W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Bez wysiłku oświecenie w trzy miesiące  
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
2 głosy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Odsłon: 4136
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Raynold




Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 339
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 23:40, 26 Lip '11   Temat postu: Bez wysiłku oświecenie w trzy miesiące Odpowiedz z cytatem

Cytuję część podania które odpadło w przedbiegach, a moim zdaniem nie powinno, bo zawiera wiele ciekawych spostrzeżeń
Cytat:
"Bez wysiłku oświecenie w trzy miesiące" Oświecenie na poziomie ciała, umysłu i ducha.

to fragmenty mojej nie opublikowanej książki pod tytułem "BEZ WYSIŁKU OŚWIECENIE W TRZY MIESIĄCE", która zawiera informacje: WŁAŚCIWE I ZDROWE ODŻYWIANIE. OCZYSZCZANIE I UTRZYMYWANIE W CZYSTOŚCI ORGANIZM. WPŁYW CIAŁA NA POSTRZEGANIE. WYDOBYWANIE PIĘKNA WŁASNEGO UMYSŁU.
główne przesłanie : JESTEŚ BOGIEM I SŁUGĄ O PIĘKNYM UMYŚLE I ZDROWYM CIELE.

Nigdzie nie znajdziecie takich tekstów, to Ja. Chce przypomnieć ludziom kim są i co mogą jeść. To nowa dla ludzi, a podstawowa na tej planecie zasada. Ciało wpływa na umysł, a umysł wpływa na jakość doświadczania duszy. Chcę poinformować ludzkość w jaki sposób odżywiać ciało zgodnie z miejscem przebywania w chwili obecnej i jak oczyścić ciało i utrzymywać w czystości, w sposób całkowicie naturalny i nie wymagający żadnych wyrzeczeń. Żadnych nakładów finansowych, przeciwnie. Okazuje się że możemy wyżywić ciał na poziomie komórkowym wykorzystując zapomnianą AUTOLIZĘ. W ten sposób nie musimy spożywać takich ogromnych ilości wody, wystarczy woda o podobnej strukturze zawarta w owocach i warzywach. Aby pozbyć się plastiku, korporacji, transportu i chemii wystarczy jeść to co rośnie w promieniu 100 km w okół nas. Oczywiście nie jemy przyjaciół, mam na myśli innych istot takich jak zwierząt. Jedzenie jest smaczne, zgodne z czasem biologicznym przyrody i człowieka. Natura jedzenia zależna od warunków klimatycznych w których przebywa jednostka. W 90% to surowizna, ale tak skomponowana że każdy kto spróbuje, szaleje z rozkoszy. Daję wiedzę o ziołach i jak naprawdę je przygotować aby spełniły swoją rolę w organizmie. Dopuszczam również ciepłe posiłki, ale to już nie to samo czym się ludzie zażerają i umierają. Umrzeć w konsekwencji trzeba, ale jakość życia i umierania potężnie inna. Wiem gdzie można zdobyć prawdziwie działające techniki oddechowe i jak stosować olejki eteryczne zamiast antybiotyków. Długo by pisać, ale wiedza ta jest prosta i praktyczna w zastosowaniu. Ponieważ jest tania i nie sensacyjna, trzeba się wdzierać w ludzkie umysły. Mam w sobie entuzjazm. To eliminuje raka, zawały i takie tam przypadłości z którymi lekarze sobie nie radzą. Medytacja robi resztę.
pozdrawiam z Indii
monika anna cywińska
http://prawda2.info/podania.php?i=4180
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Komzar




Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 1285
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 09:59, 27 Lip '11   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brzmi fajnie. Szukałem czegoś więcej na necie ale na stronie tej pani nic konkretnego nie ma. O książce też nic nie znalazłem.
Prawdę mówiąc mi też szkoda, ze nie dostała konta bo może czegoś sensownego można by się od tej pani dowiedzieć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Człowiek i medycyna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Bez wysiłku oświecenie w trzy miesiące
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile