W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brak Banana dostał Nobla   
Podobne tematy
Sąd zbada, czy Wałęsa zasługiwał na Nobla4bez ocen
Obama, the Nobel peace prize & World War 32
Nagroda Nobla w zlym swietle5bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 6216
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ansu




Dołączył: 24 Maj 2009
Posty: 124
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzję skrytykowała laureatka Pokojowej Nagrody Nobla z 1976 r., pochodząca z Irlandii Północnej Mairead Corrigan Maguire. - To bardzo smutna i przedwczesna decyzja - stwierdziła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie czuję, że zasłużyłem, by znaleźć się w grupie takich postaci, które wcześniej otrzymały tę nagrodę - powiedział na konferencji prasowej przed Białym Domem prezydent USA Barack Obama. W piątek prezydent został uhonorowany Pokojową Nagrodą Nobla. Cała suma, czyli 1,4 miliona dolarów, zostanie przeznaczona na cele dobroczynne.

facet ma gest, z kumplami skroili USA na prawie 1bilion$ więc może sobie pozwolić
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:20, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Everything is OK.
Zamiast psioczyc pogratulujce prezydentowi, powiedzcie mu, jakie nadzieje w nim pokladacie. Przeciez widac, ze sam jest nieco skonfundowany. Wiec moze ruszycie jego sumienie? Jeszcze da sie go zmienic na dobre Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Opaq




Dołączył: 12 Wrz 2009
Posty: 175
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:21, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy Buzka w EuParlamencie, a amerykanie Obamę z Noblem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:37, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojna to Pokoj
Ignorancja to Siła
Nienawiść to Miłość...

Witamy w Swiecie Gerga Orwella rok 1994 ...

Nobel = legalizacja konfliktów zbrojnych w celach pokojowych, bo o kreciej robocie Barracka to chyba nie mozna mówić skoro przyjeżdzął czcić sowe i biegac nago z buszem i czarnymmurzynem tj szwarcenegerem.

Jak powiedział MIŚ:
"Fronczewskiego chca ze mnie zrobić..."

i nie w kontekście aktora - lecz uszytej intrygi:
"to ja bede teraz liczył tak jak pan prezes kazał: 1,2,3,4....
- w sklepie jest 124 osób - czuwaj!"

Panie i Panowie - wszystko jest wporządQ - nowy laureat POKOJOWEJ NAGRODY NOBLA - nigdy nie dopuści by walczyc o pokoj przemoca i konfliktem, ani tym bardziej nie będzie zabijal źrodel teroryzmu w postaci bombardowania ich dzieci - należy wziąc szczepionke, wrócic do pracy i w wolnej chwili cieszyć sie niepotrzebnymi rzeczami, ktore kupujecie uświęcajac laur Noblisty w supermarketach.
Obama Zatrzoszczy sie o Twoje bezpieczeństwo! 2+2=5
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pswierq




Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 397
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:40, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy czytaliscie, bo media przepuscily taka gafe, Talibowie zapytani o zaslugi Obamy mieli niby powiedziec, ze dotychczas niczego nie zrobil w sprawie pokoju w ich regionie Smile.
Swiat stanal na glowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AQuatro




Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ordel napisał:
pryma aprylis został przeniesiony z 1 kwietnia na 9 października .

Moja reakcja w pierwszym momencie na tą wiadomość była podobna - Upewniłem czy dziś nie jest 1 kwietnia. Smile
Ale może taki nobel to faktycznie jedyny sposób aby wpłynąć na inwazyjną politykę Stanów Zjednoczonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1994
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:29, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Aquatro dokładnie miałem takie samo odczucie. W pierwszym momencie myślałem, że to żart. Natomiast teraz jak Stany Zwalikońskie podniosą łapę na kogokolwiek, to zawsze można ich dyplomatycznie potępić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:39, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według Kalendarza Majów, kin dnia:

Cytat:
KIN 79 - Niebieski Magnetyczny Wicher

Dziś przystępuję do rozwiązania tego, co od dawna czeka na rozwiązanie. Ja sam doprowadziłem do sytuacji, w jakiej obecnie jestem i tylko ja mogę ją zmienić. Dziś nie zrażą mnie niepowodzenia. Wiem, że proces odnowy może przebiegać dość burzliwie. Dziś wszystko stoi pod znakiem zapytania.


http://www.maya.net.pl/okno.php

Czyz nie stanęliśmy przed znakiem zapytania??
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie, jesli ktos wycial Obamie numer z tym noblem w jakis sposob paprzac mu - im plany, to kim jest majac tak wielkie wplywy?
Albo to kolejne takty symfonii konca Starego Swiata napisanej przez ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:58, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam.. stało się coś czego nikt nawet nie podejrzewał.
Ciekawe ile takich trików nasi kontrolerzy mają jeszcze w kieszeni...
Zabójstwo Obamy podczas odbierania nagrody Nobla?...
Zrobiono by z niego męczennika pokoju
a winą obarczono by ... nie mam pojęcia :/
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:50, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uslyszalem ze ta swinia dostala ta nagrode to sie rozesmialem. Niemniej jednak nie jest to az tak dziwne. Ten gnoj zaraz po dojsciu do wladzy dal taka wielka sume pieniedzy skurwysynom ze "zarobil" sobie na ich wdziecznosc. Na dodatek z taka nagroda bedzie mu latwiej namawiac debilowate spoleczenstwo do nastepnej wojny, bo z tego napewno nie zrezygnuja gdyz jest to dla kliki zlodziei niesamowita okazja do jeszcze wiekszego zbogacenia sie.

Co sie tyczy Al Gora, to ten gnoj rowniez zapracowal na nagrode. Ostatecznie dzieki jego klamstwa wprowadzono podatki za CO2 ktorymi pasozydy i zlodzieje dziela sie, a frajerzy zapierdalaja aby jeszcze bardziej wzbogacic tych szachrajow.

Zyjemy w swiecie Orwela, dlatego z pewnoscia Hitlera zasluguje na szacunek, gdyby bylo inaczej to by go chwalono w prasie i TV.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:29, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz po zdobyciu pokojowego Nobla na Ziemi, Amerykanie przystąpili do bombardowania Księżyca Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:38, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno zadzieje sie cos ciekawego

teoria ukrócenia lepkich raczek pogodnego murzynka jest calkiem ciekawa
nalezy jednak pameitac, ze on tylko jest marionetka i moze zostac w kazdej chwili zlikwidowany przez swych pracodawcow


mozliwosc, ze istnieje jeszcze inna grupa lub grupy bardzo wplywowych ludzi nie jest niczym zaskakujacym, no bo gdzie kolwiek dochodzi do mozliwosc rzadzenia, zarabiania wielkich pieniedzy itd zawsze pojawi sie konkurencja, czy to oficjalna walka polityczna, potyczki gangow czy walka o panowanie nad miastem mafii albo poprostu walka o co kolwiek

moim zdaniem, to ,ze istnieje taka grupa- nie wazne czy z dobrymi zamiarami czy nie jest wielce prawodpodobne bo jest nas prawie 7mld i trudno sadzic, ze istnieje tylko nie wielka grupka rzadna wladzy absolutnej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:01, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi - proponuję dorzucenie ankiety do wątku. Coś w stylu:

Czy Nobel dla Obamy to:
a) kompromitacja skorumpowanego komitetu przyznającego tę nagrodę
b) zabieg mający na celu ośmieszenie Obamy
c) nie mam zdania
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kesh




Dołączył: 03 Sie 2009
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:20, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Jak uslyszalem ze ta swinia dostala ta nagrode to sie rozesmialem. Niemniej jednak nie jest to az tak dziwne. Ten gnoj zaraz po dojsciu do wladzy dal taka wielka sume pieniedzy skurwysynom ze "zarobil" sobie na ich wdziecznosc. Na dodatek z taka nagroda bedzie mu latwiej namawiac debilowate spoleczenstwo do nastepnej wojny, bo z tego napewno nie zrezygnuja gdyz jest to dla kliki zlodziei niesamowita okazja do jeszcze wiekszego zbogacenia sie.

Co sie tyczy Al Gora, to ten gnoj rowniez zapracowal na nagrode. Ostatecznie dzieki jego klamstwa wprowadzono podatki za CO2 ktorymi pasozydy i zlodzieje dziela sie, a frajerzy zapierdalaja aby jeszcze bardziej wzbogacic tych szachrajow.

Zyjemy w swiecie Orwela, dlatego z pewnoscia Hitlera zasluguje na szacunek, gdyby bylo inaczej to by go chwalono w prasie i TV.


Dobrze powiedzianie. Komisja przyznajaca nagrody nobla to jest tylko narzedzie majace uwiarygodnic w swoich dzialaniach dane osoby mam wrazenie. No bo w koncu dostal nobla, musi byc cos na rzeczy Smile. Dobrze, ze w tym przypadku mowi sie troche krytyczniej w mediach o tym noblu. Dobre i to.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JAR




Dołączył: 22 Paź 2008
Posty: 448
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:00, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ansu napisał:
Decyzję skrytykowała laureatka Pokojowej Nagrody Nobla z 1976 r., pochodząca z Irlandii Północnej Mairead Corrigan Maguire. - To bardzo smutna i przedwczesna decyzja - stwierdziła.
Wałęsa "Bolek" też skrytykował decyzję o przyznaniu Nobla Obamie, pisze w dzisiejszym the Idependent chyba, ale nie jestem pewien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Goniec Króla




Dołączył: 18 Sie 2009
Posty: 1301
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:39, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już po dwóch dniach w mediach ani słychu o nagrodzie nobla. Czasem ktoś przypomni o tym przy jakiejś okazji, ale zasadniczo ludzi to nie obchodzi. To nie ma już żadnego znaczenia czy ten lub tamten dostanie a inny nie. Sam pomysł Tego Nobla Alfreda żeby obdarzać nagrodą "za działania na rzecz pokoju" był od początku poroniony. Był li tylko produktem strachu przed potępieniem za wynalazek strasznej broni, był efektem próby samooczyszczenia w jakiś sposób. Nobel, jak dziecko, przeląkł się, że odkrył dynamit, i że teraz ludzie będą się zabijać jeszcze szybciej i efektywniej. Taka postawa nie tylko jest niedojrzała ale po prostu świadczy o głębokiej głupocie. Według takiego myślenia wynalazca noża powinien również czuć skruchę, tak jak odkrywca kwasu siarkowego... czy był aż tak głupi by sądzić że jeśli nie on to nikt już w przyszłości by tego nie odkrył??? Nie zdawał sobie sprawy, staruszek, że nie da się przewidzieć ani rozpoznać "prawdziwie pokojowych działań, ani ich skutków, w momencie ich popełniania". Ta nagroda jest z zeszłej epoki, nie należy do świata nauki i faktów, a opiera się tylko na mętnych przesłankach i tzw. "dobrych intencjach". Wystarczy poczytać pisma Maniego albo innych gnostyków, oni wiedzieli że wszelkie działanie prowadzone w jakimś celu, wywołuje skutek dokładnie przeciwny. W ostatecznym rozrachunku. Ja Wam To Mówię.
_________________
w_Królestwie_TV
http://www.metrykakoronna.org.pl/
#zdejmijMaske i #wyjdźZchaty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:43, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze Nobel wymyslil dynamit to jedno, ale on wlasnie na produkcji i sprzedazy tego dynamitu stal sie bogaty i w tym momencie musial sobie dobrze zdawac sprawe ze kazdy dolar wchodzacy do jego kasy oznaczal cierpienia innych ludzi.
Wymyslec cos to jedna rzecz, ale robic pieniadze na cierpieniu ludzi to juz calkiem inna sprawa.
Wielu skorwysynow daje pare groszy na cele dobroczynne tylko po to aby poprawic swoje samopoczucie, bo musza sobie zdawac sprawe ze wielokrotnie sa odpowiedzialni ze nieszczescia innych ludzi.
"Dzentelmeni" co bija kobiety bardzo czesto przynosza im pozniej kwiaty.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukup napisał:
Ze Nobel wymyslil dynamit to jedno, ale on wlasnie na produkcji i sprzedazy tego dynamitu stal sie bogaty i w tym momencie musial sobie dobrze zdawac sprawe ze kazdy dolar wchodzacy do jego kasy oznaczal cierpienia innych ludzi.
Bez przesady. Burzenie zbędnych budynków to też robota dla dynamitu Wink.
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:28, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krystao napisał:
Bimi - proponuję dorzucenie ankiety do wątku. Coś w stylu:

Czy Nobel dla Obamy to:
a) kompromitacja skorumpowanego komitetu przyznającego tę nagrodę
b) zabieg mający na celu ośmieszenie Obamy
c) nie mam zdania


d) wszystkim sie w głowach popierdoliło

ja wybieram D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
moteq




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 30
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:21, 10 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro wszystko robi sie takie zabawne to pozwole sobie na dowcip.

Do baru wchodzi zyd, czarnuch i pedal.
Barman na to: Wypierdalac!

Tyle mam do powiedzenia.
Jak zauwazyl, ktorys z przedmowcow. Skoro katow pokazuje sie w dobrym swietle, to znaczy ze pozorni oprawcy byli dobrzy
_________________
Haufenweise Scheisse...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:23, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szacowny pan Nobel nie przewidzial nagrody pokojowej. Dodano ja dlugo po jego smierci. Gadanie, ze ma niby krew na rekach jest ponizej krytyki i zdrowego rozsadku. To nie Nobel, Kalasznikow i inni naukowcy uzywali tych wynalazkow. Odpowiedzialnosc ponosi ten, kto uzywa lub kaze uzywac, bo on dokonuje wyboru w momencie nacisniecia spustu. Kazdy ma w domu chciazby bron biala i w glowie chec ubicia jakiegos sukinsyna, lecz takze hamulce moralne i strach.

W jakims serwisie infomacyjnym uslyszalem takie cos: "Amerykanie maja wszystko na kredyt, nawet nagrode Nobla" dobre co? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
etznab




Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 372
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:30, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapomniałeś @voltar o punkcie e):

e) zwalczanie wojny wojną w walce o pokój

Wszystko jest wporządQ
_________________
www.youtube.com/user/WszystkoJestWporzadQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mandarck




Dołączył: 07 Lis 2007
Posty: 539
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:45, 11 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co przyznanie t e j nagrody t e m u człowiekowi(?) zmienia w Waszym życiu drodzy zbulwersowani? Poza chwilowym wyśmianiem sytuacji, następnie chwilą złości a ostatecznie przyjęciem tego do wiadomości ?

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brak Banana dostał Nobla
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile