W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dokąd ten pociag jechał  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
1 głos
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1019
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 03 Sty '10   Temat postu: Dokąd ten pociag jechał Odpowiedz z cytatem

Dzis media, radio, portale,,, podały jedna informacje. Nie wiem czy wszyscy zwrócili na nia uwage bo nie była bezpośrednio związana z NWO. Mianowicie, wykoleił sie pociag w Turcji, 1 osoba zgneła, kilka rannych, maszynista nie zatrzymał się na STOPIE. Co z tego wynika. Czy nie wazniejsze jest dokąd ten pociag jechał? Podawano to info w polsce. Jakie znaczenie ma ta informacja dla polaka. Codziennie uruchamiane jest podejrzewam kilkaset tysiecy pociagów w skali doby i globu. Kilka z nich ma wypadek. o co więc chodzi? Czy jest zamało informacji i jest to zwykła zapchaj dziura? czy jeżeli tak jest dlaczego wszysy uzywaja jednej i tej samej zapchajdziury? Na pewno wydarzyło sie tysiące innych daleko ważniejszych dla nas sytuacji. Nas bezpośrednio dotyczacych. Co z tego wynika. Jedna rzecz. Informacja ma nadawany kierunek. jesli informacja nadawana jest w okreslonym kieunku - posiada równiez sternika. jesli jest i sternik to płynie z pewnością w okreslonym kierunku. Jesli płynie w okreslonym kierunku zasypując współpasażerów nieistotnymi informacjami co do kierunku - wiezie ich na manowce. Ich manowce- nie koniecznie swoje.
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:54, 03 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twórca ramówki , miał słaby dzień i akurat trafił na ten pociąg w sieci.
Wkleił a inne media to podchwyciły bo nic ciekawszego nie miały do zaproponowania.

Media są podległe polityce i ect.
Ale nie każda transmisja jest uważnie kontrolowana przez analityków, i później na świecie transmitowany jest np.
Chłopiec w Balonie...
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElMagiko




Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 52
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:06, 03 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka moja mała dygresja, w sumie niczego nowego nie napiszę:
Generalnie odradzam oglądanie TV, a szczególnie kanałów informacyjnych. Dołem przesuwa się taki pasek z krótkimi newsami, prawda?
Raz siedziałem 30 minut i czekałem na jedną choćby "dobrą" wiadomość. Ni chuja. Cały czas w kółko zasuwa "coś się rozjebało, ktoś zamarzł, ktoś się spalił w pożarze". Naprawdę żeby nie ocipieć lepiej nabić diabła i wyjść a jak już jest się zmuszonym (choroba w łóżeczku) to jakieś filmy co najwyżej albo uciec w książki Smile
Przejebane jednym słowem, faktycznie szopa w górach z zapasem żarcia i opału to zbawienna rzecz...
_________________
Red pill hurts, but it is the truth. I´ll never regreat that decision
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalfas




Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 338
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:02, 04 Sty '10   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt ...można zwaginować...w całym tym ambarasie.
Ale czasami lubie posłuchac....Bo coraz słabiej recenzuja i redaguja te wiadomości.
czasem niezła zabawa jest z wyszukiwaniem wzajemnych sprzeczności w wiadomościach, niedociagnięć i niedopowiedzen...oczywiście celowych.....
Generalnie twórcy zdają sobie sprawe sami z tego że robią programy dla
coraz wiekszych debili to i sie nie wysilają. Ale jak wszystko leci na łeb na szyje to
i skąd wziąśc dobrych redaktorów??????
_________________
życie to myślnik miedzy data urodzin i śmierci. Może to wszystko co mamy? czasami nawet nie mamy tego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dokąd ten pociag jechał
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile