W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Filmiki i zdjecia z Palestyny  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Odsłon: 11243
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   »  Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:41, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze, ze sa osoby z ktorymi mozna noramlnie porozmawiac Smile

JackBlood, zeby glosic taka teze trzeba miec na to dowody.
Wiem, ze sluzby specjalne robia akcje FF - to fakt, kazdy kraj tak robi!
Mam watpliwosci co do tego, aby za zamachami w Izraelu stal mosad, aman czy shabak- takie jest moje zdanie.

Sa przeciez materialy filmowe (dzinnikarskie) pokazujace jak Hamas przygotowuje bomby itp - zaraz napiszecie, ze sa sfingowane.

Pisales, ze w podkladanie bomb przez IRA zamieszane bylo SIS (MI6)i SS (MI5)? Mozesz mi podeslac zrodlo? bo nie spotkalem si z taka opinia.
Tak na marginesie dzisiaj w TV byl film "Krwawa niedziela".

2 komandosow SAS zostalo zlapanych - fakt, ale nie wiadomo jaka oni mieli wykonac robote i pradopodobnie nigdy sie nie dowiemy - takich rzeczy nie ujawnia sie, moze to bylo FF a moze nie.
Nie mozna stawiac tezy, ze to bylo FF i robic z komandosow SAS mordercow!
Podam dwa przyklady: IRAK 1990- I wojna w zatoce, Operacja Pustynna Burza. Za linie wroga zostaje wyslany patrol SAS - cel:w danym sektorze, skrycie zlokalizowac wyrzutnie rakiet SCUD (mialy ostrzeliwac Izrael, nawet kilka chyba spadlo), podac wspolrzedne silom powietrznym.
Patrol dostaje kryptonim BRAVO TWO ZERO. Po kilku dniach patrol zostaje zlokalizowany przez jakiego pasterza koz! komandosi mogli go zabic, nie zrobili tego, stwierdzili cyt: "nie jestesmy SS", pasterz powiadamia wojska Saddama w wyniku czego z osmiu komandosow tylko jednemu udaje sie uciec, z tego co pamietam 3ginie, pozostali trafiaja do Baghdadu gdzie sa torturowani. Mogli przeciez zabic pasterza.

Afganistan, rok 2005 - operacja "Redwing" podobna sytuacja, czteroosobowy patrol SRT (Navy Seals) ma wykonac rozpoznanie, zostaja zauwazeni przez.... pasterza koz Smile nie zabijaja go, wyniku czego powstaje podobna historia, ginie caly patrol oraz osiemnastu zolnierzy i komandosow ktorzy zostali wezwani na ratunek.

JackBlood, w wolnej chwili zapoznam sie z linkiem ktory podales.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:48, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator małe pytanie.
A kto ich zapraszał to tego Iraku i Afganistanu. A was kto zapraszał do Palestyny.

ps. zemną się nie da normalnie porozmawiać gdyż z popierających bandytów traktuje jak bandytom podobnych.
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:27, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A najciekawsze jest to, że nikt inny jak SAS szkoliło Afgańczyków do wojny z Rosjanami Smile Jest to zresztą opisane przez byłego komandosa SAS w książce ... nie pamiętam niestety tytułu? Jak sobie przypomnę to napiszę.
Co do IRA:
http://www.infowars.com/articles/ps/uk_a.....cities.htm

Dziwnym zbiegiem okoliczności komandosi SAS mieli w bagażniku bomby identyczne konstrukcyjnie do tych używanych przez Irackich "terrorystów" to na dodatek bomby te są identyczne do tych używanych kiedyś przez "terrorystów" z IRA.
http://www.infowars.com/articles/iraq/_revealed_ira_bombs_killed_eig.html
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:05, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To przeciez wiadomo, ze SAS szkolilo Afganczykow -zadna tajemnica.
W Polsce za komuny przebywali na wakacjach lewaccy terrorysci.
Przyczytajcie ksiazke Jawbreaker, m.in jabba dowiesz sie kto chce aby wojska NATO byly w A-stanie.

Dobra madrale, prosze macie ciekawe filmiki:
Edukacja w Palestynie: http://www.youtube.com/watch?v=-BlEICvj6iA
i cos frasobliwy wspominal o zywych tarczach... No to prosze: http://www.youtube.com/watch?v=OefgMtXOc1M

Teraz mnie zjebcie. Ja na jakis czas znikam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:09, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z Palestyną to są jaja. Jako "ojczyznę" wybrali ją sobie ludzie nie wywodzący się z Bliskiego Wschodu. To tak jakbym ja założył jakąś sektę, skupił wokól niej wpływowych ludzi i po wiekach latach knucia, spiskowania i propagandy zażadałbym prawa do założenia własnego kraju w dowolnym miejscu na ziemi. Powołując się na te sekciarskie odnniesienia, np. odnoszące się do religii Celtów (aby podbijać w Eurpie) czy Chińćzyków (bu podijać w Azji) albo Idnian (czekając na słabość i rozpad USA by grabić i mordować Ameryaknów).

Chazaria - ojczyzna ludzi bliskich Turkom, którzy przeszli na Judaizm.


Nordycy, którzy na przestrzeni wieków stali się "Żydami":


Typowy semita Very Happy


modelowy żołnierz Hitlera. Werner Goldberg. Żyd.






Żeby nie było wątpliwości. Zydem jest ten po prawej.


A ten "Żyd" okradł Polaków na wielkie pieniądze i uciekł do Izraela.



Ostatni przypadek jest znaczący. "Żydzi" - sekciarska mafia przypisująca sobie żydowskie pochodzenie zbudowali sobie na Bliskim Wschodzie bazę do przestępczej działalności na wielką skalę. Proszę. Bagsik w Izraelu miejsce znalazł, a setki tysiecy Palestynczyków straciły domy.
Nie dziwne, że już na początku XX wieku MSZ Wiekiej Brytanii uniżonym tonem oniecywało Rotshildom (stara Chazarska rodzina) powstanie Izraela w Palestynie. jakim cudem? Przeciw tam było Żydów co kto napłakał. Nie szkodzi. Syjonistyczna mafia tak zakręciła światem, że w 1947 powstanie Izraela wydało się konieczne.

Cytat:
Syjoniści poświęcili wiele żydowskie istnień w swych ciągle trwających konfliktach. By osiągnąć swój cel zawsze świadomie wywoływali antysemityzm. Podczas II wojny światowej byli przecini dawaniu pieniędzy na ratowanie Żydów. Lider syjonistów Yitzhak Greenbaum powiedział podczas przemówienia w Tel Avivie 18 lutego 1943 roku, że ktoś powinien stawić opór tej fali drugorzędnych roszczeń . Powiedział także: Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszyscy europejscy Żydzi. Ich interesem nie było ratowanie Żydów, przeciwnie, im więcej żydów ginęło - tym większym było dla nich atutem i kartą przetargową. Ich mottem było rak bedam (tylko przez krew dostaniemy ziemię).


Wiele wspołczesnych problemów jest sprawką syjonistów. Wojny USA prowadzone z podpuszczenia syjonistów, które moga doprowadzić do światowego kryzysu. Antysemici myślą, że dzieki Izraelowi "Żydzi" wyniosą sie w koncu do Izraela. Nigdy się nie wyniosą. Bedą mieli bazę wypadową i NAJWIEKSZĄ SIATKE SZPIEGOWSKĄ na Ziemi. Skoro już hispzańskie przechszty naprowadzały piratów na na hiszpańskie statki, to gdzie ta mafia jest dzisiaj?

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:04, 10 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy powinienes byc politykiem...
Znow powklejales jakies beznadziejne fotki np Baksik, co ma Baksik do konfliktu w Palestynie? albo H.Ford? - no smiech!

Nie da sie normalnie pogadac, dla Ciebie wszyscy zydzi powinni zginac w obozach, pewnie sam bys podkladal ogien pod piece.

Odnosisz sie do tego co Ci jest wygodne, natomiast przemilczasz aspekty ktore nadmienilem. Ale coz pewnie holokaust to mit...

Narka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 02:25, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.antysemita.patrz.pl

Zgadzam się z tym Żydem-antysemitą na filmie całkowicie Smile Semici wykorzystując tragedię Żydów w czasie II WŚ przywdziewają maski męczenników i w przebraniach nietykalnych dokonują zbrodni nie wiele różniących się od Hitlerowskich. Żydzi się przeciwko temu buntują ale niestety Syjoniści mają pod kontrolą tak dużo władzy - banki, media, armię, że prawda buszuje w polu zwanym teorie spiskowe. I każdy kto ma czelność w to pole się zapuścić natychmiast zostaje okrzyknięty antysemitą - choćby nawet był ortodoksyjnym Żydem.
Każdy kto czytał artykuł "10 000 napromieniowanych dzieci" lub przesłuchał "Hidden history of Zionism" ten rozumie o co chodzi tzw "antysemitom":
Człowiek może mieć na raz maksymalnie dwie cechy z poniższych trzech:
1. Uczciwy
2. Zna prawdziwą historię syjonizmu
3. Broni Syjonistów i każdego kto krytykuje ich politykę nazywa antysemitą.
I to nie jest wcale tak że nie widzimy przy tym zbrodni popełnianych przez Hezbollah dokonujący krwawych zemst na niewinnych mieszkańcach Izraela którzy mają tak samo jak Palestyńczycy dość polityki Syjonistów. Jak już pisałem - psychopaci są wszędzie. Na tej stronie jednak koncentrujemy się na tym, czego w mass mediach sie głośno nie mówi.
Oto jak Syjoniści rozprawiają się z Żydami którym wydaje się że Izrael jest państwem demokratycznym:
http://www.youtube.com/watch?v=hhNqikk71cY
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 04:01, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czytajac wasze posty widzi sie tylko jedno: ANTYSEMITYZM. Nikogo nie potepiam, mozna byc antysemita, mozna byc proarabskim, ale nie wspomniec slowem o zbrodniach Islamskich fundamentalistow na Izraelskich cywilach? No sorry ale jest tu jakies nie halo.
Mozna sie tak licytowac bez konca, wklejac filmiki i linki.

Prosze teraz Wy poogladajcie sobie:

O takiej sytuacji wspominal chyba Tiesto:
http://www.youtube.com/watch?v=9ONKb9J2YeU

Tutaj troche krwi, ale co to dla Was, przciez juz widzieliscie mase takich fotek, tylko z drugie strony..:
http://www.youtube.com/watch?eurl=http%3.....kr7QBmBFyM

Bardzo ciekawy wywiad...
http://www.youtube.com/watch?v=xEB0SvMzKzg&feature=related

Ahmen, maly palestynski comandos, moze juz nie zyje? albo sam sie gdzies wysadzi, albo odstrzela go izraelici- to pewne. To juz nie jest smieszne. Zamiasto powiedziec STOP WOJNIE to dalej nakrecacie (w pewnym stopniu) ta fale przemocy; piszac IDF zaslania sie zywymi tarczami, zydzi morduja palestynskie dzieci! Zobaczcie dwie strony konfliktu robia dokladnie to samo.
http://www.youtube.com/watch?v=m8xIvEk-pcY&feature=related
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:46, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iluminator serdeczne podziekowania za to co tu napisales, fajnie wiedziec ze nietylko ja widze 2 strony konfliktu i wyrzadzana przez nie zlo. Milo mi i mam andzieje ze pozosttaniesz na tym forum dłuzej. Sprawa jest skomplikowana a im bardziej bedziecie napiprzac na izrael czy zydow tym bardziej bedziecie nakrecac maszynke tego waszeego nwo, sami zaciskacie sobie petelke panowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:49, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
iluminator serdeczne podziekowania za to co tu napisales, fajnie wiedziec ze nietylko ja widze 2 strony konfliktu i wyrzadzana przez nie zlo. Milo mi i mam andzieje ze pozosttaniesz na tym forum dłuzej. Sprawa jest skomplikowana a im bardziej bedziecie napiprzac na izrael czy zydow tym bardziej bedziecie nakrecac maszynke tego waszeego nwo, sami zaciskacie sobie petelke panowie.

Co to ? Grożby?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:03, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no zadne grozby po prostuobiektywne podejscie do istniejacej sytuacji. Z grozbami to nie ma nic wspolnego zreszta po co by mi to bylo... Satysfakcja ze swiadomosci ze nie macie szans jest dla mnie wystarczajaca...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ogrodnik




Dołączył: 08 Sty 2008
Posty: 234
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:08, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 napisał:
Nie no zadne grozby po prostuobiektywne podejscie do istniejacej sytuacji. Z grozbami to nie ma nic wspolnego zreszta po co by mi to bylo... Satysfakcja ze swiadomosci ze nie macie szans jest dla mnie wystarczajaca...

Ty niedobry człowiek jesteś!
Ja nie będę miał satysfakcji jak znowu kiedy wzrośnie wśród żydów
popyt na medaliki z Matką Baską Częstochowską.
Bo ja dobry człowiek jestem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:31, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
Czytajac wasze posty widzi sie tylko jedno: ANTYSEMITYZM. Nikogo nie potepiam, mozna byc antysemita, mozna byc proarabskim, ale nie wspomniec slowem o zbrodniach Islamskich fundamentalistow na Izraelskich cywilach? No sorry ale jest tu jakies nie halo.


Zauważ że napisałeś to tuż pod moim zdaniem:
Cytat:
I to nie jest wcale tak że nie widzimy przy tym zbrodni popełnianych przez Hezbollah dokonujący krwawych zemst na niewinnych mieszkańcach Izraela którzy mają tak samo jak Palestyńczycy dość polityki Syjonistów. Jak już pisałem - psychopaci są wszędzie. Na tej stronie jednak koncentrujemy się na tym, czego w mass mediach sie głośno nie mówi.
"Oto jak Syjoniści rozprawiają się z Żydami którym wydaje się że Izrael jest państwem demokratycznym:
http://www.youtube.com/watch?v=hhNqikk71cY



Co Arabowie robią to wie nawet moja babcia bo nic nie robi cały dzień tylko ogląda TV. Jaki sens ma pisanie na tym forum czegoś co człowiek z ulicy czyta w gazetach, słyszy w radiu i w każdych wiadomościach.
Na tym forum dyskutują ludzie którzy wiedzą, że po obu stronach dochodzi do zbrodni. Dlaczego ja muszę w ogóle takie oczywiste zdania wypisywać?
Przypominam, że w czasie II Wojny Światowej alianci bombardując Hamburg bombami zapalającymi zabili więcej ludzi niż w Hiroszimie.
Czy mówiąc to staję się Nazistą i anty-aliantem?
Dlaczego od razu każdy kto widzi zbrodnie nie tylko po jednej stronie natychmiast jest antysemitą i proarabskim?
Możecie mi odpowiedzieć na to pytanie?
Mnie dotyka cierpienie każdego człowieka niezależnie od narodowości, rasy, wyznania itd ale jednocześnie nie mam oporów by potępiać psychopatów również niezależnie od narodowości, rasy, wyznania itd.


Zauważcie jeszcze jedno. Temat jest "filmy i zdjęcia z PALESTYNY". Z PALESTYNY! Nie z Izraela.
W przedszkolu stoją dwa kartony - na jednym napis "klocki" na drugim "pluszaki". Jeżeli dziecko wkłada do kartonu z napisem "klocki" tylko klocki, a nie klocki i pluszaki to znaczy, że co? Jest anty-pluszakiem? Laughing
Ordnung na forum must Sein - stwórzcie nowy temat "zdjęcia z Izraela". Sam dołożę tam kilka fotek.
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:47, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JakBlood, dobrze, ze ty widzisz dwie strony konfliktu i myslisz tak jak myslisz, ja tez po czesci sie z tym zgadzam. Szkoda ze tylko Ty to piszesz...Wez tylko przeczytaj caly watek a zobaczysz, ze mozna odniesc wrazenie ze wiekszosc postow pisaly osoby ktore najchetniej same by wstapily do OWP.

Pisales, ze temat dotyczy filmikow z Palestyny, ale przeciez filmiki ktore wkleilem sa z Palestyny, moze za wyjatkiem jednego bo on jest z Izraela, ale czyz dla Was Izraelska ziemia to nie Palestyna?

Poogladajcie sobie kolejne filmiki tym razem z Palestynskiej TV, program skierowany do dzieci:
http://www.youtube.com/watch?v=gi-c6lbFGC4
http://www.youtube.com/watch?v=YeTqheFnBM0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JackBlood




Dołączył: 15 Sie 2007
Posty: 1071
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:42, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdejmij dziecku chustę, podmień Mychusana obleśną starą babę która każe małej nauczyć się na pamięć czegoś takiego:

"Nie rzucim ziemi, skąd nasz ród,
Nie damy pogrześć mowy!
Polski my naród, polski lud,
Królewski szczep piastowy,
Nie damy by nas zniemczył wróg...

- Tak nam dopomóż Bóg!

Do krwi ostatniej kropli z żył
Bronić będziemy Ducha,
Aż się rozpadnie w proch i w pył
Krzyżacka zawierucha.
Twierdzą nam będzie każdy próg...

- Tak nam dopomóż Bóg!

Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz,
Ni dzieci nam germanił.
Orężny wstanie hufiec nas,
Duch będzie nam hetmanił,
Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg...

- Tak nam dopomóż Bóg

Nadal wydaje Ci się to tak bardzo bulwersujące? Dla mnie jest Smile Cały system edukacji państwowej to nic innego jak pranie mózgów. I nie ma znaczenia czy to Palestyna, USA, Izrael, Rosja czy Polska. Przymus edukacji w państwowych szkołach to nie troska o rozwój społeczeństwa tylko troska o jak najwcześniejsze ułożenie sobie poddanych. Kochajcie swoich polityków, płaćcie podatki, nie zadawajcie pytań, wypełniajcie polecenia, formularze i kiedy przyjcie czas oddajcie życie "za ojczyznę".

Odnosisz zupełnie mylne wrażenie twierdząc, że piszący tu wstąpili by chętnie do OWP. My poprzez Internet toczymy bitwy które mają sens. Które są w stanie coś zmienić. Bitwy o umysły ludzi żyjących w hipnotycznej śpiączce, widzących świat oczyma specjalistów od PR w mass mediach.
"Historia ludzkości coraz bardziej staje się wyścigiem między edukacją i katastrofą". H.G.Wells. My zajmujemy się edukacją by ludzkość mogła uniknąć kolejnej katastrofy.
"Ci którzy kontrolują przeszłość, kontrolują przyszłość. Ci którzy kontrolują teraźniejszość, kontrolują przeszłość". G.Orwell
Tłumacząc filmy, artykuły udzielając się na forum takie jak to staramy się utrudniać na wszelkie sposoby przerysowywanie historii. Historia konfliktu Izraelsko - Palestyńskiego jest pokazywana tylko z jednej strony - z tej którą Ty przedstawiasz - z tej która można zobaczyć w mass mediach. My dajemy możliwość obejrzenia drugiej. Na pytanie: "Dlaczego po takie informacje trzeba udać się do Internetu, a nie pokazują ich mass media?" odpowiedz sobie sam.

Wiesz dlaczego ja osobiście nie wstąpił bym ani do OWP ani do MOSADU ani do WP czy innej organizacji rządowej z licencją na mordowanie, gwałty i grabieże?

Dlatego:


He's five foot-two, and he's six feet-four,
He fights with missiles and with spears.
He's all of thirty-one, and he's only seventeen,
Been a soldier for a thousand years.

He'a a Catholic, a Hindu, an Atheist, a Jain,
A Buddhist and a Baptist and a Jew.
And he knows he shouldn't kill,
And he knows he always will,
Kill you for me my friend and me for you.

And he's fighting for Canada,
He's fighting for France,
He's fighting for the USA,
And he's fighting for the Russians,
And he's fighting for Japan,
And he thinks we'll put an end to war this way.

And he's fighting for Democracy,
He's fighting for the Reds,
He says it's for the peace of all.
He's the one who must decide,
Who's to live and who's to die,
And he never sees the writing on the wall.

But without him,
How would Hitler have condemned him at Dachau?
Without him Caesar would have stood alone,
He's the one who gives his body
As a weapon of the war,
And without him all this killing can't go on.

He's the Universal Soldier and he really is to blame,
His orders come from far away no more,
They come from here and there and you and me,
And brothers can't you see,
This is not the way we put the end to war.

Universal Soldier Lyrics » Donovan

PEACE! Very Happy
_________________
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację która zmieni świat." David Icke
www.infowars.patrz.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
frasobliwy




Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 1595
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:48, 11 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
frasobliwy powinienes byc politykiem...
Znow powklejales jakies beznadziejne fotki np Baksik, co ma Baksik do konfliktu w Palestynie? albo H.Ford? - no smiech!


Jeżeli wyburza się palestynski dom by zrobić miejsce Bagsikowi to ja widzę konflikt. Takich Bagsików w latach 80 i 90 XX wieku zjechały do Izraela miliony. W tym czasie Palestynczycy żyli w obozach uchodzcow od 1947. Tyle ma wspólnego! Zdjecia nie sa beznadziejne bo pokazują, że wiekszość Żydów to mitomani. Nie mają w sobie krwi z Bliskiego Wschodu, a chcą tam "wracać".

Zrozum, że gdyby było więcej takich ideologii jak syjonizm, to w każdym punkcie globu mogłaby powstać nowa "ojczyzna" z prawem do istnienia. Ziemia byłaby wielkim polem bitwy. Neo-imperium Inków, Neo-Kartagina itd itp.

Co do kleszczy, to nawet nie wiesz jakie to trafne.

Rothschildowie zrobili wała z puszczaniem plotki o klęsce Brytyjczyków w wojnie z Napoleonem. Giełda w Anglii spadła i Rotshild wykupił akcje. Na co poszły pieniądze z tego mega oszustwa? Normalny oszust goj po prostu by się ustawił. Ale nie Żyd-syjonista. Potęga Rothschildów znalazła ujście w polityce.

Cytat:
Rodzina wspomagała powstanie państwa Izrael. Edmund James de Rothschild jest patronem pierwszego osiedla w Palestynie w Rishon-LeZion, m.in. w 1887 zakładając tam winnicę. W latach 1901-1989 działalność we Frankfurcie nad Menem była zawieszona.


Cytat:
Foreign Office,
November 2nd, 1917.

Dear Lord Rothschild,
I have much pleasure in conveying to you, on behalf of His Majesty's Government, the following declaration of sympathy with Jewish Zionist aspirations which has been submitted to, and approved by, the Cabinet:
"His Majesty's Government view with favour the establishment in Palestine of a national home for the Jewish people, and will use their best endeavours to facilitate the achievement of this object, it being clearly understood that nothing shall be done which may prejudice the civil and religious rights of existing non-Jewish communities in Palestine, or the rights and political status enjoyed by Jews in any other country".
I should be grateful if you would bring this declaration to the knowledge of the Zionist Federation.

Yours sincerely
Arthur James Balfour


Prosze. Brytyjski MSZ pertraktuje z osobą prywatną! No, kuźwa przecież te wpływy Żydów to mit! Evil or Very Mad

Cytat:
Grupa finansowa Morgan & Co. popadła przed wybuchem wojny w kłopoty finansowe z powodu nieudanej kartelizacji przedsiębiorstw branży kolejowej. Sytuację poprawiły zyski z pośrednictwa w udzielaniu kredytów aliantom. Jednak mimo posiadanej przewagi liczebnej w ludziach i uzbrojeniu alianci nie potrafili jej wykorzystać. Niemcy zaś skutecznie, przy pomocy okrętów podwodnych niszczyli konwoje wiozące do Europy sprzęt, żywność i uzbrojenie. W 1917 roku sukcesy niemieckie były na tyle znaczące, a ewentualne zwycięstwo państw centralnych postawiłoby Morgan & Co. i amerykańskie banki w trudnej sytuacji z powodu udzielania aliantom kredytów w wysokości 1,5 miliarda dolarów. John P. Morgan przekupił amerykańskiego ambasadora w Londynie Waltera Hines Page’a. Przekupiony dyplomata wysłał 5 marca 1917 roku depesze do Wilsona przedstawiającą konieczność przystąpienia USA do wojny dla ratowania Aliantów, amerykańskiej gospodarki i pożyczonych Aliantom pieniędzy. Władze USA zgodziły się przystąpić do wojny pod warunkiem określonym przez wpływowe otoczenie prezydenta Wilson’a to jest Luisa D. Brandeis’a, Henre’go A. Morgenthau, Bernarda M. Barucha jakim była odbudowa państwa żydowskiego w Palestynie. Anglicy warunek przyjęli, co zostało przedstawione opinii publicznej jako deklaracja Balfour’a 2 listopada 1917.
Exclamation Exclamation

Izrael to nie idealiści-osadnicy.

Izrael to kleszcze rozstawione po całym świecie, wypijajace soki i pchające je w stronę Izraela.

Żydzi, którzy się od tego odcinają nie budzą we mnie obaw. Nie wmawiaj mi, że chcę mordować Żydów jak popadnie, bo oni mi zwyczajnie są obojetni.

Po prostu chciałem pokazać wielkie chazarskie oszustwo i jego syjonistyczną mafię. Chciałem pokazać, że wielu "Żydów" to oszuści albo naiwniacy, którzy uwierzyli w oszustwo. Kurna, tak jakbym ja poczuł w sobie krew Inków i robił wszytsko by stworzyć własne państwo na przykład w Peru. Evil or Very Mad

Syjonizm jest nielogiczny, niemoralny i groźny.

Palestynczycy moga sobie tam was wbijać na pale i nic mnie to nie obchodzi. Jakoś zbombardowanie Drezna nie wzbudza na świecie szlochów i fali wspólczucia do Niemców. Czemu współczucie ma wzbudzac walka Izraela o przetrwanie? Przeciez Izrael to takie same ustrojstwo jak polskie ziemie wcielone do Rzeszy i GG.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:16, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

frasobliwy a to nie jest temat: FILMIKI I ZDJECIA Z PALESTYNY?

Mozna metaforycznie powiedziec, ze przez takich ludzi jak ty, nie widac konca tego konfliktu, pewnie sam bys wyslal swoje dziecko jako czujke z odzialem islamskich ekstremistow. Gowno cie obchodzi to ze gina tam dzieci, nawet arabskie wykorzystywane do celow militarnych i politycznych, pieprzysz cos o Baksiku ,a o ginacych dzieciach nawet nie wspominasz. frasobliwy choc bys nie wiem jak sie staral nie wywalisz Izrelczykow z Bliskiego Wschodu! Wez sie lepiej zastanow jak mozna pomoc wszystkim dzieciom ktore tam cierplia. Tak sie zastanawiam czy w tak zwanym realu tez glosisz glosno swoje tezy, czy przypadkiem w szarym plaszczu, w okularach i w welnianej czapce przemykasz po cichutku po ulicach?? a jak zobaczysz jak sie dzieje komus krzywda to zawijasz swoj ogonek i sie ewakulujesz, bo przeciez jak sam napisales sztuki walki nie dla ciebie. Jestes tzw. madry zza klawiatury.


JackBlood, a babcia widziala to?
http://pl.youtube.com/watch?v=D7P0hvY_eGs&feature=related

Dziekuje za uwage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:23, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnei iluminatorku, w zupelnosci sie z Toba zgadzam, trochhe faktow i cjhlopaki podwijaja ogonki. A im bardziej beda atakowac tym wieksza bedzie kontra, bohaterowie z serialu o Teletubisiach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jabba




Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1186
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:17, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
choc bys nie wiem jak sie staral nie wywalisz Izrelczykow z Bliskiego Wschodu! .


A mi się wydaje że dni I$raela są policzone. I to bardzo dokładnie policzone.

Jakieś 40 dni od momentu ataku na IRAN
_________________
http://republika.pl/blog_fa_550912/991430/sz/zwoliludu.gif
________________________________
A na drzewach zamiast liści wisieć będą komuniści
i LEWACY

Raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:38, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:

Wez sie lepiej zastanow jak mozna pomoc wszystkim dzieciom ktore tam cierplia.


Proste rozwiązać te nielegalne i zbrodnicze państwo jakim jest Izrael.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iluminator




Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 37
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:52, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieznajomy weź się ogarnij. Twój post jest tak denny, że aż szkoda go komentować. Jak poczytasz coś na temat wykorzystywania palestyńskich dzieci przez palestynskich ekstremistow na terenie Palestyny to wtedy pogadamy.

Ciao.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:23, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Iluminator napisał:
Nieznajomy weź się ogarnij. Twój post jest tak denny, że aż szkoda go komentować. Jak poczytasz coś na temat wykorzystywania palestyńskich dzieci przez palestynskich ekstremistow na terenie Palestyny to wtedy pogadamy.

Ciao.


Szkoda komentować ?? Po prostu napisałem PRAWDĘ jeżeli w ogóle wiesz co te słowo oznacza. Evil or Very Mad Weź zobacz kiedy tak naprawdę pojawił się terroryzm ze strony Palestyny i kto pierwszy zaczął konflikt. To ty się ogarnij.
Już my mamy większe prawo ubiegać się o Wilno i Lwów niż Żydzi wciskając swoje państwo na terenach Palestyny. Co z tego ,że Żydzi stamtąd pochodzą, zobacz sobie 2 posty Frasobliwego z 1 strony tego tematu z mapkami to Ci zobrazuje kto ma prawo do tej Ziemi i kogo powinno być państwo.
Dla mnie nie ulega wątpliwości ,że na tamtych terenach powinno być państwo o nazwie PALESTYNA i basta.
Dla mnie różne "Grossy" tudzież różni "Bartoszewscy" mogą sobie gadać co chcą dla mnie nie są autorytetami.
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nieznajomy




Dołączył: 31 Gru 2007
Posty: 219
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 12 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiesto12 i Iluminator spójrzcie co ortodoksyjni Żydzi sądzą o Izraelu.
http://www.polonica.net/PrawdziwiZydzi.htm
_________________
Ludzie-tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tiesto12




Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:24, 14 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

posluchajcie, owszem strefa gazy, zahodni Brzeg, wzgorza golan, wschodnia jerozolima - przypuscmy ze naleza sie palestynie, przypuscmy nawet ze powstanie niepodległa palestyna. Ok. Calym sercem bym to poparł ale dla nich to bedzie malo, mało mało... Kurcze oni beda chcieli wiecej, beda odpalac swoje rakiety zeby wymazac panstwo Izrael z powierzchni ziemi. Kurwa codziennie z terytorium strefy Gazy odpalane jest 30 rakiet w kierunku izraelskich miast. Gina ludzie a wy tylko zauwazacie jak zolnierze izraelscy prezentuja terror. Niech przestana strzelac, wysadzac sie, niech pokaza ze zasluguja na swoje panstwo - droga terroru niczego nie osiagna. Czemu taki hamas, Hezbollah etego nie rozumieja. Czemu jest tyle nienawisci. Zydzi nie sa chrzescijanami i po uderzeniu nie nadstawia drugiego policzka. Walcza o przetrwanie. W najblizszym czasie dojdzie do interwencji wojsk izraelskich w Strefie gazy, kwestia kilku tygodni jesli ostrzal mozdzierzowy nie ustanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boruta




Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 799
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:44, 17 Lut '08   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Photos of Israeli War Crimes in Gaza-UWAGA! bardzo drastyczne zdjecia

_________________
"...Nie nasyci się oko patrzeniem
ani ucho napełni słuchaniem..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Wojny i terroryzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3, 4, 5   » 
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Filmiki i zdjecia z Palestyny
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile