W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Dobre kino SF  
Podobne tematy
Film John Carter14
Film S/f Goście-czyżby do czegoś przygotowywał?7bez ocen
Avatar112
Pokaz wszystkie podobne tematy (6)
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
15 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 31843
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 500
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:46, 29 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciemny napisał:
Choronzon napisał:
W starożytnej Grecji pederastia była powszechnie akceptowana - no, z pewnymi wyjątkami.
A dziś już nie jest "powszechnie akceptowana" (z pewnymi wyjątkami).. Możemy zatem zakładać, że tym bardziej nie będzie za trzysta lat. Świat idzie do przodu Smile


Już drugi raz podkreślasz, że żyjesz w poprzedniej epoce Laughing albo to naprawdę duża "dysleksja matematyczna" (zwana również dyskalkulią lub bardziej popularnie: bycie tępym).

Mamy XXI wiek, XXIII wiek będzie za 200 lat, nie 300.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynarodowiony apolita napisał:
Normalność w twoim wykoślawionym rozumieniu tego słowa to masz w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Ugandzie, Kongo czy Afganistanie, więc kto cię kurwa na siłę trzyma w tej zdegenerowanej, lewackiej Europie skoro tyle "zdrowych" i "normalnych" krajów na świecie stoi dla ciebie otworem? Confused

Sorry, nie mierz innych swoją miarką, internacjonalistyczny kmiocie. Wszędzie dobrze byle micha była pełna i głowy nie zawracali? Może dla ciebie, kosmopolitycznego "obywatela świata", to normalka zwijać manatki ze swojej ojczyzny, kiedy woła o pomstę w potrzebie, może ty w takich wypadkach zwykłeś szukać sobie "lepszego życia na obczyźnie" .. ALE MNIE DO TEGO NIE NAMAWIAJ Shame on you . Na szczęście ja działam odwrotnie — zwłaszcza wówczas zostaję na miejscu, kiedy ciemne chmury zbierają się nad tą nieszczęsną krainą, nie uciekam niczym szczur z tonącej łajby. A zatem teraz już wiesz - im gorzej będzie się działo w tym nieszczęśliwym kraju, im głębsze bagno będzie się tu rozlewać, im bardziej zagrożona tradycja, kultura i obyczaje w tym narodzie - tym zacieklej będę degrengoladzie przeciwstawiał swój bezkompromisowy opór. Tu, na miejscu tongue JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.

Cytat:
Myślę że tam byś się odnalazł,
Wolę odnajdywać się tutaj. Choćby wymagało to ode mnie poświęceń, niewygód i walki. Surprised .. Diluj.


Chromosom napisał:
Mamy XXI wiek, XXIII wiek będzie za 200 lat, nie 300.
Nie bądź taki mądry, bo cię pająki za obraz wciągną.... Żyjemy ledwie na początku XXI wieku, zaś akcja serialu dzieje się bodaj pod koniec XXIII, więc jeśli ktoś tu powinien nauczyć się liczyć to chyba ty Idea Dancing Surprised Cool .. Będzie się tu szmaciarz "liczydła" czepiał.. To wszystko co miałeś do powiedzenia w temacie, genitaliuszu?? To szoruj suty po asfalcie.
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 500
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 03:26, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:

Sorry, nie mierz innych swoją miarką, internacjonalistyczny kmiocie. Wszędzie dobrze byle micha była pełna i głowy nie zawracali? Może dla ciebie, kosmopolitycznego "obywatela świata", to normalka zwijać manatki ze swojej ojczyzny, kiedy woła o pomstę w potrzebie, może ty w takich wypadkach zwykłeś szukać sobie "lepszego życia na obczyźnie" .. ALE MNIE DO TEGO NIE NAMAWIAJ Shame on you . Na szczęście ja działam odwrotnie — zwłaszcza wówczas zostaję na miejscu, kiedy ciemne chmury zbierają się nad tą nieszczęsną krainą, nie uciekam niczym szczur z tonącej łajby. A zatem teraz już wiesz - im gorzej będzie się działo w tym nieszczęśliwym kraju, im głębsze bagno będzie się tu rozlewać, im bardziej zagrożona tradycja, kultura i obyczaje w tym narodzie - tym zacieklej będę degrengoladzie przeciwstawiał swój bezkompromisowy opór. Tu, na miejscu tongue JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.


Laughing Laughing Laughing

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.



czyli jakie?
colors
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 500
Post zebrał 0.005 mBTC

PostWysłany: 09:05, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek napisał:
Żyjemy ledwie na początku XXI wieku, zaś akcja serialu dzieje się bodaj pod koniec XXIII, więc jeśli ktoś tu powinien nauczyć się liczyć to chyba ty Idea Dancing Surprised Cool ..


Star Trek: Seria oryginalna to ~2260 rok, akcja Discovery ma miejsce ~10 lat wcześniej. Mamy 2020:

2250 - 2020 = 230 lat

Zaokrąglaj 230 do 300, zaokrąglaj, może nikt nie zauważy, że jako niedouczony debil XXIII wiek czytasz jako 2300+ Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:11, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Aniołek napisał:
JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.



czyli jakie?
colors

molestowanie chłopców po plebaniach - wiadomo

czasem dziewczynki jak się uda, ale to trudniej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:47, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Aniołek napisał:
JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.



czyli jakie?
colors
"Nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz".

...albo nie... - jednak tym razem podpowiem ci - m.in. przyprawianie o ból dupska zlewaczałą hołotę wzmiankami o polskości, miłości ojczyzny i honorze patrioty. Surprised Razz


Choronzon napisał:
Aniołek napisał:
Żyjemy ledwie na początku XXI wieku, zaś akcja serialu dzieje się bodaj pod koniec XXIII, więc jeśli ktoś tu powinien nauczyć się liczyć to chyba ty Idea Dancing Surprised Cool ..


Star Trek: Seria oryginalna to ~2260 rok, akcja Discovery ma miejsce ~10 lat wcześniej. Mamy 2020:

2250 - 2020 = 230 lat

Zaokrąglaj 230 do 300, zaokrąglaj, może nikt nie zauważy, że jako niedouczony debil XXIII wiek czytasz jako 2300+ Laughing


Ja pierdole, będzie mnie tu pajac z chronologii star treka rozliczał.. Shocked Primo- wyobraź sobie kretynie, że nie wszyscy muszą być obeznani z tą powszechną "wiedzą", może dla takich docentów futurologii stosowanej jak ty, to jest chleb powszedni -ale wyobraź sobie, że nie wszyscy mają w małym paluszku dokładne "daty gwiezdne" Laughing ... A po drugie primo, kiedy pisałem o najbliższych 300 latach
Cytat:
Choronzon napisał:
akcja tego serialu dzieje się w przyszłości, w XXIII wieku. Homofoby już dawno wymarły

Poczekamy - zobaczymy ... Dewiacje i zboczenia były piętnowane od zarania świata, i doprawdy nie widzę powodu, aby w najbliższych 300 latach miało się coś zmienić w tym zakresie Rolling Eyes .
odpowiadałem tylko na twoje fantazje odnosząc się (m.in.) do całego wspomnianego przez ciebie okresu - ŁĄCZNIE Z OSTATNIMI LATAMI WIEKU XXIII !! (tym bardziej nie mając pojęcia kiedy dokładnie dzieje się akcja -i chui mnie to obchodzi- z ostrożności procesowej wolałem założyć, że może to być końcówka) .. Czy tera to do ciebie dociera tępy fiucie? Także ten-tego .. zaokrąglaj se kanty na mózgu tongue Laughing Na przyszłość staraj się nadążać za wątkiem rozmowy bo zdarza się tobie go gubić, a następnie brandzlować mentalnie do własnych projekcji.

PS. "niedouczonych debili" to ty szukaj u siebie w rodzinie... - a sądząc z "przytomności umysłu" jaką okazujesz w swoich komentarzach nie będziesz miał z tym większych kłopotów. Podobno debilizm jest w jakiejś mierze cechą dziedziczną. Rolling Eyes Surprised


Bimi napisał:
A ty, pedale, goń się do Tajlandii na kolejny przeszczep pizdy na czoło, a nie się wpierdalasz normalnym ludziom w ich dyskusje na forach, jakby kogokoliwiek interesowało twoje trudne dzieciństwo. Shocked
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:46, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
Bimi napisał:
A ty, pedale, goń się do Tajlandii na kolejny przeszczep pizdy na czoło, a nie się wpierdalasz normalnym ludziom w ich dyskusje na forach, jakby kogokoliwiek interesowało twoje trudne dzieciństwo. Shocked

Zaraz zaraz... ale co jeśli ja jestem już w Tajlandii i nagle widzę jak mi się wpierdala na serwer fala agresywnej judeochrześcijańskiej homofobii. Jak mam niby wtedy reagować?
Uwierz mi: to nie jest pytanie czysto teoretyczne, bo gdziekolwiek fizycznie nie jestem to na pewno ciebie prostaku tam nie ma - za wysokie progi. Na taki luksus jeszcze mogę sobie pozwolić Smile

Możesz mi wyjaśnić po co przychodzisz na moje forum i składasz podanie udając że rzekomo ci się ono podoba?
Przecież każdy głupi widzi, że nim gardzisz i że w rzeczywistości o wiele bardziej pasujesz do jestem-zjebanym-kato-syjonistą.com
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:58, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Chemicloo, weź już skończ i się nie pogrążaj, bo upokarzasz się na forum publicznym każdym kolejnym wydalonym z dupo-głowy zdaniem. I wszyscy Ci to mówią. Jeśli jedna osoba mówi Ci że jesteś debilem, to można spokojnie zakładać że ta osoba wyraża jedynie swpoją subiektywna opinię na twój temat, może ma z tobą zadre i dlatego odnosi się do Ciebie w taki a nie inny sposób, ale jeśli 3-4 osoby z rzędu mówi,ą Ci że jesteś debilem, to chyba coś kurwa jest na rzeczy w takim wypadku Shocked

A Jezus i Maryja to jakie mają obowiązki, polskie, czy żydowskie? A papa w Rzymie to jakie ma obowiązki? @Chemicloo bezprzykładny błaźnie, klaunie cyrkowy, wiejski przygłupie, weź ty się pierdolnbij w łeb patelnią to może coś w tym tępym czerepie zaskoczy, bo tobie to by sie poważny reset systemu przydał, albo najlepiej nowe oprogramowanie tępa pało Rolling Eyes
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:09, 30 Lis '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

samozaorany pojeb napisał:
@Chemicloo, weź już skończ i się nie pogrążaj, bo upokarzasz się na forum publicznym każdym kolejnym wydalonym z dupo-głowy zdaniem. I wszyscy Ci to mówią. Jeśli jedna osoba mówi Ci że jesteś debilem, to można spokojnie zakładać że ta osoba wyraża jedynie swpoją subiektywna opinię na twój temat, może ma z tobą zadre i dlatego odnosi się do Ciebie w taki a nie inny sposób, ale jeśli 3-4 osoby z rzędu mówi,ą Ci że jesteś debilem, to chyba coś kurwa jest na rzeczy w takim wypadku Shocked
Nie, kiedy te 3-4 osoby są debilami same w sobie.
Paradne kiedy kretyn co sam się pogrąża, czyni jakieś wymówki w tym względzie. Shocked .. W dupie mam opinię twoją, i dwóch pozostałych palantów, LACHOCIĄGU. Ma ona mniej więcej tą samą wartość, co psia kupa znaleziona w lesie. Diluj.

obywatel świata napisał:
A Jezus i Maryja to jakie mają obowiązki, polskie, czy żydowskie? A papa w Rzymie to jakie ma obowiązki? @Chemicloo bezprzykładny błaźnie, klaunie cyrkowy, wiejski przygłupie, weź ty się pierdolnbij w łeb patelnią to może coś w tym tępym czerepie zaskoczy, bo tobie to by sie poważny reset systemu przydał, albo najlepiej nowe oprogramowanie tępa pało Rolling Eyes
Innymi słowy nic nie kojarzysz, co nie? Rolling Eyes
Innymi słowy Roman Dmowski to również była jakaś "tępa pała" ... Confused Neutral (przynajmniej według ćwierćinteligenta-półanalfabety Azorka Smile)
A niby taki ł o c z y t a n y .. Laughing

Jestem Polakiem – więc mam obowiązki polskie: są one tym większe i tym silniej się do nich poczuwam, im wyższy przedstawiam typ człowieka.
Bo im szersza strona mego ducha żyje życiem zbiorowym narodu, tym jest mi ono droższe, tym większą ma ono dla mnie cenę
i tym silniejszą czuję potrzebę dbania o jego całość i rozwój
.
~Roman Dmowski, "Myśli nowoczesnego Polaka"
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
de93ial




Dołączył: 17 Lip 2013
Posty: 2989
Post zebrał 0.010 mBTC

PostWysłany: 19:47, 01 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Przyzwoity serial SF w klimatach space opery (coś na kształt Star Treka, ale lepszy). Scenarzyści fajnie bawią się pomysłami i przy okazji wyśmiewają różne motywy.
_________________
http://www.triviumeducation.com/
Punkt startowy dla wszystkich.
http://trivium.wybudzeni.com/trivium/
Wersja PL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:49, 01 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

J a s n y napisał:
p4lm napisał:
Aniołek napisał:
JESTEM POLAKIEM WIĘC MAM POLSKIE OBOWIĄZKI.



czyli jakie?
colors

przyprawianie o ból dupska zlewaczałą hołotę wzmiankami o polskości, miłości ojczyzny i honorze patrioty. Surprised Razz




trochę mało szczegółowo, wzmianki o polskości ok jest to jakiś obowiązek, miłości ojczyzny czy do ojczyzny? pytam poważnie jakie masz obowiązki względem Polski?
honor patrioty? no cóż, honor ma każdy niezależnie od tego czy jest patriotą czy nie, natomiast nadal nie wiem jakie są obowiązki tego Polaka względem Polski ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:12, 01 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłócił bym się czy ochrona interesu międzynarodowej korporacji z siedzibą na półwyspie Apenińskim (czyli nie w Polsce tylko trochę daleko od Polski), o żydowskiej proweniencji i z radą nadzorczą założoną głównie z Żydów, ewentualnie Niemców i Włochów, ma cokolwiek wspólnego z interesem Polski.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 01 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Azyren ale po co się wtrącasz Razz chciałem żeby sam do tego doszedł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek




Dołączył: 03 Mar 2019
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 01 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
natomiast nadal nie wiem jakie są obowiązki tego Polaka względem Polski ?
Przeczytaj "Myśli nowoczesnego Polaka", to może zrozumiesz.. Jeśli o mnie chodzi, to za punkt honoru postawiłem sobie walkę z antykulturą i progresywnym marksizmem, czynniki jakże zgubnie wpływające na morale narodu polskiego -a zatem także na jego przyszłe losy. Oczywiście nie jest to bolączka ograniczająca się wyłącznie do obszaru nadwiślańskiego, lecz o zasięgu globalnym.
Homofob? —to brzmi dumnie Smile
_________________
błogosławieni wkurwieni , albowiem oni spokoju doznawać będą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Azyren ale po co się wtrącasz Razz chciałem żeby sam do tego doszedł


Próżna nadzieja, by ten człek o niezbyt lotnej umysłowości to zrozumiał i zatrybił Confused
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:02, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odklejony pajac napisał:
Jeśli o mnie chodzi, to za punkt honoru


Przecież ty nie masz honoru Confused



fantasta i jełop napisał:
postawiłem sobie walkę z antykulturą i progresywnym marksizmem, czynniki jakże zgubnie wpływające na morale narodu polskiego


Postawić to ty sobie możesz domek z kart, tępy ułomie. Twoja antykultura odpowiedzialna jest za miliony pomordowanych pogan i heretyków, tysiące zgwałconych i skrzywdzonych dzieci na całym świecie, ruinę i okradanie państw, pasożytowanie, defraudacje i pranie miliardowych funduszy, konszachty z faszystowskimi reżimami. mafią i grupami przestępczymi w XX i XXI wieku, upadek moralny i degrengoladę społeczeństwa, więc jeśli dla dobra swego narodu, kraju i całej ludzkości warto z czymkolwiek walczyć, to tylko i wyłącznie z waszą watykańsko-nadjordańską antykulturą.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
J a s n y




Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 1059
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:50, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyklejony do rzeczywistości wirtualnej pojeb napisał:
Postawić to ty sobie możesz domek z kart, tępy ułomie. Twoja antykultura odpowiedzialna jest za miliony pomordowanych pogan i heretyków, tysiące zgwałconych i skrzywdzonych (bla bla bla)
Laughing

Cytat:
konszachty z faszystowskimi reżimami. mafią i grupami przestępczymi w XX i XXI wieku,
Już myślałem, że konszachty z diabłem... Confused .. e ,- a pisząc "Mafia i faszystowskie grupy przestępcze"- masz oczywiście na myśli polityków wszystkich krajów i prowincji (tak zwanych demokratur)? Rolling Eyes


Cytat:
upadek moralny i degrengoladę społeczeństwa,



Cytat:
więc jeśli dla dobra swego narodu, kraju i całej ludzkości warto z czymkolwiek walczyć, to tylko i wyłącznie z waszą watykańsko-nadjordańską antykulturą.
NIe. Jeśli warto z kimkolwiek walczyć to tylko i wyłącznie z tobą. tongue Cool
_________________
" Nie wiem o jakim elektronicznym funcie piszesz, bo takowy nie istnieje " ~@goral_
# demokracja to komunizm w powijakach #
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
p4lm




Dołączył: 12 Sie 2008
Posty: 1859
Post zebrał 0.020 mBTC

PostWysłany: 21:48, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniołek no widzisz, ja też jestem za tym żeby rozwijać kulturę w każdej postaci (nie mylić z rozrywką w TV), żeby rozwijać się duchowo i przede wszystkim na to bym chciał mieć w życiu dużo czasu, natomiast nie ufam żadnej religii która ma na celu zniewolenie człowieka w imię strachu przed swoim bogiem. Wierzę w świat pozamaterialny to może za grubo powiedziane, ale na pewno fizyka kwantowa nie potrafi wyjaśnić wielu zjawisk, przynajmniej teraz. Jak byłem dzieckiem magią dla mnie były gwiazdy i księżyc, jak poczytałem trochę o kosmosie to patrzę w inny sposób. Nazywam to rozwojem. Patrzę w niebo naukowo, ale z nutką magii.
Coś z tym światem jest nie tak, a na pewno brak odpowiedzi na pewne pytania pozostawia duże pole do popisu dla opętanych przez władzę. Tak jest w naszym kraju, opętana przez władzę instytucja kościelna wykorzystuje ustrój państwowy do tego, aby programować młodych ludzi pod siebie i wykorzystywać do końca ich życia. Ja na szczęście obudziłem się z letargu w bardzo młodym wieku i marzeniem moim jest likwidacja wszystkich religii na całym świecie, ale jak widzę że nasz kraj jest kolebką wręcz tego fanatyzmu i pojebanizmu oraz zerologicyzmu to nigdy w życiu nie kiwnąłbym palcem w jej obronie.
Sam nacjonalizm to jest zamknięcie ludzi w umysłowych puszkach w zależności od krainy w której się urodzili. Porównać świadomość Polaka i Czecha w niektórych sprawach to się dowiesz że jesteśmy niby tacy sami, ale różni tylko i wyłącznie przez to że u nich rządzi kto inny./ Może jest to mój bunt przeciwko ustrojowi jaki panuje nie tylko tutaj, ale "liznąłem" też demokracji w innych krajach i wiem , że może być normalniej.
Reasumując - czego ty chcesz bronić chłopie? Tutaj piękna jest tylko przyroda i krajobrazy, a ich bronić nie trzeba. Nazywając się patriotą bronisz ludzi - ludzi którzy mają Ciebie za nic, za plebs, za niewolnika. Jak będą chcieli się pobawić w wojnę to będą potrzebowali pożytecznych idiotów których nazywa się patriotami.
Można mnie opluć za te słowa, ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ. To byli zwykli frajerzy, dali się wydymać przez władzę. Teraz na ulicach dzieje się to samo. NAcjonaliści i geje robią sobie psikusy na ulicach bo ktoś ich na siebie nagonił, a rządzi się właśnie najłatwiej zwaśnionym narodem. Dla mnie pierwszy kroczek (nie krok) w kierunku normalności to zniesienie immunitetów, ale nie słyszałem nigdy takiego postulatu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 500
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:58, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Można mnie opluć za te słowa, ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ. To byli zwykli frajerzy, dali się wydymać przez władzę. Teraz na ulicach dzieje się to samo.


Kto pluje ten pluje, ode mnie podwójny napiwek za te słowa (w sensie: polać mu bo dobrze gada!)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:28, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idiota napisał:
[Już myślałem, że konszachty z diabłem... Confused .. e ,- a pisząc "Mafia i faszystowskie grupy przestępcze"- masz oczywiście na myśli polityków wszystkich krajów i prowincji


Nie debilu, poczytaj sobie np. o praniu brudnych pieniędzy i upadku Banku Ambrosiano, Banku Watykańsakim, Roberto Calvim, loży P2, czarnych funduszach Watykanu, czarnej szlachcie, szczurzym szlaku przez Watykan do Argentyny, Opus Dei i wielu innych. Ta twoja "duchowa oaza" wybija szambem, a ty myślisz że to prozdrowotna borowina... Nie @chemicloo, to gówno Cool
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 02 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

p4lm napisał:
Można mnie opluć za te słowa, ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ. To byli zwykli frajerzy, dali się wydymać przez władzę.
Tylko że gdyby nie oni, to być może po niemiecku byś teraz szczekał. Czy to nie ma dla ciebie żadnego znaczenia? Podobnie mogliby powiedzieć nasi dziadowie pod zaborami - Ee, przecież Polski już nie ma, nie istnieje na mapie, nie ma żadnych struktur, administracji ... Jedynie oderwane od rzeczywistości oszołomy żyją jeszcze ideą reaktywacji kraju będącego siedzibą dla suwerennego narodu. (Tak samo pod okupacją hitlerowską? -Po co nam walczyć, po co się trudzić, toż to czyste frajerstwo! Polski już (znowu) nie ma. Teraz rządzą tu Niemcy i Rosjanie, więc dajmy se teraz spokój z mrzonkami o wolności.) Jestem pewien, że wielu "rozumuje" właśnie na ten sposób. Drogą "na skróty" przez konformizm. Coś takiego jak POLSKA to jest NIC. Wielkie ZERO —którym w ogóle nie wato sobie głowy zawracać.. Strata czasu.

Cytat:
Reasumując - czego ty chcesz bronić chłopie? Tutaj piękna jest tylko przyroda i krajobrazy, a ich bronić nie trzeba.
Wprost przeciwnie.
PS. Piękne są jeszcze dziewczęta.

Cytat:
Sam nacjonalizm to jest zamknięcie ludzi w umysłowych puszkach w zależności od krainy w której się urodzili.
Prawda, że jeden rząd światowy to wspaniała idea?? .. Po cóż nam nasz własny, niezależny ((przecież i tak zawsze był marionetkowy ... [to niezupełnie prawda!] ...przecież Polacy nie potrafią się rządzić, zawsze "wybierają sobie" syjonistów... albo Anglosasów.))

Cytat:
Teraz na ulicach dzieje się to samo.
Nie do końca rozumiem co masz na myśli twierdząc, że dzieje się to samo ... Confused .. chyba jednak nie "to samo". Neutral Albo w pewien sposób to samo - tyle że wojna (wraz z zaborami) jest hybrydowa ; lecz tym razem Polacy nie popełnią błędów historii, pójdą po rozum do głowy, dadzą sobie wreszcie spokój z samorządnością, do której i tak nie dorośli, i już ze spokojem, w końcu odprężeni poddadzą się jednemu nadzorcy globalnemu, a jako że będzie on jeden - to już nie będzie więcej wojen (przecież sam przeciwko sobie nikogo nie pośle).
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:33, 03 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ.
No dobrze - a takie pytanko uściślające.. Czy można to samo powiedzieć o ludziach walczących w obronie.. -nie, nie Polski- ale np. Anglii?? (z wyłączeniem rzecz jasna Polaków walczących w "bitwie o Anglię" - skupmy się tymczasowo na samych Anglikach walczących o Anglię (ew. WB) ...Czy to też byli wg. ciebie *frajerzy? Confused )

Cytat:
Tylko że gdyby nie oni, to być może po niemiecku byś teraz szczekał.
O ile w ogóle byś istniał (jako człowiek) ... bo gdyby na przykład nie -> oni, to CAŁY świat dzisiaj wyglądałby zupełnie inaczej.
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Choronzon




Dołączył: 08 Wrz 2011
Posty: 500
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:10, 03 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

emisariusz napisał:
p4lm napisał:
Można mnie opluć za te słowa, ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ. To byli zwykli frajerzy, dali się wydymać przez władzę.
Tylko że gdyby nie oni, to być może po niemiecku byś teraz szczekał. Czy to nie ma dla ciebie żadnego znaczenia?


Dla mnie kompletnie nie ma znaczenia, i dla Ciebie @emisariusz by nie miało, gdybyś się urodził na terenie niemieckojęzycznym.

emisariusz napisał:
po niemiecku byś teraz szczekał


Twój pejoratywny stosunek do języka niemieckiego wynika z idoktrynacji, której poddawali nas od dzieciństwa - w szkole nam non-stop tłukli do głów jak to Niemcy nas napadli, obozy, bogojczyźniane lektury itd. a w domu za pomocą telewizji np. w "4 pancerni i pies" gruntowano niechęć do Niemców (tutaj przy okazji była przyjaźń z ZSRR).

Wyobraź teraz sobie, że niektóre jednostki były odporne na tą indoktrynację (albo po latach "przepracowały" to sobie w głowach), podobnie jak na inne indoktrynacje (np. nauki KK). I te jednostki, wliczam tutaj siebie, mają głęboko w dupie patriotyzm, miłośc do ojczyzny itd. gdyż rażą ich, widoczne dla nich na pierwszy rzut oka, perfidne manipulacje stojące za tą indoktrynacją. Traktują to jako obrazę swojej inteligencji. I jest dla nich dziwne, że inni tego nie widzą - tak samo jak dla ciebie może być dziwne, że ktoś nie jest patriotą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emisariusz




Dołączył: 06 Paź 2020
Posty: 785
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:01, 03 Gru '20   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Choronzon napisał:


emisariusz napisał:
po niemiecku byś teraz szczekał


Twój pejoratywny stosunek do języka niemieckiego wynika z (bla bla bla)
Nie projektuj chłopcze, nie projektuj.. Do języka niemieckiego -jako języka- nie mam żadnego stosunku, jest mi on zupełnie obojętny, choć faktycznie nieco nieprzyjemny w odbiorze audio Rolling Eyes .. W każdym razie język wybitnych filozofów, myślicieli i genialnych poetów (Goethe, Schiller...). Może kiedy formułuję "szczekał" - piszę to ot tak sobie. (?) -o tym nie pomyślałeś, co nie?
(a może poprzez szczekanie rozumiem po prostu ujadanie w myśl zaprogramowanych komend... Idea ... -a ten zaraz sobie całą "filozofię" dopisuje... muahahhahha!)


Cytat:
emisariusz napisał:
p4lm napisał:
Można mnie opluć za te słowa, ale tak twierdzę nawet o ludziach którzy walczyli w obronie Polski w II WŚ. To byli zwykli frajerzy, dali się wydymać przez władzę.
Tylko że gdyby nie oni, to być może po niemiecku byś teraz szczekał. Czy to nie ma dla ciebie żadnego znaczenia?

Dla mnie kompletnie nie ma znaczenia, i dla Ciebie @emisariusz by nie miało, gdybyś się urodził na terenie niemieckojęzycznym.

Tak myślałem że ktoś będzie usiłował w ten sposób to tłumaczyć. Gdybyś się urodził wielbłądem w zoo, to też by nie miało dla ciebie znaczenia -prawda? ...podobnie gdybyś był żuczkiem gnojarzem gdzieś w dżungli amazońskiej. Prawda że proste? I nie mówimy tu wyłącznie o takim czy innym "języku", ale o państwie hitlerowskim, które być może wygrywa wojnę - a ty jesteś słowiańskim pariasem, niewolnikiem bez ludzkich praw kupowanym na targu (czy naprawdę trzeba takie rzeczy tłumaczyć? -pewnie zaraz mi powiesz, że gdybyś się urodził podczłowiekiem-niewolnikiem to RÓWNIEŻ nie miałoby dla ciebie znaczenia! No to ja ci odpowiem - wypierdalaj z taką filozofią, chłopku roztropku, po chui jeszcze żyjesz? Może gdybyś właśnie zdechł to też nie miałoby żadnego znaczenia? ... i t.d.)
Tymczasem nie możesz być w kilku miejscach naraz, być jednocześnie tym-i-tamtym (popraw mnie jeśli się mylę) - i jesteś tylko Polakiem, człowiekiem, ojcem itd.. ... ma to dla ciebie jakieś znaczenie? Confused
_________________
Ten wpis powstał bez wsparcia środków unijnych.
" trwają prace nad stworzeniem elektronicznej gotówki " ~@goral_
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13   » 
Strona 11 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Dobre kino SF
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile