W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Rakiety Jassm uderzyły w WTC   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
8 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 5098
Strona:  «   1, 2 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:05, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bimi napisał:
zero, tez tak kiedys myslalem po co uzyli rakiet, skoro mozna samolotow?
dla przeciętnego człowieka nie ma to znaczenia czy samolot jest prawdziwy, czy nie - to w co wierzy i co wie jest w 99% wytworem tv. a pozostały 1% nie ma znaczenia. można wręcz powiedzieć, że jest to nasza śmietanka, więc nawet powinna znać prawdę Smile


Tak ,w WTC mogły nawet uderzyc promy kosmiczne Laughing To sie nie liczy Tv ma taką włacze nad przeciętnym człowiekiem że skoro wszystkie telewizje świata mówiły o samolotach to wegług wszystkich TO BYŁY SAMOLOTY.
Pozostaje niewielki odłamek ludzi którzy widzą to troche ineczej i wiedza to i owo na temat manipulacjach Tv. Ci ludzie są wyśmiewani i obrzucani gównem.
Tak jak w przypadku wielu truth speakerów.
Moje zdanie zostaje nie zmienione , analizowałem dzisiątki filmików , wywiadów i innych i wychodzi na to że 90% jest za No plane a tylko 10% za tym ze w WTC uderzył jakikolwiek samolot.

9/11 = TV FAKERY
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goral_




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 3715
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:11, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tabasco napisał:
http://www.dailymotion.pl/video/xeslb_09112001-world-trade-center_events


Ten filmik jest gówno warty, z punktu widzenia "co to było" bo został wy edytowany i wycięto najważniejszą scenę z filmu.!!


Zero napisał:
Ale na litość boską, po co użyli rakiet, dało to pole do popisu zwolennikom teorii spiskowych, a na sam proces zawalenia się wież nie miało zbytniego wpływu (głównym czynnikiem były imho ładunki wybuchowe/termit).
Od dawna zadaję to pytanie, i jak dotąd w sumie nie otrzymałem sensownej odpowiedzi.
Może jednak te "masony" to naprawdę debile, którym wydaje się, że podbiją świat?


Jak to po co? Samolot, zwłaszcza pasażerski to za duże ryzyko! Po pierwsze, obrona lotnicza USA tego nie przepuści (wcześniej wychwytywała nie jeden samolot) a o ćwiczeniach to może sobie pogadać donald z kaczorem:)
Po drugie, nawet jak by się udało oszukać obronę powietrzną, to ryzyko złego uderzenia lub nawet minięcia budynków jest zbyt duże by je podjąć!
Samolot pasażerski to nie zwinna awionetka tam zwykły skręt o parę stopni robi się na przestrzeni setek metrów! Nawet jak by samolot wytrzymał prędkość ok 900km/h na niskiej wysokości to przy takiej prędkość sterowanie nim jest nierealne! A na pewno już nie zwrotne. Pomyśl, taki samolot w każdej sekundzie robił by 250 metrów! W dwie sekundy pół kilometra a teraz skoryguj mu kurs jak jest 3km przed celem o niewiele większych od samego samolotu rozmiarach, pamiętaj masz do celu 12 sekund z odległości 3km... Rozumiesz teraz?
Za duże ryzyko. Jak samolot by tylko zahaczył skrzydłem budynek to jak go zdetonować? Albo jak by minią?
Sama elektronika tu nie pomoże, bo podczas lotu ilość danych wpływających na lot jest tak duża, że żadna elektronika nie jest w stanie sobie z tym poradzić przy tak dużych rozmiarach maszyny - co innego małe zwinne samolotu czy rakiety.

shepherd napisał:

Szczerze to masz troche racji, z jednej strony wiadomo ze taka maszyna wazy i to sporo ale budynek to nie maslo i tez stanowi jakis opor :/ nie znamy twardosci rewnetrznej czesci budynku... wiem tylko tyle ze konstrukcja zewnetrza dzialala jak siatka czyli mimo ze robisz w niej oczko to i tak sztywno trzyma (slowa jakiegos pana co architektem byl wtc)


Nie tylko nie masło ale gęsta siatka stalowo aluminiowa.
Samolot, kadłub powinien się co najwyżej wbić niekoniecznie cały! A przy okazji nie powinien "wyrysować" kształtu swojego tylko zrobić "dziurę" na całą szerokość budynku.
Dziura w cudzysłowie, ponieważ ta dziura była by wyłącznie efektem uszkodzenia elewacji zewnętrznej a nie konstrukcji. Tak jak z siatką na moskity (komary?) i ołówkiem, tylko zanurz tą siatkę w wodzie, a na jej oczkach powstaną wodne okienka, teraz uderz ołówkiem i sprawdź czy okienka są tam nadal.... Poza tym, fala uderzeniowa powinna częściowo zrekompensować siłę uderzenia. Owszem mała rakieta się cała wbije bo ma jej energia kinetyczna rozłożona będzie na dużo mniejszym obszarze.
A co do samego wybuchu, wg. zdjęć to moim skromnym zdaniem ok, 80% materiału wybuchowego poszło w powietrze na zewnątrz budynków, dlatego nie było spektakularnego wysadzenia całego piętra jak na zdjęciach testów. Na testach są to konstrukcje betonowe. Bomba działa tak, że szuka najmniejszego oporu, jeśli znajdzie (np. galeria szklana) to tam idzie cała energia eksplozji. Jak bomba wybuchnie w środku betonowego bunkra to automatycznie rozrywa go całego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sebasebo




Dołączył: 22 Gru 2007
Posty: 112
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:46, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA do dzisiaj nie obstwiam zadnej ze stron jesli chodzi o to czy byly to samoloty czy rakiety, bo jest zbyt duzo niepewnosci..
Na przyklad ten filmik :
http://www.youtube.com/watch?v=3RpNSF-er88&feature=related
No ja tu widze:
1) samolot
2) reakcja krecacego jak najbardziej szczera i widac ze szybciej oddycha kiedy zauwaza samolot
3) nie wyglada mi to na fake

wiec jak ten filmik ma sie np. do domniemanych rakiet ?

pozdrawiam .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adun




Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 665
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:29, 16 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Outlaw
Cytat:
Ja pierwsze słysze żeby ktoś przeżył z miejca gdzie uderzył "samolot". Są nagrania pokazujące jak ludzie stoją w miejscu gdzie nastąpił wybuch. Co od razu wyklucza teorie o kilku tysiącach stopni które rzekomo stopiły rczeń WTC.

Buahahahahahahahaha!!!
No nie mogę. Wy serio jesteście ostro jebnięci w te swoje baraki i wierzycie we wszystko co zobaczycie w dennych filmikach na youtube.
Laughing Laughing Laughing
_________________
Bimi 7 lat po 9/11 nie wiedział, ze w Pentagonie zgineli jacyś pracownicy. Byl rownie zdziwiony, gdy odkryl, ze w siedzibie departamentu obrony USA pracują wojskowi. viewpost.php?p=47182
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:08, 17 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adun nie wiem o co ci biega.

ps. wole oglądac denne filmiki z Youtube niż czytac twoje wypowiedzi Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Rakiety Jassm uderzyły w WTC
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile