W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Brak Banana dostał Nobla   
Podobne tematy
Sąd zbada, czy Wałęsa zasługiwał na Nobla4bez ocen
Obama, the Nobel peace prize & World War 32
Nagroda Nobla w zlym swietle5bez ocen
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 6189
Strona:  «   1, 2, 3, 4   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:03, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Laughing

niech stracę tego jednego posta na dobę na ten gromki śmiech, którym parsknąłem na tę informację


Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze specjalnie dali by na Iran nie napadl

http://pokazywarka.pl/obama
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:34, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eh.. film ciekawy ale kto to sprawdzi ?
Ja jestem zbyt leniwy i sceptyczny żeby to zrobić.

Nobel porażka , jeśli teraz wypowie wojnę to w imię pokoju
i jak ktoś będzie miał wątpliwości można takiej osobie powiedzieć że Obama przecież Nobla dostał to nie może być zły :/

Mogę się założyć o wszystko co mam że nic się nadzwyczajnego nie stanie...
a dlaczego? bo jeśli przegram zakład to i tak rzeczy materialne stracą na swej wartości ;P
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Prrivan




Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 1832
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:07, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Barry chyba jednak przyjmie przyjmie Nobla:

http://www.tvn24.pl/-1,1623189,0,1,barac.....omosc.html


Cytat:

13:52, 09.10.2009 /Reuters, PAP
Barack Obama "z pokorą" przyjmuje Nagrodę Nobla
LAUR DLA PREZYDENTA USA. ŚWIAT PYTA: ZA CO?

Barack Obama o tym, że został noblistą dowiedział się w środku nocy, ale - jak zapewnia rzecznik prasowy Białego Domu Robert Gibbs - laury przyjął z pokorą.
Właśnie od Gibbsa prezydent dowiedział się przez telefon, że został w piątek noblistą, bo jak powiedział przewodniczący norweskiego Komitetu Noblowskiego Thorbjoern Jagland, w przypadku Obamy zrezygnowano ze zwyczajowego telefonu z informacją o nagrodzie.

Zwykle zwycięski kandydat
Jacek Stawiski zaskoczony Noblem dla Obamy
jest informowany z Oslo na godzinę przed oficjalnym ogłoszeniem, ale w Waszyngtonie byłaby to godzina 4 rano. - Nie powinno się budzić prezydenta w środku nocy - uznał Jagland.

Przyznał też, że członkowie Komitetu Noblowskiego obawiali się, iż informacja o Noblu dla Obamy przeciekłaby do mediów przed jej oficjalnym ogłoszeniem, jak to się już w przeszłości zdarzało.

Przyjmie nagrodę?

Oczywiście może się zdarzyć tak, że Obama - powodowany skromnością lub innymi powodami - Nobla nie przyjmie. Niewiele jednak na to wskazuje.

Doradca prezydenta David Axelrod oznajmił
w telewizji MSNBC, że co prawda "nie wie, co zrobimy [Biały Dom - red.] w związku z tym [Noblem - red.]", ale "zakłada", że Obama pojawi się w Oslo 10 grudnia by odebrać nagrodę.

Za co ten Nobel?

Według zaskakującego orzeczenia Komitetu Noblowskiego Obamę nagrodzono za "wezwania do redukcji światowego arsenału atomowego oraz pracę nad pokojem na świecie".

- Obama jako prezydent stworzył nowy klimat w polityce międzynarodowej. Wielostronna dyplomacja odzyskała centralną pozycję, z naciskiem na rolę, jaką mogą odgrywać Narody Zjednoczone i inne instytucje międzynarodowe. Dialog i negocjacje są preferowane jako instrument rozwiązywania nawet najtrudniejszych konfliktów międzynarodowych - głosi uzasadnienie przeczytane przez przewodniczącego norweskiego Komitetu Noblowskiego Thorbjoerna Jaglanda.

Dalej Komitet napisał, iż "wizja świata wolnego od broni nuklearnej jest potężnym bodźcem dla negocjacji w sprawie rozbrojenia i kontroli zbrojeń. Dzięki inicjatywie Obamy USA odgrywają teraz bardziej konstruktywną rolę w stawianiu czoła wielkim wyzwaniom klimatycznym, wobec których stoi świat. Demokracja i prawa człowieka mają być umocnione".

Bo "przykuł uwagę świata"

- Bardzo rzadko się zdarza, żeby ktoś w takim stopniu jak Obama przykuł uwagę świata i dał ludziom nadzieję na lepszą przyszłość. Jego dyplomacja jest oparta na koncepcji (zakładającej), że ci, którzy mają przewodzić światu, muszą to czynić na podstawie wartości i postaw podzielanych przez większość ludności świata - wskazał Komitet Noblowski.

- Od 108 lat norweski Komitet Noblowski stara się stymulować dokładnie tę politykę międzynarodową i te postawy, których Obama jest teraz głównym rzecznikiem świata - napisano w uzasadnieniu, wyrażając poparcie dla apelu Obamy o to, by wszyscy wzięli odpowiedzialność za "globalną odpowiedź na globalne wyzwania"

Za co?

Eksperci
Amerykanista prof. Zbigniew Lewicki zaskoczony werdyktem (TVN24, EPA)
nie ukrywają zaskoczenia werdyktem Komitetu. Komentator TVN24 Jacek Stawiski nie potrafił ukryć, że jest w szoku: - Podstawowe pytanie - za co? - pytał Stawiski, przypominając, że amerykańskiemu prezydentowi na razie - po kilku miesiącach na urzędzie - nie udało się osiągnąć niczego spektakularnego.

Wyzwania, przed którymi stoi Obama, to choćby ciągle nieuregulowana sprawa pokoju izraelsko-palestyńskiego - Obama ponosi na tym froncie na razie klęskę, czy sprawa zbrojeń Iranu i Korei Północnej.

"Żadnych osiągnięć"

- To jest
Pokojowy Nobel dla Hu?
W piątek przed południem poznamy laureata Pokojowej Nagrody Nobla. Wśród... czytaj więcej »
po prostu dowód szalonego zaufania Europy do niego, że może zmienić świat. Wielkiej fascynacji - komentował w TVN24 amerykanista prof. Zbigniew Lewicki, który również nie ukrywał, że jest w szoku, "bo szczerze mówiąc żadnych osiągnięć, które by nagrodę usprawiedliwiały na koncie Obamy nie ma".

Według Lewickiego to będzie jedna z bardziej kontrowersyjnych nagród Nobla. Amerykanista w takiej sytuacji mógł jedynie się zastanawiać, czy Komitet Noblowski ma zdolności profetyczne.

"Nobel na zachętę"

Zaskoczenia nie kryli również polscy politycy. Poseł SLD Tadeusz Iwiński jest zdania, że Obama "dostał Nobla na zachętę". Parlamentarzysta lewicy podkreślił jednocześnie, że nagroda została przyznana
Nobla dla Obamy komentują Tadeusz Iwiński i Paweł Kowali (TVN24, EPA)
Amerykaninowi za rozpoczęcie "nowego sposobu myślenia", w czym Iwiński porównał Obamę do... Michaiła Gorbaczowa.

Niemal identyczną opinię na temat pokojowego Nobla ma europoseł PiS Paweł Kowal. - To nagroda dla pewnego sposobu myślenia, dla nadziei. Wiele osób na świecie chciałoby mieć nadzieję, że będzie lepiej - mówił Kowal.

Nie był faworytem

Obama w żadnym wypadku nie był faworytem tegorocznego pokojowego Nobla. Wśród faworytów był chiński dysydent Hu Jia, a także premier Zimbabwe Morgan Tsvangirai oraz afgańska działaczka na rzecz praw człowieka Sima Samar.

Razem z noblowskim medalem do Obamy powędruje, prócz jeszcze większej sławy, nagroda w wysokości 1,4 miliona dolarów.


...ale można nazwać też rzecz po imieniu...

http://urbas.blog.onet.pl/Lapowka,2,ID392501396,n

Cytat:

09 października 2009
Łapówka

Barack Obama nie dostał pokojowego Nobla za zasługi dla światowego pokoju. Takich zasług po prostu nie ma. Stąd wzbudza zainteresowanie nieoficjalna przesłanka wyróżnienia amerykańskiego prezydenta.

Rozważając, gdzie teoretycznie Barack Obama może wnieść wiekopomne zasługi pokojowe nasza uwaga zwraca się w kierunku tradycyjnej światowej bomby Bliskiego Wschodu (pomijamy Rosję i putinowskie rakiety, nie ta liga). Eskalacja napięcia pomiędzy Iranem, a Izraelem i USA przekroczyła poziom, po którym można się spodziewać rozkazu ataku. Dysonansem w hałasie odpalanych silników rakiet, samolotów i czołgów jest tylko podejrzenie podwójnej gry Prezydenta Iranu Mahmuda Ahmadineżada. Na podstawie przypadkowego zdjęcia z dowodu pokazanego do „ślubnej” fotografii przy urnie okazało się, że Prezydent Iranu być może ma korzenie żydowskie, a sam jeszcze w dzieciństwie nazywał się Sabourjian. Otwiera to pole do spekulacji, czy konflikt Iran – Izrael nie ma na celu utrzymywania pernamentnego niepokoju, ale bez otwartych działań zbrojnych. Dla Iranu korzyścią byłyby odpowiednio wysokie ceny ropy, dla Izraela pretekst do wyciągania pieniędzy od diaspory i amerykańskich podatników. Zostawiamy ten wariant na boku dociekań.

Tymczasem zmobilizowani żołnierze, oczekujący na rozkaz ataku dowiadują się, że ich naczelny wódz dostaje pokojowego Nobla. No jakoś nie wypada, aby świeżo upieczony Noblista brał się za wojnę. Aczkolwiek wyjątki w tej mierze są. No i to nie gdzie indziej jak w Izraelu. Szymon Peres po pokojowym Noblu brał udział w tradycyjnym starotestamentowym rozwiązywaniu kwestii palestyńskiej.

Przyjęcie Nobla przez Baracka Obamę utrudnia rozpoczęcie działań zbrojnych przeciw Iranowi. Z uwagi na możliwość odmowy przyjęcia łapówki, przypuszczamy że mógł to być nieoficjalny cel Prezydenta USA. Barack Obama niewątpliwie jest między młotem syjonistycznych jastrzębi i kowadłem tradycyjnego izolacjonizmu amerykańskiego. Oburzenie partii walczącej o pokój tak, aby nie został kamień na kamieniu świetnie obrazuje pierwsza wściekła reakcja polskiego amerykanisty Zbigniewa Lewickiego. Nie przebierając w słowach dyżurny medialny specjalista od stosunków Ameryki z kimkolwiek zaatakował bezpardonowo i Prezydenta USA i komitet noblowski wyzywając od kuriozalnych i politycznych decyzji.

Po opadnięciu piany z ust, zastanówmy się co dalej?

Jeżeli frakcja jastrzębi jest słaba, to na Bliskim Wschodzie powinniśmy spodziewać się odprężenia.

Natomiast jeżeli wojna jest dla jastrzębi sprawą życia i śmierci (wyjście z depresji przez stymulowanie popytu wojennego) to Barack Obama nie za długo pozostanie Prezydentem Stanów Zjednoczonych. W wariancie klasycznym zapewne mogą wziąć w tym udział ociekający krwią źli islamscy fundamentaliści. W wariancie wyrafinowanym prawnicy badający miejsce urodzenia Prezydenta. Teoretycznie istnieje też możliwość, że Barack Obama dociągnie do końca kadencji, ale wówczas dla rozpętania piekła w Iranie niezbędny byłby bardzo, bardzo solidny pretekst.
Tak czy owak nie zazdrościmy amerykańskim służbom specjalnym ogromu czekających je wyzwań.
Tomasz Urbaś
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Voltar




Dołączył: 29 Sie 2006
Posty: 5408
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:17, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to rodzaj szantażu emocjonalnego.

Dali mu nobla to teraz głupio byłoby bombardować Iran.

Sprytne posunięcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:21, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy z dotychczasowych laureatów pokojowego nobla - w kolejności odwrotnie chronologicznej

2009 - Barak
2007 - Al Gore
2002 - Jimmy Carter
2001 - Kofi Anan i ONZ
1994 - Arafat, Peres, Rabin
1990 - Gorbaczow
1983 - Wałęsa
1973 - Henry Kissinger (!!! - mój osobisty faworyt Razz)

I wszystko jasne...

Oprócz tego jest może i paru dobrych ludzi - dla zmyły - ale i wielu o biografiach mało znanych, gdzie na pewno niejeden kwiatek by się znalazł.

Koniec świata........
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obama? Nobla? Pokojowego!? WTF? Jestem w ciężkim szoku...
Prestiż nagrody Nobla (i tak nadszarpnięty) spadł w moich oczach do zera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:58, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pryma aprylis został przeniesiony z 1 kwietnia na 9 października .
Cóz mozna rzec w tym temacie , chyba tylko zaczytować Orwella - Wojna to Pokój .
Nobel sprzedany
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrzegorzP




Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 313
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:17, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też chciałem się zbulwersować, ale kurde, co to ma za znaczenie, że tysiące takich jak ja czy ty się oburzą?
Oni nam po prostu bardzo dokładnie pokazują gdzie jest nasze miejsce i jakie mamy znaczenie.

Po prostu obok nas toczą się odmienne rzeczywistości. I tak dobrze, że pozwalają nam jeszcze żyć w tej naszej szarej. Być może potrzebna jest im jakaś biomasa.

Nie wiem, co mogłoby pokonać barierę między tymi rzeczywistościami, a raczej co mogłoby pokonać ich rzeczywistość, bo to są raczej płaszczyzny nie do połączenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszkaniec_eurok




Dołączył: 28 Cze 2008
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i faktycznie, jakaś inna siła z areny międzynarodowej, chce mu zrobić na złość i/lub utrudnić plany. Nawet "autorytety" gazety.pl się dziwią skąd Nobel. Teraz zatakować Iran trochę głupio by mu było (jeśli przyjmie nagrodę). Agencje wywiadowcze USraela musiałyby naprawdę dotkliwą prowokację zrobić podszywając się pod Iran - a po co podrażać koszty i zwiększać ryzyko zdemaskowania, skoro bez tego rozgłosu (Nobla) mógłby atakować po zwykłych doniesieniach z tv o wystrzeleniu paru testowych rakiet.

Mainstreamowe rozżalanie się nad spadkiem rangi nagrody Nobly kupy się NIE trzyma. Na moje oko ktoś czarnemu komuchowi zabił ćwieka, i dobrze!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wld




Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 1104
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:24, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobili mu swinstwo lub sam to zaplanowal, aby miec wymowke przed zydowskim lobby w kwestii Iranu. Teraz moze powiedziec "panowie przeciez jak to wyglada, ze ze laureat Nobla za chwile bombarduje". Tak moim zdanie mwyglada polityka na najwyzszym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ya




Dołączył: 01 Sty 2009
Posty: 1036
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nobel oznacza ni mniej ni więcej:
Jesteśmy ci dobrzy pokojowo nastawieni demokraci, czego potwierdzeniem jest ta nagroda. Spoczywa na nas obowiązek ochrony pokoju, wiec z ciężkim żalem musimy ich zaatakować w obronie wolności i demokracji. Nie robimy tego z własnej woli, to ich wina że nas do tego zmuszają.
_________________
Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
merdek_69




Dołączył: 14 Sty 2008
Posty: 332
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:02, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniał mi się film"Miś" kiedy Rysiu Ochudzki spotyka się z przydupasem swojej żony, ministrem i przynosi dla wnuka puchar.
-Nie wiedziałem co wnuczek trenuje ,napisałem- za zajęcie pierwszego miejsca-
Wnuczek nic nie trenuje ,to tak na zachętę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arwena




Dołączył: 23 Kwi 2009
Posty: 593
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:12, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

War is peace, freedom is slavery, ignorance is strenght, debt is recovery.

Nagroda Nobla - to absolutne zero. Przeciez to jawna ironia ze wszystkich ludzi na planecie.
Najpierw Gore za swoja teoryjke z klimatycznym terrorem, teraz Obama.
Chuj - niech sobie daja na wzajem te nagrody - jak w Holywood - towarzystwo wzajemnej adoracji.
_________________
możliwość pomylenia się to część bycia wolnym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:26, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NA TVP3 dali przemówienie tego łotra: Brzmiało mniej wiecej tak :

"Walczymy o pokój i harmonie zycia dla wszystkich narodów, dlatego przeciwstawiamy sie złu i najezdzamy inne narody i zabijame ich dzieci"

To jest jawna kpina jak pisze Arwena ! (apropo żeński nick, a dopiero sie zorientowałem zes w spodniach Razz)
Merdek : zajebiste porównanie Wink
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:09, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

merdek_69 napisał:
Przypomniał mi się film"Miś" kiedy Rysiu Ochudzki spotyka się z przydupasem swojej żony, ministrem i przynosi dla wnuka puchar.
-Nie wiedziałem co wnuczek trenuje ,napisałem- za zajęcie pierwszego miejsca-
Wnuczek nic nie trenuje ,to tak na zachętę


Ha, ha, pewnie tak było. Poza tym dobrze mu z oczu patrzy i nosi krawat, a jak wiadomo prezydent USA w krawacie jest mniej awanturujący.
Te nagrody Nobla już dawno straciły swój sens. Wszystko jest ustalone w jednej klice robiącej sobie 6 na 9.
A tak wogóle może jakaś burza mózgów: Co Obama zrobił do tej pory dla pokoju na świecie? Bo mi jakoś nic do głowy nie przychodzi:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:10, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale zrobi, napadnie na Iran.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:16, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czyli nagroda została przyznana zaocznie. A będą nia dwie laski...dynamitu. Czyli zatoczyło się koło.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:28, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszy mnie że jestem świadkiem tak wspaniałego aktu zabójstwa politycznego. Jakaś nie do końca znana organizacja jest w stanie udupić polityka tak wykreowanego, z takim poparciem, z taką władzą. Był dla wielu nie tylko prezydentem ale również kimś na wzór półboga-przywódcy. To miał być początek wielkiej sławy-prezydenta- USA. Ale tuż przed zostaniem legendą, przywódcą nowych czasów, rewolucji moralnej i wszystkiego innego co miło i bohatersko brzmi. Człowiek zlepiony z najlepszych kawałków gliny tuż przed swoim wniebowstąpieniem...i na sekundę przed wszystkimi przyszłymi sukcesami ktoś mu już je wszystkie przypisał!!! Cały świat zalała fala totalnej krytyki na początku samej nagrody, miary wielkości, dostępnej tylko dla wybranych, która jest rzucana w twarz człowiekowi który być może o niej marzył i pragnął by kiedyś za swój wkład dostanie nagrodę pokojową...ale nie w taki sposób !!! Nie teraz!!! Nagroda stała się kpiną która przeleciała cały świat i ośmieszyła najlepiej zapowiadającego polityka od dekad. Nim zdobył wystarczające, może nawet niezbywalne poparcie świata jakaś mała organizacja staruszków co corocznie mówi nam kto jest lepszy a kto gorszy, a faktycznie jest to lista płac świata nauki, literatury,medycyny, gdzie każda łaskawa decyzja i wyróżnienie przyznawane za wybitne osiągnięcia naukowe, literackie lub zasługi dla społeczeństw i ludzkości, ustanowione ostatnią wolą fundatora, szwedzkiego przemysłowca i wynalazcy dynamitu – Alfreda Nobla powodują skok w wynagrodzeniu...nic więcej. I taka mała Szwecja dokonuje obalenia przyszłego przywódcy świata. Genialne ! Cudowne! Brawo! TO JEST POZIOM SZYDERSTWA OSTATECZNEGO DZIĘKI KTÓREMU MOŻNA RZĄDZIĆ ŚWIATEM. Tylko jedna rzecz mnie interesuje....do kogo naprawdę należy wpływ na nagrodę Nobla i kilka innych honorów tego świata które mają moc utrącania koronowanych głów Very Happy

Teraz patrzcie Panowie i Panie, w tym akcie zostaną zdjęte wszystkie maski, poznamy pierwszą walkę o władzę w rządzie światowym Shocked na żywo w TV...już jedno skrzydło rzuciło sie do obrony ale inni widzą okazję jakiej już dawno nie mieli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:37, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądam wiadomości informacje , wydarzenia i sensacje.. a w nich cały czas trąbią o nagrodzie dla baraka i mówia za co dostał w taki sposób azeby w jak najlepszym świetle go przedstawić.

oj szykuje sie cos w niedalekiej przyszłości szykuje..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EL BISKUP




Dołączył: 26 Gru 2007
Posty: 173
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:43, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jeszcze inna mała paranoiczna myśl...a dziś był sondaż gdzie Tusk przegrywa z Cimoszewiczem o prezydenturę....przypadek Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iaro




Dołączył: 01 Sty 2008
Posty: 1147
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:00, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

EL BISKUP napisał:
Cieszy mnie że jestem świadkiem tak wspaniałego aktu zabójstwa politycznego. Jakaś nie do końca znana organizacja jest w stanie udupić polityka tak wykreowanego, z takim poparciem, z taką władzą. Był dla wielu nie tylko prezydentem ale również kimś na wzór półboga-przywódcy. To miał być początek wielkiej sławy-prezydenta- USA. Ale tuż przed zostaniem legendą, przywódcą nowych czasów, rewolucji moralnej i wszystkiego innego co miło i bohatersko brzmi. Człowiek zlepiony z najlepszych kawałków gliny tuż przed swoim wniebowstąpieniem...i na sekundę przed wszystkimi przyszłymi sukcesami ktoś mu już je wszystkie przypisał!!! Cały świat zalała fala totalnej krytyki na początku samej nagrody, miary wielkości, dostępnej tylko dla wybranych, która jest rzucana w twarz człowiekowi który być może o niej marzył i pragnął by kiedyś za swój wkład dostanie nagrodę pokojową...ale nie w taki sposób !!! Nie teraz!!! Nagroda stała się kpiną która przeleciała cały świat i ośmieszyła najlepiej zapowiadającego polityka od dekad. Nim zdobył wystarczające, może nawet niezbywalne poparcie świata jakaś mała organizacja staruszków co corocznie mówi nam kto jest lepszy a kto gorszy, a faktycznie jest to lista płac świata nauki, literatury,medycyny, gdzie każda łaskawa decyzja i wyróżnienie przyznawane za wybitne osiągnięcia naukowe, literackie lub zasługi dla społeczeństw i ludzkości, ustanowione ostatnią wolą fundatora, szwedzkiego przemysłowca i wynalazcy dynamitu – Alfreda Nobla powodują skok w wynagrodzeniu...nic więcej. I taka mała Szwecja dokonuje obalenia przyszłego przywódcy świata. Genialne ! Cudowne! Brawo! TO JEST POZIOM SZYDERSTWA OSTATECZNEGO DZIĘKI KTÓREMU MOŻNA RZĄDZIĆ ŚWIATEM. Tylko jedna rzecz mnie interesuje....do kogo naprawdę należy wpływ na nagrodę Nobla i kilka innych honorów tego świata które mają moc utrącania koronowanych głów Very Happy
Dokładnie. Ośmieszono zarówno samą instytucję pokojowej nagrody Nobla, ale także polityka...który dostał tę nagrodę prawie że za darmo, za coś co może i ma zamiar czynić, ale jeszcze nie uczynił.
Czyżby w Szwecji wynaleziono urządzenie przewidujące przyszłość? Jeżeli tak, to Nobel w dziedzinie wszechrzeczy dla konstruktora Laughing .
_________________
Systemu nie można niszczyć, trzeba go reformować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzmin




Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 1035
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:09, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tej dyskusji warto by przytoczyc za co jest nagroda nobla. Cytujac wiki:

Pokojowa Nagroda Nobla, przez Norweski Komitet Noblowski, za "najlepszą pracę na rzecz braterstwa między narodami, likwidacji lub redukcji stałych armii oraz za udział i promocję stowarzyszeń pokojowych".

Mysle, ze teraz juz sytuacja staje sie jasniejsza. Przeciez nie jest powiedziane w jaki sposob Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aro_klb




Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 1484
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:20, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ya napisał:
Daliśmy Nobla Barackowi Obamie za to, że pokazał, iż będzie starał się rozwiązywać konflikty za pomocą negocjacji a nie siłą

Cóż za paradoks.Nie wiem czy był kiedykolwiek ktoś kto dostał nagrodę za coś czego jeszcze nie zrobił tylko jak to określili POKAZAŁ ,że BĘDZIE No chyba ,że wiedzą oni ,iż ogłosi coś co zmieni obraz tego świata.Interesujące.I spokojnie panowie i panie Wink bez takich wyrażeń emocjonalnych odnośnie wyboru.Zobaczymy czy warto.Jeżeli nie to będzie to faktycznie kompromitacja komitetu noblowskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 09 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czy wiecie , że kandydature Obamy do tej " nagrody " zgłoszono dwa tygodnie po wybraniu go na prezydenta .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4   » 
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Brak Banana dostał Nobla
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile