W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Czy to co robi L.Bubel leży w polskim interesie?  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2592
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jerzy Ulicki-Rek




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 9351
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:12, 20 Paź '09   Temat postu: Czy to co robi L.Bubel lezy w polskim interesie? Odpowiedz z cytatem

Od dluzszego czasu zadaje sobie powyzsze pytanie.
Do tej pory nie mialem okazji aby zapoznac sie z trescia tego ,co mozna przeczytac w "Co z ta polska" w internetowym wydaniu.
Nie podniecaly mnie rowniez piosenki w stylu "longinus Zerwimycka" a przeciez -teoretycznie-powinny.
Nareszcie znalazl sie ktos kto im "dokopal"...
Tyle tylko ,ze po pierwszym -odruchowym zadowoleniu -przyszly refleksje.
I tymi wlasnie refleksjami chce sie w Wami podzielic.
Jako tlo do mojej wypowiedzi uzyje wypowiedzi prof.Nowaka,ktory ma podobne jak ja watpliwosci.

http://www.youtube.com/watch?v=hrNlLSK30n8

Oceniajac to co robi p.Bubel chlodnym okiem zdalem sobie sprawe z tego ,ze jego dzialanosc dostarcza doskonalej amunicji tym ,ktorzy od lat chca udowodnic swiatu ,ze" polski antysemityzm" to nasza genetyczna juz przypadlosc.
Ci, ktorzy chcieli by pokazac ten genetyczny fenomen obcokrajowcom,ktorzy nie rozumieja polskich historycznych realiow ,maja gotowe materialy .
Jaki jest z tego pozytek dla Polski i Polakow?
Obawiam sie ,ze zaden.
Czy dzialanosc p.Leszka sluzy polskim interesom czy wrecz przeciwnie?
Czy karykaturalny antysemityzm ,ktory sprzedaje Polakom i swiatu p.Bubel przynosi nam wiecej szkody czy pozytku?
Moim zdaniem pozytku z tego niewiele ale szkody znaczne.
Piszacy w tym forum wiele razy ostrzegali przed KONKRETNYM zydowskim zagrozeniem jakie niesie ze soba antypoolska dzialanosc "starszych braci".
Uwazam ,ze dzialanosc "sztandarowych" antysemitow w takiej jaka ona ma postaci oslabia nasze przeslanie.
i ztym zgodzic sie nie moge.
Ostatni apel p.Leszka nawolujacy do stworzenia partii polsko-zydowskiej juz ocenialem poprzednio .
Podbnie ma sie sprawa z zachwytami jakie wywolaly wsrod Polakow wypowiedzi p.Boleslawa szenicera na temat bandyckiego charakteru Swiatowego Kongresu Zydow.
Nagle robi sie wokol tego szum bo Zydo powiedzial prawde o Zydach.
Tyle tylko ,ze te sama prawde ja i mnie podobni glosza wszem i wobec od wielu lat i jedyne czego sie doczekalismy to etykietki w rodzaju "neofaszysci"
Nie bardzo to rozumiem.

P.Szenicer walczy ze Zwiazkiem Gmin Zydowskich ,ktory to zwiazek ma za cel przejecie zydowskich zabytkow i sprzedanie gruntow na jakich stoja temu kto wiecej zaplaci.

Ale to przeciez sa rozgrywki pomiedzy Zydami i dlaczego ja,polak mialbym piac w tym momencie z zachwytu nad postawa p.Szenicera?

Wrecz przeciwnie-biorac pod uwage cale zlo jakiego w stosunku do naszego narodu dopuscili sie Zydzi w ciagu ostatnich kilkuset lat -moja sympatia w tym konflikcie lezy po stronie Zwiazku Gmin Zydowskich.

Niech sprzedadza jak najszybciej to co udalo sie im zrabowac i znikna:)
A jesli cudem jakims uda sie to odkupic od nich Polakom-tym lepiej).

Zydowska recepta propagandowa mowi ,ze tam gdzie "antysemityzm" nie istnieje trzeba go stworzyc.

Odnosze wrazenie ,ze to co robi p.Leszek Bubel pasuje do tej recepty "jak ulal".
Jestem ciekaw jakie jest zdanie naszych Czytelnikow w tej materii.

Jerzy Ulicki-Rek
_________________
Wolna Polska zaczyna sie tutaj

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?t=5788
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że Leszek Bubel może reprezentować stronę żydowską i jest przez nich sponsorowany.
Zwykły przeciętniak, ze śmiesznej partii, ma forsę na start w wyborach prezydenckich, na rozprawy sądowe, na robienie teledysków o żydach itd.

Żydzi to naród inteligentny, raz już zmoczyli w czasie wojny i teraz dmuchają na zimne. Aby poznać napięcia i stosunki ogółu społeczeństwa do kwestii żydowskiej. Wystawiają bardzo skrajnego przeciwnika, skrajnego antysemitę.

Nie dość, że to doskonały sposób na badanie społeczeństwa, chociażby przez wybory. Np ułamkowe poparcie dla Bubla, świadczy, że nie ma się czym martwić. Gdyby było to 10, 20 % trzeba było by podjąć jakieś kroki.
Na dodatek, tego typu antysemita jest w stanie przyciągnąć do swojego środowiska wszelkich, najbardziej aktywnych i zatwardziałych antysemitów, dzięki temu żydzi wiedzą, kto i w jakich organizacjach jest przeciwko nim.

Poza tym słowo bubel, szwindel, to type dla narodu żydowskiego w Polsce pojęcia. Był złotnikiem, albo z rodziny złotników, również charakterystyczne. A kto przed wojną miał złoto? Wiadomo. A bubel to z samej definicji podróbka, sam nie wiem. Mówi się, że żydzi zatrudnili Szinglera aby zrobić szwindel, może zatrudnili również Bubla, aby się niektórzy na tego bubla nabrali. Nie mam pojęcia. Smile
Dobrym przykładem jest Jacek Cygan, też żydowskiego pochodzenia. Oni się po prostu lubują w tego typu nazwiskach.

Ale to takie moje luźne spekulacje. Nie mam na ich poparcie żadnego dowodu. Po prostu byłoby głupotą ze strony żydów, nie zrobić takiej malutkiej prowokacji, dla swojego bezpieczeństwa.
W taki sposób można zapobiec powstawaniu potężnych ruchów, które mogą w przyszłości narobić szkody i zdławić je w zarodku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:44, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Weźmy podobny przykład. Nie jest to do końca dobra analogia, ale też dobrze pokazuje jak działają pewne, niby zwykłe schematy.
Powstał ostatnio film " Dzieci Ireny Sendlerowej", cała otoczka robiona jest pod tekst " jak to dzielna pani, żydom pomagała". Powiem szczerze,że nie oglądałem filmu, ale podejrzewam, że po projekcji, dla większości ludzi, pozostanie wrażenie, nie kobiety pomagającej dzieciom, ale wrażenie,"tych biednych żydowskich dzieci", którym pomogła. Żeby było jasne, każdy, kto z premedytacją chce pozbawić życia dziecko, polskie, żydowskie, palestyńskie czy chińskie, zasługuję na potępienie i ognie piekielne, ale mówię o schemacie, jak czasem wizerunek dziecka można użyć, na potrzeby swojej ideologi. Więc , wracając do filmu, mówiącym o bezinteresownej pomocy polki dla żydowskich dzieci , dodatkowo pod pazuchą przemyca się całą ideologię zagłady żydów. Więc niby film o dzielnej polce, ale zrobiony po to,żeby pokazać jak to żydzi mieli ciężko.

Co do Bubla , naprawdę jest to ciężko określić, czy robi pewnie rzeczy świadomie, czy jednak jest pożytecznym idiotą, podchwyconym przez wyznawców ideologi dezinformacji i propagandy. Znając historię, wszystko jest możliwe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Norbi




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 694
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:13, 26 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bubel nie jest jedynym animatorem działań antysemickich w Polce. Przyglądam się działaniu Piotra Beina który reklamuje się jako badacz "judeocentryzmu". Bein elastycznie wykorzystał temat grypy by wprowadzić rzeszę młodych ludzi w temat "satanizmu wśród Żydów talmudycznych". Tego pokroju ludzie postawią każdego na straconej pozycji w dyskusji ze strona żydowską.
Co ciekawe jeśli przeszukuje się internet, to nazwisko Bein okazuje się powszechne jedynie wśród Żydów na całym Świecie.
Wśród polskich Żydów najsłynniejszy jest Kazimierz Bein - okulista współtwórca esperanto.
Alex Bein dyrektor Żydowskiego Funduszu Narodowego
Izraelskie biuro podróży nazywa się Bein Harim

William Bein dyrektor Amerykańsko-Żydowskiego Połączonego Komitetu Rozdzielczego (JDC) z pomocą
w Polsce 1946.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Czy to co robi L.Bubel leży w polskim interesie?
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile