W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Szkło kontaktowe   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 1605
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katiusza




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:51, 18 Wrz '09   Temat postu: Szkło kontaktowe Odpowiedz z cytatem

Witam Wszystkich,

Czy ktoś widział wczoraj może program Szkło Kontaktowe na TVN24? Podczas tego programu można dzwoni do studia i sobie pogadać na żywo z prowadzącym. Wczoraj poruszali temat Tarczy Antyrakietowej (jak każde media zresztą) i zadzwonił młody chłopak. Nie pamiętam dokładnych słów, ale powiedział, że to wszystko ściema i zaczął mówić o 11 września. Powiedział, że to był sprawka USA. Mówił między innymi o zbyt małej dziurze w pentagonie. Prowadzący (chyba "Miecugow") mu przytaknął - powiedział nawet, że jakiś ekspert uświadomił go, że lot na takim poziomie i pilotowany przez "porywacza" jest niemożliwe. Potem drugi prowadzący zaczął szybko uogólniać, że słyszał o bombach, o kontrolowanym wyburzeniu i szybko zakończył, że nie wiadomo tak naprawdę co się stało i że tragedia to tragedia. Wspomniał na koniec o zamachu na Kennedy`iego, że to też zagadka. Chłopaka rozłączyli (jak każdego zresztą innego po minucie).

Cóż za sukces Ruchu Oporu :)

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
toto




Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 264
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:08, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkich rozłączają po minucie, jeżeli ich podziwiasz, pozwalają gadać do woli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zero




Dołączył: 10 Sty 2009
Posty: 111
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:36, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie oglądałem niestety, ale reakcja prowadzących mi się bardzo spodobała. Ma ktoś może linka do tej części programu gdzieś w necie? W każdym razie nie jest tak źle jak w USrA, gdzie ludzi mówiących o inside job media traktują jak niedorozwiniętych umysłowo trędowatych.
_________________
"Nic nie jest skończone, dopóki się nie skończy" Miś Yogi.
"Wysoko rozwinięta technika jest nieodróżnialna od magii" I. Asimov
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
XTC88




Dołączył: 14 Lut 2007
Posty: 1823
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:46, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oglądałem, to prawda Laughing mi możecie wierzyć... poza faktem, że ludzie z tvn-u sami do siebie dzwonią a ironie miecugowa i jego gości są załosne to polecam pooglądać kilka odcinków , po kilku programach zdacie sobie sprawe, że ten program uzależnia i ma negatywny czynnik (NLP) na odbiorce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:32, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kwestii telefonów do szkła należy dodać, że istnieje (przynajmniej tak wywnioskowałem po obejrzeniu kilkunastu-...dziestu szkieł) grupa stałych dzwoniących, którzy faktycznie, jak zauważył toto są "faworyzowani" przez prowadzących i mają możliwość bełkotania przez więcej niż 1min.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
erde




Dołączył: 14 Cze 2009
Posty: 730
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:47, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś śmierdzi. Tydzień temu w Niemczech na telewizji VOX w rocznicę zamachu leciał jakiś film o teorii spiskowej. Ostatnio widziałem na wp (to tam leci enigma?) również materiał należący do tego typu filmów. Ostatnio również na jakimś duzym portalu onet, albo interia w godzinach nocnych na pierwszej stronie wyrąbali materiał na temat 11 września i udziału rządu USA w tej sprawie. Pozostaje nam się teraz zastanowić, czy brudy w końcu w mediach wychodzą na wierzch czy to jest zamieżony plan Bilderbergów Smile nie mogę sam popadnę kiedyś w obsesję Smile i manię prześladowczą. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Katiusza




Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 34
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:37, 21 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi XTC88

"oglądałem, to prawda Smile mi możecie wierzyć..."

Skoro ktoś loguje się na portalu prawda2.info to pewnie nie po to, żeby kłamać... Dlatego mi również użytkownicy mogą wierzyć Razz

Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vril




Dołączył: 27 Kwi 2009
Posty: 237
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:52, 21 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wierzymy Katiusza. Dzięki za info.

XTC- Na przyszłość nie traktuj nowych forumowiczów jak bezpańskich owieczek.
_________________
"bajka o demokracji, to największe gówno w jakie tylko ludzkość mogła wdepnąć"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:32, 21 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

erde poprostu banany i bambery tego świata niechcą żeby niewolnicy znali prawde.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Szkło kontaktowe
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile