepper był ministrem rolnictwa i rozwoju wsi oraz wicepremierem w rządzie Kazimierza Marcinkiewicza, a następnie w rządzie Jarosława Kaczyńskiego

http://www.fakt.pl/Andrzej-Lepper-nie-zyje,galeria,2239,1.html


Niesamowite że ktoś o takich nerwach jak Andrzej Lepper mógł popełnić samobójstwo.
Obserwujmy sprawę pod kątem medialnego wykorzystania tej tragedii. Faktem jest,
że Lepper był człowiekiem układu, jednak na bardzo niskim szczeblu, czyżby więc
miał zostać kozłem ofiarnym dla zajęcia mediów nowym tematem, niejako przyćmiewającym
Katastrofę Smoleńską?

P.S.
Proszę o stonowane wypowiedzi w temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert




Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 05 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wybory_prezydenckie.html
właśnie ciekawe co w świetle zbliżających się wyborów miał ujawnić Andrzej?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 05 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Niesamowite że ktoś o takich nerwach jak Andrzej Lepper mógł popełnić samobójstwo.
Obserwujmy sprawę pod kątem medialnego wykorzystania tej tragedii. Faktem jest,
że Lepper był człowiekiem układu, jednak na bardzo niskim szczeblu, czyżby więc
miał zostać kozłem ofiarnym dla zajęcia mediów nowym tematem, niejako przyćmiewającym
Katastrofę Smoleńską?


psl leży i kwiczy, platformie pali sie grunt pod nogami, wiec skasowali Leppera,
i teraz będzie biedny Lepper zaszczuty przez PIS,
to "samobójstwo: będzie niezłą pałką na PIS i przy okazji będzie neutralizowała Lecha. Oraz odwróci od nich uwagę.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:30, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałem wczoraj jak policja odmawia informacji ze względu na toczące się śledztwo.
Dlaczego wiec zaczynają pojawiać się informacje (na siłę?) potwierdzające, lub robiące
wrażenie, że było to samobójstwo.

„Lepper zamknął się w prywatnej części biura, w której czasem nocował. Tam znalazła go bliska osoba. Wokół panował bałagan. Wszędzie leżały rozrzucone papiery z odręcznymi notatkami. Wśród nich funkcjonariusze znaleźli wezwania do zapłaty od wierzycieli.

Na razie „fakt prasowy” mający potwierdzać samobójstwo.

„Co było przyczyną tragicznej śmierci szefa Samoobrony? – Choroba syna i kłopoty w interesach – tak ten desperacki krok tłumaczy Władysław Serafin, działacz kółek rolniczych. Ale Janusz Maksymiuk (64 l.), były poseł Samoobrony, który dzień przed tragedią kilka godzin rozmawiał z Lepperem, mówi, że nic nie wskazywało na to, że szef chce ze sobą skończyć. – Snuł plany na przyszłość, szykowaliśmy kampanię wyborczą – mówi najbliższy współpracownik Leppera.”

Psychika Leppera „jak zwykle” nieprzemakalny i niezatapialny.

„Było to w czwartek około godziny 18.00, gdy Maksymiuk opuszczał siedzibę Samoobrony. Umówił się wtedy z Lepperem na piątkowe przedpołudnie. – Andrzej zdradził mi, że powie mi wtedy coś bardzo ważnego – opowiada Faktowi Maksymiuk.?"

Początek robienia afery? „powie mi wtedy coś bardzo ważnego” brzmi jak z piaskownicy.

„Na razie nie stwierdzono godziny zgonu. Wiadomo, że zgon nastąpił dzisiaj (czyli w piątek) – mówi Szyndler z warszawskiej policji. Śledczy, którzy po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, dotarli na miejsce tragedii na razie wykluczają, by udział osób trzecich w śmierci szefa Samoobrony.”

Dziwny problem z ustaleniem godziny zgonu, przecież od śmierci minęły godziny nie dni czy tygodnie. Przylepianie przy niemal każdej wypowiedzi „to samobójstwo” świadczy o dziwnym braku wątpliwości. Może mają kontakt ze świadkami „samobójstwa”.

„Ostatnio Lepper mówił o powrocie Samoobrony do czynnej polityki. – Musimy wystartować w wyborach. To nasz cel – zagrzewał do walki współpracowników. A oni mu wierzyli. – Bo Leppera nic nie było w stanie złamać. Ani choroba syna, ani inne niepowodzenia. Był twardy i walczył – mówi Renata Beger (53 l.), dawniej bliska współpracownica szefa Samoobrony. Na blogu Andrzeja Leppera wciąż widnieje jego motto: ja jeszcze nie skończyłem! Wielu takim go zapamięta...”

Cytaty za http://www.fakt.pl/Andrzej-Lepper-sie-powiesil-Dlaczego-,artykuly,111276,1.html

Nie byłem sympatykiem Leppera, ale znacznie bardziej nie jestem sympatykiem jego mocodawców. Być może jednym z głównych powodów „samobójstwa” była obawa o ujawnienie kulisów zrobionej przez władzę kariery politycznej Leppera. Może zaczął sprawiać kłopoty w postaci „musi znaleźć się dla mnie stanowisko bo.......”

Piszę o wydarzeniu w taki sposób, bo wątpliwości należy zaznaczać z góry kiedy mamy za sobą (jesteśmy w trakcie) serię samobójczych śmierci świadków ważnych spraw. Widzę podobieństwo do kariery Sekuły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepper nie należał do żadnego układu.
Leppera zrodził Balcerowicz w 1992 roku kiedy to Balcerowicz zrobił rewaloryzację kredytów i z 31 grudnia 1991 na 1 styczeń 1992 oprocentowanie kredytów skoczył z 6-8% na 55-60%! To był początek Leppera i Samoobrony o czym dziś się nie wspomina bo to był by szok dla dzisiejszej młodzieży popierającej PO i PiS.
Wówczas przez Polskę przewinęła się fala samobójstw na tle ekonomicznym niespotykana na skalę europejską. Głównie wśród rolników, którzy tracili całe ojcowizny utrzymywane z pokolenia na pokolenie. Czytałem dawno temu o jednym rolniku, którego rodzina miała pole nadane po Powstaniu Styczniowym za udział w nim prawie całej rodziny. Ani zabór Rosyjski ani I wojna czy II wojna, nawet PRL nie był im w stanie tego zabrać, zabrał im to bank w "wolnej Polsce" w 1993 roku. Właśnie niewidzialną ręką Balcerowicza. To narodziło Leppera i Samoobronę.
Lepper nie należał do żadnego układu, jak by chciał już dawno by w nim był i był by szanowany przez media lub szybko zniszczony totalnie. Lepper dlatego zawsze był niebezpieczny bo był właśnie z poza układu! Był poza kontrolą. Dlatego szyto mu buty w postaci afer gruntowych, sexafer, wcześniej oskarżano go w mediach o niepłacenie kredytów (co się okazało totalną nieprawdą) o chłostanie komornika, oraz o wysypanie zboża a raczej śmiecia na tory, bo to słynne zborze było resztkami z niemieckich silosów po ich wyczyszczeniu, poseł PSL który to sprowadził z Niemiec mimo obowiązującego wówczas kontyngentu na zborze, dostał to za dopłatą od Niemców (to nawet się nie nadawało na pasze) i w Polsce miało to papiery jako I gatunek! Nie zajęto się informacjami Leppera o tym zbożu ani przed jego wysypaniem ani po jego wysypaniu, tylko oskarżono Leppera (zresztą uniewinniono go potem) o wysypanie zboża.
Zresztą jak by Lepper należał choć trochę do układu to nie miał by tak negatywnej prasy w mediach. A media go wręcz deptały.
Zresztą na temat historii politycznej Leppera możemy porozmawiać, moje informacje pochodzą z moich własnych doświadczeń i pamięci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jermaj




Dołączył: 14 Wrz 2008
Posty: 99
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:41, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

goral_ napisał:
Lepper nie należał do żadnego układu.


Co za naiwność, oby naiwność.

http://kosikm.salon24.pl/330748,zabili-leppera

Zabili Leppera?
Wojciech Mojzesowicz w rozmowie z R. Mazurkiem

Leppera znał pan od bardzo dawna.

Przez dwa lata chodziłem z nim do klasy w technikum, fajny kolega.
Teraz też jest fajny? Od dłuższego czasu nie utrzymujemy żadnych kontaktów, ale przecież jakbym go tu spotkał, to i zagadałbym, i rękę mu podał.

Kiedyś blisko współpracowaliście.

Spotkaliśmy się na strajkach chłopskich w 1999 roku, na pewno to, że się znaliśmy ze szkoły, ułatwiło nam kontakt. Wtedy on poprosił, bym mu pomógł. W ten sposób po ośmiu latach przerwy w 2001 roku wrócił pan do Sejmu. Tym razem z Samoobrony.
Miałem tam dość silną pozycję, co było nie na rękę wielu ludziom, którzy robili wszystko, by przekonać Leppera, że jestem dla niego zagrożeniem. Strach przed tym, że przejmę Samoobronę, to jedno, ale mam silne podejrzenia, że ta partia była mocno sterowana przez służby specjalne.

Lepper też był sterowany przez służby?

Nie wiem, ile on naprawdę wiedział, ile nie, ale wielokrotnie od bardzo przytomnych ludzi słyszałem, że służby Samoobronę stworzyły i służby zdecydują, kiedy ją zamknąć. I zamknęły.

W takim razie zrobiły to wbrew Lepperowi.

Ja mu wiele wybaczyłem, bo jestem przekonany, że on nie ze wszystkiego zdawał sobie sprawę i nie wiedział, co się może wydarzyć.

Dwa miesiące do wyborów, rusza sprawa afery gruntowej w której Lepper mógł odegrać ważną rolę nie tylko jako świadek ale też jako polityk. Lepper ostrzeżony przez jednego z najbogatszych polaków, w końu Lepper jako ambitny odstawiony polityk który dużo wiedział. Nikt nie popełnia samobójstwa przed szansą wyboru, nie wierzę też w załamanie psychiczne takiego człowieka jak Lepper. Pamiętamy wszyscy sprawę Olewnika i "samobójstw" w więzieniu. TO JEST WŁAŚNIE POLSKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:49, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet po śmierci niszczą Leppera...
"Mam silne podejrzenia..." Lepper jak by należał do układu to by był akceptowany przez media i władze.
Ale media go niszczyły i cała scena polityczna go za wszelką cenę niszczyła nawet po śmierci są starania by nie zrobić z niego męczennika.
Wskaż drugiego takiego "z układu" o tylu procesach, wyrokach, medialnej nagonce i prowokacjach.
Lepper dlatego był niebezpieczny bo był z poza układu. I trzeba być bardzo naiwnym i łatwowiernym w to co media mówią by pisać czy mówić o jego powiązaniach z układem. Ja ci napisałem, ja swoje opnie czerpie z własnych doświadczeń i przeżyć co pamiętam, nie z mediów ostatnich godzin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:52, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Na razie nie stwierdzono godziny zgonu. Wiadomo, że zgon nastąpił dzisiaj (czyli w piątek) – mówi Szyndler z warszawskiej policji. Śledczy, którzy po kilkudziesięciu minutach od zgłoszenia, dotarli na miejsce tragedii na razie wykluczają, by udział osób trzecich w śmierci szefa Samoobrony.” "

Poczekajmy w takim razie na liste Szyndlera...

Jerzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:38, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepper był osoba wrażliwą , tak mówi Tymochowicz . W sumie jest coś w tym , bo osoby wrażliwe , kiedy jest na nie nagonka , często tak kończą.
Był prostym człowiekiem , a media zrobiły z niego oszołoma , może dlatego , że subtelnie nie potrafił kraść .
Od rolnika do premiera, niesamowita kariera , jak z filmu kariera nikodema dyzmy . A później upadek z wysoka .
On nie był zwykłym politykiem , nie był typowym skurwysynem jak zawodowi polscy politycy .
Za śmierć człowieka , odpowiadają politycy z POPISu , zawodowi skurwysyni .

A teraz zaśpiewajmy : jeszcze jeden ( teraz z PO albo PIS ) Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:18, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kroni




Dołączył: 15 Maj 2011
Posty: 69
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:06, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosiłem o stonowane wypowiedzi w temacie bo imo wymaga powagi.
W związku z czym chciałem właśnie wyciąć inwektywy Ordela a okazuje
się, że nagle temat został usunięty z dziełu Autorskie.

Co się dzieje?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefani




Dołączył: 20 Maj 2009
Posty: 315
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:17, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kroni, temat jest dla nich zbyt ważny, żebyś sobie go mógł dowolnie edytować. Admin od pewnego czasu ucieka się do takich posunięć na swoim forum "bez cenzury". Przykład podobnej ingerencji: viewtopic.php?p=194118#194118

PS. Spam mocno zakrapiany inwektywami zapewne popłynie wartkim nurtem poniżej.

.

_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0
_________________
Cenzura, Dezinformacja, Agentura na forach
viewtopic.php?t=7581&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:34, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kroni, nigdy ci nie obiecałem posady cenzora na moim forum - pretensje całkowicie nieuzasadnione.

ordel, nie ma za co.

stefani, pokaż cyce! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka afera się zrobiła , motyla noga .
Przecież moja wypowiedź jest stonowana, nawet jeszcze się nie nakręciłem .
Nie wiem o co wam chodzi Wink
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
multipro




Dołączył: 15 Lis 2007
Posty: 275
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

.
.
To już nudne, że tak ostentacyjnie spełniane są zachowania np. z tematu
Sterowanie przepływem informacji na forach
viewtopic.php?t=7581

Pytanie dlaczego żadnej dbałości o ukrywanie powtarzalności? Czyżby forum było już tak
wyjałowione, że uznali taką ostentację za dopuszczalną.

Tak się dziwnie składa że wyrzucenie tematu z sekcji autorskiej następuje przed postem Ordela. Co za szczęśliwy przypadek.

Bimi w innej postaci?

* * *

W mediach rozpoczyna się wielka batalia, dzienniki zachodnie poświęcają jej od razu więcej uwagi niż Tragedii Smoleńskiej. Czyżby były na to przygotowane czy system nakazowy działa tak sprawnie.
_________________
viewtopic.php?p=178889#178889
Ograniczenie do 1 postu dziennie, blokada
na zakładanie tematów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie uważam aby w śmierci Andrzeja Leppera było cokolwiek dziwnego.

Ostatnio gdy go oglądałem to wyglądał jak zwłoki człowieka; miał słabą psychikę, został zaszczuty, jego imperium legło w gruzach - ludzie zabijają się z o wiele bardziej błahych powodów.

Z drugiej strony wątpię by ktokolwiek miał interes w tym by zabijać Leppera - politycznie ten człowiek i tak był już chodzącym trupem, nic więcej nie mógł już robić. Jeśli do tego dodać, że stracił rodzinę (seksafera) i jeszcze pogrążył się w długach, samobójstwo jest o wiele bardziej prawdopodobne niż zabójstwo.

Nie szukajcie spisków tam gdzie ich nie ma.

Jeśli jednak koniecznie chcecie szukać winnych śmierci Leppera to najpewniej byli by to jego koalicjanci z PiSu, którzy najpierw go zwabili teką wicepremiera, a potem zużyli niczym kondona by nabić se procenty w sondażach porzucając zwłoki gdzieś na śmietniku historii. Jak to ktoś ładnie ujął w drugim temacie: Lepper się zabił bo nie załapał się na lot do Smoleńska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
czekan




Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 1406
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:36, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A ja nie uważam aby w śmierci Andrzeja Leppera było cokolwiek dziwnego.

Ostatnio gdy go oglądałem to wyglądał jak zwłoki człowieka; miał słabą psychikę, został zaszczuty, jego imperium legło w gruzach - ludzie zabijają się z o wiele bardziej błahych powodów.

Z drugiej strony wątpię by ktokolwiek miał interes w tym by zabijać Leppera - politycznie ten człowiek i tak był już chodzącym trupem, nic więcej nie mógł już robić. Jeśli do tego dodać, że stracił rodzinę (seksafera) i jeszcze pogrążył się w długach, samobójstwo jest o wiele bardziej prawdopodobne niż zabójstwo.

Nie szukajcie spisków tam gdzie ich nie ma...


Wypisz ,wymaluj ,,wieloosobowa administracja o ksywie Bimi " po raz kolejny wciska nam medialną wersję ,,wydarzeń " jata w jotę za tefałenem i innymi sprzedajnymi ścierwami .

Demaskujcie się ,,administracjo Bimi " dalej ,wielu przejrzy na oczy w co pogrywacie .

Samoobrona miała realną szansę wysiudać z sejmu usłużną i sprzedajną PSL ,o czym zapewne POlitruki wiedzieli ,a to już jest wystarczający powód dla nich, aby zamordować człowieka , więc nie udawaj bimi durnia większego niż jesteś .

Po za tym w nadchodzących czasach ,po wyborach wzrośnie niezadowolenie społeczne ,wzrosną podatki ,ceny itp. więc taki Andrzej Lepper byłby potrójnie niepożądany i niebezpieczny dla bandy czworga ,bo nie bał się mówić głośno -co jest grane- .

Powiesić to się może pijaczyna w pijackim amoku ,a nie człowiek ,który następnego dnia miał spotkanie z liderami regionów i ustalanie list wyborczych partii.

Bimi napisał:
acha.
skoro tak szczekan, to na twoim miejscu czym prędzej pobiegł bym na policję z donosem, że administracja strony prawda2.info jest w zmowie z mordercami leppera

a ty sie nie boisz, że i ciebie sprzątniemy?


reakcja typowa -wyszkolona .
widoczny brak argumentów .
_________________
bankierska lichwa - nowoczesne niewolnictwo -złudzenia na raty /
NIE WIERZĘ POLITYKOM -NIE . / bo to sprzedajne marionetki i cyniczni psychopaci /
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

acha.
skoro tak szczekan, to na twoim miejscu czym prędzej pobiegł bym na policję z donosem, że administracja strony prawda2.info jest w zmowie z mordercami leppera Smile

a ty sie nie boisz, że i ciebie sprzątniemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Franek Dolas




Dołączył: 26 Mar 2011
Posty: 155
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To skurwienie tutejszej grupy trzymającej forum doszło do tego stopnia, że już nawet powtarza wersję podaną społeczeństwu w kroplówce kilkadziesiąt minut po znalezieniu Leppera. Zauważyliście, że jak jest jakieś wydarzenie to wzorem mainstreamu na forum również pojawiają się maszynowo wersje Bimiego i przydupasów nt. jednej wersji i jest non stop lansowana. Tak było też w temacie o kolapsie w Smoleńsku.
Dziwne, że pajace wierzą bezkrytycznie w to, że CIA posłało samoloty na amerykańskie budynki, mimo że niezbitych dowodów na to nie ma (co nie znaczy, że sam nie wierzę w taką możliwość- wierzę) ale co do Smoleńska to się bronią rękami i nogami przed- pożal się Boże- zaledwie hipotezą zamachu. Typowa inżynieria społeczna.
A co do obu katastrof są bardzo duże podobieństwa:
US: rodziny domagające się gruntownego śledztwa, PL: rodziny chcące ekshumacji zwłok i badania wraku i czarnych skrzynek,
US: sprzedanie poniżej ceny złomu przetopienie stali z wtc- przynajmniej się uporali szybko, PL:pokazujące bezczelność rosyjską pozostawienie wraku Tu-154 na pastwę pogody przez miesiące + dewastacja samolotu,
US: śledztwo po 411 dniach za śmieszne pieniądze, PL: śledztwo pozostawione byłemu agentowi FSB i jeszcze bezczelne wmawianie, że należy zaufać Rosji, której administracja rządząca w 60-70% składa się z FSB i GRU,
US: natychmiastowe obarczenie winą Al-Kaidy, PL: natychmiastowe obarczenie winą pilotów
US: kolejne wojny z terroryzmem przynoszące olbrzymie korzyści, PL: rozpad sojuszu antyrosyjskiego państw środka Europy, który forsował Kaczyński.

Morda chamy i do pługa!
_________________
Si Deus nobiscum, quis contra nos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:04, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od dawna twierdzę, że Bimi to sowiecki agent. Zawsze budzi się, kiedy napiszesz coś niepochlebnego o Putinie.
Szczerze nienawidzi Polski, Polskiej Policji ( za przyczynę podaje, że dostał pałą w łeb w niezarośnięte ciemiączko - bo zsikał się na przystanku czekając na nocny autobus, potem oszołomiony wyjechał do Holandii i założył to forum).
Celem jego istnienia jest podtrzymywanie polskiego piekiełka, od pewnego momentu wspomagają go serdeczni wrogowie naszego kraju.
Kiedy nie ma argumentów ( a nie ma ich bardzo często) rzuca przekleństwami - chuje, kurwy, pierdolenie itd. - to jego słowa klucze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:09, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
A ja nie uważam aby w śmierci Andrzeja Leppera było cokolwiek dziwnego.


Ja wręcz przeciwnie! Cała ta śmierć jest diabelnie dziwna i zaskakująca.

Cytat:

Ostatnio gdy go oglądałem to wyglądał jak zwłoki człowieka; miał słabą psychikę, został zaszczuty, jego imperium legło w gruzach - ludzie zabijają się z o wiele bardziej błahych powodów.


Lepper nie był typem samobójcy, prędzej by "podpalił" niż by się sam zabił.
Lepper wbrew opiniom miał bardzo silną psyche i z każdym nowym atakiem wychodził coraz silniejszy i pewniejszy. Lepper przeżył aresztowania, pomówienia, choroby oraz bliską śmierć swojego syna i jakoś się nie załamał mimo, że miał by do tego setkę powodów znacznie wcześniej.

Cytat:

Z drugiej strony wątpię by ktokolwiek miał interes w tym by zabijać Leppera - politycznie ten człowiek i tak był już chodzącym trupem, nic więcej nie mógł już robić. Jeśli do tego dodać, że stracił rodzinę (seksafera) i jeszcze pogrążył się w długach, samobójstwo jest o wiele bardziej prawdopodobne niż zabójstwo.


Każdy kto jest w tak zwanym układzie władzy. Lepper za dużo wiedział i co najważniejsze wiedział jak to wykorzystać, ludzie zawiedli się zarówno na PO jak i na PiS całkiem prawdopodobne było, że Lepper wróci do sejmu, być może jako mała reprezentacja ale to da mu potężne medialne wsparcie i na następne wybory Lepper mógł by być największą siłą polityczną. Czy to mało by się bać? Seks afera miała za zadanie go odsunąć od polityki od wyborów, nie udało się Lepper wyszedł zwycięsko z sex afery choć media o tym milczały i milczą. Rodziny wcale nie stracił i nie ma długów. Prędzej bym w to uwierzył po przegranych przez niego i Samoobronę wyborach niż przed.

Cytat:

Nie szukajcie spisków tam gdzie ich nie ma.


Ależ nikt nie szuka tu się same nasuwają. Z moich dociekań i poszukiwań w necie wynika, że Lepper miał coś użyć w kampanii wyborczej dotyczącego katastrofy Smoleńskiej, może ma nagrania z kabiny pilotów nie ujawnione przez Milera a może ma inne informację dotyczące tej sprawy, może chciał przedstawić kulisy sexafery? O której tak ucichło. Tak czy owak, Lepper zamilkł publicznie (poza sporadycznymi wywiadami) od mniej więcej sierpnia zeszłego roku.
Od 2-3 tygodni zaczął być coraz aktywniejszy. I dzień po ogłoszeniu daty wyborów, kiedy to kampania ma ruszyć od poniedziałku, Lepper się wiesza? Nie... Mało tego, policja stwierdza samobójstwo bez najmniejszego śledztwa, po kilku minutach oględzin! Nie wiadomo, czy był pod wpływem alkoholu, narkotyków czy wręcz już wcześniej nie żył. Od tego jest śledztwo, w takich sytuacjach policja zawsze informuje, że przyczyna zgonu nie jest jeszcze pewna jak i to, jak doszło do tego zdarzenia. Tu mamy od razu informację która rozeszła się we wszystkich mediach - samobójstwo.

Cytat:

Jeśli jednak koniecznie chcecie szukać winnych śmierci Leppera to najpewniej byli by to jego koalicjanci z PiSu, którzy najpierw go zwabili teką wicepremiera, a potem zużyli niczym kondona by nabić se procenty w sondażach porzucając zwłoki gdzieś na śmietniku historii. Jak to ktoś ładnie ujął w drugim temacie: Lepper się zabił bo nie załapał się na lot do Smoleńska


Nie sądzę, a na pewno nie sam PiS ale raczej cały aparat powiązany ze światem przestępczym i z politykami PO PiS, Politycy PO i PiS działają razem, nie ma między nimi różnic.

ps. Bimi w 1998 oraz później w czasie rządów PO i PiS Lepper miał kilka dziwnych wypadków, tak, że zawsze podróżował w asyście 2-3 współpracowników, oraz nigdy nie przebywał samotnie w domu. Pisano o tym w prasie tamtych lat. W 2001 Lepper wprowadził do sejmu samoobronę. Od czasu śmierci Papały nagle zniknęła mafia i zaczęły się dziwne śmierci polityków oraz biznesmenów. Zresztą sprawa Papały do dziś jest nierozwiązana i pewnie już nigdy nie będzie. Ja z własnego doświadczenia pamiętam, że policja 1989-1997-9 była zupełnie inna policją.
Polska polityka jest bardzo blisko związana ze światem przestępczym i to chyba żadna tajemnica dla każdego wnikliwego obserwatora tej sceny. Lepper był zagrożeniem.
Co więcej, o Lepperze zapomni się za 2-3 tygodnie w ferworze walki politycznej do sejmu, naprawdę sądzisz, że Lepper był by aż tak głupi by się zabijać przed kampanią i popaść w zapomnienie za 2 tygodnie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:25, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzieś przeczytałem, że w ten sam dzień kaczka miała przesłuchanie w sprawie afery gruntowej. Czy to ma związek? Bynajmniej jak cała ta afera.
możliwe korzyści ze śmierci leppera:
- grobowa cisza
- odwrocenie uwagi (pytanie, od czego? Generalnie od agonalnego stanu polski. W taki sam sposób zatrzymano czas w umysłach ze smoleńskiem. Koniec smoleńska, wgramy im nowy program, o który może się znowu pokłucą.)
- zagranie wyborcze (na kogo padnie wina na tego bęc, niekoniecznie official, bo wystarczą zbiorowe domysły do odwrocenia punktu widzenia. Przychodzi mi na myśl pewien mechanizm)
- oczywiście oglądalność to podstawa i postawienie na baczność tłum przed tv. (jednocześnie obserwacja opinii internautów i podjudzanie)


To tyle co mi do bani przychodzi.

________
Multipro, Stefani i inne gady. Dorzucacie tylko oliwy do ognia i zajebiście wpisujecie się w mój drugi myślnik.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:35, 06 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yamakusa napisał:
- zagranie wyborcze (na kogo padnie wina na tego bęc, niekoniecznie official, bo wystarczą zbiorowe domysły do odwrocenia punktu widzenia.


I słusznie. Bo nadchodzące wybory jawią się jako "być albo nie być" dla co poniektórych. Poczekajmy jeszcze trochę. Być może cyrk rozkręci się na dobre.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:02, 07 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://stagevu.com/video/chmbodfdesty
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:22, 07 Sie '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vril napisał:

I słusznie. Bo nadchodzące wybory jawią się jako "być albo nie być" dla co poniektórych. Poczekajmy jeszcze trochę. Być może cyrk rozkręci się na dobre.


...a jest jakiś wybór w ogóle? Laughing
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4, 5, 6   » 
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dziwna śmierć Andrzeja Leppera
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile