W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
bomba atomowa  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
6 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Odsłon: 1562
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:35, 08 Wrz '09   Temat postu: bomba atomowa Odpowiedz z cytatem

zycze, aby na ten pierdolony kraj spadla bomba atomowa i rozniosla to wszystko w pizdu.
w dniu dzisiejszym pedalstwo policyjne chcialo mnie zatrzymac na 24h w areszcie razem z mordercami, zabojcami i innym elementem przestepczym.
powod? nie mialam wlaczonych swiatel przy wjezdzie z parkingu na prawie polna droge przy ul nowodworskiej w warszawie.
informowalam pedalstwo policyjne, ze mieszkam na stale za granica w zwiazku z tym podam moj adres azjatycki do korespondencji. wobec czego skurwysyny postanowily ze mnie sila doprowadza do sadu i zatrzymac w areszcie 24h.
kwota ew mandatu 100zl (za przestepstwo drogowe czym jest wg pojebanego hunijnego prawa niemanie swiatel prawie w lesie w godzinach poludniowych przy bezchmurnym niebie)

z drugiej strony ciesze sie ze moj kraj w ktorym niebawem zamieszkam na stale, prawem jest nieznaczne rozszezenie kilku przykazan mojzeszowych a reszta dogrywaja mieszkancy miedzy soba, nikt nie ustanawia wielkosci ogorkow, ksztaltow bananow , wlaczania czy niewlaczania swiatel i innych dupereli. nikt tez nikomu nie zakaze ani nie nakaze szczepionek i innego badziewia. zycze wszystkim pozostajacym w tzw cywilizacji wytrwalosci w walce z biurokracja i banda idiotow i manipulatorow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 16:44, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdradzisz o jaki kraj azjatycki chodzi?
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:40, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzi o cejlon, ktory wbrew pozorom pod wzgledem bezpiecznestwa osobistego i warunkow rozwoju gospodarczego jest aktualnie wg mnie miejscem nablizej idealu.
a odnosnie tej mojej sprawy, to pan "pies" ktory sam nie wiedzial co zrobic czy bronic kolesiow, ktorzy chcieli wymusic ode mnie lapowke, czy stac na mocy tzw. i wg nich "prawa" zaprowadzil mnie na audiencje do samego naczelnika. naczelnik wygladal na osobe kumata ale tyko w granicach paragrafow. poza tym wydaje mi sie, ze nie potrafil myslec logicznie. jedynym jego problemem w tej jakze waznej sprawie i wielkim przestepstwie bylo wyjscie z sytuacji i zakonczenie postepowania. tzn przyznanie sie do winy i przyjecie mandatu lub tez podpisanie cyrografu z adresem korespondencyjnym w polsce. jako ze jedno i drugie nie wchodzilo w rachube zaproponowal mi areszt (na koszt podatnika).
Ostatecznie zgodzilam sie na dobrowolne poddanie sie karze w wys 100 zl, ale w wyjasnieniach (do sadu) podalam opis sytuacji, ze wlasciwie wlaczylam swiatla wyjezdzajac z parkingu i wg mnie nie mam sobie nic do zarzucenia. a karze poddaje sie wylacznie ze wzgledu na wyjzd i niemoznosc stawiania w sadzie. oczywiscie psiarnia za nic nie chciala napisac w moich wyjasnieniach tego, uwazajac ze musze przynac sie kategorycznie do winy. po rozmowach telefonicznych i konsultacjach z moimi prawnikami jednak doszli do wniosku ze moje wyjasnienia to tak samo jak zeznania swiadka, musza napisac to_co_ja_zeznaje. byli bardzo zdziwieni ze musza napisac to _co_ja mam do powiedzenia a _nie_to_co oni chca napisac w protokole. Jakie to wszytko dziwne prawda??? w takim kraju mlekiem i miodem plynacym, kraju nad wisla hahahahaha
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:54, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz szczęście, że wykroczenie było niewielkie (nie było go), bo w innej sytuacji skończyło by się pewnie procesem w stylu Kafki.

Jakiś czas temu założyłem temat 'najlepszy kraj do życia', w celu podzielenia się wskazówkami na temat najlepszych alternatywnych do Polski miejsc zamieszkania. Jest to szczególnie ciekawe dla tych, którzy mają zawód który da się wykonywać w dowolnym miejscu na świecie (np. informatycy). Jak byś miała chwilkę, to byłbym niezwykle wdzięczny za napisanie paru słów o Cejlonie, bo bardzo mnie to zainteresowało.
http://prawda2.ath.cx/viewtopic.php?t=8544
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dr Know




Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:05, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze, że nie ukradłaś batona w supermarkecie
uh, wtedy to byś dostała po dupie!

statystycznie rzecz biorąc stróże bezprawia na całym świecie zaliczają się do grona ludzi o IQ niezbyt wygórowanym i żadko potrafią myśleć, nie to co logicznie, a obupółkulowo.

żadko posiadają cechy typu pokora, a znacznie częściej charakteryzuje ich ignorancja i pycha. Tak to jest.

chuj im wszystkim w dupę, oprucz nielicznym, którzy mają na tyle w sobie rozumu by nie podkradać z policyjnego magazynu broni czy narkotyków żeby później naćpane nastolatki strzelały do chłopaków lub na odwrót, jak kto woli.

Rzeczywiście miałaś niezły dzień, ale pomyśl co by było gdyby zamknęli cię z seryjnymi gwałcicielami! o kurcze!
_________________
"Reality is what doesn't cease to exist when you stop believing in it."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
krystao




Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 106
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:15, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Know napisał:

statystycznie rzecz biorąc stróże bezprawia na całym świecie zaliczają się do grona ludzi o IQ niezbyt wygórowanym i żadko potrafią myśleć, nie to co logicznie, a obupółkulowo.


Jest to sytuacja, kiedy głupim ludziom, stojącym na samym dole hierarchii społecznej, daje się nagle trochę władzy w postaci zapisów prawnych, których przestrzegania mają pilnować. Ci ludzi zaczynają wtedy czuć się ważni i z wielką radością wyżywają się na tych co stoją ponad nimi w tej hierarchii społecznej - bo w końcu mają do tego pretekst.
_________________
Capitalism is the astounding belief that the most wickedest of men will do the most wickedest of things for the greatest good of everyone. - J.M.Keynes
http://www.storyofstuff.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bou




Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 182
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:32, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krystao napisał:
Masz szczęście, że wykroczenie było niewielkie (nie było go), bo w innej sytuacji skończyło by się pewnie procesem w stylu Kafki.

Jakiś czas temu założyłem temat 'najlepszy kraj do życia', w celu podzielenia się wskazówkami na temat najlepszych alternatywnych do Polski miejsc zamieszkania. Jest to szczególnie ciekawe dla tych, którzy mają zawód który da się wykonywać w dowolnym miejscu na świecie (np. informatycy). Jak byś miała chwilkę, to byłbym niezwykle wdzięczny za napisanie paru słów o Cejlonie, bo bardzo mnie to zainteresowało.
http://prawda2.ath.cx/viewtopic.php?t=8544


w sumie wiele i niewiele moge napisac w kilku slowach o tym kraju. sytuacja polityczna - taki troche dziwny twor, poprzeplatany jak helisy DNA, troche socjalizm, troche kapitalizm, troche anarchizm, troche archazim. Jak dla mnie idealne miejsce gdzie sie nikt nie przypiepszy o podatki, i o jakies dziwne rzeczy nie zwiazane z morderstwami, kradziezami, rozbojami, gwaltami i napadami a jednak nie zostaniesz w razie wypadku, choroby czy innego nieszczescia rzucony na pastwe losu. wszystko jest dozwolone co nie jest zakazane przez prawo; tj o czym wczesniej wspomnialam np. zabijanie itp. ja np. tam sie fantastycznie czuje pomimo ....Smile azjatyckiego ruchu na drogach, i sprzedawania ciastek w gazecie haha, ze po przyjedzie do europy "dochodze" do siebie 2 lub 3 tygodnie i ciagle nie moge sie nadziwic ze obywatele i podatnicy pozwalaja na takie gowno ktore nie dosc ze niszczy ich kraj to jszcze utrudnia zycie na co dzien. nie mam czasu, sily ani ochoty walczyc z NWO czy to wyimaginowanym czy prawdziwym, zycie jest jedno a mnie akurat pasuje zyc tam. bez szczepionek, bez chemitrials, bez aspartamu, bez zakazow i nakazow jakis czubkow. pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dr Know




Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:59, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W każdym z nas płynie krew podróżnika, odkrywcy.
Często jest tak, że to pragnienie eksploracji zostało gdzieś głęboko w środku zagrzebane i jednostka biernie przyjmuje to co się jej podaje, a często są to te same rzeczy przyodziane w inne szaty.

Bou wybrałaś sobie świetne miejsce.

Ja najchętniej już teraz zmienił bym miejsce zamieszkania na bardziej egzotyczne ale niestety żeby marzenia się spełniły potrzeba trochę czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Sikorski




Dołączył: 08 Gru 2007
Posty: 1898
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:14, 08 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obowiązek jazdy na światłach w słoneczny dzień to totalne kretyństwo inaczej tego nie można nazwać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dysputant




Dołączył: 02 Lut 2009
Posty: 803
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:32, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... tak ale samochód z włączonymi światłami widać nawet kantem oka
takiego z wyłączonymi nie za bardzo....
a jeśli takim małym kosztem można uniknąć ofiar to chyba się opłaca.
_________________
Moja odpowiedź na zaczepki TROLL-i.

http://www.pown.it/3385
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kondrix




Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 205
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:55, 09 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

światła to absurd ale nie rekordzista.
Lepsze są "pasy"

Włączenie świateł nie tylko nie pomaga ale przeszkadza.
Gorzej widać pieszych, furmanki, rowery.
Światła irytują, niepotrzebnie przykuwają uwagę.
Więcej tutaj
Takie przewidywania potwierdzają statystyki które pokazują, że gdyby nie światła wypadków byłoby mniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


bomba atomowa
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile