W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Gorzkie żale, próżny trud 2  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena: Brak ocen
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Odsłon: 1493
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:23, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i co Bimi? Już ci lepiej? Teraz już mogę pisać, czy nadal będziesz usuwał moje wiadomości? Co w nich nie tak - urażają twoją dumę czy co? Niby nie klnę, nie używam wulgaryzmów, nie robię reklamy... Wiem, że czasami chce się tak wiesz, poczuć władzę (kasując posty innych np.) Masz tak czasami?

Dobra - jak już ci napad złości przejdzie, to mi powiedz. Wówczas wrócę do pisania w tym temacie, bo mam jeszcze trochę do powiedzenia tu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:28, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, uczucie które towarzyszy usuwania twoich błazeńskich postów jest tak miłe, że z trudem się opieram.

Nie dość, że odbijam sobie za wszystkie dobre posty niepuszczone na onecie i innych szmatławych forach to jeszcze mam nieodparte wrażenie, że wyśwaidczam światu przysługę. Smile

Tak, że nie krępuj się, dawaj dalej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Nie dość, że odbijam sobie za wszystkie dobre posty niepuszczone na onecie i innych szmatławych forach


Czyli piszesz na Onecie, a twoje posty nie są puszczane? <głaszczę> Widzisz teraz sam, jak demaskatorzy są traktowani przez normalnych ludzi... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bimi
Site Admin



Dołączył: 20 Sie 2005
Posty: 20416
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:34, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez przesady. Znam takich którzy to robią i szkoda mi ich. Bo wiem że chcą dobrze i często żałują świetnych wypowiedzi których te chamy im nie puszczają. Smile
Naprawdę świetnych wypowiedzi, napisanych zgodnei z regulaminem, nie takich rzygowin jak twoje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Diadiuszka W.W.




Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 229
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:42, 10 Paź '07   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra dobra - moje wypowiedzi są jakie są, i nic się z tym nie da zrobić. Natomiast musisz się zgodzić, że forum onetu nie jest najbardziej zaszczytnym miejscem do pisania świetnych wypowiedzi. Bo kto to tam przeczyta? Czemu np. nie wydacie jakąś książkę o "Teorii Spisku Apollo"? Mogłaby ona wyjść w solidnym nakładzie i zostać profesjonalnie zrecenzjonowana. A takie coś z pewnością dotrze do wielu ludzi - nie tak, jak wypowiedzi na forum...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Śmietnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Gorzkie żale, próżny trud 2
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile