W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Zarabianie pieniędzy   
Podobne tematy
JustBeenPaid11
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Odsłon: 2972
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 03 Maj '12   Temat postu: Zarabianie pieniędzy Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chciałbym się z Wami podzielić nowym projektem biznesowym zeekrewards do którego sam się przyłączyłem.

ZeekRewards to połączenie doskonałego programu partnerskiego, biznesu e-commerce, racjonalnych inwestycji i nowoczesnego marketingu wielopoziomowego. Inicjator tego projektu Paul Burks, dzięki takiemu połączeniu stworzył program, w którym swoje miejsce mogą znaleźć ci, co stawiają na biznes robiony przez internet, jak i zwolennicy tradycyjnych metod budowania MLM. Swój sukces mogą w nim osiągnąć zarówno osoby, które przyciągną do tego programu wielu partnerów, jak i ci, którzy nie potrafią tego zrobić, bo zawsze mieli problemy z tzw. sponsorowaniem.

W ZeekRewards możemy zarabiać z sześciu niesamowitych strumieni generujących dochody i sami zdecydować, jaką drogą pójść, aby zmaksymalizować sowie zyski.

Program wypłaca partnerom biznesowym dzienny udział w zyskach firmy proporcjonalnie do zaangażowania finansowego i wykonanej pracy, i dzieli się zyskami z zakupów osób zarekomendowanych do programu. Osoby, które zdecydują się na budowę własnej struktury partnerów, uzyskają dochody oparte na matrycy wymuszonej – Matrix 2×5, a po spełnieniu kilku prostych warunków mogą ją powiększyć o 5, 10, 25 poziomów w głąb i więcej.
Generowanie ruchu jest kluczem do sukcesu w Internecie. Zamiast płacić Google AdWords lub innych zewnętrznych agencji Zeekler.com płaci takim ludziom jak my, za polecanie i tworzenie ruchu do firmowej witryny internetowej portalu zakupowego Zeekler.com.

Oto, jak to działa:
Każdej nocy po zamknięciu dnia roboczego , firma zlicza swoją sprzedaży i 50% zysku netto przeznacza na premie dla zakwalifikowanych podmiotów współpracujących z firmą, czyli dla nas.

Jak to wygląda praktycznie?

Każdego dnia umieszczamy jedno gotowe, przygotowane przez firmę ogłoszenie na wybranym portalu darmowych ogłoszeń online. Można zamieszczać na zagranicznych, ale można też na swoim blogu, czy na Facebooku. Zaczynając płacą ok. 1$ (to zależy, ile zainwestujemy na start) czy nieco więcej za jedno ogłoszenie, ale z czasem ta stawka rośnie, dając w skali miesiąca naprawdę konkretne pieniądze. to tez zależy od tego, na jakich zasadach rozpoczniesz współpracę. Możesz jako FreeUser, ale możesz też wykupić miesięczną subskrybcję za 10$, 50$ lub 99$ które dają Ci zdecydowanie większe możliwości zarabiania pieniędzy, co powoduje, że po kilku miesiącach można mieć stałe przychody rzędu kilkuset dolarów, więc nie jest źle.
Jeżeli ktoś aktywniej poleca, bo też można to firma płaci odpowiednio 10% i 5% za pierwszy i drugi poziom, to te przychody niemal od razu całkiem ciekawie wyglądają, nie mówiąc już o tym, że jeśli ktoś skorzysta z reklamy, którą ty zamieścisz, to dostajesz z tego 20% od wszystkich jego zakupów.

Rejestrować można się tylko z czyjegoś linka, jeśli będziesz zainteresowany, to pisz na email sebek2k@gmail.com skype sebek2k.

Nie polecam wchodzenia jako FreeUser chyba że naprawdę nie mamy 20$ na wejście na płatną subskrypcję.
Wchodząc od razu na płatnym abonamencie, zyskujemy "przewagę" na starcie.
Po pierwsze: mamy atrakcyjniejsze ogłoszenia z naszym linkiem, bo "dajemy" klientom którzy skorzystają z naszego linka darmowe bidy do aukcji.Poza tym, mając abonament i wykupując dodatkowe punkty VIP, za min 10$ i mając przynajmniej 2 poleconych klientów aukcji, mamy dostęp do dodatkowych bonusów - jeden tzw. Retail Profit Pool, który daje dzienny wskaźnik procentowy od ogólnego zysku firmy, zwykle jest to ok.1,2-1,8% i naliczany jest nam od puli naszych punktów bonusowych.
Będąc też kwalifikowanym, ma się dostęp do bonusów z całego tzw. matrixa - matrycy binarnej, gdzie rozmieszczani są kolejni poleceni, nawet do 3,5$ od każdej osoby, co przy dużej organizacji, która się buduje niezależnie czy my sami dużo osób polecamy, czy nie - daje w pewnym momencie potężny zastrzyk miesięcznej gotówki.
To co jest fajne, ludzie niejako zarabiają tu niemal od pierwszego dnia w biznesie, są już pierwsze wypłaty na konta osobiste.

Mamy też polskie webinary, prowadzą je ludzie którzy wprowadzili ten program na nasz rynek.
Moim zdaniem produkt godny polecenia i godny zainteresowania.
Kilka minut dziennie zawsze można znaleźć . Kilka najświeższych wiadomości z firmy.
Strona firmy w ostatnim czasie dołączyła do najczęściej odwiedzanych stron na necie i jest już na 290 miejscu wg. rankingu Alexa http://www.alexa.com/siteinfo/zeekrewards.com , a to postawiło przed firmą nowe wyzwania związane z upgardem serverów, przy okazji wprowadzono nowe prawo a to zmusiło firmę do wprowadzenia pewnych zmian w dystrybucji klientów, wprowadzono wyższy poziom bezpieczeństwa jeśli chodzi finanse a to zmusza firmę do tego by wprowadzić więszke środki bezpieczeństwa i to wszytsko dla naszego dobra.

Ostatnio oglądałem wywiad jednego z ekspertów z branży marketingu sieciowego z CEO naszej firmy i jestem pod wrażeniem jego wypowiedzi i powiem wam, że facet też był pod wrażeniem tego co mu przedstawiono. "To jest jak Facebook w branży socialmedia! Nasz program jest unikatowy, pierwszy na rynku a teraz pojawiać się będą duplikaty i tak jak pojawiają się duplikaty FB , żaden nie może im dorównać, tak będą pojawiać się kopie tego programu, ale my jesteśmy pierwsi. Teraz po tym co firma robi, jestem przekonany, że znalazłem godnego partnera do współpracy i będę się go trzymał bo wiem, że można im ufać."
W Polsce jest nas już ok.1500 użytkowników , a więc warto chodzić puki jest jeszcze w miarę świeże.

Pozdrawiam Sebastian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypierdalaj prowokatorze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:12, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
wypierdalaj prowokatorze

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prowokator

Prowokator – jest to osoba, która nakłania inną osobę do popełnienia czynu zabronionego, nie po to, aby ten został popełniony, ale po to, by skierować postępowanie karne przeciwko nakłanianej osobie (art. 24 KK). Prowokacja jest zatem bardzo podobna do podżegania, lecz jest odrębną instytucją prawną. Prowokator ponosi odpowiedzialność karną, która przewidziana jest za dane przestępstwo do, którego nakłaniał inną osobę. Tak więc, jeśli prowokator nakłaniał drugą osobę do popełnienia zabójstwa, to wg obowiązujących przepisów (Kodeks karny z 1997 roku), jego postępowanie będzie zagrożone sankcją kary pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż 8 lat, karą 25 lat pozbawienia wolności, albo karą dożywotniego pozbawienia wolności (patrz: art. 148 KK). Nie ma znaczenia, czy osoba, którą prowokował, w ogóle przystąpiła do popełnienia czynu[1].

Przykład prowokacji: X nakłania Y-ka do popełnienia kradzieży z włamaniem, z góry zakładając, że w odpowiednim czasie powiadomi policję, która przyłapie Y-ka na gorącym uczynku.

Czyli przekazując Ci informację dzięki, której możesz zarobić pieniądze nazywasz prowokacją?
Gratuluje pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Al Kohol




Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 1198
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:28, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co tu reklamujesz to zwyczajna sekta jest gdzie najwyzszym kaplanem jest ceo a produkt bozkiem. "prowokatorem" jestes dlatego ze zakladajac watek na tego typu forum jak to musiales liczyc sie z taka reakcja. byc moze nawet jej oczekiwales. jezeli lubisz robic z siebie szmate to w porzadku - nie moja sprawa, ale jezeli zachecasz do tego innych to musisz sie liczyc z niewybrednymi komentarzami. wiec albo jestes tepy albo zlosliwy, trzeciej opcji nie ma. w obu przypadkach nie zamierzam z toba dyskutowac. po prostu nie zasmiecaj forum. reklamuj swoja sekte gdzies indziej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 03 Maj '12   Temat postu: Re: Zarabianie pieniędzy Odpowiedz z cytatem

Ponieważ po upływie 30 min nie mogę już edytować postu, wiec wklejam poprawiony specjalnie dla Ciebie tekst
z którego wyciąłem "z CEO naszej firmy" abyś mógł jeszcze raz ze zrozumieniem przeczytać, bo nie polecam tu CEO.

sebek2k napisał:
Witam,
Chciałbym się z Wami podzielić nowym projektem biznesowym zeekrewards do którego sam się przyłączyłem.

ZeekRewards to połączenie doskonałego programu partnerskiego, biznesu e-commerce, racjonalnych inwestycji i nowoczesnego marketingu wielopoziomowego. Inicjator tego projektu Paul Burks, dzięki takiemu połączeniu stworzył program, w którym swoje miejsce mogą znaleźć ci, co stawiają na biznes robiony przez internet, jak i zwolennicy tradycyjnych metod budowania MLM. Swój sukces mogą w nim osiągnąć zarówno osoby, które przyciągną do tego programu wielu partnerów, jak i ci, którzy nie potrafią tego zrobić, bo zawsze mieli problemy z tzw. sponsorowaniem.

W ZeekRewards możemy zarabiać z sześciu niesamowitych strumieni generujących dochody i sami zdecydować, jaką drogą pójść, aby zmaksymalizować sowie zyski.

Program wypłaca partnerom biznesowym dzienny udział w zyskach firmy proporcjonalnie do zaangażowania finansowego i wykonanej pracy, i dzieli się zyskami z zakupów osób zarekomendowanych do programu. Osoby, które zdecydują się na budowę własnej struktury partnerów, uzyskają dochody oparte na matrycy wymuszonej – Matrix 2×5, a po spełnieniu kilku prostych warunków mogą ją powiększyć o 5, 10, 25 poziomów w głąb i więcej.
Generowanie ruchu jest kluczem do sukcesu w Internecie. Zamiast płacić Google AdWords lub innych zewnętrznych agencji Zeekler.com płaci takim ludziom jak my, za polecanie i tworzenie ruchu do firmowej witryny internetowej portalu zakupowego Zeekler.com.

Oto, jak to działa:
Każdej nocy po zamknięciu dnia roboczego , firma zlicza swoją sprzedaży i 50% zysku netto przeznacza na premie dla zakwalifikowanych podmiotów współpracujących z firmą, czyli dla nas.

Jak to wygląda praktycznie?

Każdego dnia umieszczamy jedno gotowe, przygotowane przez firmę ogłoszenie na wybranym portalu darmowych ogłoszeń online. Można zamieszczać na zagranicznych, ale można też na swoim blogu, czy na Facebooku. Zaczynając płacą ok. 1$ (to zależy, ile zainwestujemy na start) czy nieco więcej za jedno ogłoszenie, ale z czasem ta stawka rośnie, dając w skali miesiąca naprawdę konkretne pieniądze. to tez zależy od tego, na jakich zasadach rozpoczniesz współpracę. Możesz jako FreeUser, ale możesz też wykupić miesięczną subskrybcję za 10$, 50$ lub 99$ które dają Ci zdecydowanie większe możliwości zarabiania pieniędzy, co powoduje, że po kilku miesiącach można mieć stałe przychody rzędu kilkuset dolarów, więc nie jest źle.
Jeżeli ktoś aktywniej poleca, bo też można to firma płaci odpowiednio 10% i 5% za pierwszy i drugi poziom, to te przychody niemal od razu całkiem ciekawie wyglądają, nie mówiąc już o tym, że jeśli ktoś skorzysta z reklamy, którą ty zamieścisz, to dostajesz z tego 20% od wszystkich jego zakupów.

Rejestrować można się tylko z czyjegoś linka, jeśli będziesz zainteresowany, to pisz na email sebek2k@gmail.com skype sebek2k.

Nie polecam wchodzenia jako FreeUser chyba że naprawdę nie mamy 20$ na wejście na płatną subskrypcję.
Wchodząc od razu na płatnym abonamencie, zyskujemy "przewagę" na starcie.
Po pierwsze: mamy atrakcyjniejsze ogłoszenia z naszym linkiem, bo "dajemy" klientom którzy skorzystają z naszego linka darmowe bidy do aukcji.Poza tym, mając abonament i wykupując dodatkowe punkty VIP, za min 10$ i mając przynajmniej 2 poleconych klientów aukcji, mamy dostęp do dodatkowych bonusów - jeden tzw. Retail Profit Pool, który daje dzienny wskaźnik procentowy od ogólnego zysku firmy, zwykle jest to ok.1,2-1,8% i naliczany jest nam od puli naszych punktów bonusowych.
Będąc też kwalifikowanym, ma się dostęp do bonusów z całego tzw. matrixa - matrycy binarnej, gdzie rozmieszczani są kolejni poleceni, nawet do 3,5$ od każdej osoby, co przy dużej organizacji, która się buduje niezależnie czy my sami dużo osób polecamy, czy nie - daje w pewnym momencie potężny zastrzyk miesięcznej gotówki.
To co jest fajne, ludzie niejako zarabiają tu niemal od pierwszego dnia w biznesie, są już pierwsze wypłaty na konta osobiste.

Mamy też polskie webinary, prowadzą je ludzie którzy wprowadzili ten program na nasz rynek.
Moim zdaniem produkt godny polecenia i godny zainteresowania.
Kilka minut dziennie zawsze można znaleźć . Kilka najświeższych wiadomości z firmy.
Strona firmy w ostatnim czasie dołączyła do najczęściej odwiedzanych stron na necie i jest już na 290 miejscu wg. rankingu Alexa http://www.alexa.com/siteinfo/zeekrewards.com , a to postawiło przed firmą nowe wyzwania związane z upgardem serverów, przy okazji wprowadzono nowe prawo a to zmusiło firmę do wprowadzenia pewnych zmian w dystrybucji klientów, wprowadzono wyższy poziom bezpieczeństwa jeśli chodzi finanse a to zmusza firmę do tego by wprowadzić więszke środki bezpieczeństwa i to wszytsko dla naszego dobra.

Ostatnio oglądałem wywiad jednego z ekspertów z branży marketingu sieciowego i jestem pod wrażeniem jego wypowiedzi i powiem wam, że facet też był pod wrażeniem tego co mu przedstawiono. "To jest jak Facebook w branży socialmedia! Nasz program jest unikatowy, pierwszy na rynku a teraz pojawiać się będą duplikaty i tak jak pojawiają się duplikaty FB , żaden nie może im dorównać, tak będą pojawiać się kopie tego programu, ale my jesteśmy pierwsi. Teraz po tym co firma robi, jestem przekonany, że znalazłem godnego partnera do współpracy i będę się go trzymał bo wiem, że można im ufać."
W Polsce jest nas już ok.1500 użytkowników , a więc warto chodzić puki jest jeszcze w miarę świeże.

Pozdrawiam Sebastian
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:55, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Al Kohol napisał:
to co tu reklamujesz to zwyczajna sekta jest gdzie najwyzszym kaplanem jest ceo a produkt bozkiem. "prowokatorem" jestes dlatego ze zakladajac watek na tego typu forum jak to musiales liczyc sie z taka reakcja. byc moze nawet jej oczekiwales. jezeli lubisz robic z siebie szmate to w porzadku - nie moja sprawa, ale jezeli zachecasz do tego innych to musisz sie liczyc z niewybrednymi komentarzami. wiec albo jestes tepy albo zlosliwy, trzeciej opcji nie ma. w obu przypadkach nie zamierzam z toba dyskutowac. po prostu nie zasmiecaj forum. reklamuj swoja sekte gdzies indziej.


Powiem Ci tak 80% ludzi czerpie wiedzę z telewizji i dlatego napisałem to na tym forum bo w telewizji tego nie zobaczysz. To co ja reklamuje to jest zeekrewards w którym ludzie mogą zarabiać pieniądze tylko za to, że umieszczą link (gotową reklamę) na portalu z darmowymi ogłoszeniami raz dziennie aby dostać dniówkę. Jeżeli przekazując taką informację i tak naprawdę pomagając innym ty nazywasz zeszmaceniem siebie, to mi brak słów. Więc Cię proszę abyś jeszcze raz przeczytał to co napisałem (tylko ze zrozumieniem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:39, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej pory napisałeś nic konkretnego beeeeeez kitu, tak jakbym wszedł na pierwszą lepszą stronę firmy, opartej o takie piramidki - czyli w skrócie shit a nie innowacja i usłyszał jakie to super. Napisz może konkretnie na czym to polega.... reklamujesz jakieś produkty i zgarniasz kasę za klientele czy co, bo takich stowarzyszeń jest od chuja, co chwile mam w łapie wizytówki. Mamy teraz wejść przez twojego linka i będziesz happy? Cool
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Do tej pory napisałeś nic konkretnego beeeeeez kitu, tak jakbym wszedł na pierwszą lepszą stronę firmy, opartej o takie piramidki - czyli w skrócie shit a nie innowacja i usłyszał jakie to super. Napisz może konkretnie na czym to polega.... reklamujesz jakieś produkty i zgarniasz kasę za klientele czy co, bo takich stowarzyszeń jest od chuja, co chwile mam w łapie wizytówki. Mamy teraz wejść przez twojego linka i będziesz happy? Cool


Zaraz umieszczę artykuł z którego ja pierwszy raz dowiedziałem się o zeekrewards (nie ja to napisałem), ten artykuł powinien Ci wiele odpowiedzieć na Twoje pytania.
Zanim to zrobię muszę wyjaśnić kilka kwestii. Pamiętaj w zeekrewards zostajesz wynagradzany za umieszczanie gotowej reklamy np. na portalu internetowym z darmowymi ogłoszeniami (i to może być wszystkim co tutaj robisz). MLM czyli marketing wielopoziomowy, co Ty od razu nazwałeś piramidką (i wcale Ci się nie dziwię, bo ja kiedyś dokładnie tak samo myślałem o marketingu sieciowym i nie mam zamiaru Ciebie do niego przekonywać, ale postaram się żebyś otworzył umysł, zapoznał się nim i Ty sam ocenił - bo nie ma nic gorszego jak ignorancja), jest tu dodatkiem, który może Ci wspomóc biznes, ale nie jest żadną koniecznością. Jestem na tym blogu od dawna i wiele rzeczy które tu przeczytałem otworzyło mi umysł (Ty i ja trafiliśmy tu, bo nie myślimy jak 80% ludzi w tym kraju). Wychodząc do przeciętnego kowalskiego i mówiąc mu o NWO i tym wszystkim, zabije Cie śmiechem i powie, że jesteś czubkiem i kreatorem teorii spiskowych. Wychodząc do tego samego Kowalskiego i mówiąc mu, że znasz dobrą firmę działającą w marketingu sieciowym, odpowie Ci, że to jest piramida. (tak między nami jestem przekonany, że mainstramowe media zrobią wszystko żeby zdyskredytować marketing sieciowy i dlatego wiecznie słyszymy w mediach, że to piramidy itd, a będąc na tym forum doskonale powinieneś wiedzieć, że mainstramowe media są rękach tej samej grupy osób, które są właścicielami banków, rafinerii naftowych, hipermarketów i całej tej prawdziwej piramidy. W tradycyjnym biznesie jak pójdziesz do hipermarketu kupić cokolwiek, to na tym zarabia tak: hipermarket, hurtownik, dostawca, i np gwiazda, która dostała pieniądze za reklamowanie tego produktu w TV, dlatego płacisz za niego taką cenę,a w marketingu sieciowym zarabiają ludzie, którzy Ci to polecają przy czym ty zapłacisz mniej. Nie twierdze, że wszystkie marketingi sieciowe są super, bo wszędzie się trafią oszuści, czy to w marketingu sieciowym czy to każdym tradycyjnym biznesie (np pamiętny Bagsik) To co ja Ci polecam nie jest piramidą, przekonasz się sam o tym tylko wtedy gdy będziesz chciał to poznać i wyciągniesz racjonalne dla siebie wnioski.
teraz wkleję tekst o którym napisałem na początku, niestety nie mogę umieścić linka do tej strony, bo jest to niezgodne z polisą firmy (czyli nie można umieszczać linków polecających do tej firmy w innym języku niż angielski - autor umieścił pod linkami odnośniki polecające. Oczywiście każdy, kto napisze mi zapytanie na priv otrzyma ode mnie ten link żródłowy

Tytuł Czy [i][i]ZeekRewards to Piramida Finansowa?

Internet rozwija się w bardzo dynamiczny sposób dlatego powstaje coraz więcej firm marketingu sieciowego, które oferują swoim partnerom wirtualne produkty. Często pojawia się pytanie, czy brak namacalnych towarów oferowanych przez firmę to wciąż legalny biznes?
Oczywiście to zależy od tego z jakiej strony się przyglądniemy tej kwestii. Produkt nie musi mieć wcale konsystencję kremu, czy napoju i mieścić się w butelce by miał rzeczywistą wartość dla odbiorców i był postrzegany jako legalny produkt MLM. Rzeczywiście poprzednie stulecie, a szczególnie ostatnie dekady to rozwój firm MLM oferujących suplementy diety oraz kosmetyki. To właśnie tego typu firmy przeważają w tej branży i dzięki nim do marketingu sieciowego przyległ pewien stereotyp.

Nowe czasy kreują nowe możliwości.

W ostatnich latach ze względu na błyskawiczny rozwój Internetu powstaje coraz więcej firm network marketingu oferujących swoim partnerom i klientom wartościowe produkty wirtualne. Myślę, że trend ten w następnych latach będzie się nasilał.

Początkiem 2012 roku z za oceanu do Polski przywędrował nowy wielopoziomowy program partnerski o którym zapewne niebawem będzie coraz głośniej. Mowa tutaj o programie www.zeekrewards.com

Jest to wirtualny marketing sieciowy w czystej postaci – czytaj bez realnych, rzeczywistych produktów. ZeekRewards (w wolnym tłumaczeniu „Nagroda za Zeek„) jest to program promocyjny portalu aukcyjnego www.zeekler.com Jest to nowy trend w USA robienia zakupów internetowych poprzez aukcje centowe tzw. Penny Auction.

Jak to wygląda? Internauta, który chce licytować jakieś produkty na aukcji centowej rejestruje się na portalu aukcyjnym Zeekler i na wstępie otrzymuje 25 (jeżeli zarejestruje się z naszego linka, to otrzyma od 25 do 500 bidów - to zależy na jakiej my jesteśmy subskrybcji i ile ustawiliśmy dla nowych klientów) darmowych żetonów do licytacji. Jeden żeton kosztuje 1$ lecz w licytacji odpowiada jednemu centowi. Przykładowo zaczynasz licytację nowego produktu Ipad’a. Wchodzisz za 1 żeton, czyli jeden dolar, który w aukcji widnieje jako jeden cent. Jeżeli w 20 sekund ktoś przebije twoją ofertę to tracisz dolara, a aktualna stawka za Ipad’a to 2 centy. W tym momencie możesz licytować dalej. Wówczas masz dwie możliwości, albo wylicytujesz tanio super produkt poświęcając przykładowo 14 żetonów, lub stracisz wszystkie żetony, a licytujący będą walczyć dalej. Wówczas pozostaje ci dokupienie nowych żetonów. Jest ciekawy model zakupowy, posiadający również małą żyłkę hazardową. Jednak licytując w rozważny sposób masz szanse wygrać licytację i nabyć ciekawy przedmiot za znacznie niższą od rynkowej cenę. (tu moje wyjaśnienie, jeżeli kogoś wystraszy hazard. W totolotka grają miliony ludzi w Polsce, a wygrywa zazwyczaj tylko jeden, czyż to nie jest taki sam hazard jak opisany powyżej? )

Jestem ciekaw czy portale tego typu spopularyzują się również w w naszym kraju? Oczywiście są już tego typu polskie strony, ale nie są one tak popularne jak w USA. Przykładem może być serwis www.za10groszy.pl

Jeszcze rok temu niewiele osób słyszała o Groupon‘ie w Polsce (pomimo że powstał w 2008 roku) a 4 lata temu prawie nikt w Polsce nie znał Facebook‘a (który powstał w 2004 roku), a prawie każdy internauta miał konto na Naszej Klasie.

Powracając do ZeekRewards. Jest to program promowania portalu Zeekler (nie musisz brać udziału w żadnych licytacjach, aby być partnerem i promować portal aukcyjny) Jak to się odbywa? Do stycznia 2011 firma promowała swój portal aukcyjny poprzez standardową reklamę w prasie czy w Internecie przeznaczając na to duże kwoty pieniędzy. I właśnie od zeszłego roku powstał program afilacyjny dla partnerów, którzy są wynagradzani za umieszczanie reklam portalu Zeekler na darmowych portalach ogłoszeniowych. Przykładem takiego portalu może być spopularyzowany w ostatnim czasie w Polsce Gumtree.

Partnerzy mają za zadanie zalogowanie się raz dziennie do swojego wirtualnego biura, skopiowanie gotowej reklamy tekstowej (w języku angielskim) zawierającej link partnerski do portalu aukcyjnego Zeekler. Następnie umieszczają tą reklamę na jednym z darmowych portali ogłoszeniowych, których listę notabene firma również dostarcza.

Po umieszczeniu reklamy partnerzy ZeekRewards kopiują adres strony na której umieścili reklamę i wysyłają do firmy. Całość procesu zajmuje około 3 minut dziennie.



Co zyskuje dzięki temu firma? Gigantyczny ruch internetowy przekierowany na swoją stronę co równa się wielkim zyskom z obrotów portalu aukcyjnego (każdy partner umieszcza minimum 30 reklam miesięcznie).



Co zyskują partnerzy? Swoje dzienne wynagrodzenie. Firma pod koniec każdego dnia dzieli 50% wszystkich swoich zysków pośród partnerów. Z reguły jest to od 0,9% do 2,0% wzrostu dziennego! Wzrost ten jest naliczany od kwoty jaką partner zainwestował w punkty. Przykładowo średni dzienny wzrost od 10 dolarów będzie 15 centów, od 100 dolarów 1,5 $, a od 1000 dolarów 15$ dziennie.

Czy gdzieś tutaj kryje się haczyk i czy firma nie wynagradza partnerów zbyt hojnie? Biorąc pod uwagę, jak partnerzy bezpośrednio mocno wpływają na zyski firmy to raczej firma na tym nie traci.

Jak wiadomo reklama to dźwignia handlu. Z dnia na dzień konkurencja w sieci narasta, tak więc rosną również ceny reklam.

90% zysków Google to zyski z reklam. Istnieją polskie firmy, które wydają na samą reklamę w Google 100 – 200 tysięcy zł miesięcznie! Największy portal społecznościowy na świecie czyli Facebook również główne zyski czerpie właśnie z reklam.

To jedynie obrazuje jak droga, ale zarazem ważna jest reklama w internecie w dzisiejszych czasach. Dlatego „przerzucenie” ciężaru i kosztów związanych z reklamą na partnerów biznesowych wydaje się być pomysłem bardzo rozsądnym i wręcz wizjonerskim.



Co w takim razie jest produktem w firmie ZeekRewards? Produktem są punkty, czy też żetony BIDS, które można nabyć, a następnie rozdać internautom którzy po zarejestrowaniu się na portalu aukcyjnym Zeekler będą mogli wykorzystać do licytacji i być może wygrać jakiś przedmiot za bardzo niską cenę. Jeżeli te osoby zakupią kolejne punkty, otrzymasz za to wynagrodzenie. Czyli zasada taka sama jak firmach MLM które posiadają tradycyjne produkty z tym że nie rozdajesz próbek kremów, czy soków, tylko żetony o rzeczywistej i realnej wartości przetargowej. (nikt zarejestrowany z Twojego linku nie musi kiedykolwiek wpłacić pieniędzy, abyś Ty otrzymał swoją prowizję za umieszczenie wymaganej dziennej reklamy)

Na końcu warto wspomnieć o finansowej stabilności oraz wiarygodności firmy. Jak wiadomo w Internecie często pojawi się masa innowacyjnych projektów, które niestety ze względu na złe zarządzanie lub też brak środków na rozwój znika w otchłaniach Internetu po roku lub dwóch.

Jednak zarówno portal Zeekler jak program ZeekRewrds należą do firmy Rex Venture Group, która istnieje na amerykańskim rynku od przeszło 14 lat. Przez ten okres firma nigdy nie popadła w jakiekolwiek zadłużenie czy też problemy prawne. Założycielem firmy jest Paul Burks, który posiada już na swoim koncie inne projekty MLM m.in. FreeStoreClub, który istnieje do dziś, który działał na zasadach internetowego MLM i od od przeszło 10 lat terminowo wypłacał swoim partnerom wszystkie prowizje.

Śmiało zatem można uznać że ZeekRewads nie jest piramidą finansową, a raczej genialną hybrydą połączenia tradycyjnego network marketingu z wirtualnymi portalami aukcyjnymi i ich promowaniem w sieci.

ZeekRewards zasługuje na miano Marketingu Sieciowego Nowej Generacji właśnie ze względu na dużą innowacyjność projektu. Myślę, że w najbliższych latach będzie pojawiało się coraz więcej wirtualnych firm network marketingu oferujących swoim partnerom zarabianie wysokich prowizji przed ekranem komputera, bez konieczności organizowania spotkań hotelowych.
[/i][/i]

Wszystkie moje wstawki na czerwono są tylko dlatego, że autor nie był pewnie wtedy świadomy piszą ten artykuł

Więc jeżeli masz mnie ochotę nazwać szmatą albo że jestem tępy i złośliwy, jak kolega Al-kohol to mam nadzieje, że najpierw przeczytasz to co ja napisałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie mam ochoty nazywać cię szmatą - jeśli odniosłeś takie wrażenie. Firmy piramidowe nie znam z telewizji tylko mam w rodzinie i wśród znajomych kilku zapaleńców od tego (od kosmetyków też).

Napisane to tak jakbyś chciał własnie kowalskiemu wcisnąć super odkurzacz przez drzwi, i ofc konkrety na końcu - dlatego tak nie lubię artykułów podjeżdżających mi kryptoreklamą. No nic... Idźmy dalej.


Cytat:
Co zyskują partnerzy? Swoje dzienne wynagrodzenie. Firma pod koniec każdego dnia dzieli 50% wszystkich swoich zysków pośród partnerów. Z reguły jest to od 0,9% do 2,0% wzrostu dziennego! Wzrost ten jest naliczany od kwoty jaką partner zainwestował w punkty. Przykładowo średni dzienny wzrost od 10 dolarów będzie 15 centów, od 100 dolarów 1,5 $, a od 1000 dolarów 15$ dziennie.


-Czyli wykupujesz punkty, nie grasz w żadnych licytacjach, wystawiasz reklamy na portale i czekasz na dniówkę. Oni to przelewają w postaci punktów, które możesz w każdej chwili zdeponować jako powiedzmy dolary? (wszystkie jakie masz mam na myśli)

-Druga sprawa. Czy procent jaki ci wypłacają z reklam jest uzależniony od odsłon reklamy, którą umieściłeś?

-Ta firma podlicza zyski z tych swoich aukcji czy odnotowuje je na giełdzie? Jak głębokie mogą być spadki, żeby sięgali do kieszeni swoich "inwestorów"? (gdzie można obserwować trendy?)

-W jaki sposób wyglądają zaawansowani użytkownicy. Czy hierarchizuje ich tylko ilość punktów, które wykupili za dolary? Czas trwania w tym przedsięwzięciu?

Odpowiedz mi na te kilka pytań a nie wrzynaj kolejnego artykułu skoro sam w tym uczestniczysz.
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
realista




Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 203
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:46, 03 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wierze - !!! Tyle lat po amwayu jeszcze się znajdują oszołomy co myślą, ze świat zwojują ? !
Człowieku daruj sobie, kup se kosiarkę i taczkę i zacznij ludziom ogródki golić - lepiej na tym wyjdziesz....
_________________
Brak ideologii jest najlepszą ideologią.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebek2k




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 110
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:51, 04 Maj '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Venom napisał:
Po pierwsze nie mam ochoty nazywać cię szmatą - jeśli odniosłeś takie wrażenie. Firmy piramidowe nie znam z telewizji tylko mam w rodzinie i wśród znajomych kilku zapaleńców od tego (od kosmetyków też).

Napisane to tak jakbyś chciał własnie kowalskiemu wcisnąć super odkurzacz przez drzwi, i ofc konkrety na końcu - dlatego tak nie lubię artykułów podjeżdżających mi kryptoreklamą. No nic... Idźmy dalej.


Cytat:
Co zyskują partnerzy? Swoje dzienne wynagrodzenie. Firma pod koniec każdego dnia dzieli 50% wszystkich swoich zysków pośród partnerów. Z reguły jest to od 0,9% do 2,0% wzrostu dziennego! Wzrost ten jest naliczany od kwoty jaką partner zainwestował w punkty. Przykładowo średni dzienny wzrost od 10 dolarów będzie 15 centów, od 100 dolarów 1,5 $, a od 1000 dolarów 15$ dziennie.


-Czyli wykupujesz punkty, nie grasz w żadnych licytacjach, wystawiasz reklamy na portale i czekasz na dniówkę. Oni to przelewają w postaci punktów, które możesz w każdej chwili zdeponować jako powiedzmy dolary? (wszystkie jakie masz mam na myśli)

-Druga sprawa. Czy procent jaki ci wypłacają z reklam jest uzależniony od odsłon reklamy, którą umieściłeś?

-Ta firma podlicza zyski z tych swoich aukcji czy odnotowuje je na giełdzie? Jak głębokie mogą być spadki, żeby sięgali do kieszeni swoich "inwestorów"? (gdzie można obserwować trendy?)

-W jaki sposób wyglądają zaawansowani użytkownicy. Czy hierarchizuje ich tylko ilość punktów, które wykupili za dolary? Czas trwania w tym przedsięwzięciu?

Odpowiedz mi na te kilka pytań a nie wrzynaj kolejnego artykułu skoro sam w tym uczestniczysz.


Nie chciałbym, żebyś myślał, że Cie ignoruje, ale dopiero wróciłem do domu i będę mógł odpisać w sobotę wieczorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Gospodarka i pieniądze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Zarabianie pieniędzy
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile