W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Project Camelot interviews Jordan Maxwell [ENG]  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
5 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1482
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sonic3




Dołączył: 20 Paź 2008
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:54, 20 Paź '09   Temat postu: Project Camelot interviews Jordan Maxwell [ENG] Odpowiedz z cytatem

Project Camelot przeprowadził na początku sierpnia wywiad ze znanym truth seekerem Jordanem Maxwellem, ten człowiek ma naprawdę wiele do powiedzenia nt. otaczającego nas świata.
Co niektórych może zaszokować inni co wiedzą już dużo na temat konspiracji etc.. także mogą się dowiedzieć sporo ciekawostek.
Wywiad ma prawie 3godz. ale informacje które są w nim zaprezentowane są po prostu konkretne, niestety tylko ENG.

Project Camelot interviews Jordan Maxwell

polecam!

być może znajdzie się ktoś kto zechce przetłumaczyć tak wartościową pozycje lub możemy zrobić to grupowo Smile
_________________
http://zakazaneowoce.pl/imgs/banery/baner-zakazaneowoce-350x20.jpg
Zdolność do dziwienia się jest początkiem do mądrości
Prawa jednego człowieka kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiej osoby.
W jedności siła nie w budowanych murach!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:53, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto sie zmeczyc!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:10, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja radzę zapoznać się z tym materiałem. Do nie dawna też myślałem, że Maxwell jest prawdziwym truthseekerem i miałem wobec niego spory szacunek.

DEBUNKING JORDAN MAXWELL - THE MOVIE
http://video.google.com/videoplay?docid=-3119679914965262207
William Cooper debunks Jordan Maxwell
http://video.google.com/videoplay?docid=8856218871691609737
Facet jest jednak kolejnym z osób przeprowadzających, zaplanowany wcześniej i opisany przez Alice Bailey proces Externalization of the Hierarchy, wyjście z doktrynami jawnie zaczerpniętych z takich źródeł jak twórczość Blavatzkiej i Towarzystwo Teozoficzne i wypromowanie ich jako "prawdę" w procesie tzw. przebudzenia.

Mystery Schools - The Externalization of the Hierarchy pt.1/2
Jordan Maxwell nawet swój "truthseekowy" pseudonim przyjął od Jordanusa Maximusa bohatera jednej z książek Heleny Blavatzkiej, którą podziwia i jest dla niego źródłem inspiracji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Entrop




Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 276
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:15, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goldbug
Masz typowa ceche fanatykow: wylewanie dziecka z kapiela!
Nikt nie twierdzi, ze Maxwella nalezy lyknac w stylu pelikana, lecz raczej nie srac w gacie, ze to zwolennik Blawackiej, wiec i samego ....HuUUu... Lutka i zwyczajnie przesluchac goscia, ktory cale zycie poswiecil na szukanie tego czego wiekszosc z nas.
To, ze czesciowo wyszlo mu z Blawacka ....czytales jej cos? Czy lyknales .... w wspomnianym stylu ... zapodane filmiki i nie do konca strawione odbijaja Ci sie tonem wszystko na temat wiedzacego ......
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:54, 21 Paź '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Entrop napisał:
Goldbug
Masz typowa ceche fanatykow: wylewanie dziecka z kapiela!
Nikt nie twierdzi, ze Maxwella nalezy lyknac w stylu pelikana, lecz raczej nie srac w gacie, ze to zwolennik Blawackiej, wiec i samego ....HuUUu... Lutka i zwyczajnie przesluchac goscia, ktory cale zycie poswiecil na szukanie tego czego wiekszosc z nas.
To, ze czesciowo wyszlo mu z Blawacka ....czytales jej cos? Czy lyknales .... w wspomnianym stylu ... zapodane filmiki i nie do konca strawione odbijaja Ci sie tonem wszystko na temat wiedzacego ......

Najpierw zmniejsz liczbę kropeczek w tych swoich postach bo się tego rwanego bełkotu nie daje czytać.

Wykładów Maxwella słuchałem nawet blisko 2,5 roku temu i poświęciłem im mnóstwo czasu. Maxwell jak widzisz sam OTWARCIE przyznaje, że jego dobrymi przyjaciółmi są ludzie de facto tworzący ezoteryczne fundament tego całego NWO Manly P. Hall top masoni Scotish Rite i jakie "prawdy" externalizuje. Jeżeli to ma być opozycja do NWO, która się sama ma za bliskich przyjaciół tego typu ludzi i powtarza doktryny Blavatzkiej, chwalącej Lucyfera i wydającej

http://en.wikipedia.org/wiki/Lucifer_%28magazine%29

której ideologie dodatkowo były zaczątkiem ideowym nazizmu oraz są obecnie promowane, finansowane i poprzez World Good Will stanowią organ do kwestii "duchowych" United Nations to ja dziękuję.

Winni poprzez powiązania.

Ufam dużo bardziej ludziom, którzy z drugiej strony demaskowali przekręt z WYPROMOWANIEM MISTERY RELIGION i teozofii w procesie przebudzenia jako Bill Cooper i przypłacili to życiem, właśnie dlatego że byli prawdziwym zagrożeniem dla sukcesu fałszywego przebudzenia. Bill Cooper nie był z resztą jedyną osobą ostrzegającą o Wielkim Oszustwie z tragicznymi konsekwencjami co dodatkowo uwiarygadnia ich ostrzeżenia. Obejrzyj te filmy, gdzie nie potrzeba nawet słuchać opowiadanka ale same wypowiedzi Maxwella dają do myślenia jakim "shillem" jest ten "ojciec teorii spiskowych".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Project Camelot interviews Jordan Maxwell [ENG]
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile