W razie awarii sprawdź t.me/prawda2info

 
Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu   
Znalazłeś na naszym forum temat podobny do tego? Kliknij tutaj!
Ocena:
10 głosów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Odsłon: 4982
Strona:  «   1, 2, 3 Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
astrit




Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 940
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 13:25, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ok, powracając do tematu , czyli do spotkania to jak ktoś tam będzie to może da znać po 19-tym września jak się zintegrowaliście i co dalej Very Happy
_________________
nie konwersuje z babochłopami.

*miarą twojej wiedzy jest zasięg twojej intuicji* astrit
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:42, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czekan napisał:
Myślę,że to wiele wyjaśni ... porównajcie strony ,które wkleję ,a potem wyciągnijcie wnioski ,bo warto . http://www.lepszyswiat.org.pl/ i tu http://lepszyswiat.home.pl/index.php Ps. wkurwia mój umysł niesamowicie ,jak ktoś ,kurwa leci na dezinformacji. Wypierdalaj na szkolenia M. Janasik.


co ma wspólnego nasza strona z lepszyswiat.home.pl pojęcia nie mam. Masz jak sądze jakąś koncepcję?
Nie używamy tekstów w rodzaju "judeofaszyzm", to już nie tyle antysyjonizm, co ociera się o antysemityzm...
Niestety sporo osób nas myli.
a wiesz co? w Poznaniu działa też organizacja Inny Świat. I mamy tyle samo wspólnego, co z tamtą stroną.... Jak masz coś konkretnego na myśli pisz śmiało, chętnie odpowiem. Bo jakieś mętne sugestie możesz sobie podarować.
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
M. Janasik




Dołączył: 22 Sie 2009
Posty: 56
Post zebrał 0.000 mBTC

PostWysłany: 18:53, 07 Wrz '09   Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DarkRaven napisał:
Przebrnalem przez ten watek i nie dziwie sie niektorym ze sa podejrzliwi. To wszystko pieknie wyglada jak to autor opisuje ... tylko czemu to tak naprawde ma sluzyc.
Alterglobalizm czy antyglobalizm w jego postach przeplata sie caly czas.
Wy chcecie "lepszego swiata", NWO chce "lepszego swiata", przecietny Kowalski rowniez tego chce ... tylko kazdy inaczej sobie to wyobraza.
Na moje to takie wlasnie inicjatywy jak wasza maja urabiac spoleczenstwo w dazeniu do centralizacji wladzy i rzadu swiatowego. M.Janasik moze sobie nawet roic ze dziala w slusznej sprawie (i zapewne jego pobudki nie sa zle), ale w efekcie wspiera "wroga" - nieswiadomie.
Myslisz ze walczysz z nimi ich pieniedzmi ? Myslisz ze wogole mozna walczyc z nimi pieniedzmi (ktore oni posiadaja i znaja ich tajemnice od podszewki) ? Jak dla mnie mylisz sie i to grubo.

Takich organizacji powstaje i bedzie powstawac od groma, zwlaszcza ze te wszystkie fundacje itp. "twory" maja rozne przywileje finansowe ... dzieki czemu moga sluzyc za pralnie kasy czy posrednikow w przekazywaniu funduszy na rozne podejrzane "projekty".
Z czasem mozna zinfiltrowac kazda organizacje i przejac kontrole nad kierunkiem jej rozwoju.

To wszystko polityka i knucie od ktorego normalnemu czlowiekowi sie rzygac chce.


Ja tez się nie dziwię, ze są podejrzliwi. to zdrowy objaw, ale w granicach rozsądku, gdyż wtedy kończy się podejrzliwość i zaczyna paranoja uzasadniająca zwykłe lenistwo... Mamy sposoby na agenturę, nie martw sięSmile Ja jestem naszym naczelnym paranoikiem haha:)

Rozumiem, że mój kolega, który właśnie dostał kwitek od policji niemieckiej, że ma zapłacić 1500 euro za zatrzymanie nas jak jechaliśmy na szczyt G8 jest agentem NWO, którego kreują na ofiarę, żeby promować tak sprzedajne organizacje jak nasza LOL

wiesz, co naprawde jest na rękę NWO? Nie piję do Ciebie, ale do niektórych osoby na tym forum, które więcej czasu spędzają na nap..niu w tych, co podejmują walke samemu spędzając czas tylko przed kompem...


a co do programu - już nie mam czasu szukać kto tam pisał o transparentach: niestety czasu jest mało, program napięty, a jeżeli ludzie mają z nami działać muszą wiedzieć co chcemy osiągnąć. Możesz nazwać to indoktrynacją jak chcesz. Ja nazywam uczciwym przedstawieniem organizacji i jej celów. A na transparenty, tablice i koszulki czasu wygospodarowaliśmy tyle ile było konieczne.
_________________
www.lepszyswiat.org.pl
www.przebudzenie.org.pl
www.lepszyswiat.salon24.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Prawda2.Info -> Forum -> Polska i Polacy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona:  «   1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz moderować swoich tematów


Chcesz walczyć z NWO? Szkolenie LŚ w Poznaniu
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group.
Wymuś wyświetlanie w trybie Mobile