W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dla mnie pana zabić , to jak splunąć  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1784
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dromek




Dołączył: 02 Wrz 2007
Posty: 487
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:54, 14 Paź '07   Temat postu: Dla mnie pana zabić , to jak splunąć Odpowiedz z cytatem

Tuska zawsze nie znosiłem, ale teraz to już go szczerze NIENAWIDZĘ.....
cytat z onetu :
Cytat:

Pistolet Kaczyńskiego - szczegóły historii
Debata Kaczyński-Tusk
PAP
Goście "Loży prasowej" TVN24 przyznali, że opowieść o pistolecie Kaczyskiego jest nie do zweryfikowania, ale Piotr Zaremba z "Dziennika" twierdzi, że Donald Tusk po prostu "twórczo zmienił" historię z pistoletem, która na początku lat 90. krążyła po Sejmie.
- Wszyscy wiedzieli, że w tych czasach Jarosław Kaczyński nosił przy sobie broń - wspomina publicysta. Przyznaje, że posłowie opowiadali sobie w 1991 roku historię która miała zdarzyć się podczas rozmów nad tworzeniem rządu Jana Olszewskiego. Na rozmowach był i Jarosław Kaczyński i Donald Tusk.

- Tusk miał zażartować do lidera PC: wy jesteście chadekami, więc kierujecie się encykliką "Lelum polelum" - opowiada Zaremba, tłumacząc że chodziło o encyklikę "Rerum Novarum".

- Kaczyński wyjął wtedy pistolet i powiedział: za takie słowa to ja Cię zastrzelę.

Zdaniem publicysty lider PO odniósł się właśnie do tego zdarzenia "twórczo je zmieniając". - Mam wątpliwości, czy Tusk powinien to opowiadać. To była sytuacja prywatna, całkowicie nie do zidentyfikowania - ocenia Zaremba. Zaznaczył jednak, że nie wyklucza, iż historia Tuska jest także prawdziwa.

- Dla mnie Ciebie zabić, to jak splunąć - tak według relacji Tuska miał powiedzieć do niego Kaczyński. Donald Tusk historię z pistoletem pamięta zupełnie inaczej.


To mój jedyny komentarz :
[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:47, 17 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Kaczyński wyjął wtedy pistolet i powiedział: za takie słowa to ja Cię zastrzelę.


Obietnic trzeba dotrzymywac! Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dla mnie pana zabić , to jak splunąć
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile