W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Reportaż o muzyce i imprezach techno  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
4 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 2510
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rbt




Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 14 Wrz '09   Temat postu: Reportaż o muzyce i imprezach techno Odpowiedz z cytatem

Reportaż Telewizji Trwam o muzyce i imprezach techno. Moim zdaniem jest bardzo dobrze zrealizowany. Na początku poruszono problem narkotyków, które na tego typu imprezach są używane (czyli nic odkrywczego, choć dla moherów oglądających TV Trwam może być to nowość). Później robi się ciekawiej. Mowa jest o celowym destrukcyjnym oddziaływaniu na umysły bawiących się ludzi. Didżej wprowadza ludzi w trans, a potem – gdy ich umysły się otworzą – na telebimach wyświetlane są treści, które kodują się w umysłach (np. animowane ludziki popełniające samobójstwa). Jako że jest to produkcja TV Trwam, to przedstawiony jest chrześcijański punkt widzenia, co – jak myślę – niektóre osoby może odstraszyć.

Lista odtwarzania: http://youtube.com/view_play_list?p=03F02B09C1947794
_________________
http://rp2i.webpark.pl/Pilecki-KLAuschwi.....i-MBP.jpeg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
reemi




Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 79
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co jest złego w tym, że muzyka wprowadza ludzi w trans, a na telebimach są animowane ludziki które popełniają samobójstwo skoro ludzie o których mowa CHCĄ być wprowadzeni w trans i CHCĄ oglądać telebimy z ludzikami? gdyby nie chcieli być wprowadzeni w trans to by nie poszli na imprezę, i gdyby nie chcieli widzieć ludzików to nie patrzyli by się na telebim.

wolna wola i realizacja zamiarów bez względu na samodestrukcyjny charakter tychże zamiarów to prawo każdego człowieka... a nie? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8




Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:25, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby Ci słuchający techno na imprezach popełnili masowo samobójstwa to świat stałby się lepszy Smile Jeżeli to robota NWO to jest to kolejny punkt w którym ich popieram! ^^
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:40, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a byliście kiedyś na DuBStepach to jest dopiero wstecznie programująca muzyka, szczególnie materiały puszczane na bimach pod czas zapodawanych setów, zdarzyło mi się kiedyś z takiej właśnie imprezy wyjść po ok. 20 minutach gdy zachciało mi się chawtać z powodu wpatrywania się w bim na którym to zabijano kozła młotkiem, a potem odcinano mu głowę nożem i cięto na drobne kosteczki. Qrwa jak się można przy tym bawić, qumpel powiedział mi, że wystarczy nie patrzeć na bimy, ja na razie dubstepom podziękowałem.
A co do Techno to nie uważam tego gatunku za negatywną muzykę, bardziej neutralną wszystko zależy od intencji organizatorów i dj których zaproszą. Muzyka może mieć pozytywne jak i negatywne przesłanie, tak samo z brzmieniem, a programowanie tła np. za pomocą bimów i symboliki nie jest żadną nowością w przemyśle masrozrywki, przecież tego typu sztuczki otaczają nas na co dzień np. pudełko zwane TV i takie stacje muzyczne MTV etc..
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Loko




Dołączył: 01 Gru 2008
Posty: 291
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:13, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sonic3 całkowicie można się zgodzić z tym co napisałeś.



Chyba że komuś przeszkadzają słowa jak w tej muzyczce o "rybaku który rozmawia z księżycem czy plażą" bo to może oznaczać naćpanego.

Niektóre modlitwy też są śmieszne, a nawet dziwaczne.

Ostatnio to nawet wprowadzili nowy biznes (macie też tak na wioskach?). Chodzi mi o puszczanie po domach jakiś kopii z kopii obrazów matki boskiej częstochowskiej i wpłacanie odpowiedniej kwoty za przyjecie obrazu. Very Happy Oczywiście biznes jest tak pomyślany by przynosił stały dochód. Ksiądz zakupił 3 obrazy i rok do roku będzie odwiedzał parafian jak by jedna wizyta samego proboszcza nie wystarczała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
detro




Dołączył: 07 Mar 2008
Posty: 163
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 15 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Jakby Ci słuchający techno na imprezach popełnili masowo samobójstwa to świat stałby się lepszy Smile Jeżeli to robota NWO to jest to kolejny punkt w którym ich popieram! ^^


żenada M8.
ręce mi opadły po przeczytaniu twojego arcy-głupiego posta.
A czytając różne wcześniejsze tematy i twoje wpisy miałem Cie za człowieka mądrego i świadomego. eh..

Co do samego tematu to wypowiem sie po obejrzeniu owej produkcji TV Trwam.
bo chyba o tym głownie mowa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Reportaż o muzyce i imprezach techno
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile