W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gorzkie żale  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1681
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:15, 12 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Easy_Rider napisał:
to te idiotyczne poziome pręciki, na których są zamocowany jest silnik, pełniący jednocześnie rolę osi koła i tym amortyzatorku nadającym się do klapy bagażnika samochodu, przy pierwszym podskoku pojazdu, koła po prostu by odpadły.


Powiedział Easy_Rider po czym przedstawił pełne zestawienie obciążeń dynamicznych oraz wykaz materiałów, oraz obliczenia wytrzymałościowe amortyzatora. Very Happy Chociaż nie - zapomniałem, że Easy_Rider jest humanistą Smile

Easy_Rider - uprzejmie przypominam, że twoje zdanie z sprawach technicznych bez należytych dowodów ma ściśle zerowe znaczenie Smile Aby to udowodnić odpowiedz na pytanie - jak oceniłbyś z wyglądu wytrzymałość na przykład linki z nanorurków o grubości 1 mm? Ile wedle ciebie taka linka wytrzyma? Uwaga - nie korzystać z wikipedii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 12 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziewuszka, ja z kolei mam dla ciebie inne pytanie:
jak sadzisz, jaką wytrzymalosc mam ja na usuniecie twojego kolejnego debilnego posta?
a jaką na zbanowanie twojego konta żebyś przestał smiecic? (co juz dawno powinienem był zrobić)

generalnie mam wrazenie, ze nie masz pojecia o parametrach wytrzymalosciowych admina forum, na ktorym zgrywasz takiego eksperta. Smile powinienes chyba porozmawiac ze swoimi kolegami - oni ci powiedza ze dostales juz zbyt duze fory Smile

od tej chwili otrzymujesz nakaz pisania konkretow.
kazdy post odnoszacy sie wylacznie do opisu rozmowcy lub zadawania glupich pytan zostanie usuniety. po trzech postach usunietych w ciagu minuty zostaniesz zbanowany na czas nieokreslony. Smile
mówię poważnie. jeśli chcesz zostać zbanowany od razu po prostu napisz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 12 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
dziewuszka, ja z kolei mam dla ciebie inne pytanie:
jak sadzisz, jaką wytrzymalosc mam ja na usuniecie twojego kolejnego debilnego posta?


Kwestia debilizmu posta jest głęboko dyskusyjna. Jeżeli miarą debilizmu jest obecność zwrotów niecenzuralnych, to na pierwszym miejscu jest Bimi, a potem długo długo nic Smile

Cytat:
generalnie mam wrazenie, ze nie masz pojecia o parametrach wytrzymalosciowych admina forum, na ktorym zgrywasz takiego eksperta.


To prawda. Nie mam bladego pojęcia, kiedy admin w końcu nie wytrzyma i zacznie pisać zażalenia do NASA, że go oszukują Sad A co do eksperta - niejednokrotnie tu powtarzałem, że wiele rzeczy nie wiem, a tematem interesuje się hobbistycznie. Żaden ze mnie ekspert niestety Sad

Cytat:
od tej chwili otrzymujesz nakaz pisania konkretow.


Naturalnie. Jeżeli policzysz ilu ciekawych rzeczy się ode mnie tu dowiedział np. Easy_Rider, to wyjdzie, że jestem tuż za moońkiem. A jeżeli policzysz ile konkretów ty tu napisałeś, to wyjdzie miejsce na szarym końcu. Może więc taki nakaz wystawisz sobie, oraz innym demaskatorom?

Cytat:
kazdy post odnoszacy sie wylacznie do opisu rozmowcy lub zadawania glupich pytan zostanie usuniety.


Głupkowatość pytania jest kwestią głęboko dyskusyjną. Jeżeli za miarę głupkowatości uważać zadawanie pytań w przypadku, gdy na uzyskanie odpowiedzi traci się 2 minuty googlowania, to jesteś tu w ścisłej czołówce, żeby nie powiedzieć, że deklasujesz rywali walkowerem Smile

Cytat:
po trzech postach usunietych w ciagu minuty zostaniesz zbanowany na czas nieokreslony. Smile


I w ten sposób skończą się wszelkie problemy Bimiego i w jego życiu zapanuje spokój i harmonia. Smile

Cytat:
mówię poważnie. jeśli chcesz zostać zbanowany od razu po prostu napisz.


Ja też zawsze mówię poważnie. Nie chcesz mieć dyskusji na forum - to banuj uczestników. Ja ci nie będę radził co masz robić. Zbanujesz mnie tu, to pójdę pisać do konkurencji - co za problem. Poradzę ci tylko jedną rzecz - jeżeli chcesz sprawiać wrażenie porządnego admina, to nigdy nie przekładaj własnych upodobań nad uprawnienia administratora. Inaczej forum stanie się cenzurowane i stanie się rezerwatem dla goblinów. Szczerze - jak miałbym oceniać w skali od 1 do 10 postęp w tej transformacji tutaj, to wyszłoby coś koło 8 Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Scorpio




Dołączył: 06 Mar 2007
Posty: 1250
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:57, 13 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Diadiuszka W.W. napisał:



Kwestia debilizmu posta jest głęboko dyskusyjna. Jeżeli miarą debilizmu jest obecność zwrotów niecenzuralnych, to na pierwszym miejscu jest Bimi, a potem długo długo nic Smile





...a potem długo długo nic...

kupka gnoju ...

i Easy_Rider
...
a póżniej frasobliwy

to tyle jeśli chodzi o doublizanie forumowiczom

PopS -a nie licze bo on tylko "podnosi głoś" co jakiś czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 13 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo na przykład inna sprawa - mówisz Bimi ciągle do mnie "dziewuszka", mimo, że w nicku mam wyraźnie napisane. Chcesz tym samym ubliżyć oponentowi - ale ja się nie skarżę. Właściwie nawet powiedziawszy, to zwisa mi i powiewa, że też użyję kolokwializmu. A mówię o tym tylko dlatego, aby inni zauważyli z kim mają do czynienia i potem już traktowali taką osobę w odpowiedni sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gorzkie żale
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile