W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Kod Lucyfera - Teorie Spiskowe CKM 9/2009  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Odsłon: 1834
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosmo




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 107
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:46, 12 Wrz '09   Temat postu: Kod Lucyfera - Teorie Spiskowe CKM 9/2009 Odpowiedz z cytatem

Oto kawałek artykułu z najnowszego CKMa Nr 9(135) WRZESIEŃ 2009:


KOD LUCYFERA

*TAJNA GRUPA CHCE ZDOBYC WŁADZĘ NAD ŚWIATEM!

Raz do roku ponad setka najpotężniejszych polityków, finansistów i przemysłowców na Ziemi spotyka się na zjeździe tzw. Grupy Bilderberg. O czym debatują? "To oczywiste! Grupa Bilderberg chce przejąć władzę nad światem! Jej członkowie mogą obalać rządy i prowokować wojny. To oni m.in. wywołali obecny kryzys finansowyi planują rozpętać III wojnę światową" - oskarża Brytyjczyk Tony Gosling, były reporter BBC. W tej sytuacji z polskiego punktu widzeniapocieszeniem może być fakt, że w obradach grupy często uczestniczą nasi ludzie (m.in. były minister Andrzej Olechowski), a pierwsze spotkanie Bilderbergów w 1964 roku zorganizował właśnie Polak - Józef Retinger!

Czynnik bzdury: 58%


*GOOGLE TEŻ CHCE ZDOBYĆ WŁADZĘ NAD ŚWIATEM!

"Czy nie dziwi cię, że firma Google udostępnia w internecie wyszukiwarkę, przeglądarkę, pocztę i inne popularne usługi całkowicie za darmo? A może one nie są takie darmowe?" - pytają Ozan Halici i Jurgen Mayer z Niemiec. Ich zdaniem, internetowy gigant ma tajny "Google Master Plan": skanując prywatne mejle i rozsiewając po komputerach szpiegowskie pliki cookie, tworzy wielką bazę danych, w której znajdują się bardzo szczególowe informacje o wszystkich użytkownikach internetu "To nie koniec. Google wkrótce uzyska dostęp do twojego DNA i dowie się o tobie absolutnie wszystkiego!" - przewisują złowieszczo dwaj niemieccy badacze.

Czynnik bzdury: 49%


*CHIŃCZYCY NIGDY NIE WYSZLI W KOSMOS!

Jakiś rok temu chińska telewizja przeprowadziła na żywo transmisję z pierwszego wyjścia Chińczyka w przestrzeń kosmiczną. Zakuty w skafander taikonauta fruwał w stanie nieważkości i machał czerwoną flagą. Chiny pęcznieją z dumy do dziś. "To wielkie oszustwo! Nikt nawet na sekundę nie wyszedł w kosmos" - uważa doktor Qu Zheng, były pracownik laboratoriów NASA, pokazujac na telewizyjnym przekazie m.in. wydobywające się spod kasku kosmonauty bąbelki oraz chmury nad Ziemią, które nagle "przeskakują". "Całość nagrano pod wodą w basenie, z kosmicznym tłem nałożonym komputerowo" - dowodzi Qu Zheng.

Czynnik bzdury: 11%


*BARACK OBAMA TO KOSMITA!

Ziemią potajemnie rządzą kosmici mutancie wyglądający jak wielkie jaszczurki, ale potrafiący przyjąć postać ludzi. "Kosmitami są m.in. George Bush oraz członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej (oczywiście księżna Diana zginęła, bo to odkryła). Ale co ważniejsze, mutantem jaszczurką jest też Barack Obama" - nie ma wątpliwości Ken Adachi, amerykański łowca tajemnic. Tak jak pozostali kosmici nowy prezydent USA pije krew zwykłych ludzi i chce z nas wszystkich zrobić niewolinków. Gdy to się powiedzie, Barack Obama nie będzie już musiał udawać, że jest Murzynem, i pokaże swoje prawdziwe jaszczurze oblicze!

Czynnik bzdury: 90%


*W 2012 NASTĄPI KONIEC ŚWIATA!

Przewidzieli to już Majowie (ich kalendarz kończy się 21.12.2012 r.), ale dopiero teraz wiemy dokładnie, jak to się stanie. "W 2012 roku nastąpi gwałtowna zmiana biegunów magnetycznych na naszej planecie. To spowoduje olbrzymie trzęsienia ziemi, kolosalne tsunami i erupcję wulkanów. Nasza cywilizacjarunie, większość ludzi zginie" - twierdzi Patrick Geryl, belgijski astrofizyk, pisarz i wegetarianin. Rządzący oczywiście o tym dobrze wiedzą i przygotowują dla siebie kryjówki, ale zwykli ludzie muszą sobie radzić sami. Dlatego Patrick Geryl planuje kupić bezpieczną posiadłość w środku Afryki i zachęca cię, żebyś sie do niego przyłączył. Musisz tylko w tym celu dać mu 10 tysięcy euro. Ale co znaczą pieniądze w obliczu tylu nieszczęść, które ci zagrażają?

Czynnik bzdury: 100%

Nagłówki:

Poznaj wstrząsająca prawdę o wielkich gwiazdach, ostatnich wydarzeniach i grupach trzymających władzę nad światem.
Obecny prezydent USA pije krew zwykłych ludzi i chce z nas wszystkich zrobić niewolników!
Jeśli nie przeszkodzą w tym Michael Jackson i Elvis Presley, już za trzy i pół roku nastąpi koniec świata!
-------------------------------------------

Kilka tych "ciekawostek" została wymieszana z bzdurami o gwiazdach POPu i TV. Jak dla mnie totalna szydera z Teori Spiskowych, zmieszanie z błotem ich wyznawców przez przeciętnego czytacza CKM Very Happy.
A wy co o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:31, 12 Wrz '09   Temat postu: Re: Kod Lucyfera - Teorie Spiskowe CKM 9/2009 Odpowiedz z cytatem

kosmo napisał:
Jak dla mnie totalna szydera z Teori Spiskowych, zmieszanie z błotem ich wyznawców przez przeciętnego czytacza CKM Very Happy.
A wy co o tym sądzicie?

Poziom tekstu jak widać dobrze dobrany do poziomu przeciętnego czytacza z Ciężko Kapującą Mózgownicą.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:02, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka gazeta, takie artykuły...

Poza tym chyba każdy z nas się już pogodził, że przeciętny odbiorca takich arcydzieł prasy światowej jak CKM, Bravo czy inne Życie na gorąco to umysłowo zdegenerowana banda idiotów, do których trafia tylko i wyłącznie nastawiony na przeciętnego debila przekaz medialny.

Wiem, może i ostro, ale jak zdarza mi się rozmawiać z przeciętnym szarym młodym człowiekiem to darujcie, dużo czasu muszę poświęcić na dojście do tego o czym on mówi - bo podejście ludzi do większości tematów jest przynajmniej dziwne.

Więc może wzorem CKM przedstawię wyłowione w rozmowach (głównie z młodymi Anglikami) tezy (i oni NA PRAWDĘ w to wierzą)

1. Wyrzucając jedzenie przyczyniasz się do tego że inni chodzą głodni (w UK wyrzuca się około 60% jedzenia)
- Bzdura, przecież nie mam jak oddać im tego czego nie zjadłem

2. Może skończyć się ropa naftowa
-no to co? - znajdę prace tak, żeby na piechotę blisko było...

3. W jedzeniu mogą być substancje szkodliwe dla człowieka...
-WIEM! (błysk zrozumienia w oczach) I dla tego kupuje w supermarkecie, tam badają jedzenie!

4. co sądzisz o Ekologii
- Jest ważna, inaczej będzie dużo śmieci i będą chorować ludzie (mówiąc to wyrzuca przez okno w aucie niedopałek na ulicę)

5. A co sądzisz o globalnym ociepleniu
- To bardzo niebezpieczne, będzie potop i zaleje mi dom, ale naukowcy wiedzą co robić a jak nawet się nie uda to na pewno dostane nowy dom i będzie luzik... ...ale matka mówi że jak będzie cieplej to w zimę mniej wydamy na grzanie, więc nie jest źle.

6. CO2 - czy wiesz o co chodzi?
- A co to jest?

- no "Carbon efect"

- Aaaa! no tak, węgiel w powietrzu jest bardzo zły, zginą ludzie, nie będzie czym oddychać, chmury zasłonią słońce i wogle będzie bardzo źle!!

7. Świńska grypa i szczepionka - co o tym wiesz
- To straszna choroba, kolega w pracy miał, zadzwonił do lekarza i sąsiad kupił mu tamiflu, prawie umarł, bo sąsiad bał mu się je przynieść, dopiero po 2 dniach sąsiadka mu przyniosła - szkoda że nie ma szczepionki, bo wtedy można by bezpiecznie chorym przynosić tamiflu bez obawy o zarażenie!

8. czy szczepionka może być niebezpieczna?
- Tak może być problem jak dostaniesz zły zastrzyk i będzie zakażenie, ale w UK są jednorazowe igły i nic nikomu nie grozi!


Wszystkie tłumaczenia wierne, podaje tylko te odpowiedzi, które były wspólne dla minimum 10 rozmówców (z około 40 z którymi o tym rozmawiałem) rozmówcy to anglicy w wieku 18-35 lat lub Polscy emigranci (podobna grupa wiekowa)


a teraz odpowiedzi jakich udzielali Angielscy rolnicy w wieku powyżej 40 lat (rozmowa w Pubie na wsi)


1. Wyrzucając jedzenie przyczyniasz się do tego że inni chodzą głodni (w UK wyrzuca się około 60% jedzenia)
- Nie ma znaczenia, mogę produkować 10 razy więcej jedzenia ale limity UE mi nie pozwalają, nie wywalę żarcia, to okroją limity - biedni i tak nic nie dostaną!

2. Może skończyć się ropa naftowa
-Wrócimy do pary i koni - rolnik z głodu nie zdechnie, a miastowi mają problem... (dłuższa chwila zastanowienia) ale i tak będzie do dupy - będzie trzeba otwierać kopalnie które zamknęła Tatcherka, i bajzel się zrobi znowu...

3. W jedzeniu mogą być substancje szkodliwe dla człowieka...
-Hehe (błysk zrozumienia w oku) a myślisz że nie wiem czym pryskam? - no ale na coś i tak się umrze...

4. co sądzisz o Ekologii
- No rząd zdziera kasę ekstra niby na ekologie, i buduje za to sobie wille, a ekolodzy blokują co się da i ktoś im daje kasę - a naturalnego nawożenia zabronili, więc ryby pozdychały w rzekach od nawozów - to jest ekologia.

5. A co sądzisz o globalnym ociepleniu
- Pie...nie, no ale klimat się zmienia, jaja totalne - teraz już pogody nie wyczujesz, jak dalej pójdzie to zostanie uprawiać tylko szklarniowo, o ile wiatr szklarni nie rozwali.

6. CO2 - czy wiesz o co chodzi?
- O kasę dla rządu - za chwile każą podatek od tlenu płacić co go rośliny na polach robią i za szczanie pod płotem bo krety smrodu nie lubią (gromki śmiech)

7. Świńska grypa i szczepionka - co o tym wiesz
- Dupa nie choroba, zadzwoni se cwaniak że chory, albo poudaje i już tydzień wolnego wpada - jak by nie to to żadnej pandemii by nie było.

8. czy szczepionka może być niebezpieczna?
- Piwo jest bezpieczne, kiełbaska jest bezpieczna (tu muszę się nie zgodzić - każdy kto zna angielskie kiełbaski, wie o co chodzi Razz) a ładowanie sobie zarazy w żyłę to jak by zboże randapem zalać i cieszyć się że choroby na polu nie ma.


I tak to przedstawia się różnica między wykształconym (różnie Razz) młodym miejskim anglikiem i starszym rolnikiem dzielącym życie na prace i piwko w pubie...
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:23, 12 Wrz '09   Temat postu: Re: Kod Lucyfera - Teorie Spiskowe CKM 9/2009 Odpowiedz z cytatem

goldbug napisał:
kosmo napisał:
Jak dla mnie totalna szydera z Teori Spiskowych, zmieszanie z błotem ich wyznawców przez przeciętnego czytacza CKM Very Happy.
A wy co o tym sądzicie?

Poziom tekstu jak widać dobrze dobrany do poziomu przeciętnego czytacza z Ciężko Kapującą Mózgownicą.


Laughing dobre!

Cytat:
mieszanie z błotem ich wyznawców przez przeciętnego czytacza CKM


przeciętny czytacz CKM to kretyn
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mighn




Dołączył: 30 Cze 2009
Posty: 145
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:23, 12 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciętny czytacz prasy klasy CKM to człowiek mający własne zdanie

Czynnik bzdury: 99.9%

prasa taka jak CKM dba o podnoszenie niezależności swoich odbiorców

Czynnik bzdury: 100%

Brakuje w artykule nagłówka w stylu: Jak podaje "The Sun" Razz

A tak w ogóle to nie ma strachu - z 15% znanych mi anglików to wtórni analfabeci, Polskę to dopiero czeka... widok młodego człowieka przed "Sunem" to zazwyczaj koleś oglądający obrazki (głównie jeden duży na 3 stronie Razz) ewentualnie dukający pod nosem nagłówki i tytuły :/
_________________
Opowiedz znajomym, nie daj się systemowi!
Jeżeli 1000 ludzi uzna cię za wariata a 1 osoba uwierzy to odniosłeś sukces!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dr Pix




Dołączył: 14 Lip 2009
Posty: 64
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:49, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie to totalna katastrofa...

tyle stron ma ckm a tylko na kilku baby i do tego jeszcze nie całkiem gołe...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
C0LD F34R




Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 261
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehehe Co Kurwa Magazyn... nawet dupę ciężko tym podetrzeć Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nobody




Dołączył: 25 Wrz 2007
Posty: 524
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 08:43, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mighn

doskonały pościk, niezły pomysł na badanie, z tego co pamiętam kiedyś po sieci chodziły filmiki, w których uwidoczniona była wiedza obywateli US - równie dobre Laughing
ale porównanie z rolnikiem - extra!
czy Polskę to czeka? to już się dzieje - jak se dziecka sam nie wychowasz i nie wyuczysz, to na szkoły nie masz co liczyć Twisted Evil
_________________
amicus Plato, sed magis amica veritas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Pumcia




Dołączył: 13 Lip 2009
Posty: 233
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:10, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Abstrahując od tematu poczytajcie sobie lekturę Naomi Klein "No Logo".
Przedstawia ona rzeczywisty stan naszej globalnej ekonomii, jak to wszystko wygląda od wewnątrz i jaki wpływ mają na to koncerny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
suspenser




Dołączył: 20 Sty 2008
Posty: 669
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mighn - świetne thumleft

Nobody - dobrze napisałeś - tez tak uważam i widze to w otoczeniu.

Ci wszyscy "wykształceni" czytaj zaprogramowani na okreslony typ myślenia i postrzegania - w praktyce nic nie wiedzą i gdy mają coś zrobić okazuja się durni i nie zdolni do samodzielnego myślenia.
_________________
We wszystkim trzeba mieć umiar ... nawet w umiarze.

Za niezgodność poglądów i działań z własnymi Bimi zmniejsza limity.

Na szczęście kary ta są mniej dotkliwe niż za to samo 30 lat temu.

Pozdrowienia dla oficera prowadzącego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
King Crimson




Dołączył: 27 Mar 2009
Posty: 1995
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:27, 17 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jaka gazeta, takie artykuły...

Poza tym chyba każdy z nas się już pogodził, że przeciętny odbiorca takich arcydzieł prasy światowej jak CKM, Bravo czy inne Życie na gorąco to umysłowo zdegenerowana banda idiotów, do których trafia tylko i wyłącznie nastawiony na przeciętnego debila przekaz medialny.

----------

Obiema rencamni siem podpiszem!
Zastanawia mnie tylko jedno. Po jaką cholerę ci kretyni kupują te szmatławce, skoro za oglądanie reklam w tv nie trzeba płacić? Kupując tego typu prasę otrzymują jakieś 80% reklam, a reszta to sponsorowane artykuły wychwalające najnowsze auto albo zegarek, czasami jakiś marny chujnikarzyna napisze, że rząd spełnił obietnicę i jest lepiej powołując się na z Gówna Urząd Statystyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yussuf




Dołączył: 08 Sie 2009
Posty: 113
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:27, 18 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

King Crimson napisał:
Jaka gazeta, takie artykuły...


To działa już w chwili obecnej jako "jaki odbiorca, taki materiał". Niestety. Nie ogranicza się to do jednego tytułu, większość tzw. "czasopism" wszelkiej maści jest tak konstruowana, by przyciągnąć debila. Sensacja, dramat... takie sięganie do najprymitywniejszych odruchów.
_________________
Homo liber sum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
watpiacy_marek




Dołączył: 30 Lis 2007
Posty: 39
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:59, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię czytać prześmiewcze posty "obrońców ludzkości" na temat "idiotów" czytających kolorowe pisemka i oglądających głupie programy tv. Dla mnie będziecie geniuszami ,jeżeli sprawicie żeby ten "plebs" zaczął myśleć (tak jak wy?) . Prościej : żeby idiota stał się geniuszem . Jeżeli tego nie potraficie to znaczy ,że wszystkiego nie wiecie i z pewnego punktu widzenia to wy jesteście idiotami ,a widok "idioty czytającego ckm" podnosi waszą samoocenę ,co jest idiotyczne . To tak jakbym pojechał do faweli ,żeby poczuć się lepiej ,że inni mają gorzej ,ale nic bym nie zrobił dla ludności tam mieszkającej. Wiem na 100% ,że nawet z bardzo dobrze wykształconego profesora ,ze sporym doświadczeniem życiowym ,można zrobić idiotę . Odrazu napiszę ,że nie czytam ckm czy bravo ,ale gdybyście mnie zobaczyli na ulicy to na 100% wzielibyście mnie za idiotę Laughing . Tacy geniusze jak wy muszą przecież wiedzieć dlaczego przeważne 89% społeczeństwa to "idiotyczna masa" ,a reszta nimi steruje . Mnie w tym świecie ogromnie przeraża tylko jedno ,że nie miałem wpływu na swoje narodziny .Nie miałem wolnej woli na starcie ,więc co za różnica ,że nie mam jej i teraz ? Pytanie brzmi : co trzeba zrobić ,żeby się nie urodzić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:15, 19 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
co trzeba zrobić ,żeby się nie urodzić ?


poronić się, najlepiej tak do czwartego miesiąca Wink
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adwokat Diabła




Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 1243
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:42, 20 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albo zatkać innymi plemnikami dziurę w prezerwatywie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wiadomości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Kod Lucyfera - Teorie Spiskowe CKM 9/2009
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile