W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Fall of the Republic  
Podobne tematy
Fall of the Republic42
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
9 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Odsłon: 11927
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:47, 27 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wg mnie ten pierwszy fragment jest ok.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:55, 28 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak Wam idzie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:23, 29 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Część 7 transkryptu (1:00:00-1:10:00)

Cytat:
-Senator z Południowej Karoliny, Pan DeMint wnosi poprawkę numer 1367.
-Senator z Nebraski.
-Zgłaszam sprzeciw w związku z poprawką DeMinta, gdyż wymusza ona dokonanie zmian w budżecie.
-Pani Przewodnicząca?
-Sprzeciw jest uzasadniony.
-Poprawka…
-Przykro mi, ale sprzeciw…
-Ja… odrzucam poprawkę.

Ludzie zaczynają zadawać sobie pytanie, dlaczego nie można przeprowadzić audytu Rezerwy Federalnej?

Przez ponad 90 lat z hakiem FED nigdy nie był zaudytowany; najpotężniejsza i najbardziej niezależna agencja rządowa ani razu nie została poddana audytowi. Jest to bezprzecznie przestępstwo przeciwko wolności tego kraju.

-Czy uważa pan, że byłoby to przyczyną problemów dla Fed-u lub ekonomii w ogóle, gdyby ustawa przeszła?
-Moje obawy w związku z ustawą polegają na tym, że jeśli GAO podejmie się kontroli operacyjnych aspektów naszych programów wraz z ich szczegółami, to podejmie się również oceny naszej polityki decyzyjnej, a to równałoby się ze skutecznym przejęciem polityki monetarnej przez Kongres.

- Czy uważa pan, że gdyby projekt ustawy przeszedł, ingerowałby bezpośrednio w stopy kredytowe, w ustalanie stóp kredytowych?
-Gdybyśmy podnieśli stopy procentowe w trakcie obrad, a komuś w Kongresie nie spodobałoby się to, mógłby powiedzieć: „Chcę, żeby GAO zaudytowało tą decyzję”, czy nie wyglądałoby to na ingerencję?
-Nie, nie wydaje mi się. To jest tylko poddanie decyzji ocenie, a państwo możecie robić co chcecie.

Rezerwa Federalna nigdy jeszcze nie została poddana audytowi zewnętrznemu. Gdyby tak się stało, jest bardzo prawdopodobne, że Greenspan, Bernanke i Volker, trafiliby po prostu za kratki.

Dziś rano podano do opini publicznej, że ustawa HR 1207 - projekt ustawy o audycie Banku Rezerwy Federalnej zostanie rozpatrzona,. Będzie to pierwszy niezależny audyt Rezerwy Federalnej w jej 96-letniej historii, który, już dawno temu powinien być przeprowadzony. Miesiące temu pytałem wiceprzewodniczacego Rezerwy Federalnej, „Kto otrzymał 1 billion dolarów funduszy, które Rezerwa Federalna rozdała krajowym instytucjom?” Odpowiedział wówczas: Nie zamierzam ci powiedzieć”. A niewiele czasu potem, zapytałem Prezesa Rezerwy Federalnej: Kto dostaje te pół biliona? Rozmawialiśmy o około 500 miliardach dolarów, które rezerwa przekazała zagranicznym bankom centralnym. „Komu przekazali te pieniądze?” A on na to: „Nie wiem”. Pół biliona dolarów i on nic o tym nie wie. Należało to zrobić o wiele wcześniej. Audyt Rezerwy Federalnej jest konieczny i mam przyjemność oznajmić, że…, że wkrótce ustawa będzie rozpatrzona.

Jedynym, tak naprawdę, sposobem na to, aby Ameryka wyszła z tego syfu jest całkowite zamknięcie FED-u. Pozbądźcie się FED-u! Musicie odzyskać mechanizm emisji pieniądza pod skrzydłami Rządu Federalnego, zamiast zlecać go FED-owi.

Dlaczego liderzy bankowości Alan Greenspan i Ben Bernanke w kółko powtarzali w wiadomościach, że stoją ponad prawem?

-Jak powinny przebiegać prawidłowe stosunki? Jak powinny przebiegać prawidłowe stosunki pomiędzy przewodniczącym FED-u, a prezydentem Stanów Zjednoczonych?
-Nie ma takiej agencji w rządzie, która jest w stanie uchylić działania, jakie podejmujemy. Jakie są stosunki, szczerze mówiąc, nie ma to znaczenia.

Ruch obywatelski domagający się, aby prywatna Rezerwa Federalna została znacjonalizowana gwałtownie rozprzestrzenił się na cały kraj. Nastąpił moment zwrotny. Teraz aroganccy bankierzy z banku centralnego z goniących stali się ściganymi. Planowali wykorzystać zainscenizowany przez siebie kryzys, aby wprowadzić wszechpotężny, centralny Bank Światowy.

Natychmiast wszystkie kraje wkraczają do akcji w tym samym czasie. Na szczycie G20 wspomina się o Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Mówią, że musi dostać pełnię władzy. I że potrzebujemy drugiegio systemu z Bretton Woods do podatków światowych.

Czym jest rząd światowy? Przez dziesięciolecia media zaprzeczały jego istnieniu. Lecz teraz mówią: „O tak, niedługo powstanie rząd światowy. Nowy bank światowy, któremu będziemy płacić nasze ‘podatki węglowe’”. Co to jest? To nic innego jak prywatne, wrogo nastawione, koropracyjne przejęcie władzy nad każdym suwerennym narodem na ziemi. A wtedy, gdy przyjrzysz się filozofii tych wodzów światowej korporacji, dostrzeżesz dominację nad biednymi, dominację nad ludnością. To wizja, gdzie ludzkie życie jest nie tylko tanie, nie, ludzkie życie nie ma żadnej wartości. Nie ma więc znaczenia co robią, mają racjonalne podstawy, aby pozbyć się większej ilości ludzi w imię wyższego interesu.

Są tak aroganccy i pewni siebie. Mówią: „Tak, to my utworzyliśmy Unię Europejską. To my stworzyliśmy euro”. I mówią to ludzie z grupy Bilderberg. „Zamierzamy utworzyć bank światowy. Zamierzamy utworzyć rząd światowy.” Wypowiadają to głośno i przejżyście.

Nagle, na całym świecie ich regionalne banki centralne rozpoznane zostały przez ludzi jako bezprawne, ukryte rządy, którymi właśnie są. Kontrolerzy wykonali ruch zbyt szybko i ujawnili swoje plany. Świat dojrzał poprzez rządzących, poprzez marionetkowe rządy, globalnych architektów pociągających za sznurki.

Gdzie są Amerykanie? Dlaczego utracili swoją godność? Co ich powstrzymuje przed mówieniem o tym głośno? Czemu siedzą cicho jak mysz pod miotłą? Jak mogą podziwiać tych żałosnych polityków?

„Nie”. Po prostu powiedz „Nie”. Po prostu powiedz „Nie” Po prostu powiedz „Nie”


-Usiądź.
-Mam pytanie w imieniu tego młodego człowieka. On ma prawo być reprezentowany. Jestem jego ojcem.. I chcę porozmawiać z tobą twarzą w twarz.

Wy oszuści. Nie jestem lobbystą z całymi tymi pieniędzmi, aby wypchać wam kieszeń, abyście mogli oszukiwać obywateli tego kraju. Ja odejdę, a wy możecie robić cokolwiek do diabła uważacie. Pewnego dnia Bóg stanie przed wami i was osądzi jak i całą resztę waszego cholernego szemranego towarzystwa z Kapitolu. I wtedy dostaniecie to na co zasługujecie.

Ponieważ społeczeństwo zaczyna zdawać sobie sprawę z faktu, że Barack Obama z zimną krwią zdradził przysięgę złożoną Amerykanom, media rządowe i liderzy demokratów odwołują się do taktyki dziel i rządź.

Myslę, że są oni sterowanym ruchem społecznym, sam oceń tych co przynoszą swastyki czy inne tego typu symbole na spotkanie dyskusyjne na temat opieki zdrowotnej.

Przytłaczająca część zaciekle demonstrujących niechęć do prezydenta Baracka Obamy opiera się na fakcie, ze jest on czarny.

Rozpaczliwie próbując przebić się ze swoim programem uskuteczniają zagrywki rasowe i klasowe.

Zaczynasz się zastanawiać czy faktycznie słowo „socjalista” stało się zaszyfrowanym słowem, tak czy inaczej ”socjalista” staje się nowym synonimem słowa czarnuch.

Kiedy usłyszałem jak ludzie czepiają się Pierwszej Damy, i ilości personelu, jaki posiadają… Dla mnie brzmi to jak rasizm.

Jest niezmiernie ważne, że rządzący nastawiają społeczeństwo przeciwko sobie wzdłuż lini podziału Republikanin-Demokrata, liberał-konserwatysta, czarny a biały. Dopóki ludzie walczą ze sobą, nigdy nie będą mogli się zjednoczyć i usunąć korporacyjną dyktaturę, która posiada nielegalnie zdobytą władzę pod przykrywką doktryny bezpieczeństwa narodowego. Podobnie jak George W. Bush zdradził swoich głupich zwolenników, tak samo musi robić Obama. Ponieważ jest on lojalny jedynie swoim zagranicznym panom.

Prezydent Obama dziś nominował Bena Bernanke na drugą czteroletnią kadencję jako przewodniczącego Rezerwy Federalnej. Prezydent nazwał swoje działania w związku ze światowym kryzysem finansowym jako „śmiałe i nowatorskie rozwiązania”.

Jako znawca przyczyn wielkiego kryzysu, jestem pewien, że Ben nigdy nie wyobrażał sobie, że stanie się częścią teamu odpowiedzialnego za ochronę przed następnym; a jego doświadczenie, temperament, odwaga i kreatywność są tym wszystkim co pomogło mu to osiągnąc. I to dlatego ponownie wyznaczyłem go na kolejną kadencję jako Przewodniczącego Rezerwy Federalnej.

Tak więc Obama wyjaśnił to dosyć jasno swoimi działaniami, nie słowami, swoimi działaniami, kto jest jego mocodawcą, dla kogo pracuje i komu służy. I na pewno nie jest to społeczeństwo Ameryki.

To jest tak oczywiste dla każdego bacznego obserwatora, że prezydent Stanów Zjednoczonych nie jest osobą mającą realną kontrolę. Czy to Gerald Ford czy Jimmy Carter czy Ronald Reagan czy, czy Clinton czy Bush czy Bush, Obama niczym się nie różni. A myślenie, że jest on niezależną postacią to po prostu szaleństwo. Jak mawiał Franklin Delano Roosevelt, „Prezydenci są dobierani, a nie wybierani”.

Obama zobowiązał się, że zakończy działalność NAFTA i GATT i od tego momentu robił wszystko, aby je obydwie umocnić. Obama obiecał, że będzie miał najbardziej przejrzystą administrację w historii, a naprawdę jest bardziej tajemniczy niż byli Bush i Cheney, robi nwet tajemnicę z tego, kto odwiedza Biały Dom.

Mogę z całą stanowczością przyrzec.
Jeżeli twoja rodzina zarabia mniej niż 250 tysięcy dolarów rocznie…
Jeżeli zarobiasz mniej niż ćwierć miliona dolarów rocznie…
Jeżeli twoja rodzina, we dwójkę zarabiacie mniej niż 250 tysięcy dolarów rocznie…
Twój podatek nie wzrośnie choćby nawet o centa.
Twoje podatki nie pójda w góre.


Powodzenia w synchronizacji tekstu!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:45, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

znalazłem napisy angielskie: http://subscene.com/s.aspx?subtitle=Fall.....subtitles]

Napisy sprawdziłem na wersji wmv (1,35gb) z torrentów, wydają się być poprawne. Zatem z braku innych opcji niedługo zaczynam przekład swoich części:

0-10 min
20-30 min
43:30-54:20 min
1:26:55-1:37:50 min
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:09, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem że tłumaczenie trwa, a synchro zostawiamy na koniec. Co jest juz po synchronie? Jak to wygląda? Pokazcie który ma Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:49, 02 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już synchro części 8 mam praktycznie zrobione. Zostały jeszcze ostatnie niedobitki, związane z lepszym przetłumaczeniem specyficznej żargonowej angielszczyzny. Ale to takie raczej finalizujące poprawki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nixensen




Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 2
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 05 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć chłopaki. Jak wam pomóc z tym tłumaczeniem? Osobiście mogę zaoferować zrobienie korekty i adjustacji, jesli jeszcze pozostała jakaś część. To się strasznie ciągnie Smile choć jestem pełen podziwu - szacunek dla Was Wszystkich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:10, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyuss napisał:
znalazłem napisy angielskie: http://subscene.com/s.aspx?subtitle=Fall.....subtitles]

Napisy sprawdziłem na wersji wmv (1,35gb) z torrentów, wydają się być poprawne. Zatem z braku innych opcji niedługo zaczynam przekład swoich części:

0-10 min
20-30 min
43:30-54:20 min
1:26:55-1:37:50 min


Tylko to już zostało?

Tutaj jest dokończenie części 10:

Cytat:
Globaliści, którzy wiedzieli, że Obama zamierza promować ich plan, chcą uczynić z niego superbohatera o którego decyzje nikt nie będzie pytał. Ludzie będą bardziej zaabsorbowani tym z kim się pokazuje, gdzie jest, co mówi lub jak jest ubrany. Idea zrobienia z niego celebryta jest dla tych ludzi ważna ponieważ społeczeństwo będzie mniej skłonne pytać: ,,Co on robi?". To dal tego jest to dla nich takie ważne. Podobne plany socjalnej kontroli były realizowane w ciągu ostatnich 30 lat przez pracowników Fundacji Forda gdzie pracował Obama. Wiele strategii używanych do kontroli populacji zostało rozwiniętych przez Edwarda Bernayesa, autora terminu ,,public relations". Bernays stwierdził, że wyprodukowanie władczego guru, który będzie powtarzał ciągle te same frazesy pozwoli utwierdzić pragnienia w podświadomości mas. Tak, możemy. Tak, możemy. Masy nawinie podążą za liderem i jego paplaniną. Tak, możemy. Tak, możemy. Tak, możemy. Damy radę. Tak, możemy. Tak, możemy. Odpowiedzmy z ponad czasową wiarą, która zjednoczy ludzkie dusze: Tak, możemy. Dziękuję wam. Teraz te techniki są stosowane z destruktywnym efektem na całej populacji. Obama jest ostatnią wersją kontrolera umysłów XXI wieku. . Inżynierowie psychicznego pola walki liczą, że Obama zakończy plan zapoczątkowany dekady temu. Za ich planami zniszczenia gospodarki na rzecz globalnej jedności konstruowany jest globalny szkielet drakońskiego prawa ustanawiającego neo – feudalne poddaństwo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:42, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faraon napisał:

Tylko to już zostało?


To części które zrobiłem-przetłumaczyłem.

Synchro mi nie idzie... Smile
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:04, 06 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kyuss: daj, pomogę Ci, GG Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:14, 08 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wrzucam 11-tkę:

Cytat:
I to był Al Gore, bohater ruchu obrońców środowiska, który był człowiekiem od czarnej roboty w administracji Clintona polegającej na wciśnięciu do gardła porozumienia NAFTA niechętnemu Kongresowi. A teraz to jest świetny układ dla naszego kraju, Larry, i pozwól mi wyjaśnić dlaczego. Al Gore, który przepchnął układ NAFTA i GATT jest teraz jednym z najważniejszych flagowych bojowników agendy elit.
To... Ja tobie nie przerywałem., Okay, teraz, aa.., aa.., chłopaki. No cóż, może ty tylko ... to jest... NAFTA.
Dlaczego? Ogromna ilość etatów w sektorze produkcyjnym przeniesiono z Kanady do Stanów Zjednoczonych z powodu 15%-owej różnicy w płacy. Płacimy pracownikom mniej niż w Kanadzie. A teraz, kiedy masz różnicę 7 do 1 w płacy pomiędzy USA a Meksykiem usłyszysz gigantyczne ssanie. Teraz... To jest lekcja polityki, lekcja interesów. On służy za twarz promującą schemat handlu emisjami dwutlenku węgla, który nie tylko spowoduje podniesienie podatków każdemu Amerykaninowi, ale również przekaże naszą narodową suwerenność i prawa w ręce tyranicznego rządu światowego, a wszystko to w imię ratowania Ziemi. Czy jest to prawodawstwo na temat którego byśmy teraz tutaj dyskutowali? Czy jest to coś z czego będziesz miał jakąś korzyść? Jeśli uważasz, że powodem dla którego zajmuję się tą kwestią od 30 lat jest chciwość, to znaczy, że mnie nie znasz. Wolę działać niż tylko o tym mówić. Czy uważasz, że jest czymś złym robienie interesów w tym kraju? Proszę po prostu o jasność [i jestem z tego dumny] w kwestii stosunków. Jestem z tego dumny.
Jestem doktor Tim Ball i jestem klimatologiem. Posiadam doktoraty z klimatologii na Uniwersytecie Londyńskim oraz Queen Marry Collage. Przez 9 lat studiowałem klimatologię w czasie służby w Kanadyjskich Siłach Powietrznych, co było kluczową kwestią jeśli chodzi o latanie, a potem studiowałem na uniwersytecie. Tak więc zasadniczo klimatologią zajmuję się przez całą swoją karierę. Początkowo nazywano nas sceptykami klimatycznymi. Tylko, że wszyscy naukowcy są sceptykami. Jeśli nie jesteś sceptykiem, nie jesteś naukowcem. I wtedy kiedy to już nie działało, wtedy wyszli z oskarżeniem, że jesteśmy tymi którzy kwestionują zmiany klimatu. Pamiętam, kiedy po raz pierwszy nazwano mnie osobą negującą zmiany klimatu - to było w brytyjskim „Times of London”, i oczywiście słowo "negujący" zostało celowo wybrane z powodu konotacji z negacją Holokaustu.


Tak więc było to nie tylko oskarżenie o ignorowanie prawdy, ale o ignorowanie jej w bardzo podły sposób. Teraz oczywiście śmieję się z tego ponieważ cała moja kariera została sprowadzona do negowania zmian klimatu. Poświęciłem swoją karierę na edukowanie ludzi na temat tego jak klimat zmienia się w sposób naturalny. Tak więc nie jestem tym który neguje zmiany, to wszystko jest oczywiście częścią polityki. Za czasów nazistów było coś takiego jak nauka o rasie. Mieli oni szaloną teorię eugeniki, aryjskiego dziedzictwo i całą resztę tej... absolutnie dziwacznej pseudo-nauki. Nie było żadnych empirycznych pomiarów ani testów na poprawność tych teorii. Oni tylko zapewniali o ich słuszności. I jeśli będąć profesorem sprzeciwiłbyś się im wtedy Gestapo przyszłoby i zabrało cię. Obecnie jesteśmy niebezpiecznie blisko podobnej sytuacji. Jakikolwiek naukowiec lub inna osoba mająca odwagę powiedzieć: "teoria globalnego ocieplenia Ala Gora to absurdalny nonsens" jest w niebezpieczeństwie. Możesz zostać zwolniony z państwowej posady a na wielu uniwersytetach byłbyś zagrożony. To jest rzecz jasna coś co nazywa się "ad hominem", czyli jeśli nie jesteś w stanie odeprzeć czyichś argumentów racjonalnie, zaczynasz taką osobę atakować. I widać to w używanych słowach, widać u Ala Gora nazywającego swych przeciwników "flat earthers", czyli głosicielami poglądu o tym, że Ziemia jest płaska.

Panie Kongresmenie, zaczął pan zaprzeczać konsensusowi w nauce; konsensus jest w nauce. Musiał pan nie słyszeć przesłuchań które odbywały się przez ostatnich kilka dni, w trakcie których dziesiątki ekspertów, którzy tu przyszli przedstawili całkowicie odmienny pogląd.
No cóż, są...
A wiec, ja..., ja..., ja sugerowałbym wrócić i spojrzeć w treść przesłuchań, które odbyły się przed tą komisją.
Są ludzie, którzy wciąż wierzą, że lądowanie na Księżycu zostało zainscenizowane na planie filmowym w Arizonie.
Nikt z nas czegoś takiego nie twierdzi; wiem, że lubisz posługiwać się tymi sprytnymi anegdotami. To nie miejsce na pretensjonalne wypowiedzi.
Mówimy tu o przeniesieniu milionów miejsc pracy poza naszą ekonomię, poza nasz kraj.
Richard Lindzen, profesor fizyki atmosferycznej w Massachusetts Institute of Technology wyraził to wiele lat temu, mówiąc: "konsensus został osiągnięty zanim zaczęły się jakiekolwiek badania". I wtedy naukowcy tacy jak ja zatrzymali się i powiedzili: "Zaraz, zaraz. Mam z tym problem!"
"O, patrzecie, opłacany przez kompanie naftowe, nie ufajcie temu gościowi". To co mówi międzynarodowa społeczność naukowców jest poprawne. Nie ma żadnych uzasadnionych podstaw, aby temu zaprzeczać.
I teraz słyszysz same argumenty to potwierdzające, słyszysz je od większości naukowców. Ci o których oni ciągle mówią to..., początkowo IPCC liczyło 3600 naukowców. Teraz ich liczba spadła do 2500. To są ludzie o których oni mówią.

Ale kiedy się temu przyjrzeć to większość z nich jest biurokratami, oni nie są w ogóle naukowcami. W zasadzie bardzo niewielu z nich jest ekspertami od klimatu. Teraz, konsekwencje tego, tego czy to wszystko jest spowodowane wytworzonym przez człowieka dwutlenkiem węgla jest według mnie dyskusyjne. Jeśli to nie dwutlenek węgla jest przyczyną zmian klimatu, to co je powoduje? Jakie są najważniejsze czynniki? Tak więc, oni są zasadniczo tymi, którzy zostali odrzuceni przez Międzyrządowy Panel ds. Zmian Klimatu. To niewiarygodne dla mnie, że oni pojawiają się i ignorują wpływ Słońca. Każdy wie, że gdy słońce zmniejsza się, robi się chłodniej. Zauważyliście to, prawda? Podczas zaćmienia temperatura spada, ptaki robią się podekscytowane i tak dalej. Kiedy przyjrzysz się sezonowym zmianom na Słońcu jak możesz sugerować, że nie ma ono wpływu? To znamienne. Przedstawianie fałszywych informacji naukowych nie jest sposobem na uporządkowanie środowiska. Mówienie obietnicami i insynuacjami nie pomoże środowisku. Globaliści zaciągnęli do wspópracy ruch obrońców środowiska. Jest bardzo wiele prawdziwych problemów środowiskowych z którym trzeba się zmierzyć, jak inżynieria genetyczna, w której mieszają genomy roślin, zwierząt, owadów. Wyrzucanie odpadów toksycznych do oceanów. Nikt nie chce oddychać zanieczyszczonym powietrzem, pić zatrutej wody. Ale globalny podatek węglowy tego nie dotyczy. To jest dosłownie podatek od oddychania. Wyjdź na ulice lub porozmawiaj z przyjaciółmi, sąsiadami i spytaj ich: "Hej, czy powinniśmy zakazać dwuwodorku tlenu? On jest zły dla środowiska." Przeciętna osoba podpisze się pod petycją o zakazanie wody. Tak, właśnie. Dwuwodorek tlenu to woda. Podobnie jest z solą kuchenną. Chlorek Sodu.

W dokładnie ten sam sposób elita zakazuje dwutlenku węgla. Oooo, dwutlenek! Jak przerażająco brzmi ta nazwa. Ale prawda jest taka, że to jeden z czterech elementów życia na tej planecie: tlen, dwutlenek węgla, woda i światło słoneczne. A jeśli elita chce opodatkować i określić jako toksyczny odpad jeden z podstawowych elementów życia, dwutlenek węgla, to może też regulować i kontrolować każdy aspekt naszego życia. I zamknąć każdy interes, który nie jest częścią New World Order. Pomysł, że dwutlenek węgla jest substancją szkodliwą to zasadniczo tak, jakby mówić, że ludzkość jest zarazą lub rakiem, którego należy się pozbyć. Ludobójstwo. Członkowie tej środowiskowej koterii wokół Obamy, wokół Holdrena, teoretyka anty-rozwoju, który jest teraz doradcą naukowym Białego Domu, w rzeczywistości doradcą anty-naukowym; oni argumentują, że dzieci są węglowymi potworami, węglowymi maszynami, a za każdym razem kiedy wydychasz dwutlenek węgla jesteś źródłem zanieczyszczenia planety. To jest całkowicie anty-ludzka doktryna. Wykorzystują ruch obrońców środowiska do promowania swojej rzeczywistej agendy, którą jest globalizacja, federalizacja i władza. Doradca Gordona Browna żąda eksterminacji połowy ludności Wysp Brytyjskich. To jest coś co próbowali zrobić Hitler i Stalin. Nie udało im się. Czy Gordonowi Brownowi się uda? Możesz poczytać o tym w oświadczeniach tych szaleńców. Radykalni obrońcy środowiska, fanatyczni maltuzjaniści, ekolodzy, jakkolwiek chcesz ich nazwać, reprezentują ideologię ludobójstwa, która może być wyczerpująco udokumentowana, do znudzenia, w ich wypowiedziach. Kiedy Gore powiedział, że kwestie naukowe są rozstrzygnięte, podniósł się alarm w mediach, a potem także wśród wielu innych ludzi, którzy wiedzieli, że to nieprawda. Inni naukowcy zaczęli wtedy przyglądać się temu i oczywiście im więcej badali sprawę tym bardziej zdawali sobie sprawę, że nie, nauka nigdy nie jest rozstrzygnięta. To co teraz upada to ruch środowiskowy, który nie jest niczym innym jak fałszywą nauką. Niczym innym. Jeśli naprawdę wierzymy w środowisko, jeśli naprawdę wierzymy w wolność, jeśli naprawdę wierzymy w prawdę, musimy dojść do jakichś prostych odpowiedzi.

Teraz, porozumienie z Kyoto, które zawarte zostało w...


Jakie części jeszcze zostały?
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:39, 10 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewiele mamy, tyle naliczyłem:

2,4,5,7,9,10,11

Mogę 13 teraz zrobić.

Jak idzie synchro?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:20, 11 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To wcale nie jest niewiele, w zasadzie to już większość - skąd ten pesymizm? Smile
Zrobiłem rozpiskę całości, bo się można pogubić. Pogrubione części są przetłumaczone, w nawiasie zaznaczyłem te, które ktoś wziął:

1) 0:00:00 -> 0:10:00 (Kyuss)
2) 0:10:00 -> 0:20:00
3) 0:20:00 -> 0:30:00 (Kyuss)
4) 0:30:00 -> 0:40:00
5) 0:40:00 -> 0:50:00
6) 0:50:00 -> 1:00:00 (Kyuss)
7) 1:00:00 -> 1:10:00
8] 1:10:00 -> 1:20:00 (Kyuss)
9) 1:20:00 -> 1:30:00
10) 1:30:00 -> 1:40:00
11) 1:40:00 -> 1:50:00
12) 1:50:00 -> 2:00:00 (davidoski)
13) 2:00:00 -> 2:10:00 (Faraon)
14) 2:10:00 -> 2:20:00
15) 2:20:00 -> 2:30:00

Wezmę 12) bo chyba nikt tego nie robi.
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:55, 20 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podbije troche watek, bo nie moge sie doczekac kiedy bedzie gotowe. Zyjcie wiecznie!
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:07, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę się obijałem ostatnio, przyznaję się bez bicia, ale usiądę do tego w końcu.
Ciekawe jak tam Kyuss i Faraon sobie radzi.

Kyuss, Faraon,

żyjecie?
_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety ostatnio sieć łapię nieregularnie więc z dala od kompa się trzymam. Jednak robotę trzeba godnie zakończyć.
Po pierwsze skompletujmy transkrypt, jako że już straciłem orientację kto co ma, proszę o krótkie pw od zainteresowanych.

Zrobione prze zemnie fragmenty to nadal:

0-10 min
20-30 min
43:30-54:20 min
1:26:55-1:37:50 min
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:08, 21 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja 8 część z YT, co do przetłumaczenia której się na samym początku zadeklarowałem, mam praktycznie zrobioną ... brakuje może z 1,5 h pracy i odrobiny zmotywowania do kompletnej jej sfinalizowania łącznie z pełnym synchro. Mam nadzieję, że tej części nikt akurat nie robił bo inaczej robota w pewnym sensie na marne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Teodoryk




Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 834
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:35, 30 Lis '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak tam Smile, bo jestem "w gorącej wodzie kompany" i już się nie mogę doczekać Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Barbarossa




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 93
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 03 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktos jeszcze nad tym "majstruje" czy juz wszyscy stracili zapal? Pamietajcie, ze prawdziwego mezczyzne poznaje sie po tym jak konczy, a nie jak zaczyna!
_________________
Per aspera ad astra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:20, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja straciłem zapał bo inni stracili. Nie wiem czy jest ktoś od synchro czy każdy robi na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:34, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No własnie Kyuss. Powiedz jak to widzisz, bo nie chcę nikomu wchodzić w drogę. Mogę zrobić synchro swojej części (7), ale z nakładaniem napisów to już zostawiam fachowcom, bo części transkryptu nie pokrywaja się z częściami na youtube. No i zacznę tłumaczyć 14, bo ma padać na weekend;)
Faraon, nie trać zapałuSmile Zrób sobie piramidkę z kamyków feng-shui przy komputerze i wszystko będzie grałoWink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:05, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie marudzić Smile

12-ta część:

Cytat:
Kyoto i interesujące okazało się kilka rzeczy, po pierwsze – wszystkie kraje musiały uczestniczyć w ustaleniach z Kyoto, ale nie wszystkie musiały podejmować działania. Tylko kraje rozwinięte były zobowiązane do redukcji emisji CO2. Kraje rozwijające się nie musiały tego robić. Oczywiście w tamtym czasie Chiny były - w pewnym sensie można twierdzić, że nadal są – krajem rozwijającym się. Tak więc Chiny nie były zobowiązane spełniać żadnych kryteriów z Kyoto, podobnie jak Indie. Naturalnie Stany Zjednoczone nie przystąpiły do protokołu. I co ciekawe Senat amerykański głosował 95 do 0 przeciwko porozumieniu, mimo że Al Gore był wtedy wiceprezydentem. Szczęśliwie dla niego nie musiał głosować. Tak więc 95 do 0 przeciwko porozumieniu ponieważ Senat wiedział, nie, to jest .... to jest socjalistyczna dystrybucja bogactwa, to jest ... to będzie kosztowało utratę miejsc pracy w gospodarce i dlatego wyrzucili to do kosza. Teraz mówi się nam, że musimy kupować pozwolenia na emisję CO2. Innymi słowy, jeśli zgrzeszyłeś emisją CO2 musisz kupić pozwolenie, co jest zwyczajnym oszustwem: ktoś twierdzi, że dzięki temu posadzony zostanie akr trawy gdzieś w trzecim świecie, chociaż to nigdy nie nastąpi. Zabierają twoje pieniądze i śmieją się całą drogę idąc z nimi do banku. Mówią, że aby odkupić twoją winę musisz kupić pozwolenie na emisję CO2. Rozmowa o trucicielach dwutlenkiem węgla. Mówisz o nich...
Z tego co wiem w 1997 roku kiedy byłeś wiceprezydentem, dyrektor generalny Enronu, Ken Ley, był zaangażowany w rozmowy z tobą w Białym Domu na temat pomocy w rozwoju tego rodzaju polityki, tego systemu handlu emisjami. Jest tak, czy nie? Są raporty na ten temat. Nie wiem, ale... ale... Ja... Ja spotykałem się z... Kenem Lay-em tak jak mnóstwo innych ludzi zanim ktokolwiek wiedział..., że on był oszustem. Właśnie, i jasno teraz widzisz dlaczego tak wielu z nas jest zaniepokojonych tego rodzaju handlem emisjami... podatek, który dosłownie wywróci do góry nogami [Nie znałem go wystarczająco dobrze, aby go nazwać...] gospodarkę energetyczną tego kraju... Tak więc ty... ty... Ale ty go znałeś wystarczająco dobrze aby pomóc opracować schemat handlu emisjami; i wiemy naturalnie, że Enron i grube ryby z Wall Street, jak Goldman Sachs – a wiem, że masz powiązania bieznesowe z Goldman Sachs --- [Nie] Cóż, są na ten temat raporty. Czy nie jest właśnie tak? Nie, chciałbym, aby tak było. Z dyrektorami... jesteś partnerem w firmach z dyrektorami z Goldman Sachs. Tak więc, jeśli nie jesteś... Al Gore jest największym mistrzem kantu w historii nowoczesnej. Ten facet twierdzi, że wynalazł Internet, pomimo że udowodniono mu, że jest kłamcą, i uniknął kary. Udało mu się jako wiceprezydentowi przepchnąć NAFTA i GATT. Obniżyło to standard życia w USA i Meksyku i prawie całkowicie zniszczyło przemysł w naszym kraju. A teraz mówi, że należy płacić jemu oraz jego prywatnej firmie ustanowionej przez Enron podatek węglowy od oddychania. Jeśli chcesz kupować propagandę Ala Gore’a, proszę bardzo. Ale zanim to zrobisz, powinieneś przynajmniej spojrzeć na to, co on mówi. W 1998 roku odbyło się w Białym Domu spotkanie w którym uczestniczyli Al Gore, Bill Clinton, Ken Lay oraz Lord Brown.
Dobrze, wiec kim byli ci ludzie? Wiemy, że jeden był prezydentem, a drugi wiceprezydentem. Ken Lay, oczywiście, był prezesem Enronu. A Enron był głównym graczem na rynku kredytów węglowych i jego handlem, oraz w rzeczywistości zamierzał zarobić na tym ogromne pieniądze. I..., dlatego była to część, sądzę, część upadku Enronu. A Lord Brown był oczywiście głową największej firmy naftowej na świecie i poszukiwali sposobu na zdobycie udziałów w tym co się dzieje teraz, gdy firmy energetyczne stają się wielkimi promotorami zielonej, alternatywnej energii i tego wszystkiego. Oni wywęszyli sposób na zrobienie dużego interesu i weszli w to, aby znów wyglądać na „zielonych”, czyli przyjaznych środowisku. Kiedy zbliżało się głosowanie nad 1200 stronicową ustawą o emisji gazów cieplarnianych przewodnicząca obradom Nanci Pelosi nie pozwoliła Republikanom ani nawet członkom swej własnej partii zobaczyć treści ustawy aż do ostatnich minut przed głosowaniem. Lider mniejszości republikańskiej, John Boehner, wziął udział w rzadko spotykanej obstrukcji parlamentarnej i czytał sekcja po sekcji szokujące zapisy ustawy.
Naprawdę niechętnie to robię, ale jeśli 300-stronicowa poprawka jest wnoszona o 3:09 nad ranem obywatele amerykańscy mają prawo widzieć co znajduje się w tej ustawie i nad czym będziemy głosować. Strona 48: każdy departament egzekwujący prawo budowlane otrzymujący dotację zgodnie z przepisami sekcji A powinien powołać zespół składający się z co najmniej jednego urzędnika prawa budowlanego zatrudnionego na pełnym etacie, jednego planisty miejskiego i jednego urzędnika ds. zdrowia publicznego. Mogę was zabrać do Chickasaw w Mercer County, moim dystrykcie; nie ma tam żadnej osoby pracującej na pełnym etacie na potrzeby miejscowości, ani jednej! Zastanówcie się nad takim przymusem zawartym w tej ustawie. Tak więc nie tylko powiemy ci jakie będzie prawo, ale powiemy ci też ile ludzi powinieneś zatrudnić aby je wprowadzić. Strona 41: Ustalić każdy obszar geograficzny na terenie Stanów Zjednoczonych, na którym nie ma Federalnej Agencji Sprzedaży Energii. Bo wiesz, nie możemy przesyłać energii na terenie kraju bez Federalnej Agencji Sprzedaży Energii. Robimy tak cały czas, ale teraz będziemy musieli mieć nową instytucję federalną aby to robić.
Standardy budowlane Kaliforni mają być teraz narzucone na każdą społeczność w Ameryce. Nie będziesz miał prawa do własnych standardów budowlanych w swojej społeczności czy stanie. Nie, do cholery! Rząd federalny powie ci jakie są standardy. Szybko stało się jasne dlaczego Pelosi i przywódcy demokratyczni tak rozpaczliwie próbowali utrzymać w tajemnicy treść ustawy przed głosowaniem. Teraz, na podstawie tej ustawy, rząd federalny będzie miał kontrolę praktycznie nad każdym aspektem życia obywateli amerykańskich. To czas, aby wstać i powiedzieć, „Musimy wybrać”. Wybieramy wolność albo wybieramy tyranię. Jedno z dwóch. Ustawa reprezentuje tyranię i interwencję rządu federalnego. Oto nasz wybór.
Co dziś wybierzemy? Wybierzemy wolność czy tyranię? Wiem, że będziemy mieć samotne matki jak ostatniego lata, które nie mają środków na zapłacenie rachunku za benzynę i gaz. Nie robicie wielkiej rzeczy, krzywdzicie uczciwe rodziny próbujące sobie poradzić, a to będzie dla nich gwóźdź do trumny. To łamie mi serce. To jest, rzecz jasna, podatek węglowy od aktywności ekonomicznej: rolnictwa, przemysłu, prawdziwej produkcji tutaj wewnątrz Stanów Zjednoczonych. Doprowadzi to do zamknięcia nawet tych nędznych resztek przemysłu, który jeszcze mamy po upadku producentów samochodów z Detroit, ich podwykonawców i tak dalej. Każda dom i działalność gospodarcza w Stanach Zjednoczonych będzie regulowana i kontrolowana na poziomie federalnym. Obowiązkowe inspekcje domów będą przeprowadzane przez inspektorów federalnych, a wszystko to na koszt właściciela domu. W Nowym Jorku nazywani są policją środowiska.
Dzisiaj niespodziwana wizyta w markecie w Chinatown na Brooklynie. Za każdy dzień nie spełnienia wymogów otrzymujesz ogromne grzywny. Zobaczmy stronę 235: Sekretarz może nałożyć i ściągać opłaty inspekcyjne na pokrycie kosztów inspekcji. Tak wiec, po pierwsze: mogą wejść, rząd federalny może wejść, skontrolować twój dom, a potem przysłać ci za to rachunek. A jeśli stwierdzą, że nie spełniasz przepisów tego nowego prawa federalnego, Sekretarz nałoży na ciebie areszt za łamanie przepisów tej sekcji. I dalej patrząc na stronę 236: Każdy dzień bezprawnego zajmowania lokalu ma być postrzegany jako oddzielne naruszenie przepisów. Ustanawiamy Gestapo globalnego ocieplenia, które dosłownie może wejść... i teraz ten nowy termin „bezprawne zajmowanie lokalu”. Tak więc, teraz w myśl tej ustawy życie w swoim domu jest bezprawne. To jest śmiechu warte. A najgorsze, że węglowy car w ponad 35 agencjach federalnych otrzymuje nieograniczoną władzę dyktatorską narzucania podatku na wszelkie formy emisji dwutlenku węgla.
Komisarz zielonej policji jawnie chwali się, że będzie miał władzę wybiórczego narzucania nowego prawa w poszczególnych przypadkach. To zabawne, bo kiedy mówię ludziom jak zarabiam na życie ich pierwsza odpowiedź zwykle brzmi: „Jesteś z policji środowiska? Nie ma środowiska w Nowym Jorku.” Przy użyciu tej nowej władzy „zielona” mafia może przejąć całą ekonomię poprzez wybiórcze narzucanie prawa. Wiemy, pani przewodnicząca, że ten narodowy podatek energetyczny będzie kosztował obywateli amerykańskich 2 biliony dolarów. Wiemy to. Wiemy, że spowoduje to utratę 2.5 miliona miejsc pracy każdego roku. Wiemy to. Jaki jest sens tego, gdzie tu korzyść? Te same banki centralne, które ukradły ponad 50 bilionów dolarów z narodowych budżetów na całym świecie, tworzą teraz nowe oszustwo oparte na derywatach poprzez system podatku od emisji dwutlenku węgla. Przy tym poprzednia piramida Ponziego wydaje się niczym. Właśnie miliśmy okazję zobaczyć finansową zapaść w tym kraju, w rodzaju ....

_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
davidoski




Dołączył: 29 Gru 2008
Posty: 889
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:15, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na osłodę oczekiwania przygotowałem jedną część. Kilka rzeczy jeszcze do poprawienia, ale to na razie tylko próbka.
Enjoy!


Fall of The Republic (PL) - 4/15


_________________
The Truth Hurts
http://bankowaokupacja.blogspot.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kyuss




Dołączył: 26 Cze 2009
Posty: 250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:52, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pełny transkrypt dałoby się już wrzucić, synchro to inna bajka.
_________________
The storm is coming.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:44, 04 Gru '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Davidoski : bardzo dobre tłumaczenie! Mozesz zmienić jednak kolor napisów na żółty?


I raczej jakiś standard trzeba ustalić. Np. czcionka Arial CE, 12pkt, Pogrubienie, Cień na 1 pkt Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Sprawy techniczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Fall of the Republic
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile