W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Wewnętrzne podróże do innych wymiarów  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
3 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Odsłon: 3175
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
coyote
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 15:57, 06 Wrz '09   Temat postu: Wewnętrzne podróże do innych wymiarów Odpowiedz z cytatem

i Ty możesz zostać kosmonautą...

Cytat:
Wewnętrzne podróże do innych wymiarów

Czterej medycy: Rick Strassman, Sławomir Wojtowicz, Louis Eduardo Luna oraz Ede Frecska w swej wspólnej wydanej niedawno książce prezentują niezwykłą, choć kontrowersyjną historię zakładającą, iż droga do innych wymiarów, równoległych wszechświatów i obcych istot leżeć może wewnątrz człowieka. Jakkolwiek dziwnie to brzmi, autorzy wysuwają kilka ciekawych teorii…

Czterej medycy, Rick Strassman, Sławek Wojtowicz, Louis Eduardo Luna oraz Ede Frecska prezentują dziwaczą, jakby się mogło wydawać teorię, zakładającą, iż od tysięcy lat duchowi wędrowcy, szamani i użytkownicy środków psychoaktywnych wracają na ziemię ze swych spotkań z obcymi inteligencjami. Czterej autorzy prezentują innowacyjny sposób badania tego, w jaki sposób osiągnąć możemy inne wymiary egzystencji i spotkać się z istotami nie z tego świata.

Zdaje się, iż ludzkość znajduje się w kontakcie z „obcymi” formami życia i inteligencjami od tysiącleci. Każdy, kto chce może przyjrzeć się bliżej dostępnym dowodom, które jasno wskażą, iż możemy być nie jedynymi obdarzonymi inteligencją istotami we wszechświecie. Starożytne malowidła naskalne z Ameryki Północnej, Północnej Afryki oraz Australii, opowieści o tajemniczych stworzeniach oraz relacje osób mówiących iż spotkali się lub zostali uprowadzeni przez obce istoty, mogą stanowić dowód na długie związki i relacje z inteligentnymi istotami spoza Ziemi.

Teksty religijne również pełne są opisów nieludzkich „niebiańskich” istot. W „Księdze Rodzaju” mowa jest o „synach bożych”, którzy wiążąc się z ziemskimi kobietami dali początek rasie gigantów. W Biblii pojawiają się również wszelkie rodzaje istot nazywane aniołami. Ezechiel i inni starotestamentowi prorocy opisują dokładnie latające pojazdy. W jednej ze swych książek, Zecharia Sitchin mówi o podobieństwie biblijnych tekstów do ich sumeryjskich odpowiedników twierdząc w dodatku, iż ludzkość stworzona została przez zaawansowaną pozaziemską rasę istot o nazwie Annunaki. Okładka książki

Bardziej przyziemne historie mówią o astronomach wciąż starających się znaleźć ciemną materię i energię. Ponad 80% masy wszechświata jest niewidoczne dla naszych skomplikowanych aparatów. Niektóre z nowych teorii wskazują, iż ciemna materia może się kryć w 10 (lub więcej) dodatkowych przestrzennych wymiarach, których istnienie przewiduje teoria strun. Fizycy, jak Michio Kaku mówią, iż równoległe wszechświaty mogą skrywać się w innych wymiarach. Czy można dotrzeć do równoległych wszechświatów w inny sposób niż przy użyciu tworów technologii? Czy można zobaczyć w naszych umysłach inne wymiary?

Nasz wszechświat może być połączony z innymi za pomocą tzw. dziur robaczych

Znane nam prawa fizyki są bardzo restrykcyjne. Fale elektromagnetyczne, z tego co wiemy, nie potrafią przenosić informacji między wymiarami. W „Psychedelic Shamanism” Jim Dekorne twierdzi: „Dla ludzi, wymiary przestrzenne do trzech są wewnętrzne, zaś wymiary wyższe są wewnętrzne. Stąd też dla nas wszelkie wymiary przestrzenne wyższe od trzeciego mają charakter mentalny lub psychiczny. Wynika z tego to, że istota z 4 wymiary będzie odbierana przez trójwymiarową istotę jako wewnętrzny głos lub halucynacja, jako zjawisko wewnętrzne.”

Niektórzy twierdzą więc, że ludzie docierają do obcych światów od tysięcy lat. Większość z nich to nie astronauci ziemskich agencji kosmicznych, pracujący dla SETI naukowcy a nawet nie fani fantastyki naukowej. Wielu z nich nie było do nich w ogóle przygotowanych. Byli to szamani, religijni asceci, ludzie poddawani eksperymentom medycznym, pacjenci psychiatrów, osoby nadużywające narkotyków i zwyczajny ludzie, którzy przez przypadek lub wbrew swej woli stali się ambasadorami ludzi w obcych światach. Okazuje się, iż istnieją metody, które pozwalają nam tam dotrzeć i są używane przez ludzi od dawna. Są to techniki duchowe. Mnisi buddyjscy i hinduscy mędrcy, którzy byli w stanie osiągnąć wysokie stadia medytacji twierdzą, iż to możliwe. Tak samo rzecz ma się z indiańskimi szamanami, którzy do podobnych celów wykorzystywali halucynogenne grzyby lub ayahuascę.

Rich StrassmanInspirację do napisania książki pt. „Inner Paths to Outer Space” („Wewnętrzne ścieżki w przestrzeń kosmiczną”) stanowiły badania przeprowadzone na ochotnikach, którym podano substancję zwaną DMT (N-dimetylotryptaminę). Przeprowadzono je na Uniwersytecie Nowy Meksyk w latach 90-tych. DMT to psychodeliczna substancja psychoaktywna występująca m.in. w wielu roślinach, w tym tych używanych do produkcji ayahuaski. DMT odnaleźć można również w organizmie człowieka. Substancja powoduje niezwykłe zmiany w świadomości, podobne do tych doświadczanych w czasie snów, doznań religijnych, psychologicznych, duchowych i psychicznych.

Jak twierdzą szamani, użycie pewnych roślin powoduje uwolnienie duszy z cielesnego więzienia i wejścia do alternatywnych rzeczywistości, pozwalających na kontakt ze światem duchowym. Rośliny używane przez szamanów wykorzystuje się także w leczeniu wielu schorzeń o różnej naturze.

Autorzy przekonują w swej książce, iż niektóre z doświadczeń opisać można jako podróże do światów znanych m.in. z naukowej fantastyki. Uczestnicy tych rytuałów często napotykają „obce” niecielesne formy życia, istoty duchowe, które są albo przychylne, albo niebezpieczne. Inni doświadczają podróży w czasie, telepatii lub uczucia jedności.

Niemalże połowa uczestników biorących udział w badaniach z DMT, które przeprowadził Rick Strassman, jeden z autorów, mówiła o kontakcie z tymi światami w stanie świadomym. Niektóre z osób mówiły o wielkich orbitalnych strukturach wokół nieznanych planet, inni spotykali się z charakterystycznymi formami życia. Kontakty te różniły się od prób komunikacji po dziwaczne medyczne procedury. Wiele z raportów odpowiadało wzorcom „abdukcji”, co doprowadziło autorów do wniosków o związku DMT i uprowadzeń przez kosmitów. Interesujący jest fakt, iż osoby poddawane z różnych względów hipnozie mówiły o podobnych doświadczeniach, co może wiązać się z uwalnianiem przez hipnozę endogenicznego DMT.

Czy jednak podobne doświadczenia są realne? Czy można ufać halucynacjom? Czy osoby te rzeczywiście spotykają obcych i odwiedzają odległe planety? Książka podejmuje się także racjonalnego wyjaśnienia tego, dlaczego istnieją i jak działają zawarte w tytule „ścieżki”. Wspiera się w tym na nowych modelach dotyczących pracy mózgu, opartych na procesach i fizyce kwantowej.

Nasz wszechświat jest niezwykle kompleksowy i pełen niespodzianek. Największe z sekretów skrywają się tuż pod nosem. Być może nasze dotychczasowe poszukiwania pozaziemskiej inteligencji skierowane były w złą stronę. Być może zamiast rakiet i teleskopów, to duchowe doświadczenia mogą zaprowadzić nas bliżej wyczekiwanego „kontaktu”. za: S.Wojtowicz

Niektóre dzieła fantastyki naukowej zdawały się być inspirowane poszerzającymi światopogląd doświadczeniami. Wiele z filmów i powieści odnosi się do innych rzeczywistości i zmienionych stanów świadomości.

Można zadać sobie pytanie, czy informacja ominąć może nasze zmysły, aby dostać się do mózgu? Siła intuicji i opisywanych doświadczeń wyjaśniać może dlaczego każda z ważnych idei wprowadzanych przez pisarzy science-fiction znajdowała ostatecznie swe miejsce w nauce. Akademickie artykuły o hiperprzestrzenni, podróżach w czasie, przekraczaniu prędkości światła, teleportacji i równoległych wszechświatach niegdyś należały do świata fantastyki, choć dziś zajmują się nimi poważne instytucje. Niektóre z nich osiągnęły lub osiągną kiedyś stadium eksperymentalne. Może to zdumieć sceptyków, choć ich raczej trudno czymkolwiek zdziwić.

Być może uchwycił to dokładniej Daniken w „Rydwanach Bogów”: „Ludzkość odwiedzali goście, którzy mogli dotrzeć do nas dzięki przestrzeni zewnętrznej lub wewnętrznej. Możliwe jest, iż ludzie, których uważamy za motory zmian cywilizacyjnych doświadczyć mogli pewnego rodzaju naturalnych lub stymulowanych poprzez roślinne substancje wizji, które były źródłem ich inspiracji i wynalazków. Być może kultura, z której jesteśmy tak dumni, ukształtowana została przed tysiącami lat przez wpływ endogenicznych lub roślinnych halucynogenów. Być może mistyczne tradycje mają rację ucząc, że wewnątrz nas znajduje się nieskończony świat, tak samo nieskończony, jak ten poza nami…”
__________________

Tłumaczenie: INFRA
Źródło: grahamhancock.com
http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/zj.....h-wymiarow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SRzeyamlon
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:50, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest do zrobienia zażywając LSD czy Boską Szałwie. Channelingi się na tym opierają, wszelkie wyjścia z ciała, czyli OOBE. Ogólnie znane od dziesiątek lat, z tym że nie za głośno o tym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:56, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Acodin albo Tussidex(do nabycie bez recepty w każdej aptece), bo boska szałwia i LSD są nielegalne. A dektrometrofan jest bardzo dobry i tani, najlepsze tripy są przy dawkach 15mg dexa /kg masy ciała. Czyli tyle tabletek ile kg ważysz.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
coyote
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 19:58, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SRzeyamlon napisał:
To jest do zrobienia zażywając LSD czy Boską Szałwie. Channelingi się na tym opierają, wszelkie wyjścia z ciała, czyli OOBE. Ogólnie znane od dziesiątek lat, z tym że nie za głośno o tym.

Muszę kiedyś tego spróbować Wink

Jest to ciekawe wyjaśnienie kwestii historycznych związanych z dziwnymi malowidłami, rzeźbami itp wykonanymi przez dawne cywilizacje. Szaman po wypiciu odpowiedniego naparu podróżował w innych światach i później tworzona przez niego sztuka miała głębokie powiązanie z tym co widział. Choć ciekawi mnie to czy w taki sposób można również zdobywać wiedzę o czymś całkowicie odmiennym, poza zasięgiem zwykłego człowieka. Czy w taki sposób starożytne kultury mogły poznać budowę naszego Układu Słonecznego czy też Kosmosu?
Przykładowy Channeling niby ma dziś miejsce, ale jak na razie nie poszerzył naszych horyzontów wiedzy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
SRzeyamlon
Dołączył: 19 Sie 2009
Posty: 29
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:04, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Choć ciekawi mnie to czy w taki sposób można również zdobywać wiedzę o czymś całkowicie odmiennym, poza zasięgiem zwykłego człowieka


Nie ma zwykłego człowieka.

Bardzo bardzo wiele wynalazków było bezpośrednio, bądź pośrednio odkrywanych w takich stanach świadomości. Jest takie założenie, że jesteś wszystkim, łącznie z przeszłością i przyszłością, więc masz dostęp do wszystkiego. Po prostu to nam pozwala się do tego podpiąć. Inaczej musiałbyś naście lat medytować. OOBE ma każdy każdej nocy. Po prostu nie mamy wystarczająco świadomości, by pamiętać co tam było. Umysł nie wystarczy by odbierać świat bez formy i kształtu. Stąd tak wiele odkryć było w snach, stąd tyle twórczości po kwasach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
coyote
Dołączył: 10 Gru 2008
Posty: 259
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:13, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M8 napisał:
Czyli tyle tabletek ile kg ważysz.

M8 bałbym się łyknąć 75 tabletek... Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slidexman
Dołączył: 02 Gru 2008
Posty: 828
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:31, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam psychodeliki a zwlaszcza grzybki meksykanskie
_________________
Otwarte Piramidy Finansowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karoka
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 20:46, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dekstrometorfan to teraz bardzo popularna używka, żeby się nie zabić musisz wiedzieć parę rzeczy o nim:

http://talk.hyperreal.info/thread/17394

Z własnego doświadczenia moge potwierdzić że tripy są potęrzne po tym ale jak nie jesteś sam w domu to odradzam bo rodzina się może przestraszyć jak Cię zobaczy ućpanego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:23, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tańcząca
Dołączył: 17 Maj 2008
Posty: 2461
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:30, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa to Ty nadajesz w tym klipie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakty TVN - 06.09.2009 - o żonie premiera Japonii


_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
goldbug
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 1202
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:38, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkami napisał:
Wyspa to Ty nadajesz w tym klipie?

Niech lepiej skomentuje, czemu na swojej stronce forsuje teozoficzne doktryny Blavatzkiej, a nie tu o UFO rozprawia.

UFO jak też 2012 to ściema NWO!

_________________
arrow Mossad did 9/11, ALL THE PROOF IN THE WORLD!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 21:44, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tańcząca z wilkam: ja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Waldek
Dołączył: 10 Lip 2008
Posty: 1253
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 22:38, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Miyuki Hatoyama: Gdy moje ciało spało, mój duch poleciał w trójkątnym ufo na Wenus.
To było wyjątkowo piękne miejsce, bardzo zielone.

_________________
Waldek1984.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
jozo2009
Dołączył: 13 Mar 2009
Posty: 149
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:17, 06 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyspa, ile ty masz lat?
Na słuch to jakieś 19-23... sie mi tak zdaje Smile Powiedz czy ty przypadkiem nie nagrywałeś jakiegoś przewodnika medytacji, skupienia, czy LD? Taki kurs czy jakoś tak?

A poza tym - Monroe w jednej z książek pisał o jednym z wymiarów, okręgów przestrzeni OOBE w którym wszedł w ciało "pewnej odmiany siebie" w alternatywnym świecie, podobnym do naszego lecz systemowo i ideologicznie różnych. Bardzo pochłaniający rozdział. I w świetle tego popiera wątek główny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Astan
Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 388
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 00:41, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po Acodinie ma się problemy z erekcją. Mówiąc krótko: nie poruchata se Sad.
Tabletka na kilogram ciała? Po 67/8 tabletkach leżałbym chyba na oiomie. Razz
_________________
Polityka trucizną dla nas jak i naszych ojców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zulugula
Dołączył: 21 Lis 2007
Posty: 865
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 01:03, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miała projekcje astralną to i nawet różowa wenus mogła być.

Tvn24 nie wie nic na ten temat więc jak zwykle pokazują filmiki z youtube i wszystko wyśmiewają. Oczywiście zawsze wybierają tzw. fejki. co zresztą widać w materiale.

Projekcje może mieć każdy. Dość było o tym mówione. Doświadcza tego już taka ilość ludzi, że nie ma co udowadniać. Tak jak ze snami. Widział ktoś jakiś dowód na to, że śnimy?
_________________
http://www.youtube.com/simonus666
soundcloud.com/simonus
soundcloud.com/szymonp
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyspa
Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 1242
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:34, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jozo2009: 23 mam Razz -> nie nagrywałem przewodnika do medytacji i nic o nim nie wiem hehe Smile, a Monroa znam Wink -> czytałem kiedyś jego 3 książki i wiem nawet o czym mówisz hehe Smile

zulugula: no sporo osób już tego doświadcza ale ciągle te osoby pewnie nikomu o tym nie mówią bo boją się wyśmiania :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M8
Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 612
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:51, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zjadłem 100 tabletek jedząc po 20 co pół godziny i popijając spirytusem z miodem i kwaskiem cytrynowym(żeby nie wymiotować) I miałem potężnego tripa.
_________________
Zapraszam na forum o ezoteryce i okultyźmie: http://transgresja.em8.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
one1
Dołączył: 13 Gru 2007
Posty: 682
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 14:01, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam 2 papiery i jade wlasnie do lasu (na Wenus sie na razie nie wybieram, choc kto wie Wink ).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karoka
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 7
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 17:15, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe dobra psychodela nie jest zła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Azyren
Dołączył: 07 Wrz 2015
Posty: 4105
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 03:14, 12 Sty '21   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Tajemniczy przybysz z nieistniejącego kraju zatrzymany na lotnisku w Tokio!


[url] https://zdrowepasje.pl/ezoteryka/ciekawo.....vW-o[/url]

Nie wiem czy do końca pasuje do tego tematu, ale nic lepszego nie znalazłem, a artykuł, myślę, bardzo ciekawy.
_________________
Stagflacja to połączenie inflacji i hiperinflacji ~ specjalista od ekonomii, filantrop, debil, @one1
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Religie, wiara, okultyzm Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Wewnętrzne podróże do innych wymiarów
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile