W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Poszukujemy foty agenta, który wrobił Sawicką   
Podobne tematy
Czwarta Rzeczpospolita - państwo policyjno religijne 514
Tajne służby we współczesnej Polsce99
Komorowski proponuje ograniczenie praw do zgromadzeń 8
Pokaz wszystkie podobne tematy (31)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 13658
Strona: 1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 17 Paź '07   Temat postu: Poszukujemy foty agenta, który wrobił Sawicką Odpowiedz z cytatem

Październik 2009: zdjęcia Tomasza Kaczmarka opublikował portal efakt.pl - więcej tutaj

http://www.efakt.pl/Oto-agent-Tomek-z-CBA-FOTY-,galeria-artykulu,54093.html


http://www.fakt.pl/Agent-Tomek-tak-naprawde-to-,artykuly,89855,1.html


Poszukujemy zdjęcia agenta, który wystawił Sawicką.

Generalnie interesują nas wszelkie dane dotyczące tego typa: imię i nazwisko, odkodowany głos, foto, hobby, stan cywilny, rok urodzenia, itp.

Zdobyte dane zamierzamy opublikować na tej stronie, by umożliwić Polakom identyfikację agentów w społeczeństwie.

Komuna się skończyła, ale ubeckie metody poszły ewidentnie do przodu.
Czas coś z tym zrobić. Czas na prawdę.

Nie jest to żart.
Antenka i Bimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem Was.

Walka ze zorganizowana przestepczoscia wymaga metod ubeckich. Takie jest zycie. Wazne by ubecja dzialala w slusznej sprawie, a nie kreowala np. zamachy terrorystyczne albo wrabiala niewinnych. A w przypadku Sawickiej i Blidy sprawa jest jasna. Mialy lepkie rece to wpadly.

Cytat:
Sawicka została zatrzymana przez CBA w momencie przyjmowania łapówki w zamian za pomoc w ustawieniu przetargu na zakup działki na Helu. Z nagrań przedstawionych we wtorek przez CBA wynika, że liczyła ona także na robienie interesów w związku ze spodziewaną przez nią po wyborach prywatyzacją w służbie zdrowia.


"prywatyzacją w służbie zdrowia" - czytaj: ludobojstwem.

Nalezy sie kula w łeb IMHO. Jedni zdychaja bo nie moga doczekac w kolejce na zabieg, a inni rozbijaja sie klimatyzowanymi terenowakmi 4X4 bo znalezli dojscia do koryta i doja sluzbe zdrowia.

Panow z KGHM tez powinni ropracowac. I Balcera - ale on juz niestety swoje zrobil Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:09, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, ty w ogole słuchałeś tych taśm, perfidia CBA swoją drogą, ale zachowanie Sawickiej to "Rywin do kwadratu"

Cytat:
Grupa posłanki Sawickiej

Centralne Biuro Antykorupcyjne ujawniło wczoraj materiały operacyjne z akcji przeciw posłance Platformy. Wynika z nich nie tylko, że przyjęła łapówkę, ale również, że planowała kolejne interesy, tym razem przy prywatyzacji służby zdrowia. Powoływała się na wpływy „grupy trzech posłów” PO. Jak ustaliła „Rz”, miała na myśli Ewę Kopacz, Marka Biernackiego i Wojciecha Pichetę.

– CBA wykorzystywane jest w sposób cyniczny i bezczelny do walki politycznej w ostatnich dniach kampanii – oskarżał PiS Donald Tusk.

Marek Biernacki przyznaje, że to właśnie on przekazał Beacie Sawickiej namiary na burmistrza Helu. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, z nagrań dokonanych przez CBA, ale nieujawnionych wczoraj, wynika, że skorumpowany burmistrz Helu Mirosław W. o pośle Platformy mówił „mój serdeczny przyjaciel”. Biernacki to minister spraw wewnętrznych w rządzie Jerzego Buzka. Zasłynął m.in. jako pogromca mafii pruszkowskiej i twórca Centralnego Biura Śledczego.

CBA ujawniło wczoraj również fragment nagrania, w którym Sawicka, mówiąc o przyszłej prywatyzacji szpitali, powołuje się na przyjaź z „macherką numer jeden od służby zdrowia”. Nazwiska CBA nie ujawniło. Jednak jak ustaliła „Rz”, Sawicka miała na myśli Ewę Kopacz – szefową Sejmowej Komisji Zdrowia.

– Nie mam żadnego wpływu na to, kto się powołuje na moje nazwisko. Pani Sawicka wycięła nam podobny numer, jaki ministrowi Ziobrze wyciął Janusz Kaczmarek – mówi „Rz”. Jednocześnie zaznacza, że z Sawicką nie łączyła jej żadna bliska znajomość. – Nigdy nie spędzałyśmy ze sobą wolnego czasu poza parlamentem – mówi Kopacz. Zapewnia, że jest przeciwniczką prywatyzacji służby zdrowia i że jej poglądy na ten temat są powszechnie znane. – Z tego powodu nawet niektórzy określali mnie mianem socjalistki – mówi.

Picheta, który miał według wprost.pl być rozmówcą Sawickiej, a którego tożsamości CBA nie ujawniło, również zapewnia o swojej niewinności. – Były jakieś rozmowy, ale potraktowałem je jak science fiction – mówi.

W rozmowach z agentem Sawicka wspominała też o kolejnej transakcji na Helu. Tym razem chciała pośredniczyć w sprzedaży najatrakcyjniejszej działki na półwyspie należącej do wojska.

Jak ustaliła „Rzeczpospolita”, przygotowania do tej transakcji były bardzo zaawansowane. Przystąpiono już do pilnego wykwaterowania żandarmerii bez wyznaczenia nowego miejsca stacjonowania.


"jest nas troje, którzy tworzą prawo", "będziemy przekształcać szpitale w spółki prawa handlowego".

"ci będą mieli fart, którzy pierwsi będą wiedzieć". - Biznes na służbie zdrowia będzie robiony.

bo taniej kupić zdewastowany i zadłużony na maxa szpital”.


- To, co się dzieje w tym kraju, to skandal. Panowie uważajcie na CBA, bo oni teraz wszędzie węszą - tak była posłanka PO Beata Sawicka żaliła się agentom Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Very Happy Very Happy

Tak prawdę mówiąc, to w biznesie to zarobiłabyś o wiele więcej niż te diety, co tam wam sypią.Zgadza się (...) otwierajcie jak coś tutaj w Warszawie. Zgram wam taką pakę ludzi, którą bym kierowała jak tra la la la.Z: No. I w rezultacie tutaj na stałe przeprowadzka i kręcimy lody. Co półtora tygodnia jestem w Sejmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy napisał:
Nie rozumiem Was.

Walka ze zorganizowana przestepczoscia wymaga metod ubeckich. Takie jest zycie. Wazne by ubecja dzialala w slusznej sprawie, a nie kreowala np. zamachy terrorystyczne albo wrabiala niewinnych. A w przypadku Sawickiej i Blidy sprawa jest jasna. Mialy lepkie rece to wpadly.

Cytat:
Sawicka została zatrzymana przez CBA w momencie przyjmowania łapówki w zamian za pomoc w ustawieniu przetargu na zakup działki na Helu. Z nagrań przedstawionych we wtorek przez CBA wynika, że liczyła ona także na robienie interesów w związku ze spodziewaną przez nią po wyborach prywatyzacją w służbie zdrowia.


"prywatyzacją w służbie zdrowia" - czytaj: ludobojstwem.

Nalezy sie kula w łeb IMHO. Jedni zdychaja bo nie moga doczekac w kolejce na zabieg, a inni rozbijaja sie klimatyzowanymi terenowakmi 4X4 bo znalezli dojscia do koryta i doja sluzbe zdrowia.

Panow z KGHM tez powinni ropracowac. I Balcera - ale on juz niestety swoje zrobil Sad


"prywatyzacją w służbie zdrowia" - czytaj: ludobojstwem"
brawo!!!!
brawo!!!!
rozumiem
rozumiem
tusk tak czy tak bedzie na grzybach
żeby agenci byli jawni trzeba rozbudowac państwo policyjne na maxa
jak się władza nie będzie bała opozycji , kaci chodzą bez masek

i bardzo elegancko ,zaczyna sie partyzantka skupiająca ludzi odważnych i pozbawionych skrupułów i koło się zamyka

jak suka dała dupy ma szczeniaki

proste

donald powinien sie skupić na likwidacji lub przekształcaniu zus-u
albo na całkowitej reformie ubezpieczeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:16, 17 Paź '07   Temat postu: Re: Poszukujemy foty agenta, który wystawił Sawicką Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Poszukujemy zdjęcia agenta, który wystawił Sawicką.


Przypatrz się lepiej nowemu avatarowi XTC Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:26, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno ten agent jest inteligentny, przystojny, skory do upominków.. Czy ten facet z mego avataru tak nie wygląda.. Swoją drogą mój chłopak jest do niego podobny, więc taki avatar nie inny... CBA=CIA Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie interesuje mnie sawicka.
nastepnym razem jak bede w polsce i spotkam tego kola na ulicy chce wiedziec, ze to on.
kazdego mozna kupic - kwestia srodkow ktore ma sie do dyspozycji i jak wielkim skurwielem sie jest.
jaki jest sens lustracji z lat komuny, gdy teraz sluzby specjalne sa rownie a nawet bardziej niebezpieczne?
przeciez kazdego mozna udupic. tak samo ciebie frasobliwy, jak i ciebie voltar, jak i mnie.
latwo jest mowic, ja nie mam nic na sumieniu, ale metody gestapowsko ubeckie znano juz wielki temu - to zadna nowosc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:40, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

żyjemy w kraju gdzie każdy może być agentem a każda rozmowa nagrywana...

coś ostatnio w moim telefonie trzeszczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obiektywne media o sprawie Sawickiej:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niezupełnie chodziło mi o zdjęcie tego pana ani o to nazwisko. Oni też sa niebezpieczni, to fakt, ale ich już pokazywać nie trzeba.
Pokażmy pozostałych bohaterów narodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nawiasem mówiąc... skąd my mamy mieć takie dane? nie jesteśmy członkami mosadu... przynajmniej większość z nas Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:56, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to skad? z mediow oczywiscie Smile
nie wiem... moze ktos byl kiedys na spacerze w parku i widzial jak jakis pan wrecza tej pani kwiaty a potem forse... niezwykly widok - sam bym fote zrobil Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:59, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak nawiasem mówiąc, gdyby go kochała to by zrobiła mu za darmo...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tu sie akurat zgode, ale nie musiał się aż tak poswięcać Smile

w każdym razie zajęło mu to rok..prowokacja tego rodzaju nie miesci sie w granicach zdrowego rozsadku, wiec i panstwa prawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:15, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od marca tego roku, a więc pół roku
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:29, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mediach mowia, ze od roku. pol roku to tez za duzo, jak na moj zdrowy rozsadek.

rok czy pol roku - facet napracowal sie wystarczajaco za pieniadze podatnikow, zeby moc sie teraz cieszyc sławą. tyciace ludzi go widzialy razem z sawicką, wiec dlaczego nagle zakrywa sie go na filmach-dowodach a glos zmienia?

narzuca sie odpowiedz, 'zeby go nie zdekonspirowac', ale przeciez dla prawdziwych łapówkarzy on juz i tak jest zdekonspirowany - trudno zeby kolejna "rozpracowywana" osoba nie dowiedziala sie przez kolejne pol roku ze to ten sam co naklonil sawicką do wziecia 100tys...

mysle ze ludzie maja prawo znac jego twarz - twarz bohatera Laughing
plus, powinni jeszcze wiedziec ile taki koles zarabia na miesiac i jaka dostal premie na koniec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nalezy sie kula w łeb


Najlepiej wszystkim na Wiejskiej.
Żadna z nich klasa, ani elita... wyczyścić do cna :\
I zacząć od PO i LiD.
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobody napisał:
Cytat:
Nalezy sie kula w łeb


... wyczyścić do cna :\
I zacząć od PO i LiD.


ja bym czystke rozpoczął od farbowanego lidu i zachlanego pana kwaśniewskiego
PO wykonczy sie same z niewielka pomocą tvp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:10, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt ze dramatyczny apel Beaty Sawickiej mnie poruszyl lecz gdy uslyszalem nazwisko Barbary blida zostalo wmieszane w ta sprawe automatycznie mnie coflo.W wiadomosciach w Polsacie brzmialo to jak jeden wielki lament.Z ciekawosci chcialem zobaczyc jak pokazuja ta sama sprawe w calkiem innej stacji a wiec obejrzalem wiadomosci w tv Trwam.No i tam zwrocili mi uwage na to ze pani Beata Sawicka czyta swoje oswiadczenie z kartki, nawet wtedy gdy placze.Dlatego dla mnie stalo sie jasne ze to wszystko to wyrezyserowana akcja . Sawicka stala sie bezwolnym narzedziem w rekach swoich przeciwnikow a takze swoich pseudo przyjaciol z parti PO i innych nieznanych protektorow.Wbrew pozorom najwieksze korzysci ma z tej sytuacji PO a wiec Sawicka powinna zwrocic swoj apel rowniez do PO ale tego nie zrobi BO TA AKCJA JEST REZYSEROWANA.Wyciagam moral z tej calej akcji jest placz, zgrzytanie zebow ale nie ma pokory i mozna szczerze powiedziec - ze z im wyzsza spadasz tym bardziej boli.Co wlasnie widac na tym przykladzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:37, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pamięta ktoś jak PO robiła nocna konferencję w sejmie po taśmach Beger? to są chorzy na władzę ludzie, którzy nie cofna się przed niczym - vide sprawa Jaruckiej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PiS to nie są chorzy na władzę ludzie?
Ten wątek nie miał byc o tym kto jest chory na władze lecz o tym, ze słuzby które za pieniądze podatników powinny szukac przestępców, zamiast tego przestępców tworzą.

Tak to i ja mogę - dajcie mi nieograniczoną kasę, czas, podsłuchy i najlepszy sprzęt szpiegowski to skorumpuję papieża.
Nie będzie to jednak żadna walka z korupcją tylko zwykłe wrabianie.
Czy tylko ja widze tą subtelną różnicę?

Czym wrabianie opozycji przez CBA rózni się od wrabiania opozycji przez SB kilkadziesiąt lat temu? Kompletnie niczym - są to te same ubeckie metody i ten sam cel: utrzymać się przy władzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:15, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a więc macie kolejny dowód, aby nie głosować na PO.. Wyreżyserowany płacz Sawickiej, etc.. PO jest na usługach Niemiec i Merkel.. Chyba nie chcecie, abyśmy się stali kolonią RFN ?! a PiS walczy ze wszystkim co złe, z korupcją, oligarchami, bezrobociem, rosją, niemcami, UE.. Przydarzają jej się wpadki, ale kto jest bezbłędny... prócz mnie.. ?! No chyba nie ma kogoś takiego..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:49, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
to są chorzy na władzę ludzie, którzy nie cofna się przed niczym


Pójdę dalej: chorzy na pieniądze, przede wszystkim!
To co się dzieje to zwyczajny strach o to by to wszystko co udało się zgromadzić (sic!) do tej pory nie zostało prześwietlone - i w tym zakresie nie widzę żadnej różnicy między PO czy LiD.

Co do PiS - ktoś musi posprzątać i mam nadzieję, że stanie się później jak rzecze przysłowie: tam gdzie dwóch lub trzech o koryto się bije, tam nowy korzysta.
Amen.
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tournament




Dołączył: 09 Gru 2006
Posty: 416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:05, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
pamięta ktoś jak PO robiła nocna konferencję w sejmie po taśmach Beger? to są chorzy na władzę ludzie, którzy nie cofna się przed niczym - vide sprawa Jaruckiej
No pamietam,Pamietam tez program "Teraz my!"w tvn gdy Tomasz Sekielski wraz z Andrzejem Morozowskim w programie "Teraz my!", 26 września 2006 przedstawili materiał nagrany za pomocą ukrytej kamery ukazujący polityczne negocjacje dotyczących stanowisk w Rządzie RP, co wywołało tzw. "aferę taśmową". 18 grudnia 2006 otrzymali za to tytuł dziennikarza roku Grand Press 2006.Wyglada na to ze dostali ta nagrode w zasadzie za to ze wspierali PO.
Cytat:
PiS to nie są chorzy na władzę ludzie?
Ten wątek nie miał byc o tym kto jest chory na władze lecz o tym, ze słuzby które za pieniądze podatników powinny szukac przestępców, zamiast tego przestępców tworzą.

Tak to i ja mogę - dajcie mi nieograniczoną kasę, czas, podsłuchy i najlepszy sprzęt szpiegowski to skorumpuję papieża.
Nie będzie to jednak żadna walka z korupcją tylko zwykłe wrabianie.
Czy tylko ja widze tą subtelną różnicę?

Czym wrabianie opozycji przez CBA rózni się od wrabiania opozycji przez SB kilkadziesiąt lat temu? Kompletnie niczym - są to te same ubeckie metody i ten sam cel: utrzymać się przy władzy.
Te metody Ubeckie byly,sa i beda uzywane bo to wspaniala bron w rekach kazdej wladzy.Teraz jest Pis i ma bardzo zajadla opozycje i korzysta z nich w otwarty sposob.Powiedzmy jutro bedzie PO i LiD to jesli opozycjia nie bedzie tak zajadla to te operacje beda robione po cichu.Podejrzewam ze sprawa Beaty Sawickiej wyplynela glownie po to zeby ujawnic szwindel o Prywatyzacji Szpitali.No a jest co ujawniac.Bo mafia Polityczna ma swoje plany i narzedzia do walki.Dodam jeszcze o korupcji pare slow -to przypominam sobie Leszka Milera gdy byl Premierem.Wyjechal wtedy w delegacje do jakiegos tam kraju( nie pamietam dokladnie wiec nie chce strzelac) i gdy zapytal jak sobie poradzili tutaj z korupcja.Odpowiedz byla:Ucinamy rece.Na to Leszek Miller umilkl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ocochodzi




Dołączył: 15 Cze 2007
Posty: 369
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:42, 18 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy - troche Ci sie cos pomylilo, agentura pracowala nad sawicka okragly rok, w rok to mozna kazdego zlamac, to nie jest walka z korupcja to jest zmuszanie ludzi do korupcji co ma wydzwiek polityczny, bo sawicka byla wazna osoba w PO. Paranoje mamy w tym kraju, rozejrzyj sie lepiej dookola, byc moze ktos z Twoich "przyjaciol" to agent, ktory rozpracowuje Cie od roku i pewnego dnia obudzisz sie z reka w nocniku bo zaufales nie tej osobie, a przeciez nie jestes z ukladu i zaloze sie ze nie popierasz korupcji, mimo ze dajesz lekarzom i peilegniarka kase gdy ktos bliski z rodziny ma problem zdrowotny.

Rozumiesz juz?
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=Uy5F1O7WaRU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona: 1, 2, 3, 4   » 
Strona 1 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Poszukujemy foty agenta, który wrobił Sawicką
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile