W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wybory parlamentarne 2015   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 26762
Strona: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy to już ostatnie wybory w Polsce?
Tak
18%
 18%  [ 5 ]
Nie
81%
 81%  [ 22 ]
Wszystkich Głosów : 27

Autor Wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 17:11, 12 Wrz '15   Temat postu: Wybory parlamentarne 2015 Odpowiedz z cytatem

Dziś koalicja POPiS (czyli rząd i opozycja) zrobiła konwencje wyborcze. I widocznie obietnice gruszek na wierzbie i innego uchylania nam nieba już są nie w modzie.
Teraz obiecują, że dokręcą nam śrubę
https://twitter.com/Platforma_org
https://pbs.twimg.com/media/COs_cSKWIAAXLLc.png -"Dla osób o niskich dochodach efektywna stawka podatku w wysokości od 10 procent."

https://pbs.twimg.com/media/COs_p4JWsAAqDuK.png -"Zniesiemy składki na ZUS i NFZ"


Podwyżka podatku dla najmniej zarabiających, prywatyzacja służby zdrowia i umowy śmieciowe dla wszystkich.
Powrót do XIX wieku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:44, 12 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pomysły PO
Natomiast PiS przypomniało się, że są przeciw UE: "13:08 - Trzeba wprowadzić rozwiązania ustawowe, które ochronią polską ziemię przed wyprzedawaniem - powiedziała Beata Szydło."
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sobota-pe.....-po/qsyeyw
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:13, 12 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Dla osób o niskich dochodach efektywna stawka podatku w wysokości od 10 procent."


Obecnie efektywnego 10% PIT nie płaci się nawet od średniej krajowej (ledwo 7% bez ulg/odliczeń), ale ogłupiałe społeczeństwo może łyknąć i wykopać pod sobą jeszcze większy dołek, skoro jego znaczna część myśli, że bycie w 18% progu podatkowym oznacza... zapłatę podatku w wysokości 18% całkowitego dochodu. Laughing

Propozycja analogiczne do urojeń "antypodatkowego" Korwina, który chciał wprowadzić jednolity 15% VAT mimo tego, że taka opcja oznacza podwyżkę obciążeń fiskalnych dla większości społeczeństwa - min. żywność to teraz 5% i 8%.

POwiec Lewandowski też błysnął :

"przebranie rosyjskich dzieci w polskie głodne dzieci uważa za najbardziej bezwstydne kłamstwo tej kampanii wyborczej".

Niektórym rusofobia w połączeniu z propagandą sukcesu przeżarła już chyba wszystkie szare komórki. Rolling Eyes

"Kopacz zapowiedziała likwidację składki na NFZ i ZUS"

Korwin, KNP, Nowoczesna i podobni mogą podać sobie ręcę z KoLiberkami z PO. Likwidacja składek bez wprowadzenia progresywnego opodatkowania oznacza też likwidację tychże instytucji.

"Ograniczymy przywileje związków"

Szkoda, że Kopacz nie pisnęła o odliczaniu od podatku wysokości składek na organizacje kapitalistów - min. BCC czy Lewiatan. Związkowcy nie mają takiej możliwości.

"Utrzymamy wydatki na armię."

Żeby dopłacać do zagranicznej zbrojeniówki i walczyć za ropę/gaz dla amerykański, brytyjskiego i francuskiego kapitału. Żal.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,R.....omosc.html


PiS też nie wypadł lepiej. Nie dość, że chce obniżać CIT, to jeszcze proponuje pompowanie publicznych środków w sektor prywatny celem tworzenia miejsc pracy. Było to przerabiane wiele razy i efekt zawsze był ten sam - powstanie najgorzej płatnych i najniższej jakości - często wyłącznie tymczasowych - stanowisk w myśl liberalnej zasady "państwu niczego nie wolno", zamiast przekierować fundusze na rozwój stabilnego zatrudnienia w sektorze państwowym, komunalnym i spółdzielczym.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,O.....omosc.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:15, 12 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Wyniki sondaży z ewybory.eu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:00, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że jak usłyszałem pomysły POjebów to uznałem, że to już nie jest czysta postać debilowatości postępowej, ale nadmiar dopalaczy na rynku. Poziom bredzenia gminnej lekarki przebija najgorsze przebyte w mym życiu akademie szkolne. Natomiast malwersant Lewandowski próbował dojść do poziomu polskiej wersji przygłupa Junckera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:13, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagłosuję na tego kto nie wpuści tutaj tego ścierwa z Afryki i BS. Czyli na kogo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:17, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sikorski napisał:
Zagłosuję na tego kto nie wpuści tutaj tego ścierwa z Afryki i BS. Czyli na kogo?


Korwin, Braun, Marian Kowalski, Stonoga - reszta wpuszcza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:50, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Korwin odpada dopóki jest w rękach Grima Smoczy Język.
Stonoga natomiast to słup służb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:32, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ElComendante napisał:
Korwin odpada dopóki jest w rękach Grima Smoczy Język.
Stonoga natomiast to słup służb.


Każdy polityk jest przynajmniej inspirowany lub manipulowany przez służby, niektórzy są ich tajnymi współpracownikami, agentami, a nawet funkcjonariuszami lub żołnierzami.
Nieważne jest więc kto jest słupem służb, ale co to za służby i jaki mają cel wobec Polski i Polaków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agre




Dołączył: 01 Paź 2014
Posty: 768

PostWysłany: 19:00, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Teraz obiecują, że dokręcą nam śrubę
https://twitter.com/Platforma_org
https://pbs.twimg.com/media/COs_cSKWIAAXLLc.png -"Dla osób o niskich dochodach efektywna stawka podatku w wysokości od 10 procent.

Możesz coś więcej o tym napisać np jaka jest obecnie efektywna stawka podatku ?
i opisać dokładniej rezultaty wprowadzenia tej ustawy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:05, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Sikorski napisał:
Zagłosuję na tego kto nie wpuści tutaj tego ścierwa z Afryki i BS. Czyli na kogo?


Korwin, Braun, Marian Kowalski, Stonoga - reszta wpuszcza.

Z tej ekipy jedynie Braun zasluguje na uwage poniewaz ma facet wiedze i w ciekawy sposob potrafi ja wyrazic jednak nie chcialbym go na fotelu prezydenta. Reszta to albo oszolomy albo wtyczki agenturalne. Prawde mowiac NIE MA TAKIEGO, ktory nie wepchnalby nas w jeszcze wieksze gowno wedlug spisanego dawno planu. Ciemniaki zachwycili sie Duda bo taki 'spoleczny' ale mnie od poczatku razila jego gadka o wpuszczeniu do nas wojsk NATO a bylo to mowione jako konieczna koniecznosc. Porazka.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.400 mBTC

PostWysłany: 19:54, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Agre napisał:

Możesz coś więcej o tym napisać np jaka jest obecnie efektywna stawka podatku ?


To akurat zależy od wysokości wynagrodzenia.

I tak między innymi, jeśli niczego dodatkowo nie odliczamy (dzieci, budowlane, etc.) :

- od minimalnej (1750 zł brutto) tj. 4,9%

- od zbliżonej do średniej (4000 zł brutto) tj. 7,1%

- wspomniane efektywne 10% przekracza się dopiero przy zarobkach rzędu 10 500 zł brutto/m-c

- natomiast 20% zaczyna się od... 50 000 zł brutto/m-c.

Im wyższe dochody, tym PIT wolniej rośnie.

Zalinkowany kalkulator dokładnie obliczy efektywną stawkę podatku od miesięcznych dochodów z przedziału 1 750 - 90 000.

http://wynagrodzenia.pl/kalkulator.php

Agre napisał:
i opisać dokładniej rezultaty wprowadzenia tej ustawy ?


"Janusz Lewandowski uszczegółowił zasady programu. Podstawa opodatkowania ma być przeliczana na członków rodzin.

- Rodziny nisko zarabiające mają obecnie obciążenie realne około 10 proc., uwzględniając odliczenia od podatków - mówi Lewandowski. - Jeśli tylko jedna osoba zarabia i rodzina ma dwójkę dzieci, to obecnie razem ze składkami ZUS płacą około 30 proc. uposażenia. My chcemy, żeby to było nie więcej niż 10 proc.

Przy założeniu, że ojciec w takiej rodzinie ma minimalne wynagrodzenie, w kieszeni zostanie mu więcej ok. 5 tys. zł rocznie.

"W przypadku osób lepiej zarabiających korzyści byłyby mniejsze, ale również odczuwalne. Program przewiduje, że maksymalny wymiar zsumowanego opodatkowania i oskładkowania pracy zmalałby z dzisiejszego poziomu 43,5 proc. do 39,5 proc." - uzupełnia te wyliczenia związany z PO Instytut Obywatelski.

Zasilanie kont ZUS i NFZ miałoby wziąć na siebie Ministerstwo Finansów.

Łączny koszt zmian dla budżetu ma wynieść ok. 10,2 mld zł. Jak zastrzegł Lewandowski, Platforma chce zrealizować program tylko wtedy, jeśli budżet będzie mógł go bezpiecznie sfinansować. Uproszczenie systemu ma rozszerzyć bazę podatkową o szarą strefę. A to ma zrównoważyć dochody budżetowe.

Z początkiem 2017 r. PO zapowiada obniżenie stawki VAT o 1 pkt proc."


http://www.money.pl/gospodarka/wiadomosc.....01928.html

Czyli zapewne nigdy. Laughing


Inna sprawa, że cały pomysł pewnie zostałby tak zbudowany, żeby te 10% pozostało prawie nieosiągalne, a wyższe stawki łatwe do ominięcia, więc większość podatników pewnie dalej płaciłaby razem w podatkach i składkach 20-30% swojego dochodu. Razz

Finansowanie ZUS i NFZ z budżetu nie byłoby złą opcją przy odpowiednich podatkach - tak jak ma to miejsce np. w Skandynawii. Jednak trzeba zdać sobie sprawę, że w Polsce wyższy próg PIT (powyżej 85 tys. zł dochodu rocznie) pozostaje niemal wirtualny, bo mieszczące się w nim 2% to w zdecydowanej większości wysocy urzędnicy i oficerowie, którzy nie mogą przejść na samozatrudnienie i płacić niższego liniowego CIT-u. Tak więc - biorąc pod uwagę polskie realia - tego typu rozwiązania mają na celu jeszcze większe niedofinansowanie NFZ i ZUS, a tym samym zniechęcenie społeczeństwa do tych instytucji.

Kto wie, może PO chce się wywiązać z obietnicy sprzedaży służby zdrowia Amerykanom i w ten sposób próbuje uśpić obywateli?



http://www.pwc.pl/en/biuro-prasowe/pit_pl.pdf

Podatki to nie wszystko. Na przykład Węgry mają niski liniowy PIT - tylko 16% - a przeciętne obciążenie pensji w tym kraju okazuje się nawet wyższe niż... w Danii czy Szwecji. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:16, 13 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Ciemniaki zachwycili sie Duda bo taki 'spoleczny' ale mnie od poczatku razila jego gadka o wpuszczeniu do nas wojsk NATO a bylo to mowione jako konieczna koniecznosc. Porazka.


ale Ty jesteś baranem. Powiedz w takim razie kogo widziałbyś na stanowisku prezydenta z kim zgadzałbyś się w pełni i zawsze w 100%? Pewnie pieprzyłbyś nawet na rodzonego brata, matkę, ojca czy nawet na samego siebie, że jesteś kretynem, obejmując takie stanowisko. Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, więc zamknij ryj i przestań siać propagandę, bo akurat Duda zapowiada się na najlepszego prezydenta w historii Polski jaki kiedykolwiek urzędował.
- ma wygląd
- wypowiada się inteligentnie bez kartek
- nie jest durniem
- nie jest sprzedajną kurwą
- jest patriotą
- ma jaja
- chce dobrze dla Polski i cały czas nawet już po wyborach podkreśla, że obietnice spełni (co jest niespotykane wśród polityków, zazwyczaj po wyborach zmieniają twarz za rogiem, do kolejnych wyborów.)

dla mnie bomba, a na jakieś pojedyncze kwestie, gdzie media lustrują go w pierwszych miesiącach bardziej niż bredzisława komucha-ruskiego przez całą kadencję, nie zwracaj uwagi i nie siej zamęntu, bo lepszy naprawdę nie mógł się trafić.

a żeby mógł rozwinąć skrzydła trzeba wybrać PiS, a PO najlepiej jakby wypadło w ogóle z gry, albo otrzymało jak najmniejszą liczbę głosów. Nie ma na tą chwilę lepszej (realnej) alternatywy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ElComendante




Dołączył: 01 Mar 2011
Posty: 2837
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:07, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Duda nie jest być może człekiem złym - choć jego postawa wobec dr. Kękusia w części przeczy temu - ale niewątpliwe jest co najmniej bezdennie głupi, co być może było przyczyną jego postępowania również w rzeczonej sprawie.
Po numerze jaki wyciął dla przykładu Poroch to bym bez oficjalnych przeprosin ze strony ambasadora nawet nogą się nie przywitał z żadnym przedstawicielem władzy ukraińskiej a ten przyjmuje sobie w najlepsze tego pejsatego okularnika.
Dodatkowo dał się złapać w pułapkę zastanowią przez Gaucka - wprawdzie nie tak jak ów chciał, ale mimo wszystko.
Niestety nic to dobrego to nie wróży dla Polski w chaosie, z którym w coraz większym stopniu mamy do czynienia.
Wysłałbym Dudzie parę publikacji, w tym pierwszych w tym temacie stworzonych przez polskich naukowców, o zarządzaniu w chaosie, ale sądzę, że byłaby to strata środków finansowych, bo i tak niewiele by zrozumiał.
Natomiast, co do PIS to istnieje jeden zasadniczy problem a nazywa się on "zakon PC", w tym Jarosław PolskąZbaw.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aspelta




Dołączył: 11 Mar 2012
Posty: 268
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:50, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jakaś polemika?

thecombo napisał:

- ma wygląd

kwestia gustu, Jakie to ma znaczenie?
Churchil nie wyglądał najlepiej, a Roosevelt był nawet (od wypadku) sparaliżowany.
thecombo napisał:

- wypowiada się inteligentnie bez kartek

Może jakiś przykład jego inteligentnej wypowiedzi?
thecombo napisał:

- nie jest durniem

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
Czy jest gdzieś jakiś jego wynik testu IQ, n.p. do Mensy?
thecombo napisał:

- nie jest sprzedajną kurwą

Hmmm - ciekawe.
Podyskutujmy możę o SKOK-ach?, albo o ułaskawieniach prezydenckich?
thecombo napisał:

- jest patriotą

A w czym to się przejawia?
thecombo napisał:

- ma jaja

Tu nie dyskutuję, ale pytanie - co to ma oznaczać (możesz rozwinąć temat) ?
thecombo napisał:

- chce dobrze dla Polski i cały czas nawet już po wyborach podkreśla, że obietnice spełni (co jest niespotykane wśród polityków, zazwyczaj po wyborach zmieniają twarz za rogiem, do kolejnych wyborów.)

Jeden przykład:
Powiedział, że zaraz po wyborach złoży projekt ustawy przywracającej wiek emerytalny, prezydencki projekt.
To samo z 500PLN na KAŻDE dziecko.
Gdzie te projekty?


eeeee. Szkoda gadać
Pozdrawiam
Aspelta
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:04, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wojciech Sumliński: Kilka miesięcy temu niewiele wiedziałem o panu Stonodze. Zacząłem więc pytać ludzi, którym sam ufam. W sprawie Stonogi zadzwonił do mnie Grzegorz Braun, którego lubię, cenię i szanuję. Mówił, że chciałby się ze mną spotkać. Pewne fragmenty tej rozmowy zostaną tylko między nami, ale pytanie Grzegorza było takie: Pan Stonoga w jakiś sposób do mnie lgnie, proponuje żebyśmy spróbowali pójść razem. Grzegorz mówi do mnie: ja ze wszystkich sił próbuję zweryfikować to, co wiem o Stonodze. Czy mógłbyś mi w tym pomóc. Powiedziałem Grzegorzowi tyle, ile mogłem. Powiedziałem mu np. o historii dotyczącej pewnego nagrania, sprokurowanego przez WSI, a które dotyczyło inwigilacji Andrzeja Leppera. Opowiedziałem tutaj o pewnej roli pana Stonogi, w szczegóły nie mogę w tym momencie jeszcze wchodzić. Powiedziałem, że dziwny dla mnie jest ten antysystemowy pan Stonoga

http://parezja.pl/wojciech-sumlinski-czas-pokaze-gdzie-jest-pan-stonoga/

-Zbigniew Stonoga i Grzegorz Braun - możliwa współpraca? 18.07.2015

Wg relacji Z. Stonogi tego dnia G. Braun zadzwonił przy nim do W. Sumlińskiego i spytał co ma na Stonogę. Sumliński odpowiedział, że właściwie nic na niego nie ma, ale musi coś mówić, bo wtedy książki mu się lepiej sprzedają.

Stonoga mówił to na jakimś filmiku, ale chyba go usunął. Może ktoś z państwa potrafi go odnaleźć? Może ktoś oprócz mnie oglądał?



-Zbigniew Stonoga vs Wojciech Sumliński



https://www.facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne/photos/a.1762840347275972.1073741829.1762814377278569/1814341952125811/?type=1 napisał:

Zbigniew Stonoga

Mój Przyjaciel Janusz

Czas najwyższy opowiedzieć Wam o tym jakim Człowiekiem w relacjach prywatnych jest Janusz Korwin Mikke.

Wielu z Was ma określone zdanie na temat Pana Janusza Korwin Mikkego.
Media oceniają go tendencyjnie wyłapując w istocie odpowiednio interpretowane "wpadki", które dla ludzi świadomych trudno nazwać wpadkami bo przecież to racjonalny w istocie głos w nieracjonalnym Świecie.
Nie dosyć, że to Człowiek Wielkiego Honoru i nie przez przypadek piszę te słowa z wielkich liter to dodatkowo jeszcze wspaniały przyjaciel, zatroskany Polak i jak zauważyłem świetny ojciec.
Pytacie często "a co z JKM" a ja nic nie odpisuję, bo nieśmiały jestem w publicznym uzewnętrznianiu prywatnych relacji z ludźmi.

Za każdym razem gdy w moim życiu coś się publicznie chromoli pierwszy telefon jaki otrzymuje jest telefonem Janusza Korwin Mikkego: "Panie Zbyszku jak tam? Mogę jakoś Panu pomóc? Jak zdrowie? zdecydował się Pan na usunięcie tej nerki?
Niech się Pan nie martwi itd itd.
Janusz Korwin Mikke to Człowiek, o którym pozytywnie mógłbym pisać wiele tygodni, jedyną wadą jaką u niego zauważyłem jest to, że zbyt rzadko leje polityków po mordach.

Zaraża swoją przyzwoitością Pan Janusz tak swoje dzieci jak i osoby pozostające w Jego najbliższym otoczeniu.
Kiedy kilka tygodni temu w podwarszawskiej Jachrance odbywało się spotkanie liderów JKM zostałem na nie zaproszony i przyjęty czując się jak gość przyjaciel a nie ewentualny konkurent polityczny.
Przemek Wipler nie odstaje w niczym JKM może z tą tylko różnica, że jest młodszy i bardziej polityczny ale i On jest Człowiekiem nad wyraz przyzwoitym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wkurwiony




Dołączył: 05 Sty 2013
Posty: 609
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 07:52, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

thecombo napisał:
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził, więc zamknij ryj i przestań siać propagandę, bo akurat Duda zapowiada się na najlepszego prezydenta w historii Polski jaki kiedykolwiek urzędował.
- ma wygląd
- wypowiada się inteligentnie bez kartek
- nie jest durniem
- nie jest sprzedajną kurwą
- jest patriotą
- ma jaja
- chce dobrze dla Polski i cały czas nawet już po wyborach podkreśla, że obietnice spełni (co jest niespotykane wśród polityków, zazwyczaj po wyborach zmieniają twarz za rogiem, do kolejnych wyborów.)

Ta wypowiedz jest w sam raz na miare Twojego zajebistego prezydenta, zwlaszcza argumenty mowiace o jego swietnosci Laughing
O ile dobrze pamietam o Kwasniewskim mowiono podobnie, ze swiatowiec, jezyki zna, wyksztalcony no i prezencja dobra. Prosze Cie, nie kompromituj sie. Taki z niego patriota jakich bylo juz wielu. Poczekaj az spelni swoje obietnice i wpusci do Polski obce wojska co stac sie musi gdyz wojna nie odbedzie sie na zachodzie tylko u nas w razie czego. Ty zapewne uwazasz, ze to wszystko dla naszego dobra - powodzenia.
Moi bliscy, ja oraz kazdy bardziej rozgarniety osobnik doskonale wie, ze prezydent to tylko pacholek i nie zrobi nic, co mogloby zaszkodzic swiatowej polityce a jesli Tobie wydaje sie, ze pojawi sie jakis Mesjasz i nas wyzwoli to po raz kolejny zycze Ci powodzenia i gratuluje dobrego humoru.
Z jednym moge sie zgodzic: nie ma takiej mozliwosci by stanowisko to piastowal ktos, kto zawrocilby kijem Wisle.
_________________
www.youtube.com/channel/UCI3vDM6Hf57cufFRgHA76-w/videos
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:07, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Odnośnie "inteligentnych" wypowiedzi - myślę, że Dudzie będzie ciężko pobić swojego poprzednika, chociaż przed nim całe 5 lat. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:19, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Korwin, Braun, Marian Kowalski, Stonoga


Korwin - To najprawdopodobniej opłacany lobbysta.

Braun - Katol oszołom któremu marzy się państwo wyznaniowe z dostępem do broni atomowej i zindoktrynowanymi dziecmi chodzącymi na strzelnice. Do tego zwolennik neoliberalnej ekonomii, a to chyba nawet gorsze od bycia kato-oszołomem.

Marian Kowalski - Trzymam się z daleka od endeków. Przypomnę że w okresie I wojny światowej Dmowski kolaborował z Rosją w zwalczaniu jedynej wówczas czynnie stawiającej opór polskiej organizacji narodowo-wyzwoleńczej PPS. Popierał władzę carską, postulując jedynie szeroką autonomię dla Polski. W czasie kiedy Józef Piłsudski na rozmowach w Japoniii wynegocjował dla polskich powstańców pomoc od rządu Japonii (bardzo wrogiego wówczas wobec Rosji), w postaci funduszy, dobrej jakości uzbrojenia, amunicji i niebędnego wyposażenia, Dmowski natychmiast zareeagował i doprowadził do odwołania pomocy dla Polaków. Wiele tysięcy zginęło potem, w dużej mierze przez braki w wyposażeniu i zaopatrzeniu. Dlatego nazywanie Dmowskiego polskim patryjątą jest co najmniej śmieszne, a każda organizacja powołująca się na Dmowskiego (w tym RN) jest u mnie z góry zdyskredytowana.

Stonoga - Może i ma trochę racji pokazujac swoje oburzenie wobec instytucji państwa, w tym policji i prokuratury, ale jego wulgarny i prostacki język nie mówia ani dobrze o prezentowanym przez niego poziomie inteligencji, ani o kulturze osobistej.

Jeszcze jakieś propozycje na "antysystemowego" przywódce dla RP?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca




Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj nie istnieje ktoś taki jak rycerz na białym koniu bez skazy który będzie toczka w toczkę odzwierciedlał Twój światopogląd. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
Trzeba wspierać tych z którymi Ci najbardziej po drodze z którymi najbardziej się utożsamiasz.
Jeśli z żadnym to trudno czekaj i dalej marz o swoim idealnym i perfekcyjnym mężu stanu albo sam sięgnij po władzę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kaczafi




Dołączył: 04 Lis 2014
Posty: 855
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:24, 14 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Sikorski napisał:
Zagłosuję na tego kto nie wpuści tutaj tego ścierwa z Afryki i BS. Czyli na kogo?


Korwin, Braun, Marian Kowalski, Stonoga - reszta wpuszcza.


Tego nie byłbym już taki pewien. Laughing


"Przemysław Wipler, poseł partii KORWiN poinformował na Facebook, że założycielka fundacji Estera Miriam Shaded wystartuje w wyborach do Sejmu z list ugrupowania, którego liderem jest Janusz Korwin-Mikke.

"Widzę, że wiadomość hula już po Internecie, to napiszę oficjalnie: Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca warszawskiej listy Partia KORWiN, zaraz po takich kandydatach jak Janusz Korwin-Mikke i Tomasz Sommer. Jutro konferencja w sejmie w tej sprawie i prezentacja naszej kandydatki. PS. Jest też kilka innych miłych niespodzianek. Pozdrawiam serdecznie!” – napisał na Facebook Przemysław Wipler. Przypomnijmy, podczas konferencji prasowej partii KORWiN poinformowano o przyłączeniu się do tego ugrupowania posła Tomasza Górskiego.

Na stronie kierowanej przez Miriam Shaded fundacji Estera napisano, że założycielka "broni Praw Człowieka". Dodano, iż "współpracuje z Polskim Rządem, sprowadzając do Polski syryjskich chrześcijan i pracując nad utworzeniem okien życia na terenie ambasad, które umożliwiały by adopcję osieroconych w wyniku wojny dzieci" - dodano."


http://www.wprost.pl/ar/520885/Sprowadzi.....ii-KORWiN/


Swoją drogą, przyjmowanie na listy partii rzekomo "antyimigranckiej", osoby zajmującej się sprowadzaniem Syryjczyków to hipokryzja podobna do propsowania ChRL czy Syrii Asada przez "antysocjalistów". Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Słuchaj nie istnieje ktoś taki jak rycerz na białym koniu bez skazy który będzie toczka w toczkę odzwierciedlał Twój światopogląd. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
Trzeba wspierać tych z którymi Ci najbardziej po drodze z którymi najbardziej się utożsamiasz.
Jeśli z żadnym to trudno czekaj i dalej marz o swoim idealnym i perfekcyjnym mężu stanu albo sam sięgnij po władzę Smile


Istnieje. Miejmy nadzieję, że istnieje. Tylko nie pokazują go w telewizji.





Kaczafi napisał:
Tańcząca napisał:
Sikorski napisał:
Zagłosuję na tego kto nie wpuści tutaj tego ścierwa z Afryki i BS. Czyli na kogo?


Korwin, Braun, Marian Kowalski, Stonoga - reszta wpuszcza.


Tego nie byłbym już taki pewien. Laughing


"Przemysław Wipler, poseł partii KORWiN poinformował na Facebook, że założycielka fundacji Estera Miriam Shaded wystartuje w wyborach do Sejmu z list ugrupowania, którego liderem jest Janusz Korwin-Mikke.

"Widzę, że wiadomość hula już po Internecie, to napiszę oficjalnie: Pani Miriam Shaded kandyduje z trzeciego miejsca warszawskiej listy Partia KORWiN(...)"


Przyjaciel J. Mikkego St. Michalkiewicz: "Wbrew temu, co od lat utrzymuje PiS, że Platforma Obywatelska nie ma programu, PO ma program, z tym tylko, że nie zawsze wie – jaki. Rzecz w tym, że prawdziwym programem PO nie jest to, o czym bredzi pani premierzyca Ewa Kopacz z psiapsiółkami, tylko odwdzięczenie się okupującej Polskę soldatesce za powierzenie zewnętrznych znamion władzy."

http://michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=3390

Nie tylko PO jest zaskakiwana SWOIM programem. Czy St. Michalkiewicz to dostrzega? Smile






http://wyborcza.pl/1,91446,18816290,polska-partia-pracy-przystapila-do-zjednoczonej-lewicy.html napisał:


Polska Partia Pracy przystąpiła do Zjednoczonej Lewicy
PAP
14.09.2015 16:14

Polska Partia Pracy (PPP), będąca polityczną emanacją Sierpnia 80, przystępuje w poniedziałek do koalicji Zjednoczonej Lewicy - poinformował w Warszawie lider Twojego Ruchu Janusz Palikot. Ogłosił również, że rzecznik PPP Patryk Kosela będzie jedynką w Rybniku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren




Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:04, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca napisał:
Słuchaj nie istnieje ktoś taki jak rycerz na białym koniu bez skazy który będzie toczka w toczkę odzwierciedlał Twój światopogląd. Jeszcze się taki nie narodził co by wszystkim dogodził.
Trzeba wspierać tych z którymi Ci najbardziej po drodze z którymi najbardziej się utożsamiasz.
Jeśli z żadnym to trudno czekaj i dalej marz o swoim idealnym i perfekcyjnym mężu stanu albo sam sięgnij po władzę Smile


A ja nigdzie nie mówię że chce rycerza na białym koniu, ale na pewno żaden z tych kandydatów nie odpowiada ani trochę moim poglądom. Z historycznych przywódców, to za takim np. Piłsudskim czy Daszyńskim to bym z czystym sumieniem poszedł, ale obecnie w Polsce mamy same neoliberalne kurwy i katooszołomów lub neoliberalne kurwy i katooszołomów w jednym. A już na pewno taki Braun, to on się nadaje, ale na nieformalnego prezydenta zakładu psychiatrycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
thecombo




Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 374
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:57, 15 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wkurwiony napisał:
Poczekaj az spelni swoje obietnice i wpusci do Polski obce wojska co stac sie musi gdyz wojna nie odbedzie sie na zachodzie tylko u nas w razie czego.

jaka wojna schizofreniku? Very Happy

wkurwiony napisał:
Moi bliscy, ja oraz kazdy bardziej rozgarniety osobnik doskonale wie, ze prezydent to tylko pacholek i nie zrobi nic, co mogloby zaszkodzic swiatowej polityce


i tu się mylisz. Kaczyński podpadł i dlatego zginął. Pamiętasz tę "unię" z Litwą, Łotwę i Estonią przeciw Rosji?

Duda jest taki sam, wystarczy spojrzeć np na ten filmik:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=meZLsCl3xTs[/quote]

p.s. jak on dożyje końca kadencji to będzie sukces, bo ruskie nie popuszczą. Duda ma jaja i to chyba największe w EU.[/youtube]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agient007




Dołączył: 26 Maj 2015
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 05:18, 16 Wrz '15   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Informacja na temat komitetów wyborczych, których listy kandydatów na posłów zostały zarejestrowane co najmniej w połowie okręgów wyborczych.

Zgodnie z art. 210 § 3 Kodeksu wyborczego Państwowa Komisja Wyborcza informuje, że listy kandydatów na posłów następujących komitetów wyborczych zostały zarejestrowane co najmniej w połowie okręgów wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 25 października 2015 r.:

1) Koalicyjny Komitet Wyborczy Zjednoczona Lewica SLD+TR+PPS+UP+Zieloni (ZPOW-540-36/15)

2) Komitet Wyborczy Wyborców "Kukiz'15" (ZPOW-540-9/15)

3) Komitet Wyborczy Partia Razem (ZPOW-540-10/15)

4) Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (ZPOW-540-29/15)

5) Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe (ZPOW-540-3/15)

6) Komitet Wyborczy KORWiN (ZPOW-540-18/15)

7) Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP (ZPOW-540-1/15)


http://parlament2015.pkw.gov.pl/aktualno.....wyborczych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona: 1, 2, 3 ... 15, 16, 17   » 
Strona 1 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wybory parlamentarne 2015
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile