W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejna nachalna promocja homo/les/bi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8573
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to dobrze, że mniejszości seksualne organizują tego typu imprezy?
tak, niech pokażą, że są tak samo jak my normalnymi obywatelami
12%
 12%  [ 8 ]
nie mam nic przeciwko, ale parad hetero nie widziałem...
27%
 27%  [ 18 ]
absolutnie nie, homosie i inne wynaturzone jednostki powinno się izolować, a nie eksponować w Stolicy
60%
 60%  [ 40 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:24, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No swoją drogą to prawda Very Happy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co kraj to obyczaj Smile Równie dobrze mogą wyjechać sobie do Holandii. Miłość nigdy nie jest zła, jednak kochanek i kochanka też nie chodzą publicznie za rękę Smile

Amarantus napisał:
Fajnie jak by homoseksualiści mieli wydzielony jakąś wyspę albo terytorium to by się problem sam rozwiązał po jednym pokoleniu Laughing

Mam podobne poglądy na temat naturalnej selekcji i praw człowieka, jednak trzeba sobie zdać sprawę że dzisiaj wiele rzeczy przestaje być naturalnymi i rozumianymi jako "normalne". Technologia pozwala na różne manipulacje oraz ingerencje w prawa którymi rządzi natura. Dokąd to doprowadzi? Zobaczymy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:27, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
Ależ nie... To Ty sam wrabiasz się w schemat. Przyjmując, że każdy sprzeciw wobec czegokolwiek (no chyba, że jest to sprzeciw "poprawny politycznie") jest rodzajem choroby psychicznej a nie po prostu wynikiem poglądów

ale ja nic takiego nie przyjmuję - są fobie i nie-fobie, jak to w życiu. te dwie o których mówiliśmy to fobie - czy ci się to podoba, czy nie Smile
wynikiem poglądów? poglądy najczęściej kształtuje strach, a strach ma to do siebie że bywa irracjonalny.

nie wiem też o co ci chodzi z tą "poprawnością polityczną".
gdybyś mnie zapytał o przykłady innych ciekawych fobii to chyba poszedł bym w tym kierunku... planujesz zostać politykiem, że się tak troskasz poprawnością polityczną? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:31, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj, ależ broń boże, nie planuję zostać kurwą. Jak możesz w ogóle pytać o coś takiego? :>

Edit. Czy moja odpowiedź nie spełnia przypadkiem znamion politykofobii? Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:32, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pedały do gazu. Trzeba uważać bo w takich Toyotach pedał się potrafi zaklinować i mamy problem. Po serwisach trzeba latać, czas i nerwy tracić...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo w Toyocie z pedałem trzeba iść na tylne siedzenie a nie go klinować pod deską rozdzielczą Razz. Wygoda nie zawsze popłaca!



Edit. Szlag, znów zmarnowałem limit na głupie posty więc odpowiem tutaj do poniższego postu Bimiego.

Nikt nie deklaruje tutaj chyba nienawiści do gejów (może jedna czy dwie osoby choć to też wątpliwe). Wyrażamy tu bardzo różne poglądy, mniej lub bardziej "tolerancyjne" ale wszystkich nas nazywasz homofobami póki nie oświadczymy oficjalnie "it's ok to be gay". Dla mnie nawet może to być ok ale i tak mam etykietkę "homofoba" (cokolwiek to znaczy) dlatego, że nie do końca podoba mi się bieganie po ulicach i krzyczenie "Jestem gejem". Tak samo nie podobałoby mi się bieganie po ulicach i krzyczenie "Jestem hetero" ale to już bez znaczenia. Moja pierwsza postawa jednoznacznie przykleja mi łatkę "homofoba".

Tak jeszcze na marginesie, odnośnie poprawności politycznej. Gdyby poseł Węgrzyn zamiast tekstu o lesbijkach, którym wielce obraził i środowiska homo i femino rzucił tekstem, że chętnie pooglądał by dwóch gejów? Podejrzewam, że stałby się bohaterem mediów a wyzwolone środowiska ogłosiłyby go najbardziej postępowym posłem wszechczasów. Niestety idiota źle wybrał płeć. Przyznał się zboczeniec jeden, że woli kobiety. Zero wyczucia politycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:43, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w ogóle skąd się bierze poprawność polityczna?
oczywiście z polityki, choć nie tylko tej dosłownie rozumianej.

idiotyzmem jest mówić publicznie że np. nienawidzę niemców, pedałów, czy choćby palaczy zioła... znaczy akurat w polskiej polityce (jak dobrze wiemy) nie jest to idiotyzmem, ale właśnie o tym mówię...
nasz świat jest tak zbudowany że każdy jest gdzieś kiedyś od kogoś zależny. fajnie jest sobie zwyzywać żyda, czy pedała, poczuć się przez chwilę bardziej cool i w ogóle mieć na to jakąś moralną motywację, że to co się powiedziało to dobro (w przeciwieństwie do zła).
niestety czasem się okazuje że niemiec, żyd czy pedał zostaje np. naszym szefem, albo musi zatwierdzić coś, czy w czymkolwiek innym nam pomóc...
wtedy człowiek przypomina sobie: kurwa, trzeba było trzymać język za zębami. jak ten bramkarz co go z dani wyjebali i wrócił do trzeciej ligi.

tak psioczycie na poprawność polityczną, ale zazwyczaj jest to w życiu bardzo przydatna rzecz.
natomiast co do tych waszych zasad, rzekomo moralnych, co to wam każą traktować gejów na równi z zoofilami - to jest dno i patologia którą najbardziej widzą własnie geje. więc jeśli taka dzisiejsza, niepoprawna politycznie, projekcja siebie wam kiedyś nie zaszkodzi to tylko dlatego, że tego nie dożyjecie. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:50, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden z moich byłych szefów powiedział kiedyś, że dwóch facetów napawa go obrzydzeniem ale dwie kobiety już nie, w życiu nie przespałby się z facetem, ale z dwiema lesbijkami chętnie. Smile To tak na marginesie.
A co do gejów, pedałów i innych - to pełna swoboda - niech sobie robią co chcą. Wyznaję wolność obywatelską, której w fakcie rzeczy nie ma. Jeżeli chcą sobie robić paradę lub żyć normalnie, to czemu nie.

Ale ja wam powiem o co w tym tak naprawdę chodzi. Chodzi o Kościół Katolicki w Polsce. Praktycznie Kościół Katolicki jest jedynym środowiskiem, w którym geje mogą żyć sobie w spokoju wśród społeczeństwa. Wszelkie inne formy funkcjonowania dwóch facetów są źle odbierane przez społeczeństwo. Jedynym takim miejscem jest plebania, gdzie kilku starych byków może sobie spokojnie współżyć. I ciul - nie obchodzi mnie to, bo nic do pedałów nie mam i traktuję ich jak normalnych ludzi.

Ale denerwuje mnie, kiedy ci homo, nie chcą pozwolić innym homo lub homo ze swojego środowiska żyć normalnie, tj w domu poza plebanią i poza kościołem.
Nie jest żadną tajemnicą, że jeżeli w Polsce przyjmie się, zaakceptuje się funkcjonowanie rodzin homoseksualnych - to powołania kapłańskie runą na łeb na szyję !!!! Wg moich szacowanych obliczeń homoseksualiści zajmują sporą większość duchowieństwa, a jedynie procent to pedofile i alkoholicy.
Kościół Polski będzie do końca bronił, aby społeczeństwo nie zaakceptowało homoseksualistów - bo homoseksualiści to kościół. Jeżeli zezwoli się na powszechny homoseksualizm, to zniszczy się kościół w Polsce. Takie mam zdanie.
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:52, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AQuatro napisał:
Jeden z moich byłych szefów powiedział kiedyś, że dwóch facetów napawa go obrzydzeniem ale dwie kobiety już nie, w życiu nie przespałby się z facetem, ale z dwiema lesbijkami chętnie. Smile To tak na marginesie.

Wiesz, nie chciałbym zabrzmieć złośliwie, ale czy mamy przez to rozumieć, że nie podzielasz poglądów swojego byłego szefa w tej kwestii? Smile
Ale jakby się z nimi przespał to już nie były by lesbijkami tylko biseksualistkami. W przeciwieństwo oczywiście do niego. On byłby po czymś takim podwójnym heteroseksualistą Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
AQuatro




Dołączył: 24 Gru 2007
Posty: 3285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:42, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
Wiesz, nie chciałbym zabrzmieć złośliwie, ale czy mamy przez to rozumieć, że nie podzielasz poglądów swojego byłego szefa w tej kwestii? Smile

Oczywiście, że tak. Myślę, że dwie kobiety to tak optymalnie, bo trzy i więcej, to już trochę za dużo jak na moje możliwości fizyczne. Smile Inny znajomy powiedział, że jego największą fantazją jest przespać się z dwiema bliźniaczkami - ja tam wolałbym różne - przynajmniej farba na włosach niechby była inna Wink
A poza tym, wnioskuję na podstawie filmów, że wszelcy faceci, którzy sypiają z więcej niż 2 kobietami, to zazwyczaj bardzo źli ludzie - szefowie mafii, przestępcy, politycy nieuczciwi, itp. Smile
_________________
Zobacz też tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:51, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś pytał o przykłady dyskryminacji:
- nie ma gejowskich małżeństw - Konstytucja RP dyskryminuje gejów i lesbijki zabraniając im zawrzeć związek małżeński
- dopiero zaczyna robić się porządek m.in. z prawem dziedziczenia
- lesbijki lub geje żyjące w związku partnerskim, a wierzę, że w niedalekiej przyszłości w związku małżeńskim, nie mogą adoptować dzieci.

Gdyby Murzyni siedzieli cicho i nie "afiszowali" się ze swoim kolorem skóry, to prawo o segregacji rasowej obowiązywałoby po dziś dzień, a gdyby czarnoskórzy w ogóle się nie odzywali, to i niewolnictwo byłoby legalne, bo przecież mówią tylko ludzie, a zwierzęta są do roboty.

Tempo rozwoju społeczeństwa nie jest powalające, ale skoro zaczynają pozwalać żyć homoskom w związkach partnerskich, skoro wstydzą się ścigania za bycie homoskiem z ustawy karnej, to znaczy, że powoli, małymi kroczkami, ale jednak się rozwija ... Choć przyznać należy, że potępienie środowisk homosków szerzone przez niektóre kręgi niewiele różni się od inkwizycji walczącej z czarownicami przy pomocy płonących stosów..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Easy_Rider




Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 1884
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:15, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[Kodeks wykroczeń]

Rozdział XVI. Wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej

Art. 140. [Nieobyczajny wybryk]
Kto publicznie dopuszcza się nieobyczajnego wybryku, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności, grzywny do 1 500 złotych albo karze nagany.


Po co uruchamiać wielkie słowa i wyszukaną ideologię? Proponuję zadać sobie pytanie, czy publiczne lizanie się dwóch facetów i obmacywanie po gołych tyłkach nie wyczerpuje znamion wykroczenia przeciwko obyczajności publicznej? Jeżeli organy samorządowe wydają zgody na tego rodzaju imprezy, to tym samym wyrażają zgodę na naruszanie Kodeksu wykroczeń i tutaj widać całą tę hipokryzję na tle podejścia do problemu. Nie wolno - ale pozwolenie trzeba dać, bo "wicie, rozumicie ...'' - jak za komuny, mimo że nie ma cenzury i oficjalnie narzucanej ideologii, ale jakaś "niewidzialna ręka" tym jednak steruje (Ministerstwo Miłości?). Dlaczego więc nikt spośród tego przemożnego, homofilnego lobby nie wystąpi z inicjatywą zmiany w Kodeksie wykroczeń, przez dodanie punktu o takiej treści:

"Nie stanowią naruszenia obyczajności publicznej imprezy organizowane przez środowiska homoseksualne".

Byłoby to przynajmniej prawnie konsekwentne, bo czy zgodne z prawdą - to inna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 06:19, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłem automat i co za ulga... choć o jednego pedała mniej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawlospg




Dołączył: 09 Maj 2010
Posty: 91
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:55, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja tam jestem homofobem...jeżeli mnie większość tak uzna ,wybierze... jestem ,bo nie podobają mi się fraglesy tej samej płci patrzący prosto sobie w oczy...i co tam jeszcze robią ..aż obrzydzenie bierze jak myślę co oni mogą sobie robić ..ale huj im w dupe..(pewnie niektórzy z tego forum by podziękowali)...ale po co jakieś parady..jeżeli to takie nowoczesne,ten homoseksualizm...to dlaczego procesje.. paradują się jak mohery po ulicach...
w jakim celu,skoro tacy nowocześni tacy kuull..kościół już mają...teraz w kolorowym przebraniu(nie w czarnej sułtanie )zaczynają po raz drugi reinkarnować swoją wiarę...90% tych kolorowych przebierańców deklaruje się katolikami lub inną wiarą..nie śmierdzi??..a co ..??niektórzy z tego forum to akceptują???...a gdzie podtekst tych parad(procesji)??...szukajcie w tym teorii spiskowych,nie szukajcie choroby bo oni chcą byśmy to tak widzieli..nazwać się pedziem zęby powiększyć swoją watahe(sprytne)...homoseksualiści do tej pory siedzieli cicho i im to pasowało,teraz zaczyna (TO)cuchnięć ... jestem homofobem bo mi tu zalatuje ... puker puker puker puker puker Laughing Laughing Laughing Question Question Question Question Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:03, 07 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:

- lesbijki lub geje żyjące w związku partnerskim, a wierzę, że w niedalekiej przyszłości w związku małżeńskim, nie mogą adoptować dzieci.

I mam nadzieję że tak pozostanie.
Panie sobie poradzą a "panowie" z tym problemem to do Boga.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
connard




Dołączył: 17 Kwi 2010
Posty: 626
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:34, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
"panowie" z tym problemem to do Boga.
nie doceniasz współczesnej medycyny...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlak




Dołączył: 10 Cze 2009
Posty: 681
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:18, 08 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

connard napisał:
nie doceniasz współczesnej medycyny...

taką medycyne masz na myśli:
Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Karkołomny




Dołączył: 16 Paź 2009
Posty: 386
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:13, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wojtuspan




Dołączył: 05 Kwi 2011
Posty: 28
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:51, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:


Fajnie jak by homoseksualiści mieli wydzielony jakąś wyspę albo terytorium to by się problem sam rozwiązał po jednym pokoleniu Laughing

Już był taki pomysł wobec chorych na AIDS żeby ich wszystkich gdzieś wysłać. Chociaż oni nie paradują i nie manifestują swojej choroby. Manifestacje gejów i lesbijek są niczym innym jak zwykłą bezczelnością. Nikt im nie zabrania pieprzyć się a zachowują się jakby właśnie taki zakaz mieli. Może należałoby karać za kontakty homoseksualne jak np w Arabii Saudyjskiej (kara śmierci), czy na Cyprze (5 lat więzienia) wtedy byłby powód do protestów i parad.

connard napisał:

Przecież dwa psy - samce - też rżną się w dupę na trawniku przed domem - i nie opowiadajcie, że nie widzieliście takiego obrazka.

i szczeniąt z tego nie będzie i żadna suka im swoich nie odda, a dwa pedały dzieci by chciały Wink
_________________
najgorsze są niemoc i niewiedza
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Archer




Dołączył: 15 Wrz 2008
Posty: 46
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karkołomny napisał:


Cytat:
Skandal w środowisku polskiego hip-hopu. Znany śląski raper Bas Tajpan śpiewa o mordowaniu homoseksualistów.
fakt
Muzyk w utworze "Chwasty" (w sieci piosenka znana z duetu 13 Chilli i Pół Fuksa) mówi m.in. tak:

"Wśród pięknych kwiatów rosną te chwasty. Popularnie to pedały i lewe niewiasty. Każdy sodomita spalić się musi, wymordować ich, zarazę tę wydusi".

O sprawie alarmuje "Gazeta Wyborcza", która dziwi się, że Bas Tajpan jest praktycznie bezkarny. Śpiewanie o mordowaniu gejów nie jest bowiem przestępstwem.

- Artykuł 256 kk przewiduje karę jedynie za "nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość" - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

Kampania Przeciw Homofobii złożyła do prokuratury doniesienie o przestępstwie. "Problem z homofobiczną mową nienawiści w internecie jest coraz większy (...). Szczególnie w tekstach rozmaitych zespołów. Prawo tu nie działa. Nie ma też żadnej reakcji odcięcia się czy potępienia ze strony branży muzycznej" - powiedział "Gazecie Wyborczej" Robert Biedroń z Kampanii Przeciw Homofobii.

Z kolei Dr Adam Bodnar z Fundacji Helsińskiej uważa, że w rzeczywistości tego typu sprawy traktowane są przez państwo jako mniej istotne: "To są przestępstwa ścigane z oskarżenia prywatnego, a więc takie, które państwo uznaje za niejako mniej ważne. Poza tym praktyka pokazuje, że sądy oddalają takie sprawy, uznając, że jeśli padły sformułowania ogólne w stosunku do całej grupy, to pojedyncza osoba nie ma powodu czuć się tym obrażona czy zagrożona".

Bas Tajpan jest, jak sam o sobie pisze, pionierem polskiej sceny reggae rapu. Muzyką zajmuje się od ponad 10 lat. Jego twórczość wpisała się w dorobek pierwszej fali muzyki rap w Polsce. Znany jest także z dokonań utrzymanych w klimacie reggae.

http://muzyka.wp.pl/title,Polski-raper-n.....omosc.html

Fakt, że Bas pojechał w tej piosence równo. Całe szczęście, że nie mamy prawa zabraniającego uznawania homoseksualizmu za chorobę, defekt, ułomność czy co tam jeszcze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, ze trzeba to tłumaczyc od nowa.

Ale, kazdy z nas jest czlowiekiem i kazdy maprawo życ. Do tego, kazdy ma prawo żyć tak jak chce dopóki nie robi nikomu krzywdy. Widzę, ze ciezko to pojąc wielu debilom, tłukom, popierdolencom i innym oszolomom. Ale co dziwne trudno to pojąc także ludziom z pozoru, na poziomie, inteligentnym i oczytanym wypowiadajacym się na tak otwartym i wymagającym myślenia forum jak prawda.

Ciężko też pojąc, że wartości cżlowieka nie określają jego preferencje seksualne, oczywiście dopóki nie stoją w sprzeczności z prawami innych ludzi. Ciężko tak samo pojąć, ze kolor skóry, cechy genetyczne, kolor oczu oraz wielkosć nosa nie zależą od nas, więc nie można z tego powodu dyskryminować nikogo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:27, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radomski radny PiS Sławomir Adamiec zaprotestował przeciwko realizacji w Radomiu projektu "Żywa Biblioteka" w ramach, którego odbędą się spotkania m.in. z gejem, ateistą i Żydem. Radny zażądał od prezydenta Radomia wycofania projektu z planów podlegającej mu placówki kultury.

Wiceprezydent Radomia Ryszard Fałek, odpowiedzialny m.in. za edukację i kulturę, zażądał wyjaśnień od dyrektorki placówki.

Według Sławomira Adamca, projekt ten to "promocja homoseksualizmu" i "pretekst do propagowania dewiacji". Zdaniem Adamca, "Żywą bibliotekę" wspierają m.in. - jak to określił - "środowiska homoseksualne, które w innych miastach zasłynęły agresywną kampanią promocyjną homoseksualizmu".

"Żywa Biblioteka" to impreza, która odbędzie się w radomskim Ośrodku Kultury i Sztuki Resursa Obywatelska w ramach III Spotkań z Kulturą Żydowską "Ślad".

Według organizatorów, "Żywa Biblioteka" to projekt, zgodnie z którym udostępnia się lokalnej społeczności - "czytelnikom" "żywy księgozbiór". "Książki" to osoby ze środowisk, które bywają dyskryminowane: ateista, gej, Żyd, księża: protestancki, prawosławny i katolicki oraz zmagający się z nałogiem alkoholik i matka dziecka niepełnosprawnego. Każdy zainteresowany może poznać ich historie, a następnie o nich podyskutować.

"Postawienie na jednej półce" m.in. homoseksualistów, księdza katolickiego i matki niepełnosprawnego dziecka to - zdaniem radnego - "skandal edukacyjny". Dlatego domaga się on od prezydenta Radomia, by nie dopuścił do realizacji tego - jak mówi - "skandalicznego pseudo projektu edukacyjnego". Radny liczy także na wyciągnięcie konsekwencji wobec osób odpowiedzialnych za realizację tego projektu w Radomiu. Podkreśla też, że wcześniej podobne protesty ws. "Żywej Biblioteki" odbyły się w Opolu i Rzeszowie.

Po interwencji Adamca odpowiedzialny m.in. za edukację i kulturę wiceprezydent Radomia Ryszard Fałek zażądał wyjaśnień od dyrektorki placówki, w której odbędzie się "Żywa Biblioteka". Jak powiedział, oczekuje do niej odpowiedzi m.in. na pytanie, jaki związek ma ten projekt z odbywającymi się w tym czasie Spotkaniami z Kulturą Żydowską.

"Nie mam nic przeciwko nim"

Fałek podkreśla, że "nie ma nic przeciwko osobom, które mają inne widzenie świata". Wiceprezydent nie ukrywa jednak, że jego poglądy są zbieżne z poglądami Adamca. - Ja, jako Ryszard Fałek, nie podpisałbym się pod żadnym dokumentem, który by zmierzał do finansowania, wspierania czy promowania takich postaw dewiacyjnych jak homoseksualizm - podkreślił Fałek.

Wiceprezydent dodał, że nie widzi uzasadnienia, by takie projekty były realizowane w podlegającej miastu, finansowanej przez nie, placówce kultury. "Jestem przeciwny udostępnianiu scen, sal dla osób o takich zachowaniach, jak homoseksualizm" - podkreślił Fałek.

Szefowa Resursy Obywatelskiej Renata Metzger powiedziała, że nie będzie komentować protestu Adamca, bowiem nie zna jego treści. Zaznaczyła, że przygotuje wyjaśnienia dla prezydenta i najpierw przedstawi je jemu, a w następnej kolejności dziennikarzom.

Idea "Żywej Książki" narodziła się w 2000 r. w Danii podczas muzycznego festiwalu Roskilde. Pomysł zyskał dużą popularność i został przeniesiony do kilkunastu innych krajów. Projekt był realizowany także w polskich miastach, m.in. w Warszawie, Gdańsku i Koszalinie.


http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Z.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:32, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wziąć trzeba pod uwagę fakt, że Bas to rastafarianin (nie koleżka z dredami pozujący na rasta ale prawdziwy rastafarianin). Przekaz biblijny jest jasny w tej kwestii, więc jeśli oskarża się Basa o podżeganie do morderstwa to powinno się zakazać również rozpowszechniania biblii (a zwłaszcza Starego Testamentu) jako księgi nawołującej do nienawiści i zabijania.

Zgadzam się oczywiście z The Mike'iem. Dyskryminacja ze względu na cechy niezależne od nas samych a tym bardziej nawoływanie do nienawiści z takich powodów jest niedopuszczalne.

Edit. Bimi trochę mnie wyprzedził ze swoim postem Smile.

Zabawna rzecz to ten cytacik:
Cytat:
"Jestem przeciwny udostępnianiu scen, sal dla osób o takich zachowaniach, jak homoseksualizm" - podkreślił Fałek.


Czy to znaczy, że ten gość chce zakazać artystom (malarzom, aktorom, piosenkarzom) o takich zachowaniach występów publicznych? No ale on przecież "nie ma nic przeciwko nim" Very Happy.

Dobrze chociaż, że do ateistów i żydów się nie przyczepił. Choć obawiam się, że nie przyczepił się... jeszcze Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 12 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie myślicie że ten "projekt" ma na celu propagowanie kultury? Laughing W ramach spotkań proponuję zaprosić jeszcze satanistę, neonazistowskiego skina, prostytutkę, policjanta i pedofila. Będzie ciekawiej a co najważniejsze lepiej się sprzeda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:27, 13 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Chyba nie myślicie że ten "projekt" ma na celu propagowanie kultury? Laughing W ramach spotkań proponuję zaprosić jeszcze satanistę, neonazistowskiego skina, prostytutkę, policjanta i pedofila. Będzie ciekawiej a co najważniejsze lepiej się sprzeda.


Ty naprawde nie widzisz różnicy? Kurwa, chłopie... szkoda słów na ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 3 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejna nachalna promocja homo/les/bi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile