W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Uwaga na SEKTY !  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2104
Strona: 1, 2, 3   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:33, 22 Lut '07   Temat postu: Uwaga na SEKTY ! Odpowiedz z cytatem

Krótko i na temat: Byłem kiedyś w sekcie. Sekta niszczy człowieka od wewnątrz ( to zależy od psychiki człowieka). Wszczykuje mu się specjalna toksynę, dzięki której wybraniec.. losu (ironia) staję się dla swego guru swoim dzieckiem, który mu podlega i karze co ma robić. Do sekt należy wiele znanych osobliwośći ze świata, jak : John Travolta, Madonna, czy ostatnio zaślubiony bez obecności kamer ze swoją żoną Tom Cruise (uroczystośc odbyła się na zamku położonym nad pow.ziemi 10 metrów).. Nikt nie miał tam prawa wstępu. ( wiadomo dla inteligętnych o co biega.. Guru tam zarządził i tak ma być). Wczoraj spadłem z krzesła i pośmiałem sie przez łzy. Anna Frątczak (obecna, niedawno zaślubiona żona Michała Wiśniewskiego) należała nie tak dawno temu do sekty "Warszawski Kościół Chrystusowy". Owa sekta jak inne wywiera wpływ na swoich wybrańców.. losu. Guru jest wszechwielki i wszechmocny, bowiem pod jego kontrolą jest dlasze życie jego "dzieci". Każdy związek wyznaniowy potrzebuję środków na rozów - najczęściej od wyznawców. Dobrym pomysłem jest więc skuszenie ludzi majętnych, a Michałowi Wiśniewskiemu z pewnością kasy nie brakuje. Czyżby więc Ania. F była tylko przynętą dla kochliwego piosenkarza? Sami sobie odpowiedźcie na owe pytanie. Ja już odpowiedź znam, a Wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:34, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, of course 100 metrów Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:13, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze możesz wcisnąć "zmień" by poprawić posta.

Czy uważasz, że sekty są gorsze od religii?
Moim zdaniem sekta to taka mini-religia. Polega zasadniczo na tym samym, tylko ma skromniejsze grono wyznawców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o którą religię Ci chodzi niby? :-O
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SQRW




Dołączył: 24 Sie 2005
Posty: 235
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo Katolicy mają na to monopol . A wszystkie inne religie są potencjalnymi zagrożeniami więc należy nazwać je sektami i potępić .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.grazingsheep.com/artp/glob/2005/2005_09_iluminati.htm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XTC88 napisał:
o którą religię Ci chodzi niby? :-O

o każdą. dla mnie każda jest dużą sektą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:21, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.youtube.com/watch?v=l3rZmreRk2w - Bimi - rozumiem twój tok myślenia, wielu uważa, że KK to sekta ( dziś ujawniono fakty, że Dziwiosz chornił pedofilów - czyli nie był aż taki święty). Niczemu dziś nie można wierzyć, mone zdanie jest takie, że ( ja jestem jepraktykujący, ale wierzący katolik), że KK to sekta( ale ta sekta ma boga jak prawosławie islam, i judaizm - oczywiście wszystkie religie uznają innych bogów. Ale te sekty nie wyżądzają szkody porzdkowi świata, aż takiemu jak zwyrodniałe sekty jak "Najwyższa Prawda"," New Age", czy "Dzieci Słońca". Ów film przytacza prawdziwą ceche iluminatów, do czego dążą etc. Nadchodzi armagedon, nie wiadomo jaki plan mają teraz iluminaci ( a przecież oni są ponad masonerią, ale działają razem). Spójrzcie na Busha i na Clintona, co pokazuja swymi paluszkami. Mówiłem WAM, że na świecie rządzi antychryst, a WY mi nie wierzycie. Wiem, że to może sie wydawac sience fiction, ale sami widzicie, co się dzieje na świecie. iluminaci dążą do III wojen swiatowych. Zobaczcie mówiłem WAM wczesnej, że tarcza ma swój cel, bo ma, nastąpi wojna, islam kontra zachód. A koniec tego filmu na youtube w pełni obrazować będzie koniec świata. Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:30, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro na świecie rządzi antychryst to dlaczego Twój Bóg na to pozwala?
Zawsze myślalem, że Bóg jest najpotężniejszy Smile

Co to znaczy, że sekty wyżądzają szkody porządkowi świata?
Coś takiego jak porządek świata nie istnieje - to tylko kwestia umowana.
Porządek dla Ciebie może być zupełnym bałaganem dla kogoś innego.

Zarówno sekty jak i religie wykorzystują te same słabości (tudzież cechy) ludzkiej psychiki. Sekty walczą z innymi sektami (czyli z religiami) o wiernych. Dlatego religilie nie lubią sekt, ale dla czlowieka który nie nalezy ani do jednego, ani do drugiego, wszystko to jeden pies. Uwierz mi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Duff




Dołączył: 08 Wrz 2006
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie religia to tylko kolejny sposób na kątrolowanie innymi.
Jestem ateistą ale teoretycznie gdybym wierzył w Boga napewno bym się do niego nie modlił, nie chodził do kościoła ani nie wierzył w jakieś jego szczególowe określenia. To wszystko wymyslili ludzie aby w mniejszym lub wiekszym stopniu kontrolować innych.
Szczerze mówiąc nie rozumiem tych, którzy chodzą do kościoła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:51, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.youtube.com/watch?v=NzNYdhSJgK8 - jeśli znacie choć troszke angielski to zrozumiecie, że na naszych oczach dzieje się zbiorowa manipulacja prowadząca do apokalipsy..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:59, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spójrzcie na TO COŚ CO WYJAWIA SIĘ Z WTC.. SONDA: CO TOOOOO? 1.UFO Z BAZY 51 2.OSAMA NA LATAWCU 3.ZWYKŁA FATAMORGANA 4. ANTYCHRYST
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam jesteś antychryst Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie : Czy przypadkiem wielce rozwijająca się korporacja o nazwie youtube nie została już w pełni zwerboiwana przez iluminatów i masonów . Bo niby po co tyle filmów? Dlaczego Bush i inni nie potwierdzają, ale i nie zaprzeczają owych tez o 11 września etc, Bimi, czy przypadkiem te filmy na youtube to nie maniulacja ludzi, by w to uwierzyli a potem na ów tego skutek w bardzo łatwy sposób zwerbowany przez iluminatów i masonów ( oczywiscie przez przekaz masowy)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:18, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem jednej rzeczy Jak ci ludzie mogą robić takie rzeczy przed Bogiem? Bóg przecież wszystko widzi i osądźi zdrajców. ( Zakon Iluminatów odrzuca Boga to na wstępie, liczy się umysł , aha, humanizm etc), więc możemy to rozumieć, że skoro Bóg stworzył świat harmonalny, wspaniały z piękną przyrodą, i mądrymi ludźmi, to iluminaci +masoneria+ cykliści+żydźi+syjonisći+mormoni chcą stworzyć NEW WORLD ORDER, bez BOGA, BOWIEM ICH BOGIEM JEST WŁASNY WG NICH NIEOGRANICZONY, POTĘZNY UMYSŁ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No cóż dalej mnie zastanawia kwestia CO TO KURVA JEST ( A RACZEJ CO TO LECI) OBOK WTC W PIERWSZYM PRZEZEMNIE ZAKFESTIONIONOWANYM FILMIE NA YOUTUBE..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:26, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sam należe do NWO i nie potrafie tego racjonalnie zrozumieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:38, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przykro mi To mówić, ale nie znacie sie na sposobie w jaki układ swiatowy rządzi swiatem. Jestescie niedowiarkami z naganną wiedzą. Myslalem, że będe tu miał do czynienia z ludżmi o równym pokroju z moim, ale zawiodłam sie ( to nie perswazja). NIE WIERZCIE MI, JA TO MÓWIE SPECJALNIE, ABY FORUM DZIAŁAŁO SZYBKO I NALEŻYCIE, ABTY BYŁO WIĘCEJ POSTÓW. JA TO WSZYSTKO ZMYŚLAŁ, TE MORMONY, ZYDY, CYKLIŚCI, ZAKON ILUMINATÓW. HAHAHA, DAJCIE SPOKÓJ, PRZECIEŻ TO TOTALNY OBŁĘD BO NIBY PO CO ONI MAJĄ ROBIC TE ATAKI ETC JAK I TAK WSZYSCY UMRZEMY I OTYTM ZAPOMNIMY A MOZE NIE? MOZE TO WIERCHOLEK GÓRY LODOWEJ, MOZE MAMY WIELCE ZYC? EJ, NIE, NIE, JA TO WSZYSTKO ZMYSLAM, SORRY CHLOPAKI ZA MOJA BEZWSTYDNĄ PRÓBE ZMANIPULOWANIA WAS, POPORSTU JESTEM DZIECKIEM Z ADHD I KLIKAM GUPOTY, WSZYSCY WIEMY, ŻE TO MOJE PLOTKI UMUWIONE NA FORUM TO ABSURD I NONSĘS, BO TO NIE MA SĘSU BYTU CO NIE/? SORRY, JESZCZE RAZ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:41, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile xtc, doprawdy...
potrafisz rozbawić człowieka

zapewniem, że nie wierzymy ci, więc możesz śmiało dalej być sobą. naprawdę!
jeśli jest tu ktoś kto ci wierzy, to bardzo proszę, żeby coś napisał.

nie wiem kim jesteś i dlaczego to robisz, ale bardzo podobają mi się twoje posty, gdyż skłaniają ludzi od myślenia.
to znaczy, mnie skłaniają, więc innych pewnie też
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, nie jestem cybernetykiem. Owijam w bawełne fakty. Fakty są brutalne, co nie, ale WY MI NIE WIERZYCIE. MACIE RACJE, SAM NIEWIEM kim jestem. przecież wszyscy dobrze wiemy, że jesteśmy zahipnotyzowani, a nasz umysł kontroluje szatan.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorry, ale jak dla mnie jesteś jedną z niewielu osób na tym forum, które nie owijają w bawełnę faktów.
problem polega tylko na tym, ze nie zawsze poprzestajesz na faktach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha. To teraz wskaż mi moje nieprawdy.. Jeśli podasz jedną stawiam ci spirytus ( 80%)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:21, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto to są cykliści?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
brainwash




Dołączył: 01 Lut 2006
Posty: 567
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szatan serduszko ?Xtc,to co unosi się w powietrzu obok WTC to sondy.
w środku owalu jest rotor i z daleka wygląda jak ufo. Używają tego rozmaite służby np:strażacy .Widziałem na Discovery.Prawdopodobieństwo że były to sondy jest moim zdaniem 80%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:33, 22 Lut '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cyklista= żyd, mason-mormon. Nie ma jednoznacznej nazwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3   » 
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Uwaga na SEKTY !
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile