W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Sperma ma działanie antydepresyjne   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
14 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 8205
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Smokie82




Dołączył: 11 Gru 2007
Posty: 220
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:02, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chciałem nic mówić ale widze Jerzy ze masz pewnego rodzaju problem, ale luzik nie osądzam cie, tylko że jesteś pierwszym kolesiem który z takim zapałem zachwyca się piciem spermy (nie wiem czy własnej czy tzw. ciepłych braci, i wole w to juz nie wnikać) Laughing
_________________
"Nie wierzę żadnym doniesieniom... dopóki rząd im nie zaprzeczy."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baccalus




Dołączył: 13 Lut 2007
Posty: 414
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:49, 08 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dzieci wzrastające na typowej, opartej na ziarnach diecie wegetariańskiej, zwykle rosną wolniej niż ich rówieśnicy na diecie mieszanej. Spektrum i ilość poliamin powinna być kontrolowana za pomocą diety, aby zachować naturalną równowagę - oznacza to dostateczną ilość poliamin w naszym organizmie do stymulowania wzrostu i gojenia. Jednak nadmiar poliamid jest niekorzystny, ponieważ może spowolnić funkcje systemu immunologicznego oraz zmienić metabolizm naszych tkanek.
Poliaminy znajdują się zwykle w pokarmach poddanych fermentacji, takich jak sery, piwo, kapusta kwaszona czy drożdże. Większość serów poddawanych „dojrzewaniu” czy mających ostry smak, zawiera duże ilości putrescyny. Ziemniaki, warzywa konserwowane i mrożone (oprócz warzyw zielonych) oraz niektóre owoce – np. Pomarańcze i mandarynki – także w nią obfitują. Fermentowany sos sojowy (zawierający pszenicę) również jest bogatym źródłem poliamin, zwłaszcza putrescyny. Krewetki (zwłaszcza prasowane I mrożone), fermentowana herbata, japońska sake, grzyby jadalne, ziemniaki i świeży chleb zawierają w dużym stężeniu SPERMIDYNĘ. Ponadto olbrzymie ilości SPERMINY znajdują się w PŁATKACH ZBOŻOWYCH, warzywach mrożonych i puszkowanych, przetworach mięsnych, czerwonym mięsie i drobiu.

http://www.biosila.pl/content/view/120/302/
Potem przeczytajcie:
Cytat:
Wyniki, opublikowane przez dr Pottenger'a obaliły nasze przekonania dotyczące diety. Dr Pottenger udokumentował wszystko dzięki precyzyjnym notatkom, pomiarom, jak również zdjęciom. W rezultacie, w pierwszej grupie (pierwsza generacja kotów) rozwinęły się przewlekłe choroby degeneracyjne(rozmaite alergie, astma, zapalenie stawów, rak, choroby serca, nerek, wątroby, trzustki, problemy zarówno z zębami, jak i osteoporozą). W drugim pokoleniu wystąpiły te same problemy, tylko w bardziej zaawansowanym stadium. W trzecim pokoleniu lęgły się kotki z pewnymi rodzajami zniekształceń i umierały w ciągu 6 miesięcy. W czwartym pokoleniu eksperyment nie mógł być kontynuowany, ponieważ wszystkie pozostałe koty nie mogły się dłużej rozmnażać. W przeciwieństwie, w czwartej grupie żywionej nie pasteryzowanym, surowym mlekiem i mięsem, nie pojawiły się żadne choroby degeneracyjne, koty żyły długo i w dobrej kondycji. Wszystkie zdechły ze starości, w stanie naturalnie wynikającym z ich wieku.

http://www.biosila.pl/content/view/121/302/#1
Moje wytłuszczenia.

Cytat:
Kadaweryna to organiczny związek chemiczny z grupy diamin, jad trupi – jedna z protamin, amina biogenna będąca produktem dekarboksylacji aminokwasu lizyny, powstaje w procesie gnilnym białka wg reakcji:
NH2-(CH2)4-CH(COOH)-NH2 (lizyna) → NH2-(CH2)5-NH2 (kadaweryna) + CO2
Ma postać oleistej cieczy bez wyraźnej barwy. Należy do tzw. trupich jadów, ma silny odrażający zapach rozkładających się zwłok i jest szkodliwa dla zdrowia (uszkadza układ krążenia).

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kadaweryna

Ja się mogę mylić. Jeśli ktoś tak uważa, niech napisze, z góry przepraszam.
Jak dla mnie, te rewelacje, to ... brednie.
Skomentowałbym to jako kolejny krok do redukcji populacji, degenerowania jej, uzależniania od służby zdrowia, medykamentów, systemu.
Straszne.

Co do autora wątku, sądzę, że zamierzał poziomem tematu zainteresować... odpowiednich do niego użytkowników forum i zaskarbić sobie coś w rodzaju poparcia mas. Oczywiście mogę się mylić, a powyższy wniosek być przykładem paranoi spiskowej.

Co o tym sądzicie?

(minuta ciszy dla kotów, które przyczyniły się do odzyskania przez ludzkość wiedzy o tym, że świeża żywność jest zdrowa, a nieświeża szkodzi
no i chwała genialnym naukowcom, teraz żałuję, że nie poszedłem na studia analizy medycznej(ironia))
_________________
Admin ograniczył mi liczbę postów do 4, bo krytykowałem policjanta kopiącego człowieka podczas Marszu Niepodległości. Teraz 1/dobę(nie powiedział dlaczego).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Sperma ma działanie antydepresyjne
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile