W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
aspartam propozycja, która ochroni nasze zdrowie  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1116
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lukashh




Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:45, 13 Wrz '09   Temat postu: ASPARTAM propozycja, która ochroni nasze zdrowie Odpowiedz z cytatem

Proponuje wpisywac tutaj wszystkie artykuły spożywcze i leki, które mają w składzie aspartam.
I co ważne firme, która to produkuję w celu bojkotowania tejże firmy.

Pamietajmy to klient ma zawsze racje; to dzięki nam te wszystkie firmy wciskające nam to gówno istnieją.

Ostatnio firmy się wycwaniły i już np. na Coca Coli znalazlem nie napis Aspartam a "A-cukier" niedługo będzie to "cukier" bo skoro jak wejdzie Codex Alimentarius a na etykietach producenci nie będą musieli pisać, że artykuł został wyprodukowany na bazie modyfikowanych organizmów to pewnie też już nie będą musieli pisać, że w produkcie jest Aspartam i inne syfy.

Dlatego ważne jest by już teraz zaarchiwizować produkty zawierające te truciznę i poźniej stworzyć stronke z podziałem na kategorie co moża kupować a czego nie. I nie chodzi tu tylko o sam aspartam. Sprawdziłem skład soku Garden i był tam słodzik E952 i E954 wpisałem w google i co znalazlem:

E 954 - SACHARYNIAN SODU

Sacharyna i jej sole sodowe, potasowe i wapniowe. Syntetyczne substancje słodzące. Mogą nadawać potrawom
metaliczny i gorzkawy posmak. Są 500-krotnie s3odsze od cukru. W testach na zwierzetach wywołaly nowotwór
pecherza, mogą stymulować powstawanie komórek nowotworowych.

Ostatnio kupiłem w aptece Tabletki rozpuszczalne Calcium C od Polskiego Leku S.A. i oczywiście jest w nim aspartam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rbt




Dołączył: 29 Sie 2009
Posty: 15
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:52, 14 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można założyć w serwisie wikia stronę typu wiki, np. aspartam.wikia.com.
_________________
http://rp2i.webpark.pl/Pilecki-KLAuschwi.....i-MBP.jpeg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


aspartam propozycja, która ochroni nasze zdrowie
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile