W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
katolickie talizmany   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 2913
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:16, 02 Paź '09   Temat postu: Katolickie TALIZMANY Odpowiedz z cytatem

Napiszcie jakie znacie katolickie talizmany ?
Jak zmieniły Wasze życie?

Które z nich maja największa moc ?

Jak najczęściej wchodzicie w ich posiadanie:
-kupujecie?
-dostajecie w prezencie?
-Wykonujecie sami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Erwin




Dołączył: 28 Maj 2008
Posty: 480
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:00, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


Oto np mój talizman katolicki. Co prawda nie noszę go na szyji, ale mógłbym go nosić np w portweliku za szybką. Wystarczy mi jednak pamięć o nim i świadomość, że tkwi nadal ten orginał w muzeum. (Mittelalterliches Foltermuseum Rudesheim/Rhein) Czasem można się powpatrywać w elementy raniace i wyobrazić sobie te bóle jakie katolicyzm zadawał niewinnym ludziom. Np można sobie wyobrazić siebie na takim fotelu. Wyraźnie widzę te elementy na fotce, którą mam w orginale o wymiarach 17 x 12 cm.
Ten talizman pozwala mi trzymać się jak najdalej od katolicyzmu i spełnia to zadanie idealnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
85r




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 476
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:13, 03 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

buhahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ether




Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 86
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:08, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tzw "talizmany" ogólnodostępne to takie umysłowe kostki rubika-jak go zakodujesz tak działa.Jak nosisz od noszenia,bo kupiłeś i coś tam słyszałeś o ich mocy to wcale nie jest to równoznaczne,że działają.Jak uwierzysz i tą wiarę podtrzymujesz to wtedy ma to sens.Tego typu rzeczy się "koduje" mentalnie i niewielu to potrafi.

Nawet takie co "są specjanie przygotowane" działają nie zawsze z przeznaczeniem-zależy od woli tego co wykonał i zakodował.I nieważne czy katolickie czy jakieś muzułmańskie.

Jeżeli do wykonania użyto oddziaływania danego kształtu z zachowaniem naprawdę cholernych proporcji-przy wymiarach-to wtedy nawet oddziaływanie kształtu ma swoją moc,a nie że jest to jakieś tam "katolickie".

Super przykład? - Krzyż Lalibeli w Etiopii i potęga oddziaływania kształtu która sama od siebie chroni przed czynnikami z zewnątrz typu negatywne energie od innych człekokształtnych.Bez kodowania.Reszta talizmanów to przy tym "zabawki".Moja opinia,możesz mieć swoją.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JerzyS




Dołączył: 20 Maj 2008
Posty: 4008
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:37, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ether napisał:
Tzw "talizmany" ogólnodostępne to takie umysłowe kostki rubika-jak go zakodujesz tak działa.Jak nosisz od noszenia,bo kupiłeś i coś tam słyszałeś o ich mocy to wcale nie jest to równoznaczne,że działają.Jak uwierzysz i tą wiarę podtrzymujesz to wtedy ma to sens.Tego typu rzeczy się "koduje" mentalnie i niewielu to potrafi.

Nawet takie co "są specjanie przygotowane" działają nie zawsze z przeznaczeniem-zależy od woli tego co wykonał i zakodował.I nieważne czy katolickie czy jakieś muzułmańskie.

Jeżeli do wykonania użyto oddziaływania danego kształtu z zachowaniem naprawdę cholernych proporcji-przy wymiarach-to wtedy nawet oddziaływanie kształtu ma swoją moc,a nie że jest to jakieś tam "katolickie".

Super przykład? - Krzyż Lalibeli w Etiopii i potęga oddziaływania kształtu która sama od siebie chroni przed czynnikami z zewnątrz typu negatywne energie od innych człekokształtnych.Bez kodowania.Reszta talizmanów to przy tym "zabawki".Moja opinia,możesz mieć swoją.
Pozdrawiam


Ciesze się!
Odpowiedź która całkowicie mnie satysfakcjonuje.
Problem tylko jeden.
Nadal inni nic z tego nie rozumieją i próbują nam wmawiać , że nie ma zbawienia poza...
i że promieniowanie kształtu nie istnieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Guru7




Dołączył: 12 Lis 2008
Posty: 195
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 04 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

juz sama architektura Krzyża Lalibeli od dawna mnie zachwyca, nie wiedzialem jednak, o tym, ze mowi sie, ze ma jakies niesamowite dzialanie, moglby ktos napisac cos o tym wiecej



no chyba, ze chodzi wam o cos takiego

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


katolickie talizmany
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile