W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Amerykański upadek  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
12 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 29285
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:29, 16 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zombie po drugach?

https://www.itemfix.com/v?t=6jscmi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 17 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/Tomek525/status/1669968860613623808 Laughing
Profesor Penn State aresztowany za seks z psem, jest darczyńcą Hillary Clinton...
jest to wyjątkowo obrzydliwe, ale całkowicie mieszczące się w pato-demokratycznych normach..
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:20, 18 Cze '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli to prawda, to coś się szykuje
 
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:14, 02 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:30, 31 Lip '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://twitter.com/CzeKuku2/status/1685986543993851904
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:18, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

easy russian napisał:
https://twitter.com/CzeKuku2/status/1685986543993851904


Ty ja wiem, to jest sceneria wybrana do 666 sezonu The Walking Dead Smile .

Albo film "Dzień Oczyszczenia" , jedziesz autem ulicą i rozpierdalasz z działka tudzież ciężkiego karabinu, wszystkich biedaków.



A tak na marginesie, seria "Noc oczyszczenia" to podprogowe przesłanie, taka jest ewolucja syjonistycznego kapitalizmu. Jeśli będzie z czegoś zysk to będzie miało to miejsce.
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys, tak wzdluz drogi rozlozone byly te czarne plastikowe trumny. Mowili, ze to FEMA. FEMA, to byla siec obozow pobudowanych na terenie USA.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2578
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:22, 01 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
.........

Ty ja wiem, to jest sceneria wybrana do 666 sezonu The Walking Dead Smile .

..........

A tak na marginesie, seria "Noc oczyszczenia" to podprogowe przesłanie, taka jest ewolucja syjonistycznego kapitalizmu. Jeśli będzie z czegoś zysk to będzie miało to miejsce.

Very Happy dzięki za przypomnienie - doszkolę się co to za serial bo nie znam tego Walking Dead
_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stronnik




Dołączył: 28 Sie 2022
Posty: 282
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:40, 05 Sie '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Po kilku latach życia w USA, klapki spadają z oczu i można zauważyć bardzo wiele szokujących faktów.

Cytat:
Fajnie że poruszane są takie tematy. Mam obywatelstwo amerykańskie i od zawsze słyszę-co Ty tu robisz jeszcze w Polsce. Ludziom się wydaje że gdzieś indziej jest zawsze lepiej ,a mi się bardzo dobrze żyje w Polsce i doceniam to, że jest czas również dla rodziny, która jest dla mnie najważniejsza.



_________________
Dla ludzi mających wiedzę o lotach na Księżyc żadna hipoteza nie jest już potrzebna prócz czasoprzestrzeni Einst.
dowiedli tego Amerykanie w Kosmosie ~@Panocek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8569
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:13, 27 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby nudy, kolejna strzelanina w USA.





Cytat:
Robert Card, strzelec, który wczoraj zabił 22 osoby, a około 60 ranił, jest instruktorem ukraińskich sił zbrojnych. „Jako obywatel USA i zawodowy instruktor strzelectwa sportowego jestem dumny, że szkoliłem obrońców wolności na całym świecie, w tym na Ukrainie. Wyeliminujmy tyranię na całym świecie”.
https://colonelcassad.livejournal.com/8730735.html

Wszyscy tzw Zachodni instruktorzy którzy szkolą ukrów, to potencjalni terroryści Wink .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:34, 27 Paź '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego potencjalni?? Wszyscy instyruktorzy ukraińskich band to w istocie SĄ terroryści. Bez względu na to, czy sami strzelają bezpośrednio.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 09 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kanada, jeden kontynent, szkoda duplikować tematy
 [
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kierownik




Dołączył: 09 Sty 2021
Posty: 235
Post zebrał 0.004 mBTC

PostWysłany: 06:40, 10 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawy komentarz z pod powyższego filmu wrzuconego przez stronnika "Bieda w USA"


@petroskyrillos
3 miesiące temu (edytowany)
Trzy lata temu, podjęliśmy decyzję o powrocie do Polski,
Z powodu silnej więzi z naszym krajem i braku powodu do dalszego wędrowania w obcych krainach.
Gdy opuściłem Polskę, były to wczesne lata 80., okres oznaczony stanem wojennym.
Wtedy świat wyglądał zupełnie inaczej, zarówno w Europie, jak i w Ameryce Północnej.
Byłem wtedy inna osobą - młody, niedoświadczony, pełen ideałów.

W miarę jak dojrzewamy i starzejemy się, coraz częściej okazuje się,
Że nie ma miejsca lepszego niż nasza ojczyzna, miejsce naszych narodzin.
To uczucie było dla nas prawdziwe, a co ciekawe, moja córka czuje się tu w Polsce o wiele bardziej komfortowo niż w Kalifornii.

Żywo pamiętam stały strach przed niebezpieczeństwem, brak czasu na odpoczynek.
Praca w nadgodzinach uważana była za przywilej w tym kraju, a dwutygodniowy urlop był uważany za znaczący.
Plakat dla nowego serialu Netflixa "The Witcher: Przebudzenie", który niedawno zobaczyłem na przystanku autobusowym w Warszawie, w skuteczny sposób oddaje obecny stan rzeczy w Ameryce.

Poprzez kursy zarządzania, dowiedziałem się, że zespół składający się z osób wychowanych w różnych kulturach i środowiskach jest bardziej podatny na manipulację i brakuje mu zaufania.
Taki zespół jest mniej skłonny do buntu przeciwko zarządzaniu i żądania więcej.
Miałem okazję pracować razem z japońskimi i wietnamskimi kolegami przez długi czas, a nawiązanie z nimi przyjaźni było niezwykle trudne.
W pewnym okresie czasu mieszkałem również w miejscu, gdzie większość moich współlokatorów pochodziła z Korei Południowej.
Pamiętam parę, która unikała wszelkiego rodzaju kontaktu.
Nigdy nie było żadnych pozdrowień ani uśmiechów; najczęściej odwracali wzrok.
W mojej ostatniej pracy większość kolegów pochodziła z Meksyku, a ich interesy były zawsze priorytetowe.
Choć akceptacja faworyzowania może wynikać z ich pochodzenia etnicznego,
To gdyby biały pracownik działał podobnie, uznano by to za dyskryminację lub zachowanie rasistowskie.
Ludzie obawiali się nawzajem, a walka o awans w hierarchii firmy była nieunikniona.

Warto pamiętać, że utrata pracy w Stanach Zjednoczonych często oznacza utratę wypracowanych uprawnień,
Takich jak dłuższe wakacje, dni chorobowe czy wyższe stawki godzinowe.
Mniej wykwalifikowani pracownicy często zaczynają od nowa, zmieniając pracodawców.
Z kolei osoby zatrudnione na kontrakcie lub w sektorze naukowym, takim jak edukacja, mogą radzić sobie lepiej i uniknąć utraty wszystkiego.

Stany Zjednoczone osiągnęły swoją wielkość dzięki ciężkiej pracy osób, które przybyły bez poczucia odrzucenia.
Jednak wraz z wprowadzeniem "poprawności politycznej" ta ideologia stopniowo traci na znaczeniu.
Awans powinien wynikać z własnych wysiłków, a nie być wpływany decyzjami narzucanymi przez władze.
Przez długi czas Ameryka prosperowała na zasadzie, że silni i mądrzy osiągną sukces.
Jednak obecny krajobraz zmienia się, gdy słabsze grupy zyskują przewagi,
Co ostatecznie osłabia motywację do d ążenia do postępu.
Ten spadek konkurencyjności utrudnia drogę do rozwoju i hamuje ogólny postęp.
Podstawowa zasada samodzielności - troszczenie się o siebie - była fundamentem siły Ameryki w przeszłości.

W Los Angeles, w Kalifornii, można zauważyć powszechny widok: wiele domów i samochodów zdobionych flagami meksykańskimi.
Ciekawe jest to, że osoby, które wywieszają te flagi, nie mają żadnego pragnienia zamieszkania w Meksyku.
Wciąż obchodzą święto Cinco de Mayo, pomimo jego niewielkiego uznania w samej Meksyku.
Ponadto, w kilku dzielnicach trudno znaleźć napisy w języku angielskim, ponieważ język hiszpański stał się dominujący.

Praca w nocy i powrót do domu o 4:00 rano wydaje się jak nawigacja w niekończącym się koszmarze.
Ulice są zapełnione zniszczonymi przyczepami i kamperami, blisko chodników,
Ich rozbite okna i zardzewiałe karoserie pokryte są kurzem i brudem.
Śmieci i odpadki gromadzą się wokół nich, podczas gdy niektórzy szczęśliwcy mają włączone światła wewnątrz, kontynuując swoje życie.
Ci szczęśliwcy rywalizują o najlepsze miejsca z namiotami i chlewikami z kartonu, pozostawiając słabszych, by skulić się w kątach, śpiąc na chodnikach, zażywając narkotyki.

Ta degradacja powoli się rozprzestrzenia, jak pleśń, przenikając nawet dzielnice zamożne,
Erodując to, co kiedyś było kwitnącym środowiskiem klasy średniej.
To rakotwórcza siła, pozostawiająca małą nadzieję na poprawę, obiecując raczej więcej rozkładu i zniszczenia.
Sytuacja jest głęboko przygnębiająca.

Pamiętam jak na przystanku autobusowym w Los Angeles siedziała czarna kobieta afroamerykańska.
Nigdy się nie ruszała, wydawało się, że zawsze tam była.
Zastanawiałem się, jak i gdzie jada, często była przykryta kocami, czasem się bujała.
Przejeżdżałem obok niej codziennie przez trzy miesiące w drodze do pracy i z pracy.
Pod ławką były widoczne strumienie moczu i sterty odchodów, ale ludzie czekający na autobus zachowywali dystans, byli tym niewzruszeni. To był często powrzechny tak widok.
Potem pewnego dnia zniknęła, zastąpiona tylko przez pracowników miejskich z ciężarówką i cysterną, które zdecydowanie spryskały ten obszar wodą.
Następnego dnia, jak gdyby nigdy nic się nie wydarzyło.
Tak postępuje się w mieście straconych dusz.

Czasami, gdy zatrzymasz się na czerwonym świetle, zmywacz okien może próbować poprawić wygląd twojego samochodu brudną gąbką,
A żongler może występować na środku ulicy, często upuszczając swoje narzędzia - piłki i zgięte kije - wszędzie dookoła.
Na każdym rogu jest wózek oferujący meksykańskie jedzenie domowe, z wątpliwymi składnikami i nieznanych źródeł pochodzenia mięsa.
To jest tanie, ale spożywanie tego może zagrażać twojemu zdrowiu.
Mimo to klienci stoją w kolejkach, śpieszą się i szukają oszczędności.
Nie potrzeba żadnych kontroli ani certyfikatów.
Koło autostrady stoi kobieta latynoska z trójką brudnych dzieci, sprzedająca worki pełne bananów, pomarańczy i orzechów kierowcom mijającym jej miejsce. Po rysach twarzy wygląda na Indiankę z plemienia Majów lub Azteków. Tacy najczęściej uciekają do Ameryki. Często nie mówią dobrze po hiszpańsku i nie potrafią liczyć.
Mała dziewczynka nie może mieć więcej niż siedem lat, chłopcy wydają się nieco starsi od niej.

Pracując tu przez ponad 16 lat, nigdy nie doświadczyłem tak trudnych warunków.
To surrealistyczne i było niesamowicie przygnębiające.
To jest Dzielnica Mody w Los Angeles.

Czułem frustrację, gdy nie mogłem awansować w pracy z powodu faworyzowania.
Byłem mniejszością w pracy. Jeden z kilku białych ludzi.
Dodatkowo, było dla mnie rozczarowujące, gdy moje obawy dotyczące nadawania telewizji 24/7 w języku hiszpańskim w kafeterii spotkały się z wezwaniem do HR i oskarżeniami o rasizm.
W rezultacie podjąłem decyzję o powrocie do Polski z rodziną i nie mam zamiaru wracać tam ponownie.
Powrót do Polski przyniósł mi wiele nowych możliwości i głębokie poczucie przynależności.
To mój kraj rodzinny, i powrót tutaj naprawdę mnie wypełnia.

Naprawdę smutne jest świadectwo tego, jak te przywództwa wydają miliardy na wojny, zaniedbując pilne sprawy w kraju. Narastający stan bezpieczeństwa jest alarmujący, powodując, że ludzie boją się wychodzić nawet na podstawowe czynności, takie jak zakupy w ciągu dnia z powodu nagminnych napadów i włamań.
Wzrost strzelanin masowych jest niezwykle niepokojący, zdarzający się wielokrotnie w cią gu dnia, a kryzys bezdomności objawia się ludźmi śpiącymi w swoich samochodach w pobliżu miejsca pracy.

W dodatku do tego frustrujące jest ciągłe słyszenie uwag o białej przewadze i zamożności. Nieuczciwie zdobytych pieniędzach, pomimo żmudnej pracy, którą włożyłem, często pracując długie godziny i poświęcając swój czas osobisty.
Ta sytuacja jest silnym przypomnieniem, jak źle skierowane priorytety rządu i wyzwania społeczne wpływają na życie pracowitych jednostek takich jak ja.

Podczas gdy niektóre stany, takie jak Idaho, Utah, Montana i Arizona, mogą być lepsze,
Całe wybrzeże zachodnie wydaje się być w stanie rozpadu.
To przygnębiające świadectwo pogarszającej się sytuacji, i nie rozumiem, dlaczego się to stało i dlaczego dalej wpływa na kraj, a teraz robią to także w Europie.
Obecne przywództwo wydaje się zawodzić naród, i to jest niezwykle rozczarowujące. Ta sytuacja sprawiła, że zmieniłem swoje plany dotyczące życia tam na stałe, ponieważ za każdym razem, gdy wracaliśmy z zagranicznych wakacji, witano nas nieprzyjemną rzeczywistością stanu rzeczy. W rezultacie nasza córka również zdecydowała się nie wracać do tego środowiska, i postanowiliśmy pozostać tam, gdzie jesteśmy teraz.
Nie mam pragnienia, aby wracać tam ponownie.
To dzisiaj palący się stos który lada moment może wybuchnąć.

Zastanawiam się, dlaczego Europa funkcjonuje efektywnie przez tak wiele lat, większość miejsc pracy jest tam związkowa.
Być może dlatego niektórzy spekulują, że USA pragnie zakłócić jakość życia tutaj i wywierać swoje opresyjne wpływy, w ostatecznym rozrachunku doprowadzając naszej zagładzie.
W przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, jednym ważnym aspektem, który zapomniałem wspomnieć, jest to, że tutaj wszyscy mamy ubezpieczenie zdrowotne od rządu.
Oznacza to, że nawet jeśli ktoś przestaje pracować, jego ubezpieczenie zdrowotne nie przestaje obowiązywać.
W naszym systemie wszyscy mają pełne ubezpieczenie, zapewniające oparcie dla osób potrzebujących pomocy medycznej.
_________________
Wiekopomna sygnatura
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manhattanman




Dołączył: 28 Paź 2011
Posty: 1721
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:20, 11 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ameryka jest zajebiście mocna, natomiast UE zdecydowanie bardziej ze względu na stosunki dyplomatyczne z bliskim wschodem, nawet bez Rosji. Izrael strzela gałę światu, a Ukrainu zostanie sam jako niedorozwinięty jak zawsze frajer. Aha, i jeszcze Putler strzela gałę światu, oferując po frajerskich cenach resztki swoich bieda-surowców Żółtym, których nienawidzi cały świat azjatycki za to że są frajerami, no i koledzy pseudo Polscy, którzy robią loda for free dla zasady byśmy nigdy nie zapominali z jakich to powodów śmiano się i lekceważono ów szambo, które doprowadziło do wszelkich porażek tego kraju, do momentu gdy pojawił się wyzwoliciel oraz jego cudowna receptura t4 oraz blitzkrieg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1060
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:07, 11 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ameryka jest zajebiście mocna
Tak jak bandyta i złodziej jest mocny czyjąś krzywdą i tragedią.
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goska




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 3486
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:02, 12 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Globalna wioska

W Ameryce robi sie Rosja - Putin tez juz pare razy jest prezydentem !!! Drugi czy trzeci raz - nikt juz tego nie liczy !!! Tak w ogole - czy w Rosji jeszcze sa wybory ???? Kadencja iles trwa, ale nikt nie pamieta dzisiaj ile ? W Niemczech z merkel tez zapomnieli - ona chyba umarla !? Nikt nie slyszal o wyborach, ale kaclerz jest nowy - jakies szweckie imie !!!

Panstw dawno nie ma ! Sa korporacje. Amerykanska to US, polska to Rzecz Pospolita, angielska to Grate Britan itd. Mamy dawno nowego PZANA z Azji. Teraz doszedl jeszcze z Afryki. Papiez bez konklawe jest z Brazylii. Poludniwa Polkula rzadzi swiatem juz dawno. Na czele byl kiedys Stalin, pozniej Tito, a jeszcze pozniej Kastro, najpierw z Zatoka Swin, a pozniej z Glanta Namo !!! Na nich nie bylo i nie ma mocnych !!! Wszedzie maja swoich synow i synowe !!!

Urzednicy poszczegolnych panstw kreca sie tylko wokol podatkow i bezrobocia w kazdej postaci - uczen, brak pracy, inwalida, rencista - zakała. Nic wiecej urzedowego nie ma ! I to nawet jest juz w zaniku - gdyby nie cyganie !!! Kazdy nowy ma swoje wymagania !!! Trwamy wiec przy nich, ale lepiej miec wlasne pieniadze ! O tym niektorzy wiedza juz dawno ! Wyscig szczurow zaczal sie pod koniec lat siedemdziesiatych i trwa do dzisiaj - kto wiecej kazdym sposobem !

Zyje sie raz - tu i teraz, ale zycie jest bardzo kruche i bez przyszlosci. Nie ma bezpieczenstwa - nie ma przyszlosci !!! Cały swiat ma nielegalna bron i nielegalnych obywateli od bardzo dawna !!! Cieszyc sie mozna tylko snem, chyba ze ktos ma kogos bliskiego !?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1860
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:43, 12 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedzieliście, że dziadek Putina był tak zaufanym człowiekiem komuny, że był osobistym kucharzem Lenina i Stalina?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:52, 20 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

 [/video]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:01, 20 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś to rozkminiałem, im dalej będziemy sięgać na drzewie genealogicznym wstecz, tym większe prawdopodobieństwo znalezienia wspólnych "dziadków/ciotek/kuzynów" z dowolnym człowiekiem na Ziemi, a wręcz niemożliwa będzie sytuacja braku "pokrewieństwa", braku wspólnych przodków (biorąc pod uwagę niezliczone wędrówki ludów, migracje, wojenne przemarsze etc.). Każdy z nas posiada dwóch rodziców, oni z kolei po dwóch swoich i t.d. -to rośnie w postępie wykładniczym, ludzi na Ziemi w całej historii by zabrakło gdyby każdy miał mieć wyłącznie własnych przodków. Trump z Clintonową posiadają więcej niż tylko kilku marnych kuzynów, czy praprababek w "piątym pokoleniu", z tobą @Krycha zresztą też są jakoś spokrewnieni , możesz być tego pewna.
No może z jakimś aborygenem z Australii nie doszukałabyś się tak szybko, czyli jeżeli faktycznie jakaś społeczność żyje w zamkniętej enklawie przez całe wieki, ale wystarczyłoby aby np. kilkaset lat temu taki jeden złapany w buszu dzikus został sprowadzony do Europy i miał tu jakieś potomstwo -i już twoje szanse drastycznie rosną Wink

Nie mówię, że to nie jest ,lub jest przypadek, nie twierdzę że to nie ma, lub ma teraz znaczenie - chcę tylko powiedzieć, że jeżeli ktoś sie uprze, i na siłę będzie szukał -to prędzej czy później znajdzie. I trzeba mieć te prostą matematykę na uwadze.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:10, 30 Lis '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiedział wszystko o przemycie narkotyków i uprowadzonych ludziach, no to go usunęli
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 15 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszędzie to samo:
https://www.bitchute.com/video/edo09cpadTDF/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 29 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

programowanie ludzi trwa, jak z wampirami, trzeba je samemu zaprosić do domu,


 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 08:57, 30 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeknę sobie że to wg mnie trochę niefajne, że
Zamachy piratow z Huti na transporty statków do i z świata zachodniego które są jakoby nie równomierną ale jednak odpowiedzią na konflikt na Ukrainie, obydwa konflikty prowadzą do masowej biedy prowadzącej do depopulacji do której zresztą prowadzi masa innych działań co świadczyć może że to działania mogą być odgórnie zaplanowane i koordynowane bo ostatnio za dużo rzeczy dzieję się skutkujących ogólnie rzecz ujmując "biedą" /spadkiem dobrobytu.
Nie będę się rozważał kto konkretnie te konflikty wywołuje
Ale widoczny staje się dysonans między dobrem narodów (uczestników w/w konfliktów) a dobrem obywateli tych narodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oko




Dołączył: 25 Lis 2016
Posty: 1774
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:41, 30 Gru '23   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:
Rzeknę sobie że to wg mnie trochę niefajne, że
Zamachy piratow z Huti na transporty statków do i z świata zachodniego które są jakoby nie równomierną ale jednak odpowiedzią na konflikt na Ukrainie, obydwa konflikty prowadzą do masowej biedy prowadzącej do depopulacji do której zresztą prowadzi masa innych działań co świadczyć może że to działania mogą być odgórnie zaplanowane i koordynowane bo ostatnio za dużo rzeczy dzieję się skutkujących ogólnie rzecz ujmując "biedą" /spadkiem dobrobytu.
Nie będę się rozważał kto konkretnie te konflikty wywołuje
Ale widoczny staje się dysonans między dobrem narodów (uczestników w/w konfliktów) a dobrem obywateli tych narodów


Gdyby istniał chociaż jeden przypadek w którym brakowałoby tego dysonansu.......? być może twoje 'zastanawianie' się nad "tym" dysonansem byłoby krótsze i treściwsze.
Wiadome jest, że odkrycie tego, kto organizuje taktycznie, logistycznie i materiałowo te "zamachy" jest czasochłonne, ale wiedza o tym wyjaśniłaby wszystko to, co jest powodem tego typu rozważań.
Jako punkt wyjścia można zastosować jeden pewnik, że: z planowania, wykluczone są narody i obywatele, czyli ci, którzy pracują.
i jeszcze jeden aspekt... stosowanie określenia "odgórnie", jest czynnikiem zaniżającym i tak już niskie poczucie wartości. Stawianie więc "wyżej" od siebie tych, którzy szkodzą i zabijają, to słaba metoda na osiągnięcie "równowagi".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krycha




Dołączył: 31 Maj 2011
Posty: 950
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 01 Sty '24   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest drugi sygnał:
 
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14   » 
Strona 12 z 14

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Amerykański upadek
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile