W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Przepustki do internetu  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
7 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1031
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:13, 19 Paź '09   Temat postu: Przepustki do internetu Odpowiedz z cytatem

http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Kasp.....omosc.html
Oto fragment
Cytat:

Kaspersky mówi, że gdyby mógł zmienić architekturę Internetu, to wprowadziłby przepustki, policję internetową i międzynarodowe umowy w sprawie przestrzegania standardów bezpieczeństwa w Sieci. Kraje, które nie przystąpiłyby do tego porozumienia, według wyobrażeń Kasperskiego byłyby odcinane od Internetu.

Czy wam podoba się ten pomysł tak samo jak mi ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:07, 19 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego uzywam Avasta Laughing
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Faraon




Dołączył: 11 Paź 2009
Posty: 364
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:56, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Brukseli powinni ten pomysł wziąć na tapetę...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewdzięczny zdrajca internautów, dorobił się kupy szmalu na tym gównie i teraz się mądrzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to odnowienie licencji Kasperskiego poszły się jebać, czas na zmiany
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamkalosze




Dołączył: 24 Wrz 2008
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:18, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oprogramowanie mają dobre, ale nie chcę z niego korzystać jeżeli producent wypuszcza w świat takie opinie; avasta też nie chcę; co jeszcze jest w miarę godne polecenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
woody_alen




Dołączył: 03 Sty 2008
Posty: 31
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:35, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
oprogramowanie mają dobre, ale nie chcę z niego korzystać jeżeli producent wypuszcza w świat takie opinie; avasta też nie chcę; co jeszcze jest w miarę godne polecenia?

Kaspersky na reset trialu:D korzystasz z ich oprogramowania nie wspierajac ich finansowo, wrecz przeciwnie Very Happy dobry jest tez NOD32[/code]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theonly




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:55, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Linux hehe Very Happy I brak problemów z wirami .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa




Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:20, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spyware Doctor też jest całkiem całkiem -> zawsze coś usunie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wiraz




Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 477
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:14, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

COMODO od 2 lat i dalej xp bangla.. kaspersky.. oni robili dobre antyviry.. w 1998 nie było za duzego wyboru:P
qrde, moze kgb/gru kaze mu tak mowic? moze bill gates tez byl dobrym czlowiekiem? tylko zarobili pierwszy szmal, wpadli
w 'złe' towazystwo, nowi koledzi sie nimi 'zaopiekowali', hehe.. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DarkTech




Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1218
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:11, 20 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kaspersky mówi, że gdyby mógł zmienić architekturę Internetu, to wprowadziłby przepustki, policję internetową i międzynarodowe umowy w sprawie przestrzegania standardów bezpieczeństwa w Sieci.

Ciekawe co ma na myśli Kaspersky mówiąc o standardach bezpieczeństwa... Najlepszym systemem operacyjnym do internetu jest taki który na dysku nie zapisze i nie zmodyfikuje bez wyraźnego zezwolenia nawet jednego bita. Idealnym wydaje się być system działający z samodzielnie stworzonej płyty Live CD. (Przydatne zakładki, zaszyfrowany magazyn loginów i haseł itd znajdują się wówczas na krążku). Do migracji pobieranych danych - pamięć USB. System właściwy na którym przechowujemy cenne informacje, najlepiej by nie posiadał dostępu do sieci. Zauważyłem pewną prawidłowość w użytkowaniu Windowsa. Nie podłączony do internetu i systematycznie czyszczony potrafi działać kilka latek bez spowalniania. ten sam system tylko podłączony do sieci (przeglądarka używana sporadycznie) muli się po dwóch... czterech miesiącach. Antywirusy które są zalecane przez Microsoft są w pewnym sensie idealnymi szpiegami naszych systemów. Mają dostęp do wszystkich zasobów komputera, na polecenie z zewnątrz mogą wysłać dowolny plik pokazując nam okno np. raportowania stanu programu skanującego, aktualizacji bazy sygnatur itd. Robiłem eksperyment polegający na używaniu nie zabezpieczonego żadnym programem antywirusowym systemu Win.XP. Odwiedzałem w sieci strony które raczej były bezpieczne, konserwowałem rejestr, usuwałem ciastka, czyściłem Prefetch, itd. Po trzech miesiącach zainstalowałem antywirusa. Skan systemu - zero infekcji, zero spyware, zero robaków itd. Zostawiłem więc antywirus na pokładzie, lecz wyłączyłem jego działanie. Efekt - po tygodniu uruchamiam usługę ochrony, skan,.... znaleziono trzy wirusy, jednego szpiega i jakiś rootkit. Jaki więc można wyciągnąć wniosek z tej lekcji? Programy antywirusowe przyciągają wirusy po to by udowodnić użytkownikowi potrzebę ich stosowania??? Laughing
_________________
Prawda nieraz jest bardzo trudna do ustalenia, ale nigdy nie jest tak niedostępna jak wówczas kiedy jest niewygodna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Przepustki do internetu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile