W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejna nachalna promocja homo/les/bi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8577
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to dobrze, że mniejszości seksualne organizują tego typu imprezy?
tak, niech pokażą, że są tak samo jak my normalnymi obywatelami
12%
 12%  [ 8 ]
nie mam nic przeciwko, ale parad hetero nie widziałem...
27%
 27%  [ 18 ]
absolutnie nie, homosie i inne wynaturzone jednostki powinno się izolować, a nie eksponować w Stolicy
60%
 60%  [ 40 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różnicy pomiędzy żydem a satanistą? Czy może pomiędzy skinem i księdzem? A pamiętasz jak w telewizji głośno było o kontrowersyjnej wystawie na której eksponowane były psie gówna? Była to wystawa sztuki. Z pewnością też by ci się spodobała. Więc zanim wysnujesz kolejne złote myśli znane tylko tobie, zastanów się 5 razy jaki cel może przyświecać organizatorom takiej akcji, bo na pewno nie pomoże to matce niepełnosprawnego dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:19, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś chce poznać kulturę żydowską, postawę ateistyczną w historii kultury i sztuki lub wpływ homoseksualizmu na dzieła mistrzów to idzie sobie na taki wykład. Tak rozumiem ten pomysł. I nie wiem czemu zakładasz z góry, że będą tam pokazywane obleśne filmy z dwoma pedałami ruchającymi się czule w odbyty czy inne tego typu rzeczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:04, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Różnicy pomiędzy żydem a satanistą? Czy może pomiędzy skinem i księdzem? A pamiętasz jak w telewizji głośno było o kontrowersyjnej wystawie na której eksponowane były psie gówna? Była to wystawa sztuki. Z pewnością też by ci się spodobała. Więc zanim wysnujesz kolejne złote myśli znane tylko tobie, zastanów się 5 razy jaki cel może przyświecać organizatorom takiej akcji, bo na pewno nie pomoże to matce niepełnosprawnego dziecka.


Oooo, widzisz. I niechcący napisałeś coś sensownego w tym temacie. Należy, jak najbardziej, zaprosić do szkoły i skina i prostytutkę i .... bankiera a nawet skazanego pedofila.

Należy pokazać do czego prowadzą określone wybory życiowe. Czyli, jak można skonczyć jak się nie uważa. Bankier powinien opowiedzieć pare słów o osobach zapętlajacych się w spirale kredytową a pedofil o metodach jakimi posługiwął się by wabić dzieci.

Nie wiem, myślisz, że jak ukryje się homoseksualizm to "problem" zniknie? To ewidentnie dojrzała postawa... zamieść pod dywan i udawać, ze nie ma.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:16, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może masz rację, co nie znaczy że trzeba robić prowokacyjną szopkę którą odbywa się w świetle skandalu, bo stawianie w jednym rzędzie rozterek geja i problemów z jakimi boryka się matka niepełnosprawnego dziecka jest po prostu nie na miejscu. Chcesz dowiedzieć się o kulturze żydowskiej, cygańskiej, o alkoholizmie? Nie ma żadnego problemu. Poczytaj, idź na festiwal kultury żydowskiej, spotkaj się z wolontariuszami w Monarze, odwiedź hospicjum, idź pogadać z księdzem... Można? Pewnie że tak, ale lepiej zrobić "taniec z gwiazdami" w imię wyższej idei.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:11, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="kosmita"]Być może masz rację, co nie znaczy że trzeba robić prowokacyjną szopkę którą odbywa się w świetle skandalu, bo stawianie w jednym rzędzie rozterek geja i problemów z jakimi boryka się matka niepełnosprawnego dziecka jest po prostu nie na miejscu.



Może dla ciebie, jezeli widzisz pedałow tylko przez pryzmat wyuzdanego jebania w dupe lub lesbijskiej seks orgii.
Ja widzę dwoje ludzi, którzy chcą się nie kryć ze swoimi uczuciami, miec prawo tworzyć związek w swietle prawa i nie robią przy tym nikomu krzywdy.


Cytat:
Chcesz dowiedzieć się o kulturze żydowskiej, cygańskiej, o alkoholizmie? Nie ma żadnego problemu. Poczytaj, idź na festiwal kultury żydowskiej, spotkaj się z wolontariuszami w Monarze, odwiedź hospicjum, idź pogadać z księdzem... Można? Pewnie że tak, ale lepiej zrobić "taniec z gwiazdami" w imię wyższej idei.


Taaaa... to może nikogo do szkoły nie zapraszać? Chcesz się dowiedzieć czegoś to se idź tam i tam. Tu masz znać tabliczke mnożenia i ewentualnie miec wynik na 100 metrów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:26, 14 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Chcesz dowiedzieć się o kulturze żydowskiej, cygańskiej, o alkoholizmie? Nie ma żadnego problemu. Poczytaj, idź na festiwal kultury żydowskiej, spotkaj się z wolontariuszami w Monarze, odwiedź hospicjum, idź pogadać z księdzem...


Ale o to właśnie chodzi w tej imprezie kosmita. Odbywa się ona nie w szkole gdzie zagonią Twoje dziecko siłą ale w Ośrodku Kultury i Sztuki. Kto chce iść na takie spotkanie, kogo to interesuje ten sobie tam idzie, kogo ta tematyka bulwersuje ten zostaje w domu. Gdzie tu jakaś nachalna promocja? Nikt tam nikogo na siłę za łeb nie prowadzi.

Cytat:
"Żywa Biblioteka" to impreza, która odbędzie się w radomskim Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska w ramach III Spotkań z Kulturą Żydowską "Ślad".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:59, 04 Cze '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Homoflaga zawiśnie na ursynowskim ratuszu

Dodane przez: Redakcja Fronda.pl Kategoria: Polska

Mimo protestów i wątpliwości natury prawnej w sobotę burmistrz Ursynowa zamierza wywiesić na budynku ratusza flagę aktywistów homoseksualnych. Piotr Guział postanowił w ten sposób rozpocząć Tydzień Równości na Ursynowie. Hasłem homoakcji jest "Ursynów - najwyższy poziom równości".

Włączenie budynku publicznego w propagandę homoseksualną będzie miało miejsce po raz pierwszy w historii Polski. - Inicjatywa obudziła demony. Kilka dni temu, jednego z pracowników ratusza zaczepiło dwóch osiłków. Nastraszyli go i kazali przekazać, że dostanę wpier... Na facebooku jeszcze nie dawno funkcjonowała strona "Nie dla homoseksualnej propagandy na Ursynowie", gdzie wylewano wiadra pomyj na mnie i urzędników - mówi burmistrz Ursynowa Piotr Guział.

Guział od lat jest skrajnym lewicowcem. Swoją pozycję w dzielnicy zawdzięcza akcji protestacyjnej przeciwko budowie kościoła przy Kopie Cwila. W wyborach na burmistrza stratował z list Naszego Ursynowa, inicjatywy zdominowanej przez byłych PZPRowców.

List protestacyjny w sprawie wywieszania homoflagi do burmistrza wysłał m.in. poseł PiS Artur Górski. - Zgadzam się z opinią mieszkańców, że w instytucji publicznej nie powinno być miejsca na tego typu imprezy, stanowiące promocję demoralizujących postaw i zachowań. Jest niedopuszczalne, żeby za pieniądze ursynowskich podatników propagować idee godzące w moralny porządek, prawo naturalne..." - pisze polityk.

- Czy naprawdę musi Pan być "tęczowym Burmistrzem"? Mam nadzieję, że z równą gorliwością zorganizuje Pan na Ursynowie tydzień ochrony życia poczętego – kwituje Górski.

Pomysł burmistrza nie podoba się również mieszkańcom Ursynowa. 11 czerwca zwołują oni demonstrację przeciwko „agresywnej kampanii zboczeń, dewiacji, szerzenia chorób seksualnych przenoszonych drogą płciową”. W serwisie youtube pojawił się specjalny film zachęcający do wzięcia udziału w manifestacji.

- Nie zgodzimy się na planowane akty demoralizacji w zreformowaniu polskiego szkolnictwa i wdrożeniu homoseksualnej propagandy - już dla najmłodszych. Dziś walczą o tolerancję, jutro będą manifestować Prawa o Adopcję. Nie pozwolimy na to, nie w Naszym Kraju. Będziemy bronić Naszej Ojczyzny, choćby za cenę zdrowia, a nawet życia. Nie boimy się krwi. Słodko - bowiem - umierać jest za Ojczyznę! - piszą organizatorzy.

żar/Emetro.pl


http://fronda.pl/news/czytaj/tytul/homof.....uszu_13581

nachalna promo - ale jaka fajowa Smile w ogóle fajowy ten burmistrz Ursynowa - uchronił Kopę Cwila od kolejnego, szpecącego krajobraz, obiektu architektury sekciarskiej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:36, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajebisty obrazek



Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:36, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi, a ile gatunków zjada swoje potomstwo? I czy człowiek jest jednym z nich?
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:41, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Bimi, a ile gatunków zjada swoje potomstwo? I czy człowiek jest jednym z nich?

nie wiem ile, ale oczywiście że jest jednym z nich.
jak człowiekowi głód zajrzy do dupy i będzie miał wybór: umrzeć z głodu albo zeżreć dziecko - to gwarantuje ci że co najmniej 5% rodziców zeżre wtedy własne dziecko. a dodatkowo co najmniej 50% zeżre cudze... Smile

tak że mam nadzieję, iż rozwiałem twoje złudne wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
chójaduch




Dołączył: 10 Sie 2011
Posty: 1089
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:47, 21 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chętnie zjem także dla zaspokojenia zwykłego głodu, a także dla rozkoszowania się nowym smakiem. Ale obecnie legalnie można zjeść tylko zupę z wyskrobanych embrionków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:03, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Aqua napisał:
Bimi, a ile gatunków zjada swoje potomstwo? I czy człowiek jest jednym z nich?

nie wiem ile, ale oczywiście że jest jednym z nich.
jak człowiekowi głód zajrzy do dupy i będzie miał wybór: umrzeć z głodu albo zeżreć dziecko - to gwarantuje ci że co najmniej 5% rodziców zeżre wtedy własne dziecko. a dodatkowo co najmniej 50% zeżre cudze... Smile

tak że mam nadzieję, iż rozwiałem twoje złudne wątpliwości.


Zdecydowanie. Smile
Kolejny wątek po którym można poznać, że nie masz swoich dzieci Smile
Tedy Twoja gwarancja funta kłaków nie jest warta. Ja bym powiedział, że nie 5% a 1% maksymalnie, przy czym te 50% zjadających innym dzieci to odsetek wśród ludzi nie posiadający swojego potomstwa, ale Twoja teza jest do zaakceptowania - ostatecznie każdy ocenia swoją miarą.
Tak czy siak, oboje zrównujemy kanibalizm z homoseksualizmem. Dla mnie jest to margines, dla Ciebie jest to na porządku dziennym.
W sumie wszystko jasne.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:51, 22 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego, co działo się w rosyjskich vel. radzieckich kazamatach oraz niemieckich vel. nazistowskich obozach to 95 procent rodziców zajebie swoje dziecko, a jeśli będzie taka konieczność również zje.
5 procent to naprawdę bardzo pozytywne spojrzenie na gatunek ludzki, co nijak się ma do rzeczywistości nie tylko naszego gatunku.
Uważam też, że każdy ma prawo do szopki.
Szopkę robią od tysięcy lat religie, władze i różne inne badziewie, więc czemu nie mają robić stowarzyszenia homosiów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:43, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
Kolejny wątek po którym można poznać, że nie masz swoich dzieci Smile

To że nie mam dzieci pozwala mi zachować obiektywizm, bo emocje nie idą w parze z nauką, co akurat każdy głupi wie.
1%, 5%, czy 10% - możemy się spierać, ale żaden z nas nie chciał by sprawdzać która z tych cyfr jest najbliższa prawdy.

W każdym razie zapytałeś "czy człowiek jest jednym z tych gatunków co zjada swoje dzieci?" - więc ci odpowiedziałem że tak.
A to że masz dzieci, ile, albo jak bardzo je kochasz - to mnie gówno interesuje, podobnie jak i te twoje marchewki co to je z taką dumą sprzedajesz na straganie. Więc naprawdę nie musisz nam się aż tak uzewnętrzniać, bo nie prowadzimy tu terapii dla ludzi z problemami, tylko dyskutujemy szeroko rozumianą tematykę prawdy o świecie. Prawdy, która nierzadko jest tak brutalna, że większość ludzi nie ośmieli się nawet w nią uwierzyć.

Więc raz jeszcze ją powtórzę - tym razem po polsku, bo może nie zrozumiałeś obrazka:
Przypadki homoseksualizmu dostrzeżono u 450 gatunków - a przypadki homofobii, tylko w jednym.
Więc co jest bardziej nienaturalne?

Może więc ty odpowiedz na pytanie, chociaż raz?
Bo odkąd sięgam pamięcią zawsze się tylko wymigiwałeś od odpowiedzi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:16, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bimi
Cytat:
To że nie mam dzieci pozwala mi zachować obiektywizm


debilu.. ja też nie byłem w Paryżu ale wiem, że jest fajnie !?

Jesteś niedorozwojem emocjonalnym oraz intelektualnym, nie wypowiadaj się w tematach o których nie masz pojęcia.

Posłuchaj raz a uważnie spedalona cioto na emigracji za chlebem:

MOŻESZ DALEJ PISAĆ NA TWOIM FORUM. Możesz dalej sam zakładać wątki i sam je komentować , naprawdę wszystko możesz !

ale odpowiedz nam byłym forumowiczom, czy jesteś agresywny i sfrustrowany bo:

- masz małego huja i jak pały zawinęły cię na dołek, to wszyscy się śmiali z ciebie, i dlatego do dzisiaj nienawidzisz policji ?
- uciekłeś na emigrację, bo w kauflandzie śmiali się z ciebie, jak po nocnej zmianie przebierałeś się w szatni ?
- jesteś przygłupem pewnym swojej racji (tylko debil jest aż tak pewny swego)
- stryjek penetrował twoje kakao i tak zostao i sie spodobaoo

ja obstawiam, ze wszystko razem te wszystkie twoje przywarki

@bimi CIOTA, KONFIDENT, SPRZEDAJNY ŚMIEĆ, CO ZA CHLEBEM POJECHAŁ NA EMIGRACJĘ, BO ROZUMKU NIE PRZEKAZAŁA MAMUSIA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 23 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile
synku, to że przeprowadziłem się do innego miasta, coby nie nie musieć się już kitrać z każdym jednym mini-bolkiem, włażąc przy tym w dupę jakiemuś tumanowi przez 40 godzin w tygodniu za marne 1000 euro miesięcznie, w tym twoim policyjno-religijnym osrajdołku zwanym potocznie "polską", z którego jesteś tak bardzo dumny, choć w nim sam gówno zrobiłeś - to że ja stamtąd spierdoliłem, bynajmniej wcale nie znaczy ze wiem o życiu mniej niż ty. wręcz przeciwnie: to znaczy że wiem więcej - i właśnie dlatego, że rozumek przekazała mi mamusia, gdy twoja najwyraźniej cię w tym czasie srogo krzywdziła, przez co teraz jesteś taki głupi.

instynkt macierzyński wcale nie jest mocniejszy od innych instynktów, a dodatkowo bywa bardzo różnorodny; jeden rodzic ma silny, czasem wręcz chorobliwy i obsesyjny - gdy inny nie ma go w ogóle...
niejeden rodzic dyma własne dzieci, bo jego instynkt seksualny przeważa nad macierzyńskim - myśl kurwa debilu, zamiast żyć w świecie wyimaginowanych ideałów, bo tak ci łatwiej.
a najmocniejszy i tak jest instynkt przetrwania - więc jeśli się łudzisz, że żaden człowiek nigdy nie zjadł by z głodu własnego dziecka, to jesteś głupszy niż ustawa przewiduje. matki zabijają swoje dzieci bez powodu - bo nie chcą ich wychowywać, a co dopiero z głodu, żeby przynajmniej samemu przetrwać... wielkie kurwa zdziwko, tak? Shocked

ja nie wiem o czym mówię, bo nie byłem w paryżu - ale ty wiesz lepiej, bo spłodziłeś se bachora, a do tego nie wyemigrowałeś... też mi kurwa argumenty zajebał, że normalnie mnie zatkały Laughing

oszczędź mi więc ciołku swoich trzecioligowych pseudo-morałów o rodzicielstwie, ojczyźnie, emigracji, bozi i innych pierdołach, które mam kompletnie w dupie, i pogódź z niepodważalną prawdą: że twoja homofobia zboku, jest co najmniej 450 razy bardziej nienaturalna niż homoseksualizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
jnada




Dołączył: 30 Sie 2012
Posty: 19
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:48, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Smile
synku, to że przeprowadziłem się do innego miasta......


nie ma to jak poczytać bimiego , obrońcę prześladowanych homoseksualistów, ciekawe, że w tych wątkach nie ujrzysz: Wink JerzegoS, JerzegoU czy choćby pszekaA.... skąd się bierze ta ostrożność?

pewności nie mam - tylko się domyślam

SUA, ASU, AUS, UAS

to tylko żarty chłopacy





---------------------------------------------------------------
a tak przy okazji, jako wielbiciel najstarszej formy miłości - wszak pierwsi rodzice doczekali się tylko dwóch synów, zastanowiła mnie ta propagandwoa plansza... bo przecie, na miejscu fobików z razu bym wymyślił: " bo to nas kurwa odróżnia od reszty zwierząt!" Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aqua




Dołączył: 30 Lip 2008
Posty: 1450
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:43, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Bimi
Ależ odpowiedziałem właśnie. Niestety nie zrozumiałeś mojej odpowiedzi.
Zadając pytanie o kanibalizm chciałem pokazać, że nie ma sensu poszukiwanie pewnych zjawisk w świecie zwierząt i porównywania częstotliwości ich występowania do ludzkiego życia.
Równie dobre będzie pytanie, Czy w świecie zwierząt używa się paliw kopalnych do ogrzewania miejsca zamieszkania na zimę, czy ciepłoty swojego ciała? Co jest bardziej nienaturalne? Albo czy w świecie zwierząt żywność poddaje się termicznej obróbce czy spożywa się ją na surowo? Co jest bardziej nienaturalne? etc. etc.

Paradoksem w tej sytuacji jest to, że pytanie o naturalność można rozpatrywać tylko w kontekście zestawienia czegokolwiek do nienaturalności, czyli do wszystkiego co robi człowiek. A z Twojego pytania wynika nijako sugestia, jakoby sam fakt, iż dane zjawisko zachodzi w świecie zwierząt z dużo większą częstotliwością niż w świecie ludzi człowiek powinien zmodyfikować swoje zachowanie wzorując się na odzwierzęcym świecie.
_________________
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało prawdopodobne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ordel




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 8551
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:10, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Zajebisty obrazek



Smile


Ale co w tym obrazku jest takiego zajebistego ? Podoba ci się czcionka czy różowe litery na szarym tle ?
Dla mnie homoseksualizm to przede wszystkim miłość mężczyzny do mężczyzny, czy kobiety do kobiety i wszystko co z tego wynika . Miłość jest spoko nawet homo . Ale powiedz mi administratorze ile z tych 450 gatunków , domaga się wychowywania ( wychowuje ) dzieci których - zapewne - nie mogą mieć ? Ile ? Bo ja znam tylko jeden . Homoseksualizm to margines i zawsze będzie marginesem . Pary homo powinny mieć swoje prawa , do dziedziczenia, wspólnego rozliczania się itp . Ale nie mają prawa do wychowywania dzieci, gdyż tych dzieci nie mogą mieć i nie wynika to np z bezpłodności . A wszystko zmierza w tym kierunku . To działa na prostej zasadzie dajesz palec , chcą dłoń, dajesz dłoń chcą przedramię itd., aż wpierdolą wszystko razem z głową. Czyż za sto lat homo , może wziąć górę nad hetero . Może , może być tak , że homo będą mieli surogatki które będą im rodziły dzieci . Bo bez potomstwa nie ma ludzkości, jak i , żaden inny gatunek nie przetrwa . Po prostu zniknie z czasem.
Homo moga mieć nawet większość parlamentarną w danych rządach i narzucać im swoje prawo , a wszyscy wiemy że władza najbardziej wypacza . Już teraz w polskim rządzie zasiada coś co było mężczyzną a teraz jest kobietą . I ile osób ta osoba reprezentuje . A dlaczego nie zasiada tam ktoś bez rąk i nóg , albo muzułmanin ?

Trzeba rozgraniczyć homoseksualizm, od typowego pedalstwa i ciot . Nadać pewne prawa homo ( o których wspomniałem ) i jednocześnie zaznaczyć , że nie dostana dłoni , a o ramieniu mogą zapomnieć . Jednocześnie agresywne postawy pedałów i ciot trzeba piętnować , bo to zagraża naturalnej równowadze i tak już zachwianej przez działania rządzących na innych polach .
_________________
https://www.youtube.com/watch?v=0K4J90s1A2M
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 10.000 mBTC

PostWysłany: 10:55, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po raz kolejny dyskusja rozbija się o stereotypy społeczne i stygmatyzowanie pewnych ludzi, jacy wykazują określone postawy i przez to trafiają do z góry narzuconych grup społecznych.
Prawo powinno być tak skonstruowane, by oceniać ludzi w sposób indywidualny, a nie zbiorowy. Ludzie są różnie i zawsze będą, ale tylko w ten sposób możliwe jest zachowanie równości wobec prawa, czyli równości w dostępie do praw, czyli takich samych obowiązków, jak i koniecznych do spełnienia zobowiązań.
Tak samo, jak są uczciwi wyznawcy judaizmu, tak samo mamy do czynienia ze skurwionymi żydami, mamy pojebów muzułmańskich i prawych obywateli, co wyznają tą religię. Podobnie mamy pojebanych hetero, jak i całkiem normalnych homo oraz na odwrót.
Z tego względu równość wobec prawa zakłada, że homo mają prawo korzystać dokładnie z takich samych praw, jak każdy obywatel. Dlaczego? Gdyż w każdym państwie jakie chce opierać się na uczciwym, czyli równym dostępie do prawa najpierw ktoś jest OBYWATELEM, czyli członkiem społeczności jaka przyjmuje wynikające z prawa obowiązki i przywileje, a dopiero następnie jest katolem, homosiem, hetero, fascynatem pomidorów, czy miłośnikiem trufli.
Jeśli twierdzisz Ordel, że homosie będą w przyszłości stanowili większość społeczną, w co wątpię, to znaczy, że wynika to z praw biologicznych, czyli z tego, że takie potrzeby seksualne będą się zwiększały lub osoby takie są lepiej rozwinięte pod względem cywilizacyjnym, czy ewolucyjnym i mają większe predyspozycje do zajmowania stanowisk społecznych.
Jeśli homosie mogą przejąć taką rolę to znaczny, że są nadludźmi Laughing to jakaś pochwała chyba gejostwa jest.
Zdefiniuj Ordel homoseksualizm oraz typowe pedalstwo oraz ciotowatość? Nie wiem, jak deifniujesz te pojęcia Wink
W kwestii dzieci homo mogą je mieć, gdyż są ludźmi. Każdy człowiek może mieć dziecko i to jest cholernie naturalne.
Rozumiem też, że jesteś przeciwnikiem surogatek jakie rodzą dzieci parom hetero Laughing
Nie widzę różnicy między surogatkami jakie rodzą dzieci parom facetów homo i parom hetero.
Co do bycia rodzicem to, tak samo, jak pary hetero mogą być chujowymi rodzicami, tak samy pary homo. Tak samo są pary hetero, które nie powinny zajmować się opieką nawet nad pudełkiem zapałek, jak i pary homo, który nie powinny mieć prawa wychowywania nawet pierwotniaka.
Rozumiem, że realizacja zakazu opieki nad dziećmi przez pary homo zakładać ma również zabieranie dzieci parom les, czy też homosiom, którzy mają dzieci z innych związków.
Zastanawiam się przy takich poglądach, co poniektórych w tym wątku, co robić z osobami BI Surprised
Zapewne należy im zabierać dzieci na okres kiedy przeważa w nich chęć ruchania się z osobnikami tej samej płci oraz oddawać im owe dzieci w okresie, kiedy wykazują NORMALNE odruchy w postaci chęci ruchania się z osobnikami odmiennej płci Laughing
Co do świata zwierząt to fakt jest faktem, że najbardziej do nas zbliżone pod względem rozwoju małpy bonobo, czy szympansy wykazują od groma zachowań biseksualnych, czyli również ruchania się homoseksualnego.
Jeśli mowa o naturalności to znaczna część ludzi jest właśnie biseksualna, a homosie to najczęściej świadomy wybór jednego sposobu ruchania się, który owym się znacznie bardziej podoba. To kwestia preferencji jaka w naturze nie wystąpiła, by zapewne w takiej skali, ale człowiek w cywilizacji może sobie na to pozwolić, gdyż dokonuje świadomych wyborów, a nie tylko opartych na samym popędzie seksualnym. Nie żyjemy już w małych stadach, ale olbrzymich społecznościach, co w znacznym stopniu wpływa na możliwości występowania pewnych zachowań oraz ograniczenia działania popędu w jego naturalnej formie.
Innymi słowy Aqua, współczesna cywilizacja jest sama w sobie nienaturalna dla gatunku ludzkiego, jeśli już mowa o poszukiwaniu naturalności.
Dodam jeszcze, że człowiek również jest zwierzęciem, więc nie można mówić o świecie zwierząt i człowieku, jako że on do owego świata zwierząt przynależy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:21, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aqua napisał:
pytanie o naturalność można rozpatrywać tylko w kontekście zestawienia czegokolwiek do nienaturalności, czyli do wszystkiego co robi człowiek.


Olać już tych homo i hetero ale do tego chciałbym się odnieść. Definiowanie nienaturalności jako "wszystkiego co robi człowiek" sprowadza rozumowanie do stwierdzenia, że człowiek jest "koroną stworzenia" i stoi poza/ponad naturą. Jeśli mówi tak osoba religijna to nie mam z tym problemu, niech sobie tak uważa, żadnych więcej dowodów nie trzeba i dyskusja staje się bezpłodna. Ale moim zdaniem gatunek Homo Sapiens jest po prostu jednym z wielu gatunków ssaków zamieszkujących tą planetę a co za tym idzie wszystko co robi jest jak najbardziej naturalne czy chodzi o polowanie na mamuta i zimowanie w jaskini, czy o wykorzystanie energii jądrowej lub wysyłanie urządzeń w kosmos.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
armar




Dołączył: 10 Gru 2011
Posty: 553
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:05, 24 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Zajebisty obrazek



Smile


Zwyczajne kłamstwo. Sad

Homofilia (zwana homoseksualizmem) nie występuje u żadnego zwierzęcia.
U zwierząt występują wyłącznie zachowania homoseksualne.

Dewiacje występują wyłącznie u słabych psychicznie ludzi, którzy nie potrafią zapanować nad własnym popędem seksualnym i w zależności od otumanienia jeśli mężczyzna sobie nie radzi z kobietami to bierze się za:
- innych sfrustrowanych mężczyzn (homofilia),
- za chłopców (pedofilia - wiadomo, że łatwiej uwieść/przekupić niż dorosłego faceta),
- za zwierzęta (zoofilia - nie doniesie rodzicom),
- za staruszki (gerontofilia - można zastraszyć),
- za niepełnosprawnych (abasiofilia - daleko nie uciekną),
- za trupy (nekrofilia - nie uciekają, nawet nie jękną),
- za rośliny (dendrofilia - można sobie wystrugać dziurkę),
- inne ciekawe parafilie ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Parafilia )

Zdrowa reakcja na dewiację nie może być zaburzeniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Genezyp_Kapen




Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 303
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:52, 26 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
jeśli mężczyzna sobie nie radzi z kobietami to bierze się za:


no właśnie.. konfident admin @bimi psikuta zapewne wziął się za...
nie owce, nie rucha on owiec..

konfident admin @bimi psikuta
wziął się za kamienie, gość zaczął ruchać kamienie na emigracji !

dlaczego ?

bo kamień nie będzie miał innego zdania na JEGO FORUM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:22, 27 Wrz '12   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zwyczajne kłamstwo.

Homofilia (zwana homoseksualizmem) nie występuje u żadnego zwierzęcia.
U zwierząt występują wyłącznie zachowania homoseksualne.


To tak jak u ludzi nie występuje homoseksualizm, tylko zachowania homoseksualne. Oni tak tylko jebią się w dupy, ale nie sa pedałami. To tak jak zwierzątka, jebią się w dupy, ale to nie homoseksualizm, tylko zachowania homoseksualne.

Cytat:
Zdrowa reakcja na dewiację nie może być zaburzeniem


Twoja reakcja to Twoja sprawa, dopóki nie ingerujesz w czyjąś wolność.



A taka reakcja to może być fobia, strach. I wcale nie musi być taka zdrowa. Takie reakcje też występują tylko u ludzi.


Cytat:
agorafobia przebywanie samemu w miejscach publicznych
ailurofobia koty
akrofobia wysokość, głębokość, patrzenie w dół z wysoko położonych miejsc
androfobia mężczyźni
antropofobia inni ludzie
arachnofobia pająki
brontofobia[3] burza
demofobia tłum
emetofobia[4] wymioty
erytrofobia lęk przed zaczerwienieniem się lub czerwonymi przedmiotami
hafefobia dotknięcie przez inne osoby
heksakosjoiheksekontaheksafobia[5] liczbę 666
kaligynefobia piękne kobiety, ideał kobiecości
kynofobia psy
hemofobia widok krwi
klaustrofobia zamknięte i ciasne przestrzenie
mizofobia nieczystość, zanieczyszczenie
nyktofobia noc, ciemność
odontofobia zęby, leczenie zębów u dentysty
ofidiofobia węże
tokofobia[6] ciąża i poród
triskaidekafobia liczba 13
paraskevidekatriaphobia[7] piątek trzynastego
zoofobia zwierzęta


http://pl.wikipedia.org/wiki/Fobia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
easy russian




Dołączył: 17 Maj 2010
Posty: 2574
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:51, 17 Kwi '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
"istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło- IGNOROWANIE WIEDZY "

- Sokrates
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejna nachalna promocja homo/les/bi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile