W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wycieczka przez Rzeczywistość  
Podobne tematy
Wycieczka przez rzeczywistość3
Znalazłeś na naszym forum inny podobny temat? Kliknij tutaj!
Ocena:
11 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Odsłon: 1596
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PrawdoWyszukiwato




Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 183
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 10:37, 07 Wrz '09   Temat postu: Wycieczka przez Rzeczywistość Odpowiedz z cytatem



Polecam

DODANY PRZEZ CYKCYKCYKCYKBUM http://www.youtube.com/user/cykcykcykcykbum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dr Know




Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 11:39, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwsze od góry: Trzy komórki neuronowe (dwie czerwone i jedna żółta) i ich połączenia.

U dołu: Wszechświat, z dużą gromadą galaktyk (żółte), w otoczeniu tysięcy gwiazdy, galaktyk i czarnej materii.





To jest piękne, poetyckie i daje do myślenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
slidexman




Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 12:20, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:27, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za dezinformacja???

Przecież każdy szanujący się prawdoposzukiwacz z tematu Deception 2012 wiec ze Ziemia jest centrum Wszechswiata (sorry Orion), UFO nie ma (brawo Goldbug), a My jestescmy Koroną Stworzenia (tak, Angolek).
Obcych nie ma, nie było i nie będzie. Ogrom Wszechswiata to miraż stworzony na potrzeby NWO i ludzi którzy szukają tam istot innych od nas. No i 6tys lat to wystarczająco by powstały galaktyki spiralne Laughing

BTW: film przedni Wink Powiedzcie ze jak nie patrzycie na te mgławice to nie macie dreszczy ;]
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug




Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:46, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aya Sophia napisał:
UFO nie ma (brawo Goldbug)

Sam jestes Laughing ... wierzysz w koncu w UFO Very Happy

I czemu mieszasz to, ze neguje wplyw obcej cywilizacji na nasza rzeczywistosc z jakimis historiami o plaskiej Ziemii i powstaniem Wszechswiata na przestrzeni 6 tysiecy lat. Nigdy sie z nimi nie identyfikowalem i nie zamierzam. Co jest nieracjonalnego w kwestionowaniu UFO w kontekscie np:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paradoks_Fermiego

Te dowody na istnienie UFO sa jak dla mnie lipne po calosci. Poza tym to, ze UFO propaganda jest forsowana agresywnie w obecnie w mediach, filmach, tv prasie itp. jeszcze bardziej mnie utwierdza w tym przekonaniu. Totalnie irytujace jest natomiast zwalanie winy za wdrazanie rzadu swiatowego na UFOkow. Idealny cover-up odwracajacy uwage od prawdziwych ludzi, ktorych mozna okreslic z imienia i nazwiska na jakies ezoteryczne byty i poscigi za "duchami". Dzieci sie bawia w szukanie coraz bardziej science-fiction odjechanych teorii NWO spogladajac w niebo, a namacalny mafijno-kryminalny sydykat wdrazajacy globalna agende musi miec niezly ubaw z tego.
_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aya Sophia




Dołączył: 23 Gru 2008
Posty: 1227
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:04, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i juz coś znośnego, widzisz - mam podobne zapatrywania. Jest tylko jedno ALE. NIe ma tej propagandy, nigdzie - nie mam jej w mediach, pracie, radio i tv, jest wyśmiewana, przyjmowana jak DESER na Wybiórczej, coś odstresowującego, całkowicie nieracjonalnego.

A co do tego paradoxu, paradoxem jest to że owy brak dowodów nie jest żadnym dowodem na nie istnienie, i Ty dobrze o tym wiesz Wink

Przynajmniej, liczę na to ;] BTW : ja nie wierze...ja wiem...Wink

Idę raczej za Einsteinem - to by było straszne marnotrawstwo miejsca, a wypadałoby kiedyś zetrzeć w proch mniemanie że jestesmy cywilizowani, tolerancyjni i pokojowo nastawieni, jako gatunek...
Ja chce po prostu konfrontacji.
_________________
"W pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by
poznać prawdę i dostrzec korzenie zła"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
outlaw87




Dołączył: 19 Wrz 2007
Posty: 880
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:14, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brdzo fajny filmik, świetnie pokazuje że ziemia jak i życie jest po prostu niczym.
To tylko krótkie doświadczenie , a takich planet jak nasza mogą byc myliony ,gdzieś tam daleko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:39, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak.. i wszystko to powstało całkiem przypadkowo

wielki wybuch powstał sobie od tak sobie..zrobiła sie przestrzeń czas i materia..
z nicości powstało wszystko..

a ty doktorze przejżyj sobie katalog ikei, kup danonka żeby zapobiec głodowi na świecie, kopuluj(parz) sie z homo sapiens i czekaj na śmierć i nicość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dr Know




Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 189
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:06, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Pr0meteusz napisał:
a ty doktorze przejżyj sobie katalog ikei, kup danonka żeby zapobiec głodowi na świecie, kopuluj(parz) sie z homo sapiens i czekaj na śmierć i nicość.
Tak, w takim razie ty weź biblie do ręki, czytaj jej wersy, módl się do swojego wyimaginowanego boga o dziewice w swoim kolejnym życiu, a najlepiej módl się o więcej tolerancji wobec ludzi a mniej wobec takich instytucji jaką jest kościół. Kościół który wypaczając rzeczywistość na swoją korzyść manipuluje innymi ludzmi i indoktrynuje na takich jak ty. I proszę cię nie zapomnij o poproszenie twojego pana o bardziej otwarty umysł w przyszłym życiu ponieważ źle zinterpretował twoją poprzednią prośbę i obdarzył cie nazbyt otwartą głową w obecnym życiu.


Cytat:
pisze o tym
ponieważ przez całem moje życie posiadam wyczuloną intuicje i niezawisły
zmysł obserwacji.
Bzdura! Jeżeli posiadałbyś umiejętność obserwacji nie szukałbyś po omacku.

Nie sztuką jest krytykować ludzi, którzy myślą samodzielnie nie podzielając zdania reszty owieczek wyczekujących lepszego życia po życiu zaniedbując w obecnym siebie, rodzine, bliskich, przyjaciół. Można być chrześcijaninem i gdy tylko zobacze prawdziwego chrzescijanina podam mu przyjazną dłoń. Jak do tej pory spotykam jedynie pseudochrześcijan, którzy nie zasługują by tak się nazywać. Poza tym, gdyby pseudochrześcijanie i pseudo-wyznawcy innych religii nie karcili tak ludzi nie podzielających ich zdania może miałbym inne zdanie na ich temat. Świat jest pełen hipokrytów, nie będę pokładał własnego życia w rękach obłudników. Dlaczego to, dlaczego tutaj jestem, znaczenie mojego życia mam interpretować na podstawie tego co jest napisane ludzką ręką, która śmie twierdzić, że boska istota dyktowała jej co ma pisać. Do tego bezczelnie mówić, że nikt nie rodzi się z moralnością. Chcę w życiu zbierać najzdrowsze żniwo, nie potrzebuje ograniczeń ze strony dziesięciu przykazań, których złamanie grozi wiecznością w piekle. Potrzebuję czuć, że jestem panem własnego życia, że to ja mam na nie wyłączność, ponieważ tylko wtedy moja świadomość będzie moją świadomością, nie narzuconą mi siłą.

Cytat:
od kąd też pamietam cały ten świat mi nie pasował uważałem
że jest źle skonstuowany,relacje między ludzmi nie są takie jak powinny i
brakuje w nim miłości.
Chcesz aby świat był pełen miłości, czy tego żeby twój świat był pełen miłości. Jeżeli tego drugiego to zależy to od ciebie.
Więc zrobimy tak: ja kupię danonka żeby zapobiec głodowi na świecie, żeby dzieci były szczęśliwsze, a ty emanuj miłością, współczuciem i spokojem, ok ?

IMHO miłość nie jest w życiu najważniejsza, ponad nią stawiam prawdę ponieważ wiem, że jeżeli będę żył w ulotnym kłamstwie uciekając od wiedzy nie będę szczęśliwy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
lukup




Dołączył: 05 Wrz 2008
Posty: 719
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:03, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dr Know zamiescil zdiecia:




Mysle ze przy okazji nalezalo by dodac ze 99.999% obserwowalnego swiata jest w stanie plazmy.
Plazma jest prawie idealnym przewodnikiem pradu, oraz zachowuje sie proporcionalnie.
Ze w muzgu plynie prad kazdy o tym wie i w medycynie o tym nie zaapominaja.
W swiecie rowniez plynie prad.
Polecam obejrzec
http://video.google.com/videoplay?docid=4709040975433652394
byc moze zauwazycie jeszcze wiecej podobienstw.
_________________
Wolność słowa na internecie.

Wolność - albo wszyscy sa wolni, albo nikt nie jest. Inna mozliwosc nie istnieje.
Jesli nie jestes czescia rozwiazania, to jestes czescia problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pr0meteusz




Dołączył: 14 Maj 2009
Posty: 548
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:36, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli już cytujesz fragmenty moich postów wyrwane z kontekstu i prubujesz je podważac to postaraj sie zagłebić szczegółowo w to co pisze.
nie wierze w biblijnego boga, jezusa chrystusa i modlenie sie do krzyża..

prowadziłem nawet rozmowe z prawdziwym w tej sprawie i oto co mu wysłałem na priv_ ,,rasa ludzka ze względu na swoją inteligencje i duchowość powinna dązyć do doskonałości.napewno wiesz o tym.
wiara chrześcijańska jest na swój sposób dobra ale nie pokazuje człowiekowi drogi tylko zakazy i nakazy.jej konstrukcja polega na tym że każe biernie godzić sie z tym co jest. nie wyjaśnia człowiekowi sensu bytu.
przeczytalem niedawno nowy testament i stwierdzam że powstał on na tej zasadzie: damy ludziom chrystusa niech sobie wierzą i biernie czekają na sąd boży a my będziemy robić swoje i na tych ludziach żerować.
chrzescijanizm nie potrafi ewoluować do perfekcji.
każdy z nas z osobna jest cząstką wszystkiego. każdy z natury rodzi sie dobry i czysty..niema zamieszkałego zła..tylko warunki socjologiczne i kreowane przez elity porządku jakiego chcą doprowadziło do wstrzymania wspominanej ewolucji.
rozmawiać z bogiem to rozmawiać z samym sobą z własną duszą i sumieniem.
sam zobacz jak wyglada w tej chwili cywilizacja niby tak bardzo dużo chrześcijan a zło szerzy sie aż miło..
bez zmiany systemu który dąży do do ,,satanistycznego'' świata sama wiara chrześcijańska nic nie wskóra,
bo trzeba wierzyć i trzerba działać.
nie można czekać do samego końca na armagedon tylko trzeba starać sie jemu przeciwdziałać poprzez poznanie i doświadczenie cywilizacyjne, wyciąganie wniosków i dażenie do doskonałości taki jest sens bytu.''


a co od tych danonków to prosze Cie.. uważasz że takie akcje mają na celu pomoc. system wyciąga od podatników ogromne ilości pieniędzy które inwestowane są w zbrojenia coraz to nowsze maszyny do unicestwiania człowieka a w telewizji mówia ci że jak kupisz jakiś produkt to pomozesz dzieciom.. i znowu wyciąganie kasy.

jestes odpowiednią osobą do dyskusji, przeczytaj moje posty i potem pogadamy.

nie oceniaj nigdy pochopnie i powierzchownie,
to co napisałeś na mój temat nie jest trafne tak wiec podwarza wszystko inne co piszesz

P&L
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Multimedia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wycieczka przez Rzeczywistość
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile