W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rejestracja auta z kierownicą po prawej  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 3674
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom




Dołączył: 19 Lut 2009
Posty: 1888
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:25, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe The Mike. Jak zdawałem prawko to miałem wyprzedzanie na ograniczeniu do 40, bo przede mną jechał sobie traktorek z przyczepką. Przez chwilę nie wiedziałem czy mi wolno i nawet taka opcja jechania za nim uśmiechała mi się, bo zyskałbym trochę czasu. Po kilkunastu sekundach egzaminator powiedział:
-Jeśli jest możliwość wyprzedzania proszę wyprzedzić.

No i musiałem, bo dojebałby mnie za mało dynamiczną jazdę Very Happy. Mam to zgłosić gdzieś do UE? Very Happy
_________________
Uwaga - Wypowiedzi autora posiadają jedynie wydźwięk satyryczny celem obnażenia ludzkich lęków i obsesyjnych zachowań społeczeństwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:44, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
A może to kolejny plan depopulacji Polski Shocked

Zapewne. Nie udało im się wcisnąć Polsce śmiertelnych szczepionek na świńską grypę, to teraz próbują nas zdepopulować przy pomocy samochodów z kierą po prawej. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:46, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jest jeszcze kestia Malucha! Fiata 126 Peeee! Czy przeciwnicy rejestracji samochodów z kierownicą po prawej próbowali takiego eksperymentu? Przejechanie odcinka 100 km drogą krajową jednopasmową samochodem marki fiat 126 pee, lub wyrobem typu Polonech pojemności 1500 z obwiązkowo włączonym gazem rodzaju LPG? Już nie mówię o wyprzedzaniu ciągnika siodlowego z naczepą, zestawu o długości 16,5 metra poruszającego się z prędkością 85 km/h!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bofain




Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 158
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:52, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w polsce mamy ruch prawostronny i kierownica może być tylko w jednym miejscu, po lewej stronie z przodu, a bimi i jego pomioty widza wszedzie policyjne spiski przeciw wolnosci, niczym rozbicki galaktyczne komunikatory Laughing
kurwa to moze od razu zlikwidowac w ogole prawo jazy? skoro bimi twierdzi, ze kazdy sam zadba o wlasne bezpieczenstwo i moze sobie jechac z kierownica po prawej to czemu zakazywac jazdy ludziom bez prawka? przeciez kazdy przeciez dba o swoje zycie i nawet 14 letni pryszczers zadba o nie co nie? czemu mamy robic policyjne panstwo i mu zakazazywac? moze od razu niech sobie pierdyknie kierownice na tylne siedzenie a najlepiej do bagaznika
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:54, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz bofain, gdybyś miał mózg to byś rozumiał, że moja opinia n.t. tej sprawy nie ma żadnego związku z państwem policyjnym. raczej z państwem biurokratycznym, w którym przepisy administracyjne to parodia.

przepis który nie pozwala polakowi zarejestrować w kraju samochodu, którym może legalnie po tym kraju jeździć jeśli tylko zarejestruje go za granicą jest zwyczajnie głupi - to totalny absurd prawny, coby nie rzec paradoks.
trzeba nie mieć wyobraźni żeby się upierać przy takich debilnych zapisach.

kierownica po prawej stronie to nie jest koniec świata - po polskich drogach i tak jeżdżą tysiące takich samochodów. kwestia tylko że nie mają polskich blach.
ponadto rząd nie dysponuje kompletnie żadnymi statystykami na potwierdzenie swej tezy jakoby samochody z kierownicą po prawej były bardziej niebezpieczne niż normalne. równie dobrze może być na odwrót - a może kierownica z prawej właśnie zmniejsza, nie zwiększa, szansę na wypadek na polskiej drodze?
opieranie prawa na argumencie "bo tak nam się wydaje" to postawa iście godna polskiego rządu - i ciebie bofain Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:35, 30 Wrz '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bofain napisał:

kurwa to moze od razu zlikwidowac w ogole prawo jazy? skoro bimi twierdzi, ze kazdy sam zadba o wlasne bezpieczenstwo i


Własnie dlatego, że masz prawo jazdy (choć wątpie, że tobie dali) masz umieć jeździć, dlatego też jest limit wieku, by wiedzieć o zaleznościach typu, moc silnika, ulokowanie kierownicy etc a twoje bezpieczeństwo. Nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:03, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, ze dalem. Tylko co to ma do tematu? Ten przepis ma dac ludziom, ktorzy sie przeniesli z UK mozliwosc rejestracji, a nie biedakom szanse na tansze auto.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:19, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wld napisał:
Pewnie, ze dalem. Tylko co to ma do tematu? Ten przepis ma dac ludziom, ktorzy sie przeniesli z UK mozliwosc rejestracji, a nie biedakom szanse na tansze auto.


Ten przepis ma własnie dać szansę na tańsze auto, bo jest bezpośrednio związany ze swobodą handlu w UE.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:51, 12 Paź '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Mike napisał:
Wld napisał:
Pewnie, ze dalem. Tylko co to ma do tematu? Ten przepis ma dac ludziom, ktorzy sie przeniesli z UK mozliwosc rejestracji, a nie biedakom szanse na tansze auto.


Ten przepis ma własnie dać szansę na tańsze auto, bo jest bezpośrednio związany ze swobodą handlu w UE.
W mojej ocenie wątpliwa ta szansa na tańszy samochód osobowy- kurwy już dobrze zabezpieczyły się przed tym. Od osobowek kupionych za granica trzeba płacić jebana akcyzę.

Tu chodzi o podważenie przez Polaczków dyktatu EU - ale na szczęście ten kraj nadwislanski już nie jest suwerenny i co najwyżej może sobie tylko poszczekac. Tylko, że za głupkowate szczekanie zapłacimy wszyscy, bo EU jebie niepokornych po dupach karami finansowymi. Ciekawe ile kurwy wjebią w ten głupkowaty spór publicznej kasy i jaką dojebią im kare?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:03, 22 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe - minister właśnie ogłosił na twiterze, że podjął decyzję: Polska jednak dopuści możliwość rejestracji aut z kierownicą po prawej.

Z tym że mówią, że pewnie i tak zapłacimy karę nałożoną na nas przez Komisję Europejską, że wcześniej nie można było, co było łamaniem prawa.

Więc, jak to w Polsce: ani wilk syty, ani owca cała Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:06, 23 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mysl, ze tak gladko pojdzie. To samo bylo z akcyza. Niby odpuscili, a dolozyli inne oplaty.
_________________
"sodomitom smierc i sodomitom wojna"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:07, 23 Lut '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

swoją drogą, skoro to takie niebezpieczne jak piszecie, to może teraz powinno się zdawać egzamin na prawo jazdy dwa razy: raz w samochodzie z kierownicą po lewej, a drugi raz po prawej?

a jak ktoś ma stare prawo jazdy i chce jeździć po polsce samochodem z kierownicą po prawej - to musi najpierw jeszcze zdać ten drugi egzamin... Laughing

myślicie że to absurd?
w bardzo wielu krajach można zrobić prawo jazdy, które upoważnia do jeżdżenia jedynie samochodem z automatyczną skrzynią.
a jak ktoś chce prawo jazdy na ręczną skrzynię - to musi zdać dodatkowy egzamin.

ja mam prawo jazdy na ręczną skrzynię... ale miałbym zmieniać biegi lewą ręką? Shocked
to może poproszę o jakiś trening na placu, cobym się czuł pewniej w takiej nieergonomicznej konfiguracji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rejestracja auta z kierownicą po prawej
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile