W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kolejna nachalna promocja homo/les/bi  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
13 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 8575
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to dobrze, że mniejszości seksualne organizują tego typu imprezy?
tak, niech pokażą, że są tak samo jak my normalnymi obywatelami
12%
 12%  [ 8 ]
nie mam nic przeciwko, ale parad hetero nie widziałem...
27%
 27%  [ 18 ]
absolutnie nie, homosie i inne wynaturzone jednostki powinno się izolować, a nie eksponować w Stolicy
60%
 60%  [ 40 ]
Wszystkich Głosów : 66

Autor Wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:21, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
Hehe dzięki za troskę, Bimi ja też życzę Ci jak najmniej stresu spowodowanego kolorem niebieskim oraz żeby Cię św. pamięci Lucyfer po nocach nie nawiedzał Cool

Dzięki, popracuje nad tym, aczkolwiek nie kojarzę żebym miał kiedyś problemy z lękiem przed martwą naturą Smile


kosmita napisał:
Wracając do mojej homofobii, psychologia stara mi się wmówić że to ja mam jakieś zaburzenia psychiczne ponieważ czuje niechęć wobec osób homoseksualnych i homoseksualizmu. A co, mam czuć chęć? Obrzydza mnie to. Przecież to jasne że czuje niechęć jak każdy zdrowy facet i mogę mieć pewne uprzedzenia.

Jasne ze możesz mieć "pewne uprzedzenia". Jak dla mnie możesz mieć nawet i raka, jak i miliardy ludzi miało przed tobą. Co nie znaczy że nie będziesz wtedy chory.
I zrozum że nikt ci nic nie wmawia. Jeśli ktoś tu komus coś wmawia to co najwyżej ty sam sobie, że nie masz żadnego diagnozowalnego problemu, więc i nie można ci pomóc. Moim zdaniem można ci pomóc; trzeba tylko zacząć leczenie zanim symptomy zniszczą ci życie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:16, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
[quote="kosmita"]No cóż, na pocieszenie pozostaje mi świadomość że moja choroba jest trochę mniej zaawansowana od tej na którą cierpi TheMike. Tylko nie zrób wygłupu na łożu śmierci i nie zadzwoń po księdza, bo będzie niezły obciach. Cool A poważnie, mi też to nie daje spokoju, ale co zrobisz.
quote]

To mnie tak piszesz, bym nie udawal się ku ksindzu na łożu smierci? Czy Bimiemu?

Jak do mnie, to jak mam argumaentacyję-kotr.

Jak Ci się masaz prostaty spodoba, to nie zakładaj skórzanych spodni i skórzanej kamizelki na nagie Twe ciało, nie udawaj się tez na parade w centrum miast Smile

Ciesz się tym w zaciszu domowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:55, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania
że dupa służy do SRANIA.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
A ja jestem zdania
że dupa służy do SRANIA.


A seks do prokreacji,
Jedzenie do odzywania organizmu
A usta do jedzenia. Czy to oznacza, że Twoja dziewczyna ma je trzymać z dala od Ciebie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:42, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz The Mike jak ktoś chce być cwelem na wolności i dawać dupy innym facetom to jego sprawa, ale gloryfikowanie takich zachowań to nie rozumiem.

Usta- można nimi pluć, nadmuchać dziecku balon, kogoś obrazić, albo powiedzieć komplement, można też rzygać jak się struje alkoholem, albo starą parówką z biedronki, można całować dziewczynę albo żonę, można podczas walk ulicznych ugryźć przeciwnika, jak jest się uzdolnionym to można grać na saksofonie albo harmonijce ustnej i tak dalej,
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:08, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Wiesz The Mike jak ktoś chce być cwelem na wolności i dawać dupy innym facetom to jego sprawa, ale gloryfikowanie takich zachowań to nie rozumiem.

Usta- można nimi pluć, nadmuchać dziecku balon, kogoś obrazić, albo powiedzieć komplement, można też rzygać jak się struje alkoholem, albo starą parówką z biedronki, można całować dziewczynę albo żonę, można podczas walk ulicznych ugryźć przeciwnika, jak jest się uzdolnionym to można grać na saksofonie albo harmonijce ustnej i tak dalej,


No własnie. Dobrze, że poruszasz temat cwela. Zastanawiałeś się czy Git ruchający cwela to pedał? Laughing

Powiedz "człowiekowi" z puszki, ze ruchanie cwela to przejaw pedalstwa. Podobna hipokryzja jedzie tu. Rozumiem, że może Ci sie nie podobać parada gejów, ale kto CI każe tam iść? Dopóki nie narusza to Twojej wolności, to powinieneś to tolerować. Chyba, ze narusza, jeżeli tak to w jaki sposób?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:35, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie Mike czy chciałbyś mieć ojców pedziów, którzy by się ruchali co wieczór. Jak by cię wychowywali albo raczej wykorzystywali, skoro homoseksualizm to aktywność seksualna? Homoseksualizm ukryty nie jest problemem społecznym i nie jest zupełnie groźny, natomiast homoseksualizm propagowany i gloryfikowany na prawo i lewo jako normalne zachowanie jest szkodliwy dla społeczeństwa i prędzej czy później doprowadzi do upadku tegoż.

Mike hipokryzja to z greckiego gra sceniczna inaczej dwulicowość, mówisz jedno robisz drugie.
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
Mam pytanie Mike czy chciałbyś mieć ojców pedziów, którzy by się ruchali co wieczór. Jak by cię wychowywali albo raczej wykorzystywali, skoro homoseksualizm to aktywność seksualna? Homoseksualizm ukryty nie jest problemem społecznym i nie jest zupełnie groźny, natomiast homoseksualizm propagowany i gloryfikowany na prawo i lewo jako normalne zachowanie jest szkodliwy dla społeczeństwa i prędzej czy później doprowadzi do upadku tegoż.

Mike hipokryzja to z greckiego gra sceniczna inaczej dwulicowość, mówisz jedno robisz drugie.


Co za głupie pytanie. Laughing

A Ty chciałbyś by Twoją matka była Lady Gaga?

No, powalasz retoryką Confused

A Ty myslisz, ze ci homoseksualiści mają takie hobby? Bycie homoseksualistami?
oni tacy po prostu są. Jak murzyni sa czarni a Indusi ciapaci Smile
Te parady to nie jest znak: come! join us kurwa, tylko pewna manifestacja swojej postawy.

Hetero człowiek nie zostanie homosiem przez parade równości! Laughing

Czego Ty się tak obawiasz? Confused że Cię pedalstwem zarażą? Hehehehe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Amarantus




Dołączył: 14 Gru 2010
Posty: 186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:44, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie bardzo mądre Laughing
A ty na nie nie odpowiedziałeś.

Ja odpowiem że nie chciałbym mieć matki Lady Gagi, proste pytanie prosta odpowiedź.

Obecnie homoseksualizm staje się modny i tu jest problem, zrozum to. Ja wiem że jakiś odsetek społeczeństwa rodzi się nie w swoim ciele. Ale to co dzieje się na paradach to moda i bunt młodych ludzi bo wszystko już prawie było, i zaczyna brakować tematów to może homoseksualizm? albo zrobi z siebie wampira i wytatuować gałki oczne?

Fajnie jak by homoseksualiści mieli wydzielony jakąś wyspę albo terytorium to by się problem sam rozwiązał po jednym pokoleniu Laughing
_________________
Prędzej dogadasz się z gościem na kacu, niż bluzgającym flustratem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
The Mike




Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 2171
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:48, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pytanie bardzo mądre
A ty na nie nie odpowiedziałeś.

Czyżby?

Cytat:
Ja odpowiem że nie chciałbym mieć matki Lady Gagi, proste pytanie prosta odpowiedź.

Obecnie homoseksualizm staje się modny i tu jest problem, zrozum to. Ja wiem że jakiś odsetek społeczeństwa rodzi się nie w swoim ciele. Ale to co dzieje się na paradach to moda i bunt młodych ludzi bo wszystko już prawie było, i zaczyna brakować tematów to może homoseksualizm? albo zrobi z siebie wampira i wytatuować gałki oczne?


Moda? Porąbało cię?
A nawet jakby...
Boisz się mody na homoseksualizm? Smile

Boisz się, ze jednak ulegniesz? Very Happy Jak nie, to o co ci chodzi. Żyj i daj żyć innym chyba, ze nie potrafisz.


Cytat:
Fajnie jak by homoseksualiści mieli wydzielony jakąś wyspę albo terytorium to by się problem sam rozwiązał po jednym pokoleniu
_________________


Fajnie, jakby obok utworzyli wyspę z homofobami. Po pewnym czasie róznice by się zatarły Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:11, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może niech ktoś jeszcze napisze na czym ta ich dyskryminacja polega? Mają takie same prawa jak wszyscy single. Ja nie widzę problemu do póki ktoś nie obnosi się ze swoją seksualnością, zboczeniami czy innymi dziwactwami. Wtedy sam robi z siebie ofiarę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:20, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mają takie same prawa... do póki się z nimi nie obnoszą!
faktycznie, nie widzę tu żadnej dyskryminacji. Laughing

jak dla mnie równie dobrze możesz powiedzieć, że nie masz nic przeciwko aby ktoś był murzynem, dopóki się z tym nie obnosi.
zrozum że to jednak jest rasizm i zastanów się co ty pierdolisz. ta choroba najwyraźniej odebrała ci rozum, bo nic mądrego jak na razie nie napisałeś. ewentualnie nie miałeś rozumu od początku, a homofobia jest objawem, nie przyczyną - to by jednak oznaczalo ze jest z toba jeszcze gorzej niz myslalem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:36, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie przeinaczaj tego co napisałem. Mają takie same prawa jak wszyscy single. Jeśli ktoś ufarbuje łeb na niebiesko, nic mi do tego. Jeśli ktoś ubierze koszulkę z napisem "Jestem pedałem", nic mi do tego. Ale jeśli jeśli przez ulicę na której mieszkam przechodzi huczna parada ludzi z łbami ufarbowanymi na różne kolory którzy żądają praw do np. adopcji dzieci, wtedy się wkurwię. Czy gej musi publicznie obnosić się ze swoją dewiacją? Nie. Przecież nikt nie wie czy jest gejem, tak samo jak nikt nie wie co ja lubię robić ze swoją dziewczyną. Mają z tym problem, widzę że i Ty masz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:39, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

single mają prawo się trzymać za rękę, obściskiwać i całować z kim chcą - tak, czy nie?
mają takie prawo i z niego korzystają. i bardzo dobrze, bo miłość nigdy nie jest zła, za to zła jest nienawiść, jakże tez wszechobecna Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To co urządzamy paradę miłośników sexu oralnego tak po prostu, żeby się przejść. Niech se żyją, ale po chuj chodzić po ulicach i się chwalić, że lubię walić facetów dupę to raz. A po 2 to spierdalać od dzieci ;p A to, że ktoś nazwie ich pedałem to tak jak ktoś mówi do kogoś, że jest debilem jeden i 2 sobie ubliża.
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:43, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CiN napisał:
To co urządzamy paradę miłośników sexu oralnego tak po prostu, żeby się przejść.

ależ śmiało.
czy ktoś cię tu powstrzymuje? Smile
zorganizuj sobie paradę miłośnika seksu oralnego - jeśli miałbyś mnie pytać o miejsce to polecam pod jakimś kościołem.
będę z tobą duchem - ciałem się nie odważę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:49, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wiem co was najbardziej boli.
parady gejów byli byście w stanie zaakceptować, gdyby wyglądały jak procesja żałobna po lechu, czy marsz legalizacji marihuany skrzętnie przewąchiwany przez policję..
boli was to, że ci geje się bawią na tych paradach, niczym mówiąc do was "jesteśmy dyskryminowani, ale i tak szczęśliwi, wiec chuj wam w dupę!" Smile
w geju przeszkadza wam nie tyle golizna czy co tam on ma pod majtkami, co myśl, że taki zbok jest w swym życiu nie tylko szczęśliwszy, ale i odważniejszy niż wy.
moim zdaniem akurat w polsce to wymaga odwagi pójść na taką paradę gejów jako gej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:53, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amarantus napisał:
A ja jestem zdania
że dupa służy do SRANIA.


Rozumiem, że jesteś z tych co seks uprawiają tylko po ciemku pod kołdrą. Przecież usta służą do jedzenia i mówienia więc jak laska chce Ci zrobić loda to krzyczysz do niej "zgiń, przepadnij ladacznico!"

Amarantus napisał:
Mam pytanie Mike czy chciałbyś mieć ojców pedziów, którzy by się ruchali co wieczór. Jak by cię wychowywali albo raczej wykorzystywali, skoro homoseksualizm to aktywność seksualna?


Znaczy... Chcesz powiedzieć, że matka wykorzystywała Cię seksualnie? Wszak heteroseksualizm to również aktywność seksualna. Ale nie chwal się tym proszę na forum publicznym, z takimi sprawami idzie się do psychologa lub na policję. Ewentualnie idź z tym problemem na jakiś czat erotyczny gdzie jest sporo ludzi jarających się takimi tematami.

Bimi napisał:
mają takie same prawa... do póki się z nimi nie obnoszą!
faktycznie, nie widzę tu żadnej dyskryminacji.


To teraz tak dla równowagi. Widziałeś gdzieś paradę heteroseksualistów, którzy jaraliby się publicznie tym, że są hetero i którym tylko o to by chodziło by się pokazać? Powiedz mi Bimi, jaki sens jest w obnoszeniu się ze swoimi upodobaniami seksualnymi? Jeśli ja jestem fetyszystą szpilek i lubię jak kobieta nade mną dominuję to czy naprawdę muszę się z tym obnosić publicznie i urządzać parady na których dominujące osoby będą prowadzać na smyczy swych niewolników/niewolnice? Czemu nie może być to moja prywatna sprawa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:59, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

peyot napisał:
To teraz tak dla równowagi. Widziałeś gdzieś paradę heteroseksualistów, którzy jaraliby się publicznie tym, że są hetero i którym tylko o to by chodziło by się pokazać? Powiedz mi Bimi, jaki sens jest w obnoszeniu się ze swoimi upodobaniami seksualnymi? Jeśli ja jestem fetyszystą szpilek i lubię jak kobieta nade mną dominuję to czy na prawdę muszę się z tym obnosić publicznie i urządzać parady na których dominujące osoby będą prowadzać na smyczy swych niewolników/niewolnice? Czemu nie może być to moja prywatna sprawa?

To jest po prostu ich forma protestu.
Każda grupa społeczna protestuje w inny charakterystyczny dla siebie sposób.
Geje protestują tak, choć jak pisałem nie wątpię że chcieli byście aby protestowali inaczej.
Cóż, protest ma to do siebie, że powinien być uciążliwy aby osiągnąć skutek.

Jak mieli by niby inaczej protestować?
Podpalić opony pod sejmem, czy postawić krzyż i palić pod nim świeczki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:08, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, taką argumentację rozumiem. Ale zrozumieć należy również to, że sporej części społeczeństwa taka forma protestu nie pasuje. Tak samo wielu osobom nie pasują "Marsze Konopi" ale to chyba nie powód by wmawiać im jakąś wymyśloną chorobę na poczekaniu nazwaną canafobią, prawda? Czy może jednak będziesz konsekwentny i stworzysz osobną jednostkę chorobową dla każdego przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:12, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego nie.
uważam, że liczba polaków, którzy mają problem z irracjonalnym (choć wynikającym z przepranego mózgu) strachem przed marią, jest jeszcze wyższa niż tych z homofobią.
oni też mają problem. a prześladowani jeszcze większy.
dokładnie ta sama sytuacja - jak to nazwiesz to już kwestia umowna, najlepiej tak żeby w jednym słowie odzwierciedlić problem Smile

o każdym innym przypadku współczesnych fobii, lub ich braku, możemy porozmawiać niezależnie, choć nie wątpię że zmierzasz do tego by wrobić mnie w jakiś dziwny schemat Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
CiN




Dołączył: 05 Lut 2011
Posty: 90
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
wiec chuj wam w dupę!" Smile


tylko nie mów tak w środowisku gejowskim
_________________
Brak człowieczeństwa jest dzisiaj człowieczeństwem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kosmita




Dołączył: 29 Sie 2010
Posty: 247
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:17, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i dobra niech sobie geje chodzą za rękę, co mi tam. Zabrania im ktoś? Tylko po co robić z tego wielkie halo, pokazywać wszędzie i wciskać ludziom że to jest normalne, skoro nie jest. Zawsze był to jakiś odsetek społeczeństwa, są mniejszością i powinni się z tym liczyć. Nie każdy może mieć wszystko czego chce. Czy oni rzeczywiście mają w życiu aż tak bardzo źle? NIE. Jednak swoją arogancją potrafią tylko wkurwiać innych i właśnie o to się tutaj rozchodzi. Czy jeśli ktoś celowo ubierze obciachowe ciuchy, to czy nie będzie narażony na ulicy na wyśmianie? Czy trzeba wskazywać kto wtedy ma problem? Pytam jeszcze raz, czego oczekują?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
peyot




Dołączył: 10 Lut 2011
Posty: 226
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:19, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
dlaczego nie.
uważam, że liczba polaków, którzy mają problem z irracjonalnym (choć wynikającym z przepranego mózgu) strachem przed marią, jest jeszcze wyższa niż tych z homofobią.
oni też mają problem. a prześladowani jeszcze większy.
dokładnie ta sama sytuacja - jak to nazwiesz to już kwestia umowna, najlepiej tak żeby w jednym słowie odzwierciedlić problem

o każdym innym przypadku współczesnych fobii, lub ich braku, możemy porozmawiać niezależnie, choć nie wątpię że zmierzasz do tego by wrobić mnie w jakiś dziwny schemat


Ależ nie... To Ty sam wrabiasz się w schemat. Przyjmując, że każdy sprzeciw wobec czegokolwiek (no chyba, że jest to sprzeciw "poprawny politycznie") jest rodzajem choroby psychicznej a nie po prostu wynikiem poglądów sam wpędzasz się w koło w którym trzeba szufladkować coraz więcej "fobii" a tym samym stwarzać coraz więcej wymyślonych chorób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20400
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:22, 06 Kwi '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kosmita napisał:
No i dobra niech sobie geje chodzą za rękę, co mi tam. Zabrania im ktoś? Tylko po co robić z tego wielkie halo, pokazywać wszędzie i wciskać ludziom że to jest normalne, skoro nie jest. Zawsze był to jakiś odsetek społeczeństwa, są mniejszością i powinni się z tym liczyć. Nie każdy może mieć wszystko czego chce. Czy oni rzeczywiście mają w życiu aż tak bardzo źle? NIE. Jednak swoją arogancją potrafią tylko wkurwiać innych i właśnie o to się tutaj rozchodzi. Czy jeśli ktoś celowo ubierze obciachowe ciuchy, to czy nie będzie narażony na ulicy na wyśmianie? Czy trzeba wskazywać kto wtedy ma problem? Pytam jeszcze raz, czego oczekują?
Myślę, że swoją arogancją nie wkurwiają bardziej niż niegdysiejsze blokady dróg Leppera.
Czego oczekują? Myślisz, że tego abyś oglądał ich parady?
Przypuszczam, że jeśli przestaniesz zwracać na nich uwagę to im się to znudzi.
Jak to jest możliwe że w polskiej tv jest więcej o paradach gejów niż w holenderskiej? Powinno być chyba na odwrót, nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kolejna nachalna promocja homo/les/bi
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile